Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
16. aug 2010

@sirinka ja som si tiez rada schrupla aj do obeda, ale rozhodne nie kazdy den. a u cudzich by mi to bolo blbe. nepoviem,ze ked napr. pozerame telku dlho do noci, a ze prispim dlhsie, tak sa este da, ale aby kazdy den, tak to by som sa fakt blbo citila. a zvlast,keby som vedela,ze domaci su hore uz od siedmej.

ladywitch26
16. aug 2010

baby, zajtra zacinam 38tt a maly sa stale drzi akosi vysoko. este nakoniec aj prenasat budem. no ma porazi asi ☹

mystery7
16. aug 2010

ja zastavam nazor, ze aj farari by sa mali zenit, aby vedeli ako to naozaj funguje v rodine. ked deti po nociach nespia, zeny okolo nich behaju a cez den tiez.... neviem kedy sa mozu este malovat, nehovorim o upratovani, vareni, zehleni, prani, a starostlivosti o deti a vychova....

zuzkaprofant
16. aug 2010

dievcence musim sa pripojit bo mi to neda 😅

neviem niektore ste zabudli ze ste mali 20r a ake ste boli kazda jedna vyspavala a sa chcela pacit chlapcom , len sa rozpametajte a to ze sa maluje tak dlho no co ja tiez ato nemam 20r 😀 ved sa chce pacit ako sirinka pisala ja tiez doma nechodim s mastnou hlavou a napusenymi teplakami ale sa pekne upravim to neznamena ze neivem co som alebo ze som ako 20r ani nevedela koselu vyzehlit vsetko prislo casom a aj keby nezehlila nech si najde takeho muza co on to bude robit (u nas muz zehli) 😀 😀 to neznamena ze je lopla ze vyspava a ide spat ku cudziemu mm, ved to je ladyn kamos keby daco jej spravil vedia kde je 😉 😉 Ved je na v irsku tak chce vydiet aj nieco ine lnez len ladyn dom a zahradku

joj moje chcete povedat ze ste si nikdy nevrzli len tak a deti bocan nosi mi tu napiste a ze kazda sa najpr vydalaza prveho a tak mala sex a otehotnele ze? joj dievcata kde zijete aj keby spala za noc 3 malo vam by to fuk a aj keby jej dedko bol farar neposudzujte lebo nemate na to pravo a porozmyslajte co ste v zivote vy povyvadzali a nehrajte sa tu na matku predstavenu 😉 ps neurazam nikoho to pisem moj nazor

ladywitch26
16. aug 2010

@mystery7 presne tak. a este s jednym dietatom je to ok, ale kedze im viera nepovoluje antikoncepciu, tak kazdemu tak 4, 5 deti, a pekne jedno po druhom, nech maju doma riadny blazinec. a keby vytkol svojej manzelke, ze nema umyte vlasy, aby este stihol uhnut pred tou letiacou panvicou 😀

ladywitch26
16. aug 2010

@zuzkaprofant tak naaahodou, ked som sla na disku, tak som stravila pred zrkadlom max. pol hodku a moj muz je moj prvy. dokonca nielen co sa sexu tyka, ale aj prvej pusy. a to ma nasi nejako extra nakratko nedrzali a ani by ma neudrzali, keby neviem ako chceli. lebo co sa tyka vizaze, tak som bola riadne uletena. stare tetky len hlavami krutili 😀

mystery7
16. aug 2010

@ladywitch26 presne toto som myslela. dobre sa druhym kaze, ked sam ma doma klud a poriadok.
@zuzkaprofant ja nikoho neodsudzujem, ale ona je tam hlavne na pracu. a ja osobne si na cudzich ludi davam sakramentsky pozor. v dnesnom svete a ako je ona v aj v cudzom svete by mala na seba davat dvojnasobny pozor. nehovorim len o sexe, ale rocne zmizne kopec ludi o ktorych uz nikdy nikto nepocuje ☹

rybca
16. aug 2010

@zuzkaprofant tak ja som si teda nevrzla len tak, velmi dobre som vedela ake to moze mat nasledky a to som si nemohla dovolit, z roznych dovodov, ktore ma naucili zodpovednosti za nielen svoj vlastny zivot dost skoro a znamy neznamy, akokolvek je to dobry kamarat, nemyslim si, ze sa za neho Lady moze zarucit v takychto veciach, myslim, ze je dnes dost clankov o tom ako ludia urobia ohavnost a pritom o nich nikto nemoze kriveho slova povedat, takze opatrnosti nie je nikdy dost a nebavime sa tu o tom, ze neviem ako sa robia deti, ale ze by pre Lady nebolo dobre, keby mlada v Irsku otehotnela.

mystery7
16. aug 2010

@sirinka u nas je to az po praci 😉 moj mm, ked pride domov hned sa na maleho vrhne. ledva ho donutim najest sa.

ladywitch26
16. aug 2010

@zuzkaprofant inak zuzka, to ze sla s kamosom, tak to este ok, prizmurim oci, ze my ho pozname atd. ale vsak prakticky sme aj my pre nu cudzi. co nas pozna mesiac dokopy? a hned v prvy den nesadla na letisku do autobusu, ako som jej povedala, ale splasila uplne cudzieho chlapa,co hovoril slovensky a sadla s nim do auta.ze jej povedal,ze ju hodi do waterfordu. no je to rozum? a mobil jej nefungoval, lebo nemala roaming, my sme sa jej par hodin nemohli dovolat, nevedeli sme,co s nou, jej mama mi vypisovala na skype, a ja som jej nevedela,co povedat, lebo baby nikde. a ona si pride o dve hodky neskor, vyrehlena ako leco, ze vsak pohoda,nie? to si ja doma nedovolim,kde keby cosi, tak vystrcim hlavu z okna a kazdy rozumie co kricim, ale kto jej tu bude rozumiet po slovensky? a ona anglictinu biednu.

zuzkaprofant
16. aug 2010

mys joj kto by ju mal ukradnut 😀 😀 pocuj a muz nebol na zaciatku cudzi a isla si snim na rande zase stoho netreba robit vedu, .... bola tam uzila si pekne , ako sama chcela a uznala za vhodne a hotovo neriesime to dalej....
kazda znas bola mlada, pekna teraz uz uz len pekne sme , a mozeme tisko zavidiet ze nemozeme nic stoho co dnesne mlade bez zavazkov a mi zo zavaskami co sme ,,chceli,, to mame sa pekne hrajkame s detickami doma a neohovarame mlade co si mozu uzivat a budte radi ze tie mlade si neuzivaju s nasimi polovickami lebo aj taka realita je 😀 😀

ladywitch26
16. aug 2010

@zuzkaprofant zuzka sorry, ale nepocuvam denne o znasilneniach v telke, ze? a bola som mlada, uzivala som si zivot, ale uzivat si zivot neznamena, ze som kazdy tyzden spala s niekym inym. naopak, to ze mam dieta doma a nemam 20, to neznamena, ze si aj teraz neuzijem. irky sa chodia bavit aj v 60ke do baru. tu je to normalka, nemusia zavidiet mladym. raz za cas treba. co mam susedov, tak jeden vikend chodi on, druhy vikend zasa ona. striedaju sa pri malej. a to maju 40r. ale je rozdiel uzivat si a byt az neskutocne naivny.

sirinka
16. aug 2010

@mystery7 ten psycholog nie je farar a ma zenu a dve dospievajuce dcery 😉 ved ked im taky zivotvyhovuje.ich vec...nie..ja bych takeho muza palicou bila kazdy den...

sirinka
16. aug 2010

uf...no dievca veru je extremne dovercive...uz jej len priat aby na to nejako neprijemne nedoplatila...

rybca
16. aug 2010

@zuzkaprofant a co jej mame zavidiet? tu naivitu? ci nezodpovednost? laksny pristup k zivotu, povinnostiam? ako pise mystery, ona tam isla hlavne za pracou a keby si aspon tu robila dobre.

ladywitch26
16. aug 2010

@sirinka co palicou byt. tyzden keby si sam musel varit, zehlit, prat, tak by sa hadam zbadal. moj otec tiez mal take reci, ze vsak nic nerobite, ked ste v dome, ze on sa vonku ako namaka. a ked mi sem prisla mama na tri tyzdne, tak az potom stichol. ked si ani len pracku nevedel zapnut, ked tam tolko gombikov. 😀 a to mu segra kazdy den varila, inak by bol len na prazenici a hranolkach, ako ho poznam

mystery7
16. aug 2010

@sirinka tak to teda aj ja 😉

@zuzkaprofant ja nikomu zavidiet nemusim, ja som si uzivala zivot 5 rokov na intaku na VS a este 2 roky v prahe ked som robila. Ale uzivat si zivot nie je len o sexe hocikedy a s hocikym ( teda pre mna). A ukradnut ju moze hocikto a hocikedy, nikdy nevies co sa ti moze stat.

jamaat
16. aug 2010

No ja trochu súhlasím aj so zuzkouprofant, aj keď nie úplne. Nech si mladá ide, mne je jedno, aj keby sa s ním vyspala, je to jej vec. Len sa mala ohlásiť, keď meškala. A s tým spaním - no keď do školy chodila, tak asi do obeda nespala. Ale keď nemá čo, tak spí. Tak ako lady nemá v láske ju, nemusí mať ani ona v láske lady a teda sa neponáhľa dole z izby, aby bola s ostatnými, pokiaľ nemusí. A asi jej veľmi dobre padlo, keď mohla vypadnúť preč.

ladywitch26
16. aug 2010

@sirinka vsak ked ju muz zbadal na parkovisku potom, tak ju riadne od srdca zdrbal. nielenze musel cakat hladny po robote dve hodiny, zbytocne sa presiel na aute 100km kvoli nej, ale to, ze ide ku nam a mas nejaku zodpovednost za nu. a jej mama strachy a ja som nevedela,co jej povedat, ze kde to dievca vlastne je.

jamaat
16. aug 2010

Mladá dostane pár faciek od života a zistí, že to nie je len med lízať a netreba každému dôverovať. Tak už jej len priať, aby to neboli príliš silné facky.

ladywitch26
16. aug 2010

@jamaat o to mne ide, nech si lieta kde chce, ked ma volno, ale nech da vediet, ze kam ide a kedy pride. a nech sa vyspi aj s polkou cappoquinu a hyri cele noci, ale nech je rano cerstva nastupena a pripravena sa starat o stanku. a nie ze zlezie 10 minut predtym vyzivujuc a az vtedy zacne cosi na ranajky zhladuvat, ked uz ma byt vonku.

rybca
16. aug 2010

@ladywitch26 presne tak, mlada by mala zacat uvazovat najprv ako svojim konanim ovplyvni zivoty druhych a az potom si urobit podla svojho rozumceka, vsak nikto na svete nie je sam ostrov ako bolo povedane v jednom filme, kazdy nas krok moze nezvrattitelne ovlyvnit zivoty druhych

jamaat
16. aug 2010

@ladywitch26 Tak to ano. A je si vedomá, že jej zostáva už len pár dní u vás?

mystery7
16. aug 2010

praca a povinnosti na prvom mieste, nie j eu vas na dovolenke. ale to su este zvyky zo skoly, najst sposob ako nic nerobit, alebo len minimum.

ladywitch26
16. aug 2010

inak som ju bravala do mesta na nakupy zo zaciatku 3x do tyzdna. no ale ked sa parkrat ukazala, ze mame sa stretnut o 10.45 a devy nikde, stanka nervna, lebo uz chce spat a ona povie,ze pride ku autu, ja zaplatim parkovne, mysliac, ze teda ide rovno ku autu, ale mlada pride az 11.15, dve minuty predtym, nez mne prepadne parkovne a ako ospravedlnenie povie, ze zabudla na cas, tak toto teda nie. nech sedi doma, ked na nu nie je spolah.
a to by som ju v pohode aj na disku odviezla vecer do mesta, keby chcela ist, no ale normalne ma problem vstat rano, nie este keby sla spat o tretej...

rybca
16. aug 2010

@ladywitch26 som to doplietla...🙂)))) Ostrov sam pre seba som chcela napisat..🙂))))

mystery7
16. aug 2010

@ladywitch26 a kedy vlastne odchadza??

ladywitch26
16. aug 2010

@mystery7 buduci tyzden, len este neviem presne, lebo musim kupit v ten isty den letenku, ako ta druha pride.

mystery7
16. aug 2010

verite tomu ze Mirko mi spi uz 3 hodiny? dnes sme hore od 6:30 a spat siel o 13, doobedu cista nervozita a krik, tak som mu pred spanim dala nurfen. dufam, ze ked sa zobudi, bude v pohode. trosku sa okupa na zahrade - sme u mamy a potom pojdeme na ihrisko

@ladywitch26 nova bude tiez SR? ako si ju zohnala?

ladywitch26
16. aug 2010

@mystery7 mne stanka spi dve hodky, ale uz pocujem zvuky, tak idem asi po nu.
inak druha je tiez zo sr, ale uz overena. sesterka ju mala minule leto u nej, starala sa jej o maleho. ona potrebuje aupairky akurat na leto, tak ju poslala domov vtedy a medzitym si nasla robotu, tak nemohla toto leto prijst. ale nie je spokojna v praci, tak ze radsej pojde tu aupair robit.