Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
17. aug 2010

ja som zase maleho mala v kosiku v kaufaci co sa dieta normalne na tu podlozku nozkami prestrci a nieco som hladala v regaloch a zrazu sa otocim a maly uz stal na tom kde sa sedi. skoro ma vystrelo odvtedy ani na par sekund ho tam nespustam z oci

zuzkad
17. aug 2010

@dm1 jasne, poradis sa a budes vediet...len aby ti doki nepovedala, ze uz si tehu 😵 😵 😵

@jamaat no rozhodne Emka z toho traumu nebude mat 😉 😉 Monika mozno aj ano 😅 😅

jamaat
17. aug 2010

@ladywitch26 Veď aj Monika má výhovorku. Keď jej poviem, že je krepá alebo šibnutá alebo čo, tak mi odpovie, že to má po mne. A vec je vybavená. 😅

zuzkad
17. aug 2010

@ladywitch26 a mlada to ako zobrala ? Nebola zaskocena velmi ?

ladywitch26
17. aug 2010

@jamaat no to sme teda dopadli, este co nam budu tieto decka hovorit, ked dorastu.
inak mam kamosku, ktora vzdy rodicom vravela, len sa pekne ku mne spravajte, lebo jedneho dna budete stari a co ked vas prasnem do domova dochodcov 😀

@zuzkad no zarazena teda bola. ze a co sa stalo? tak som jej vysvetlila, ze sme sa rozhodovali so stanom uz dlhsie, len to este nebolo iste. inak by som jej dala vcassie vediet.

zuzkad
17. aug 2010

@ladywitch26 a povodne ako dlho mala byt, alebo ste mali dohodu " do odvolania " ?
mne sa maly nejak budi...uz 3x som musela ist k nemu 😕 😕 najskor som myslela, ze ci nema zastavene vetry...ale ked som bola teraz pri nom tak poprdkaval o dusu...tak mal mozno len nejaky zly sen 😖 😖
No idem ja do hajan, lebo neviem aka bude noc 😖 😖
majte sa kocky papaaa 🙂 🙂 🙂

ladywitch26
17. aug 2010

@zuzkad zuzka najskor mala len na nejake tri tyzdne, ale potom ze by do oktobra zostala. tak tu bude akurat dva mesiace. vsak nadavat aj tak nemoze, letenky jej platim, zarobila si aj viac nez na vodicak, a doma aj tak len na podpore sedela.resp. asi len rodicom na krku.

inak aj mne uz stanka revala, musela som ju par minut na rukach hojdat. ale asi jej len mlieko robilo tazobu na zaludok. lebo vypila 200ml na ex a ani po polhodine sa jej neodgrglo.
a spat by som tiez sla, ale co mi zasa maly doraba v bruchu, tak to nie je normalne. 😝

zuzkad
18. aug 2010

Dobre ranko,

prvaaaa 😅 😅
noc bola na prekvapenie v pohode, raz mi okolo pol jednej zamrnkal este, ale to bolo vidiet, ze sa mu nieco sniva, ze plackal zo sna. Potom uz spal celu noc do pol osmej rano, este by spal, ale kedze som mu isla pre mlieko a ja som musela ist na zachod, tak uz sa prebral, ani som ho uz neskusala davat spat. Teraz tancuje pre TV na spievnkovo, ja si davama kavu, aby som sa prebrala, lebo som nejaka otapena 😅 😅 Som zvedava ake bude dnes pocasie, lebo vcera to bolo na prd pocasie, kazdu chvilku prsalo 😠 uvidime dnes, ale zda sa, ze bude pekne.
bozeeeeee svokra spieva pesnicky z toho spievankova, ale strasne falosneeee normalne ma az trasie 😝 😝 😅 😅 pomoooooc 😝 😝 😝

sirinka
18. aug 2010

@dm1 ja v pohode kojim...a bez prestavky uz od narodenia klarky...2x som pocas kojenia tehotnela a orezila som s nim cele magdulkine tehu aj v den porodu som klarku kojila a aj po porode som ich este nejaky cas kojila obidve...takze ak sa nic vynimocne nestane, budem aj teraz tak..
ale moja znama veru skutocne nedokazala otehotniet pocas kojenia, najlesie by bolo, keby ti pozreli pocas terminu ovulacie, ci ti vajicka dozrievaju...netreba hned prestat kojit..a mozno staci obmedzit nocne kojenie..

sirinka
18. aug 2010

@zuzkad aj ja spievam strasne falosne...ale aj tak budem detom spievat, kym sa im to paci 😉

zuzkad
18. aug 2010

@sirinka ved aj ja spievam strasneeee falosne, ale moja svokra brrrr...to sa pocuvat neda 😅 😅 az mi to usi taha, ona nema ani melodiu, resp. klasicku pesnicku kolo kolo mlynske prespievala na uplne inu melodiu 😀 😀 😀 tiez malemu spievam aj ked viem, ze to nie je moc pocuvatelne, ale maly sa tesi tak co 😉 😉
ja som si zistila, ze presmerovanie posty na rok ma bude stat 32€ 😝 😝 ale co uz potrebujem to, cize nic ine mi nezostava, posta mi musi niekam chodit a tu je troska problem, keby som si napisala adresu svokry s mojim menom, to postarky vobec netusia, kto to je a posta sa mi par krat vratila 😠 😠 ale na schranke mam aj seba napisanu, ale nejak pri triedeni to odhadzuju, dalsia vec je, ze mam trvaly pobyt este na maminimom byte a ak nahodou by mi nieco poslal niekto tam, tak po predaji bytu mi to nema kam ist, cize musim nieco spravit...kedze byvame v skolskom byte a nie som vydata za mojho chlopa, nemozem sa oficialne prihlasit v tomto byte a mat tu trvaly pobyt, no je to SLOVENSKO 😠 😠 na jednej strane mam povinnost nahlasit si ci uz len prechodny pobyt, ale na druhej strane mi to VUC nedovoli, tak co mam robit 😠 😠

ladywitch26
18. aug 2010

@zuzkad zuzka, chod spravit riadny bordel na postu. ak je na schranke tvoje meno, tak ti MUSIA dorucit postu. my sme byvali v podnajme a nemali sme tam ani oficialne trvaly pobyt nahlaseny a aj tak dosla ta posta. to,ze su postarky lenive teba nemusi zaujimat.

inak dobre ranko, my od siedmej hore. tradicne. sice pred polnocou jacala, ale to bolo asi fakt z toho, ze si neodgrgla, lebo potom ako som ju ulozila, tak spala az do rana.

jamaat
18. aug 2010

@zuzkad No tak sa vydaj, nee? 🙂

mimi21
18. aug 2010

ahojte
hlasim sa po dlhsej odmlke, stale sme na dome u svokrovcov, po tych burkach nam 2 dni nesiel net...
ja som mala vcera super uspesny den, ako som vychadzala autom z dvora, tak som so sebou vzala aj roh murika a fajne som suchla auto ☹ ☹ ☹

a vsetky kamosky z partie sme tehu, tak bueme riadna banda bruskata 😀 😀 😀

sirinka
18. aug 2010

@zuzkad tiez nechapem, preco ti nedorucia postu, ak je na nej adresa a na schranke tvoje meno...by som sla na vasu postu a pohovorila si s veducou...

zuzkad
18. aug 2010

@ladywitch26 ja som uz bola na poste povedat to, jeden cas mi aj posta prisla, ale potom sa zastupovali a zase mi volali napr. z oriflamu, ze sa im uz druhy krat posta vratila 😠 😠 a ja som cakala ako somar 😠 ja si preto aj baliky nechavam posielat na meno svokry, lebo sa bojim, ze by mi to neprislo...ale aj tak to musim poriesit, aby mi posta co mam na trvaly pobyt chodila sem, lebo teraz chodim len raz za tt k mamine do schranky a vzdy si najdem nieco doporucene a ja fakt nemam cas chodit na postu, ktoru mam uplne od veci 😠 😠 takze musim to poriesit 😝 😝

Ozaj aj som vam zabudla napisat, ked som bola v poradni, dohodla som sa s doki, ze maly pojde na EKG kv. tomu afektivnemu zachvatu, ze niekedy mavaju deticky selest na srdiecku, aj ked ona pri pocuvani povedala, ze to by bolo uz pocut, ale pre pokoj duse ideme, dnes som sa objednala a pojdem 25:8. tak dufam, ze bude vsetko v poriadku 😝 😝

sirinka
18. aug 2010

@mimi21 ja som nedavno nacuvala do odkvapovej rury a vcera na servisnej sa ma pytali, kedy mi montovali cuvacie senzory a ze ako sa mi potom podarilo nabrat tu ruru...no co uz...nastastie len naraznik utrpel skodu... 😝

sssimi
18. aug 2010

@zuzkad
@ladywitch26 Baby ešte k tým obrázkovým knížkam, pitvávám apod. Moja prababka bola pôrodná baba a mala doma rôzne knižky. Fotky boli síce čiernobiele, ale doteraz ich mám pred očami ☹ Bola tam kapitola o tom aké sa môže dieťatko narodiť-rôzne postihnutia. Proste všetko nafotené-deti povykrúcané... Dokonca tam bolo jedno narodené bez kostí-to bolo najhoršie. Proste splasnutá koža, ležiaca na stole pripomínajúca dieťa.... strašnéééé

zuzkad
18. aug 2010

@sssimi boze, tak to by som asi ani vidiet nechcela, toto by ma polozilo ja som na deti a zvieratka veeelmi citliva 😝 😝 ako ty pises, mala by som to pred ocami stale ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

ladywitch26
18. aug 2010

zeny, ten moj muz je uz asi viac hotovy z toho cakania ako ja. dnes chodia smetiari, tak mal vylozit smetiak na cestu. ale tento tyzden ide nerecyklovany, no a on vyviezol vonku kompostovy. ten je poloprazdny, kdezto z nerecyklovaneho, ten sa uz ani zavriet neda, co z neho plienky trcia. a este sikovny, na ten kompostovy nalepil aj nalepku za 14e, co mala ist na ten nerecyklovany. no porazi ma. keby sme nemali schody pred domom, tak to hadam aj vytrepem vonku, ale takto nehrozi. a susedia sli do nemocnice a druhy spi este, toho nejdem zobudit....

zuzkad
18. aug 2010

@ladywitch26 a operku nemozes poprosit ?

kackabrcka
18. aug 2010

@zuzkaprofant davam ti za pravdu co pises 😉 ohladne au-pair

@ladywitch26 nech uz ma dievca vychovu aku chce aj nabozenstvo ale preco si s nou nesadnes a otvorene sa neporozpravas co si v tvojom dome zelas ci nezelas.. uz je to trapne 😖
teraz sa pohorsujes nad slecnou ktora je u teba a este nevieme co vyrastie z nasich deti mozno budu raz take iste potom budes vraviet co? je ina doba ako ked sme mali my 20 😀

ladywitch26
18. aug 2010

@zuzkad prosim ta, to by som ju musela najskor zobudit, kym by si hodila makeup, tak aj hodina by presla. uz som to zvladla sama. naukladala som si dosky na schody a takymi kyvavymi pohybmi som ho nakoniec dostala dolu na cestu.
@kackabrcka katka, o tyzden aj tak leti domov, uz je s tym oboznamena. a nie je to kvoli tomu kamosovi. je to kvoli tomu,ze sa nedokaze postarat o stanku tak, ako si to ja predstavujem. proste co sa tyka bezpecnosti stanky, tak jej v tom nedoverujem, nakolko deva nemysli na urcite veci. pre mna, za mna, nech si uzije, ale je tu hlavne kvoli praci. ak nezvlada tu, tak neakceptujem ani jej zabavu. nove dievca, co pride, ma akurat cerstvy vztah, pytala sa ma,ci by bol problem, keby obcas na vikend prisiel aj jej priatel. nemam s tym problem, ak budem vidiet, ze co sa tyka prace sa mozem na nu spolahnut. vo volnom case si moze robit co chce. ale aby povedala,ze pride v nedelu a ani sa neozve, az ked vecer volame, povie,ze teda pride v pondelok o siedmej a aj to nedodrzi a pride az tesne pred desiatou a cely den je taka ospala,ze ledva dava pozor na stanku a nevenuje sa jej? a mam ju tu aj kvoli tomu, ze nechcem byt sama doma. muz odisiel rano a jej tu nebolo.ked ma to chyti, co ja budem so stankou na rukach susedov obiehat, aby mi jedni dali pozor na stanku a druhi ma odviezli do nemocnice? mozno stresujem, ale nemam nemocnicu za rohom a nie som prvorodicka, takze rozhodne nemam chut rodit niektoremu susedovi v aute niekde po ceste, a bez mojho muza.

zuzkad
18. aug 2010

@ladywitch26 to mi pripomenulo moju susedu, ktora ked isla kos vyniest tak sa najskor musela namalovat...cert to vem, ze to bolo pol minuty aj z cestou, ju som proste nenamalovanu ani nevidela 😅 😅 ja som sice tiez dost dbala na to, aby som bola upravena stale, ale ked som rano vstala a sla von so psom, tak som veru neriesila makeu 😀 😀 lebo sa mi nechcelooo 😅 😅
Jedno co je velka pravda, ak kocka chce nech si uziva, nech sa maluje, spi kolko chce, nech nakupuje do aleluja, ale v tom pripade mala zvazit, ci ist do Irska ako na vylet, alebo PRACOVNE ako operka !!! Ja mam z kocky pocit, ze to berie ako dobrodrzstvo a vylet...zrejme chcela spoznat svet, nakupit si a pozriet si Irsko, neuvedomila si vsak, ze je tam v prvom rade na pracu a musi si to zariadit tak, aby vsetko vykonavala spravne a na cas. 😝 😝
Ja nevidim nic na tom strasne ked sem Lady nieco napise o tej kocke, moze si sem predsa napisat co chce a kedy chce, to, ci sa nam to zda troska drsne, alebo nie je len nas problem, ale rozhodne tu nebudem Lady pisat, ci je to trapne, ci je to v rozpore zo zakonom...mne pride trapne prave to 😀 😀 😀 ved nemozeme si tu pisat len o tom, kolko ktore dieta spapalo, kolko kakalo a kolko narastlo...to by tu bola nudaaa 😅 😅 😅 ved aj ja a aj Zuzkaprofant tu nejedenkrat pisala o tom, aku ju stve svokra, co neurobila, co urobila zle...tiez sme sa stazovali, tak Lady ma svokru daleko, ma tu operku, ktora ju stve ako nas svokra, tak nech si napise, postazuje sa, to co si o tom uz myslime, alebo budeme mysliet je o inom 😉 😉 😉 ...ked uz sme pri tom operka nam to tu riadne ozivila a rozbehla forum 😅 😅 ved nevieme ani o koho sa jedna, ako sa vola ...cize zle meno jej nik nerobi 😅 😅 😅

ladywitch26
18. aug 2010

@zuzkad ak chcete,ja mozem aj o svokre pisat. a to este len budu story 😀 😀

ludmilabb
18. aug 2010

@ladywitch26 svokruše 😀 😀 😀

ladywitch26
18. aug 2010

@ludmilabb a nasla som tu minule jednu temu, kde sa zeny stazovali na svokry. 😀 tak mozno si zalozim aj ja temu, kde sa budeme stazovat na aupairky

sssimi
18. aug 2010

@ladywitch26 😀 😀 😀 myslím, že by sa tá téma ujala 😀

ladywitch26
18. aug 2010

@sssimi vsak chod mrknut, ako sa ujala ta o svokrach.... 😀

ludmilabb
18. aug 2010

baby Sofia mi pri uspavani strasne taha usi az mi chrupavky pukocu, uplne ma tym vytaca ale ked ju upozornim tak sa preberie uplne a je zle, tak len ticho trpim ale neviem dokedy to vydrzim 😅 😕