Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
18. aug 2010

@jamaat ak by mi revala hodinu tak to by som nezvladla a isla by som ju znova zobrat na ruky alebo na prsnik ja ked sa nedari tak tocim dookola viacere varianty a ked nic nezaberie tak fakt odchadzam, to by som jej este v afekte mohla ublizit

jamaat
18. aug 2010

Booože, dúfam, že tie teploty sú na slnku! Kuknite vpravo: http://www.sentidohotels.com/hotels/overview/eg...

zuzkad
18. aug 2010

@ludmilabb ja uz saliem aj ked place len 5 minut, lebo sa bojim, ze sa mi zas zajde a potom sa stresujem ...cize pre mna je 5 minut ako hodina 😖 😖 ale na stastie uz spinka...inak zaspavanie je u nas bez placu, ale to asi preto, ze nezaspava sam, ale ho vzdy niekto uspava..teda ja, alebo svokra...a on je spokojny, ze je pri nas, mojka sa, taha mi vlasy, picha mi do oci, rozprava nam kadeco a potom zrazi ticho a spi 😅 😅

@jamaat ja vam budem zavidiet, aj ked by tu bolo teplo...proste more je more 😅 😅

zuzkad
18. aug 2010

@jamaat 😝 😝 😝 😝 riadne teploty 😝 😝 saharaaaa

kosska3003
18. aug 2010

@jamaat no tak to by som asi neprezila take teplo

zuzkad
18. aug 2010

ja sa neskutocne nudiiiim 🤐 🤐 🤐 🤐 ide ma slak trafit...chlap mi tu chrape pri uchu, maly uz spi, zdenka som si uz pozrela, nic ine v TV nejde, same blbosti....uz mam aj anglinu vonku, ze si troska slovicka zopakujem, ale prave do toho sa mi nechce 😖 😖 normalne neviem co so sebou, spat sa mi tiez este neche 😖 😖

jamaat
18. aug 2010

Veď preto som chcela ísť až v septembri, ale ohľadne viacerých vecí ten september nevyhovoval a kvôli blbým krámom by sme mohli ísť jedine 23.9.

jamaat
18. aug 2010

@zuzkad Nudiť sa? To je čo?? 😅

zuzkad
18. aug 2010

@jamaat ja sa naozaj neskutocne nudim...chodim po byte ako dilinko a spekulujem co by som podnikla...normalne neviem co so sebou 😝 😝

sssimi
18. aug 2010

@ludmilabb Sarah zaspáva sama, tiež sme mali spoločné uspávania, ale to už nehrozí-dúfam.... Aj poobede keď si s ňou idem ľahnúť, tak vymýšla. Vtedy by sa hrala. No a na spanie ju dávam až keď sa jej chce. Začne mrčať, tak ju hneď dávam spať. No a ak náhodou plače vpostielke, tak ju vyberiem ona si 5 minút pobehá, opäť ju skúsim uložiť a možno ešte jedno opakovanie a spí. No už to strašne dlho nespravila 🙂

jamaat
18. aug 2010

Ja sa idem do vane švacnúť. Keď vonku prší, tak mne neskutočne vlasy mastnejú, stačí, že mi na ne pár kvapiek padne.

zuzkad
18. aug 2010

no ja zatvaram notebook na dnes, lebo mi nepomohol k dnesnej nude 😠 😠 idem skusit pozriet nieco v Tv a ak tam bude prd, idem skusit spat...aj ked to nevidim ruzovo 😝 😝

mystery7
18. aug 2010

ja som este tu oxidujem na nete. Ale idem si hodit sprchu a spat. Nevladzem drzat oci otvorene.
Mne mastneju vlasy ak nemam melir, to je potom des. A este lak na vlasy balea mi celkom dobre pomaha.

ludmilabb
18. aug 2010

@jamaat 47 stupnov na 21 augusta 😲 parada dufam, ze sa vam ochladi lebo to ani nikde nebudete moct ist 😕

jamaat
18. aug 2010

@ludmilabb No v Údolí kráľov bývajú tiež 50-ky teploty, lebo tam ani vietor nefúka. Bolo to tam dosť o hubu. Ale prežili sme 🙂

kosska3003
19. aug 2010

dobre ranko prva asi aj prvy krat hihiihihi
tak mi sme mali noc ako tak mala zase chytila zachvat revu v noci ale v pphode potom zaspala a spala do pol 9 dnes nam pride navste spoluziacka z 2 rocnou dcerou tak zas bude bordel pride si po kocik som mala od nej na dovolenku pozicany a ona moj tak som zvedava ci ho zase prat nebudem hihiih

jamaat
19. aug 2010

Dobré ráno.
Emka sa snaží Denyho spod stoličky vytiahnuť a založiť mu vodítko. A veľmi sa jej nedarí, tak ju to dosť aj rozčuľuje. 😀 Ale samozrejme teraz, keď som si sadla k notebooku, tak už doletela, vyštverala sa na stoličku a chce mi tu šťukať. Včera sa v zápale šťukania aj zo stoličky strepala.

ladywitch26
19. aug 2010

raano, tak my sme mali budicek aj s patricnymi cuchovymi efektami. 😝 😀 ale potom zdlabala na ex 200ml mlieka a je spokojna. ja tiez, ked si spomeniem,ze pred pol rokom sme to do nej museli stopat lyzickou.... 🙄

ladywitch26
19. aug 2010

inak stale ma tie oci cervene. ked jej dam kvapky, tak je to ok, ale ak jej ich raz nedam, tak zas ako angorak. zahnisane ich nema, takze to na nejaky velky zapal netipujem, skor asi z niecoho podrazdene, no len nemam sajnu z coho. musim sa mladej opytat, kadial s malou beha, ci to nema z nejakeho stromu. tu su kadejake take cudzokrajne.

rybca
19. aug 2010

Dobre ranko..🙂 Matko sa rozhodol uz o 4.00, ze je vyspaty, ale po polhodinke som mu to zatrhla, dala do postielky a odisla, do 5 minut bolo ticho..🙂)))) a dobre som spravila, teraz je vysmiaty do ruzova..🙂))) uz aj ranajky viac skoncili v nom ako na zemi pre psa..🙂)))

@jamaat kukni IP..🙂 v nedelu rano segra odchadza z BA

zuzkad
19. aug 2010

Dobre ranko zienky,
my sme spali celu noc, len nad ranom okolo piatej sa ozval, mrnkal, dostale cajik a spal do pol osmej este, tak som celkom aj vyspata, lebo som isla o jedenastej vcera spat, tak som celkom fit 😉 😉
idem o chvilku do tesca skusit nejaky melon kupit, lebo vcera ste mi tu chute narobili, len dufam, ze bude aspon troska dobry, lebo v poslednej dobe mali len taky hnusny vatovy 😝 😝
inak mame dost chladno aj ked mam na meteo, ze je 20 stupnov, ale ja mam pocit, ze je menej a dost aj fuka 😝 😝
no nic idem ja sa obliect a sup do tesca 🙂 🙂

ladywitch26
19. aug 2010

mne odchadza zajtra kamarat do marakeshu, no mna by do tych horucav nedostal, ani keby bol ten zajazd zadarmo. 😝 ja by som si sla pozriet egypt, ale v lete nehrozi. viac nez 35st by som asi sotva zvladla

sirinka
19. aug 2010

@jamaat jeeej idete do egypta....tam by som nebrala male dieta, boli sme tyzden a som srackovala, nic moc krajina iba priamo v hoteli...mne to stacilo...pri mori sa inac daju tie teploty vydrzat, ale chodit po meste je ako za trest...aj kvoli teplote aj kvoli domacim...
ale ten hotel vyzera perfektne..

mimi21
19. aug 2010

ahojte
mne mala vstala o 6, ja som to neuniesla a dala som si kavu a teraz ked mala spi, tak mne sa nechce 😝
tak som si dala zmrzku a idem trochn na net, lebo som tu dlho nebola
dnes som sa objednala na 3D do hlohova, idem 12.9, tak ak aj moj dr neuvidi 6.9 na poradni kto mi to tam v brusku byva, tak snad tam to uz odhalia

@sirinka na teba som zvedava ci nebude do tretice baba 🙂

dnes nevarim, na obed ideme na pizzu, pre malu mam

jamaat
19. aug 2010

@sirinka Veď my tam žiadne mesto ani nemáme, sme v púšti 🙂 ....A domáci tam vraj nie sú až tak otravní. Najhnusnejšie mesto, čo som zatiaľ zažila v Egypte, bol Asuán. A to sme tam boli ešte o desiatej večer, tak sme sa veru trochu aj báli.

@mimi21 Prečo do Hlohovca? Prečo si nešla k Fruhwaldovi v BB??

mimi21
19. aug 2010

@jamaat pocula som, ze tam to dvd nie je az take dobre ako v hlohvci, tam som bola s ninkou a bola som max spokojna, a tam ma to vyjde 40e, v BB 60 a ideme este s jednou kamoskou, takze cena v podstate taka ista
no a po ceste domov este v Nitre nakupy 😉

jamaat
19. aug 2010

@mimi21 Jasné 🙂

kosska3003
19. aug 2010

no tak ja som sa dnes presla isla som si matersku vybrat a ja koza som nechala obcianku doma tak som si kupila melonik isla domov a zas nazad na postu a do obchodu mala uz mi bola nervozna tak som ju supla do postielky a je ticho tak hadam aj zalomila ja idem upratat a pozbierat tu kopu pradla co som vcera oprala

ladywitch26
19. aug 2010

u nas asi zasa obdobie dazdov zacalo. prsi a prsi. ani vonku sa neda, tak som malu aspon previezt na aute zobrala.sla som si pn dat vypisat, videla aspon nejake kravy po ceste, tak sa jej ratalo. 😀 teraz sa nahana po dome s bundou cez oci, cakam,kedy sa zrype, ale jej sa to bohovsky paci.
a kupila som jej bio jogurt jahodovy, ale sa mi vykaslala nan. trosku kyslejsi je, tak uz na ten jej mlsny jazyk nie je dobry.

sirinka
19. aug 2010

@mimi21 no to som aj ja zvedava...a vy co? stale neviete?