Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
21. júl 2009

baby ako vam papaju deti mne mala akosi malo potiahne len asi 5-6 minut a uz viac nechce

sssimi
21. júl 2009

Luba aj mne. A potom pýta zas a po hodine

luba142
21. júl 2009

simi aj mne to tak niekedy po pol a niekedy po hodine a inokedy vydrzi aj 2 a po dvoch som doteraz dojcila normalne ked pila aj 15minut

ladywitch26
21. júl 2009

jamaat, ved uzivame. este kym mala nerozumie niektorym veciam.... potom uz len potajomky budeme 🤐

inak aj mne posledny tyzden nejako menej papa... mozno uz tolko nerastu, tak nepotrebuju.

luba142
21. júl 2009

lady a ty kojis alemo davas UM?

zuzkad
21. júl 2009

juuj babulky nedrazdite tu s tym, ze sa zmestite uz do veci ktore ste mali pred tehu ..lebo ja stale nie ☹ ☹ boky a brucho mi stale zostalo a mam z toho depky 😠 😠 😠 ...a tak rada by som chcela dobre vyzerat...ked tak chodim kocikovat a vidim ako su ine mamicky chuducke mam depky z toho, ze ja som ako veleryba...ale to mam za to, ze v tehu som stale nieco zuzlala tak mi treba 😠 😠

ladywitch26
21. júl 2009

luba, ja odstriekavam a davam z flasky... nechce papat z prsa a ja mam mlieka na rozdavanie. ale nie je dolezity obal, ale obsah 😉

luba142
21. júl 2009

lady no tak mas s tym robotu nie je to take pohodlne ako z prsa 🙂

mimi21
21. júl 2009

mala mi prave spieva s kolotočom 😀 😀 😀
neviem ale po kom zdedila spev, lebo ani ja mm nevieme spievat

jamaat
21. júl 2009

Mimi, a nespieva falošne? 🙂

Moja zase spí. Asi pomohlo, že som ju poriadne ohovorila. 🙂

ladywitch26
21. júl 2009

luba, zas take zle to nie je, odstriekavam kazdych 5 hodin a trva to len 15minut. skor mam problem so skladovanim, lebo uz mam tolko zamrazene, ze to mala nema sancu vypit. teraz sa skor snazim neodstriekavat vsetko, nech sa mi trochu znizi tvorba, lebo fakt uz je toho moc. akurat v noci je to nepohodlne,hlavne pre muza, lebo musi dolu do kuchyne pre flasku a teplu vodu. nastastie sa budi len raz v noci. prve dva tyzdne sme spali dolu v obyvacke na nafukovacke, lebo muzovi sa nechcelo tolko behat hore dolu

mimi21
21. júl 2009

lady a v com mrazis
ja som niekde pocula ze lepsie je do skla
mne ale dosli male sklenene pohariky, tak som si kupila z Aventu 5 poharikov aj s cumlom, ze z toho moze pit ako z flase za 10 eur a odvtedy som odsala asi tak 100ml
a kolko odsajes na jeden raz? a odsavas alebo odstriekavas rucne?

luba142
21. júl 2009

mimi ja som kupila aj drahu chicco odsavacku a nepotrebujem ju pouzila som ju len 2-3 krat vobec nemusim odsavat mlieko

mimi21
21. júl 2009

no ja mam stastie ze mi mm pozical u nich vo firme, elektricku, co je super, je sice starsia ale ja som toho tiez az tak vela neodsala - mam zamrazenych asi 5 poharikov, aspon poistka pre pripad ze by som nejako nahle prisla o mliecko a nemala co dat malej

emode
21. júl 2009

luba ja mam tiez tu chicco odsavacku velmi je podobne aventackej inak ja som z 1 prsa odsala tak maximalne 100, to ked sme mali menej mliecka vecer tak som rano pre istotu odsavala ale uz je to mesiac a nechce sa mi ... ☹ nieco je v mraznicke ....

mimi ako vyzera ten jej spev??? 😀 😀

no inak dnesny den bol desny co sa tyka nasho spania a potom samozrejme vecer problem so zaspinkanim a aj teraz este placka ked sa prehadzuje 😢 to bude noc 😖

luba142
21. júl 2009

ja nemam ani zasoby tak ked bude kriza dufam ze ju prekoname zdarne

ladywitch26
21. júl 2009

mimi, mam od aventu take sterilizovane sacky 240ml. 40ks stalo 4€. uz ich mam hadam aj zo 20 v mrazaku. a odsajem tak 200-300ml na jeden raz. a 5x denne, cize nejaky liter mam. mala mi predtym pila 800ml, teraz po tom ockovani len 650ml, tak neviem,co s tym mliekom idem robit

iinuska
21. júl 2009

Ahojte, ja som mala ma zaciatku vela mlieka, teraz akoby ho bolo menej, prsia sa mi uz tak nenalievaju, respektive nestihnu, lebo maly si teraz pyta castejsie. Teraz si uz nemusim ani odsavat. Len obcas v noci, ked dlhsie spinka. Dnes som si dala aj trosku piva, vraj to podporuje tvorbu mlieka 🙂

iinuska
21. júl 2009

Ladywitch, v Bratislave je laktarium, ktore odkupuje mlieko, len neviem, ci to je aj u vas.

ladywitch26
21. júl 2009

inus, v irsku nic take nemaju

luba142
21. júl 2009

emode ja odsavacku ani nepotrebujem a mala je so zaspavanim vecer v pohode len s krmenim je to nieco skoro kazdy vecer u toho kricimalo vypije ale zaspi v pohode bez dudla a vydrzi do 1-2 v noci niekedy az do 3 tak neviem preco plakava

zuzkad
21. júl 2009

boze babulky, ked vas citam, mam normalne depky....ja ledva ledva odsajem 20ml a poctivo bojujem o mliecko....normalne sa mi to az tazko cita, ze neviete co snim robit....ja zas neviem co robit, aby som ho mala 😢 😢 😢

ladywitch26
21. júl 2009

zuzkad, keby to slo, tak ti posielam postou 😉
mne to niekedy pekne lezie na nervy, lebo velakrat mam prsia tak plne, ze az bolia, kazdu chvilu kontrolujem vlozku v podprde, ci nahodou uz nepreteka a kazdu chvilu sterilizujem flasky, aby som mala do coho odstriekavat. inak uz od 22t tehu som musela nosit tie vlozky a v noci som mala nonstop mokre pyzamo,co to tak tieklo. takze o komforte nie je ani reci. ale kvoli malej vydrzim, hlavne,ze ma to najlepsie.

janka30
21. júl 2009

Ahojte,

bambi, mozes mi prosim napisat , ake su to homeopatika na spanok. Maly mi tiez vacsinou nemoze zaspat, uspavame sa na rukach a v noci sa budi kazde 3 hodiny, aj skor, dnes prvykrat prespal od 21,00 do 3,15. Neuveritelne.

Dnes sme boli na poradni, zajtra ma 2 mesiace, iba ho kojim, meria 61 cm a vazi 7050g, a to nonstop kmita rukami, nohami, ked to takto pojde dalej, neviem kam sa dopracujeme.

ladywitch26
21. júl 2009

janka, paaani, no to riadny macko 😀 a to som si myslela, ze moja baba je maco, ale ona mala na 2mesiace "len" 60cm a rovnych 6kg

sssimi
21. júl 2009

Zuzkad keď ono je to ťažko s tým mliekom. Moja suseda stratila mlieko zo dňa na deň. V utorok normálne kojila a v stredu jej nešla vraj ani kvapka mlieka 😕 😕 😕 a kojila 4 mesiace.

jamaat
21. júl 2009

zuzkad, u mňa najviac zaberajú homeopatiká a zapražená rascovo-vajcová polievka. Ale tej rasce tam dám na mraky a aj ju jem. A nestačí len odsávať, treba malého prikladať. Čo najčastejše.

janka, moja tiež stááále kmitá rukami, nohami. Prestane, len keď zaspí.

kosska3003
21. júl 2009

ahojte nemozem tu akosi napisat uz ma to stve vzdy mi vypadne net 😠 😠 😠
zuzka no to ti verim ze ta to stve aj mna by to stvalo ja mam zatial dost mliecka klop klop ja odsavam len rano lebo malinka mi spinka 11 hodin tiéz klop klop tak rano mam naliate prsia a tvrde ako kamen tak musm aspon 15O odsat a potom kojim a cucne dalsich 150 a davam to do flasiek od tatarky ale uz dochadzaju tak uvidime ale budem ho pouzivat ked malu necham mame ked potrebujem niekam ist a aspon sa nemusim ponahlat
aj dneska som ho vyuzila bola som sa aj s malou aj s mm previest do Dolneho Kubina boli sme dat opravit nieco na aute tak mala sa povozila rada sa vozi v aute ale len ked je v pohybe ked sa zastavy je hore a ak nieje nik pri nej tak mrnci

sssimi
21. júl 2009

Janka a akú ste malí počiatočnu váhu?

kosska3003
21. júl 2009

a mne dr povedala za na dvojmesacne babo je 5,5 kila dost no dobre sto ludi sto chuti