Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
21. aug 2010

@jamaat no prepac! ja takto odpovedam stale 😀

zuzkaprofant
21. aug 2010

dievcata nemate skusenost moj maly zacne pit mliecko s flasky 2 krat potahne a vreskot a vresti vresti do nepricetnosti dost dlho pokail ho dako neupokojim, neche mi usta otvorit tak neviem co ta mam slinta, tak si mylsim ze si dasno ho tak neboli alebo co ja viem uz osm hotova to mi robi od noci dnes ani nic nejedl teraz mini decky jogurt taky zimny s chladnicky tam som rozdrobila 2 pistkoty a to je vsetko ani vodu pit nechce len zjape , na nervy neivem co mu je len mu gulicky davam nurofenik ale ten sa neda dat kazdu hodku teplotu uz nema , nasi ci nema slintavku ci nemam take pluzgiere ale ako mam mu kuknut ked ani na silu mi neukaze ☹

ladywitch26
21. aug 2010

@zuzkaprofant zuzka, slintavku rozhodne nema, to vasi strelili riadnu capinu. podla mna su to zuby, a teda v plnej sile. 😖

zuzkad
21. aug 2010

@zuzkaprofant mne toto maly robil, ked mal ten virus a zapalene hrdielko co mal nieco ako afty na hrdle, to ho bolelo pri prhltani a hlavne ak dostal nieco teple takl vrieskal...nechcel mi nic jest len troska vychladnuteho caju, to ma aj doki upozornila, ze nebude chciet jest vobec a tak aj bolo...mal pri tom aj teploty dva dni dost vysoke 39.5 a potom na treti den to kleslo na cca 38....tak mozno to ma maly teraz tvoj ☹ ☹

zuzkad
21. aug 2010

este som zabudla napisat, ze dnesnym dnom som presvedcena, ze nove moderne veci pre deti su sice paradne a moderne a aj drahe 😝 😝 ...ale stare postielky, stolicky, trojkolky....atd su daleko viac kvalitne, rozmumne riesene a prakticke...zistila som to dnes, co som mala krmiacu stolicku, bola sice paradna, moderna, ale maly v nej nechcel byt ani nahodou a kedze inak som ju nemala ako vyuzit...predala som ju...teraz mam drevenu stolicku, ktora sa vyrabala, ked ja som bola mala a je supeeeeer, maly ju zboznuje a ja tiez 😅 😅 da sa zlozit na stol a stolicku alebo na vysoku stolicku...zevraj ma normalnu historiu a boli na tom odchovane deticky, ktore maju teraz deticky a bolo ich dost 😅 😅 normalne je to super 🙂 🙂

ladywitch26
21. aug 2010

@zuzkad zuzi, my sme taku drevenu stolicku mali pozicanu, ked sme boli u nasich na sr, ale teda by som ju nechcela. to bol problem, udrzat v nej stanku. behom minuty by mi z nej vyliezla, a to mala len rok vtedy. doma mam od fisher price, darovanu, ale som maximalne spokojna. neda sa z nej totizto vyliezt bez pomoci 😀

rybca
21. aug 2010

@ladywitch26 aj my mame to co Zuzkad, a dokupili sme za 5 eur popruhy a ti poviem, ani odtial uz nevylezie...🙂)))))))))

sirinka
21. aug 2010

nechce niekto 10mesacneho staforda?

zuzkad
21. aug 2010

@ladywitch26 ja som mala tiez novu, modernu stolicku, ale poviem ti, ze maly bol v nej nervny, lebo nemohol zliezt kedy chcel a celkovo nejak sa mu nepacila, dala som mu teraz tuto, sedi vlastne na zemi, ako velkac za stolom a normalne ju zboznuje, dokaze mi tam sediet aj hodinu, hra sa tam, alebo papa 😕 😕 tak som velmi rada, ze sa ujala, novodobe krmiace stolicky sa nemozu rovnat tejto starej 😅 😅 sa tesiiiim 🙂 🙂
@sirinka ja uz hafkaca mam a ten by bol asi jednohubka pre toho staforda 😀 😀 ale hod to na FB a dam zdielat, poznam dost ludi, co by brali take bojove plemeno,,,mozno sa niekto najde 😉 😉

zuzkaprofant
21. aug 2010

zuzkad neviem mozno ma to co tvoj , teplotuku uz nastastie nema ale dake casenky ma ze vresti ze az susedia pocuju sa ma pytaju co je malehmu 😀 no co zuby idu kazdemu vysvetlujem slinta poriadne som kukala ci nema daku aftu bo mi minule klucenku okusaval tak ja uz neviem muz ho uspava dnes zjedol za cely den ten mini jogurtik, a 7lyz kase a to je vsetko co vam poviem a len kupat sa cche a kukal cely den vcielku maju aspon pri nej neplakal ja som k.o. snad nieco v noci vyspim, neviem ako vase deticky ale mi prezivame kazdy jeden debilny zub a to poriadne uz je maly taky chudy ze brusko lavorik , vcera sa ma znama pytala ci uz maly nenosi plienocky ze vobec mu to nevidiet ja ze jasne nosi ved ma aj poradne nacikanu len taky chudy je 😀 tak pozerala na mna ved nevizera nie lebo je taky okruhli na tvar ako ja 😀

zuzkad
21. aug 2010

@zuzkaprofant ja som si tiez nevsimla nic na hrdielku, ale doki to hned zbadala, povedala, ze to cez leto najviac maju deticky...trva to cca 3 dni a potom to postupne prejde a maly mi zacal papat az na nejaky 5 den..inak sme boli len na cajiku, urcite aj schudol, lebo za jeden mesiac pribral len 500g ale to bolo tym jedlom urcite. U vas to ale kludne mozu byt aj zubky, ak by ti stale nechcel jest a mal teploty isla by som pre istotu aj k doki, aby si si bola ista, ze to nie je nejaka choroba. Drzim paste, nech uz tolko nebojujete 🙂 🙂
Jamaat tu nie je akosi dlho, dufam, ze je vsetko v poriadku s Emkou...ale istotne beha z izby do izby a bali a Emka vytahuje 😅 😅

zuzkaprofant
21. aug 2010

zuzkad teraz som bola v utorok u doky a ze je oki tak ja uz neviem snad zuby lebo uz len par nam treba asi 4 a mame cely hrup🙂
Uvidime tuto noc a zajtra

zuzkad
21. aug 2010

@zuzkaprofant tak potom to budu asi tie nestastne zubky ☹ ☹ to uz bude treba len pretrpiet...a gel mu davas na to ? U nas zatial gel vzdy zabral, ked aj v noci place a stone, dam gel a pekne zaspinka...uvidime ako pojdu von ostatne 😖 😖

sssimi
21. aug 2010

Ahojte Babule.
Dnes pracovný deň za nami. Konečne sme spravili podlahu v obývačke a je krásna. Trošku som sa toho bála, ale namá to chybu. Vysťahovala som už aj malej veci do detskej. Aj tak si stále nosí hračky sama. Takže sa už nemám za čo hanbiť 😀 Lebo z toho koberca čo sme mali mi už bolo zle...

zuzkad
21. aug 2010

@sssimi no aspon niekto sa tu ukazal 😝 😝 normalne som si myslela, ci nemam pokazene nieco na PC, ked ziadny pohyb tu nie je....a tak cakam ci sa Jamaat neozve, ako je na tom Emka a celkovo ako pokrocili s balenim. A lady ta asi rodit isla ked ani ta tu nie je...normalne tu ticho ostalo 😅 😅

jamaat
21. aug 2010

@zuzkad Hlásim sa! S balením sme pokročili len trošičku, Emke je lepšie, rúčku už používa. Bola som na námestí na takom orientálne ladenom programe a potom sme ešte posedeli v krčme, ale slušne! 🙂 ....Teraz som došla domov.

jamaat
21. aug 2010

Dnes som Emke objavila dve prerezané stoličky hore. Hlavne že celý čas jej obzerám spodné ďasno a čakám, kedy konečne vylezú dvojky 😅

A otvorila som si Toffifee, čo mi ludka dala, len neviem, kto ma teraz zastaví, aby som to celé nezožrala. O chvíľu si aj po ruke capnem, len neviem, či to pomôže. 😝

jamaat
21. aug 2010

Teda včera to bolo 🙂 ..... Dobrú noc.

ladywitch26
21. aug 2010

@zuzkad to je len moje zbozne zelanie, ze ist rodit... 😝 malu som dlho nemohla uspat, prehadzovala sa v tej postielke ako kapor na suchu. tak som sa jej otocila chrbtom, ze akoze mama uz spi. vacsinou to zaberie, vidi,ze so mnou ziadna sranda, tak si lahne a po chvili zaspi. aj bolo ticho 10minut, ale potom sa postavila, prevesila sa cez postielku, polozila si mi hlavu na plece a takym medovym hlasom zatiahla, ze mamaaaa. no ani vyhresit ju clovek nemoze, ked je taka zlata 😀 az po hodine zalahla. a teraz pozeram 4 svadby, 1 pohreb.
inak maly dnes teda extremne kope.a vraj ku koncu uz menej kopu, ze maju malo miesta. tak u mojho to neplati akosi ☹

sssimi
22. aug 2010

Ahojte. Včera sa to tu ešte ako rozprúdilo 😀

Ja sa teraz vyživam v obývačke, mala pozerá rozprávku, mm ešte drichme. Na raňajky ovsená kaša 😀 , že komu je lepšie 😀

zuzkad
22. aug 2010

Dobre ranko prajem 🙂 🙂

no strateneeee esteze ste sa ozvali, lebo ja uz som videla lady v porodnici a jamaat zahadzanu vecami a kuframi a Emku v postielke s bolavou ruckou...no som rada, ze je vsetko v poriadku, aj ked u lady by som brala uz porod 😅 😅

@jamaat ty sa nenapchavaj tofifee, ale sa bal ! Ved uz ideteeeee 😎 😎 😎 Kedy vyrazate do BA ? Juuj ja normalne za teba prezivam cestovnu horucku 😅 😅 hned by som letela tiez. Kedy presne letite domov ?

@sssimi len si uzivaj pohodicku 😉 😉 zasluzime si...aj ja ked maly spinka si vsetko v klude uzivam ovela viac ako volakedy...inak ked sme uz pri spani moj maly este stale spi 😕 😕 😕 najskor som lezala pri nom v spalni, ale potom som si povedala, ze si zatial kavicku spravim a v klude si popozeram tv a net, som hore od osmej, myslela som, ze sa coskoro zobudi aj maly ale kdeeee on este chrni 🙂 🙂 🙂

zuzkad
22. aug 2010

tak ako som to tu dopisala..zacal zvonit kostol 😠 😠 😠 😠 😠 cize mam viac ako iste, ze to maleho zobudi 😠 😠 😠 slak ma ide trafit 😝 😝 😝

rybca
22. aug 2010

Ahojte, ja som v noci o styroch, pri gelovani dasien nadabila na obe spodne stvorky...🙂))) to sa asi preto budil o stvrtej vzdy...🙂))))

@jamaat - uz mas aspon cestovnu horucku? ked uz pobalena nie si..🙂)))) ja by som bola uz z toho na nervy, ze uz odchod a nic pripravene..🙂))) ozaj a zabudla som dat chlopovi na skenovanie, tak nabuduci tyzden..🙂)))))

@ladywitch26 - no cak este 2 tyzdne..🙂))) ma cas..🙂)) skus viac oddychovat, mozno ho to prestane bavit a pojde von...🙂

@zuzkad - aj ja som tu vcera bola, ale len tak po ocku, bo som dorabala tortu pre starku na uzdravenie..🙂))), maminka jej to vytlaci a ukaze a my sa po obede natlacime..🙂))))

ladywitch26
22. aug 2010

@zuzkad jeeej, co by som ja dala za to, keby mi stanka tak pospala. ale ona ako keby mala budik v sebe. presne o siedmej. co znamena, ze ak si udrzi takyto trend, tak v oktobri, ked sa posunie cas, sa mam na co tesit. na nohach od siestej 🙄
inak ma v noci nenormalne bolela panva. ked lezim hodinu na jednom boku, tak koniec. tak ma zacne rypat v bedrovom klbe, ze sa to az neda vydrzat. a kym sa pretocim na druhu stranu, tak idem zdiviet. a o hodku znova. ako prasa na razni sa musim tocit, cize nejaky extra dobry spanok nemam.
@jamaat ja tiez balim az na poslednu chvilu, ale zoznam, co pobalim, zacinam spisovat uz pomaly dva tyzdne pred cestou 😀

zuzkad
22. aug 2010

@ladywitch26 to len vynimocne tak dlho spinkal, lebo inak je v poslednej dobe sa mi aj o piatej zobudil a bolo po spanku 😝 😝
@rybca tak to mate dobre premyslene 😀 😀 juuj dala by som si aj ja 😅 😅
Maly teraz len ranajkuje kedze tak dlho spinkal, normalne ked vstal, umyl si zubky, hned uz aj isiel do kuchyne a snoril, co by jedol, videl, ze mu chystam chleba s maslom, sunku, zeleninu...tak normalne stepoval pri mne a pokrikoval po mne, co chcel uz jest 😅 😅 ako som niesla tanier na jeho novy stol, normalne utekal za mnou a krical od radosti...nateseny sa posadil za stol a uz aj sa do toho pustil 😅 😅
teraz pripravujem hovadziu polievku, takze bude mat na obed aj hovadzie masko a zemiaky a este aj zeleninu a samozrejme aj polievku dostane, normalne sa tesim ako male dieta, ked ho vidim ako mu chuti papat 🙂 🙂

ladywitch26
22. aug 2010

@zuzkad tak my sme stanke vcera kupili sunku, taky ako obrazok boba the buildera je to a mala az skakala rano pri chladnicke a vykrikovala boooob. no lenze muz ked jej dal chlieb, tak z neho akurat tu sunku zobrala a chlieb plesla na zem. a rovno tou maslovou stranou. a vcera som robila jambony, to su take satocky z listkoveho cesta plnene sunkou a syrokremom, tak som zacala este na ranajky dojedat, dosla mala, chcela okostovat, a len sa tak zalizla, ze mnaaaam. tak som jej dala jeden do ruky, sadla si s nim oblecena na nocnik a tak tlacila do seba. 😀

rybca
22. aug 2010

@zuzkad a ani by si si nemyslela, ze staci tak malo, vymenit stolicku, k tomu aby jedol, vsak?..🙂 inac by sme len dumali, ci nie je chory..🙂)))

rybca
22. aug 2010

@ladywitch26 tak ked tlacit, tak na nocniku..🙂 a je jedno ci do seba alebo von zo seba..🙂))))))))

zuzkad
22. aug 2010

@rybca no ja dufam, ze mu to vydrzi a bude takto papat stale, lebo som bola naozaj zufala 😖 ale vysiel mu aj jeden zub, tak neviem ci to odmietanie nebolo aj z toho 😖 😖

@ladywitch26 😀 😀 😀 mala je bohovska 🙂

ladywitch26
22. aug 2010

inak mame nove slovo. vcera vypila mlieko na vecer, ale asi jej nestacilo, lebo vbehla do kuchyne ku policke a zacala na nu ukazovat prstom a kricala bani. tak bani, ako som nakoniec zistila, je skratka pre bananik. ked som jej ho podala, tak sa doslova vrhla nan. 😀