Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
24. aug 2010

Dobre ranko, hlasim dobru noc, maly este stale spi, ja si davam rannu kavcku a myslim na Jamaat ako sa snorchluje v mori a Emku ako behaaaaa hore dole 😅 😅 😅 niekomu je dobre 😉 😉 😉
Tu u nas v BA prsiii, tak som moc nadsena, lebo sa von nepojde v tomto pocasi, tak nas caka mrzuta nalada doma 😖 😖
Mne sa tuto noc snivalo, ze som tehu, mala som ak uz dost velke brusko a citila som pohyby, ako ma male kopkalo 😵 😵 😵 no bolo to prijemne 🙂 🙂 len potom som sa zobudila na to, ze mam neskutocne plny mechur a myslela som, ze sa pocikam uz priamo v posteli z toho ...ale aby nebolo malo sa mi prisnil sen kde som mala asi dvoch ex priatelov a obaja po mne isli...do toho sa mi priplietol moj svokro, ktory uz zomrel...ten ma chcel znasilnit, ale on mal v tom sne vypadky a vtedy bol nebezpecny...a este aj Zdenka z "ano sefe" som tam mala v restike a staale sa na mna usmieval 😅 😅 😅

sssimi
24. aug 2010

@zuzkad ty čo si večer pojedla keď si mala také sny 😀 😀 😀

Sarah sa zobudila o 7mej, do 8mej behala po spálni, ja som driemala a potom sa ku mne vyškriabala a zaspala. Ešte teraz spinká. Ja som stihla chleba vo vajici spraviť a už je aj studený.

Dnes nám tu prší....

sirinka
24. aug 2010

@ladywitch26 nedavno si pisala o detskych priboroch...skus pozriet tu http://www.kulina.cz/detske-pribory/

ladywitch26
24. aug 2010

raaanko, tak my zasa nic....maleho nevyhnal ani spln, ani tutu-mutu.... 😝 😀

@zuzkad zuzi, ty co si mala na veceru? ci ti mesiac svietil do izby, ked sa ti take divociny snivali? 😀

@sirinka celkom dobre vypadaju tie pribory. len asi az na vianoce take cosi poriesime, ked pojdeme na sr.

mimi21
24. aug 2010

no u nas bolo zrana pekne ale uz sa zatiahlo
poobede ma dojst kamoska so 7mes. syncekom
ja sa prave snazim uspat NInku, uplietla som si na seba pekny bic, ja som strasne netrpezliva tak som zvedava ako to cele dopadne
akurat teraz som odtial na chvilu odisla tak sa samozrejme rozplakala

zuzkad
24. aug 2010

@sssimi no mala som divoke sny, ale nic som nejedla take vecer, len dve slivky, tak neviem, ci to sposobilo moju noc 😅 😅
inak som vam zabudla napisat, ze som sa dozvedela info o tom chalanovi, co dobil toho psika este davnejsie, co som pisala...zistila som o nom kde byva, ale k menu som sa nedopatrala este, ale stretla som jedneho pana, co ho pozna z vencenia a povedal mi o nom, ze ten chalan sa liecil na psychiatrii, lebo bol drogovo zavisli a ked bol pod drogou, tak bol nebezpecne agresivny a preto sa liecil, prestal s grogami, ale podla vsetkeho je v tom znova, lebo ho minule videl ako sa stretava s chalanmi, co predavaju drogy...povedala som mu, co s tym psom robil, ako ho neskutocne dobil a az mu bolo zle z toho ked to pocul, lebo on ma presne takeho isteho psika ako on, povedal, ze ten jeho psik poslucha na slovo a je velmi dobry, ze mu ho kupili rodicia a stal cca 15 000sk povedal, ze to nenecha tak, ze mu povie svoje, ze ked sa este dopocuje, ze bije svojho psa, ze sa postara, aby mu ho zobrali, lutoval, ze nepozna jeho rodicov, lebo by ho asi zaskrtili, keby to vedeli, co robi s tym psom 😠 😠 najhorsie je, ze ak sa dal naozaj na drogy a je velmi nebezpecne agresivny ked je nafetovany, tak toho psika takto aj zabije 😢 😢 😢 snad sa nieco s tym bude dat ☹ ☹

mimi21
24. aug 2010

noooo, tak teraz len 40 minut zaspavania 😉
a to mam pocit, ze su vsetci proti mne, na jednej strane domu kosia a na druhej rypu do cesty nejake potrubie ci co...
a vcera ju vecer 2krat prebral mm 😒

sirinka
24. aug 2010

@mimi21 vedla nas zacali konecne stavat dom a teda poctivo, kazdy den aj cez vikend o siestej zacnu buchat...no ale malej to nejako extra nevadi...tak este stastie...

ladywitch26
24. aug 2010

inak vcera sla stanka spat do postielky s babikou, ale to taka,ze ked jej stlaci brusko, tak rozprava, no a som sa bala,ze ju prilahne, tak sa jej uprostred noci spusti a zobudi ju, tak ked zaspala,som jej ju vybrala. a o jednej v noci reeeev, ja uz ze co sa robi, a ona do toho,ze babaaaaaa. smatrala rukami dookola, ale oci zavrete, nenasla babiku, tak plac.tak som jej ju rychlo dala do ruky a bol klud. a potom sa o stvrtej postavila v postielke, ze uz ide preliezat ku mne, tak som jej povedala, ze este je tma,ze nech si este lahne a buva, tak sa tak poobzerala dookola, asi usudila,ze je ozaj este skoro, zalahla a spala este do siedmej 😀

kosska3003
24. aug 2010

ahojte tak mi sme uz bez tatina boli sme na 15 mesacnom ockovani a poradni mala si pojacala ale uz spinka tak dufam ze nedostane teploty idem ja robit fotoknihu z dovolenku aj varit mi treba ale to este chvilu pocka tak a aj testik som si robila zatial len jedna ciarocka ale tak uvidime ked mi bude mrcha meskat ci sa druha neobjavy lebo pri malej som to mala tak

ladywitch26
24. aug 2010

@kosska3003 jeeej, tak uz aj ty oficialne v klube snaziliek? 😵

kosska3003
24. aug 2010

@ladywitch26 ano ano oficialne

ladywitch26
24. aug 2010

@sirinka a nema cosi podobne nahodou simi? niekomu som to uz videla na foto

inak ak sa maly rozhodne pytat na svet akurat dnes v noci, tak ma porazi. muz ide o polnoci zaviezt jednu aupair a o tretej ma vyzdvihnut na striedacku druhu, takze pride az o 4tej rano. cize budem aj bez auta, aj bez aupair.
ale mam plan B.zabehnem k dolnym susedom, aby mi suseda prisla ku malej, a potom k hornym susedom, aby ma sused hodil do nemocnice.. no to by bola riadna divocina... 😀

sirinka
24. aug 2010

@ladywitch26 neviem...ja som ju len teraz objavila a to uz davno znaham isofixovu od 9-36kg...

ladywitch26
24. aug 2010

@sirinka mne sa zda,ze sme to uz raz s niekym rozoberali, ze mne by v tom stanka nevydrzala. ona si musi kopat nohami. vcera jej uz aj pasy zacali vadit, si ich sklbala ako diva. sme jej museli vysvetlovat, ze aj my mame pasy v aute, tak sa potom trochu skludnila.

inak dnes som oficialne nastupila na matersku.

sirinka
24. aug 2010

@ladywitch26 a preco by v tejto nemohla kopat nozkami? a ze jej vadia pasy...to obcas asi kazdemu dietatu, no hold si na to musi zvyknut...u nas zaberal argument, ze sme pripasany vsetci a ked nezabrala, tak proste rycala kym sa nevyrycala...a hotovo...

martinaxyz
24. aug 2010

@sirinka- pekná sedačka...náš malý je vždy pripútaný a snažíme sa ho vždy niečím zaujať, aby vydržal...

@ladywitch26- peknú materskú 😀 😀 😀 😀

ladywitch26
24. aug 2010

@sirinka kopat nohami u nas znamena, ze si vyzuje topanky, stiahne ponozky a obzuva si palce na nohach 😀

ladywitch26
24. aug 2010

@martinaxyz dakujem. no inak s tym zaujatim.u nas najlepsie zabera nejaky katalog s hrackami, z ktoreho vytrhava stranky. inak moju mamu dorazila svokra. ked sme sli na sr, tak mama bola nervozna, ze ako to stanka vydrzi v aute. a svokra vyhlasila, ze vsak preco, ze risko (jej druhy vnuk) sa vozi rad v aute, ten sa na to dokonca tesi. no len truba, ono je ine, ked sedi v aute tak pol hodinu maximalne, ked idu navstivit druhych starych rodicov, ako ked mas udrzat dieta v sedacke 24 hodin v kuse. po dvoch hodinach ti aj ten farebny katalog oplieska o hlavu, lebo ho to zacne nudit. ja som bola z cesty unavena viac ako stanka, co som musela vymyslat vsetko mozne, aby som ju nejako zabavila. ked ju zacnu zaujimat tv rozpravky, tak kupime ten prenosny dvd prehravac do auta, lebo cim je dieta starsie, tym je tazsie ho zabavit.

kosska3003
24. aug 2010

@ladywitch26 to aj u nas tak

ty jo moja Marika spi uz 2,5 hodinky asi to ockovanie a pocasie na nu zabralo nech len spinka moja

mimi21
24. aug 2010

@kosska3003 taaaaak, vitaj medzi snazilkami a mozno aj tehulkami 😉
nech sa rychlo zadari, ak sa este nie, xi xi

mne mala spala len hodinu, dosla kamoska, tak sa asi na to zobudila 😒 takze vecer asi pojdeme skoro spat, teda dufam...

zuzkad
24. aug 2010

cafteee,

tak ja som si pospala skore 2 hodinky s malym 😅 😅 😅 nejak som bola unavena a ked som maleho uspala lamalo aj mna 😝 😝 tak som zaspala s nim a az teraz sme sa zobudili 😅 😅 ...videme von a co nevidim, svokra spi tiez 😀 😀 tak sme spali cela rodinka, este aj psy 🙂 🙂

@ladywitch26 niekto nastupuje oficialne na matersku a niekto do prace 😅 😅 tak ked uz to mas oficialne, hadam aj rodit by si mohla ist 😀 😀

ladywitch26
24. aug 2010

no, takze stanka spala len hodinu. to iste,co vcera. a keby potvora vcera sla aspon vecer vcassie, ale houby, co inokedy chodi o deviatej, tak vcera este cerstva jak rybicka. az o pol desiatej zalomila a rano o siedmej bola hore.

@zuzkad no veru by som mohla. ale az rano po stvrtej, nech uz mam aj muza doma. inak by bolo fajne, lebo aj tak je tento tyzden doma, lebo ho seklo v chrbte, tak si dal pauzu z prace.

rybca
24. aug 2010

Ahojte, dnes vas len citam, nejak nemam cas, len sa chcem spytat..🙂 Matko mi stale nosi loparik z kuchyne, neviete co mi tym chce povedat?...🙂
@ladywitch26 tak peknu matersku a hadam si na mna este spomenies kym porodis, bo potom uz urcite nebude cas..🙂)) a u nas v sedacke tiez idu topanky dolu, skoro hned ako vyrazime..🙂)))))

mimi21
24. aug 2010

@ladywitch26 tak ked od dnes mas matersku, tak mozno drobec cakal na oficialne ohlasenie a teraz sa uz bude pytat von
nezabudni nam potom rychlo pisnut sem, ze uz ides do nemocky, ak teda bude stihu

v aute sa aj Nina stale vyzuva a teraz som zacala sedavat vpredu, tak je normalne kludnejsia, ked som sedela pri nej, tak stale nieco vymyslala
samozrejme len na take kratsie cesty, na take dlhsie som pri nej vzadu

sirinka
24. aug 2010

@mimi21 ja stale sedim vpredu..aj na dlhsie cesty...aj tak vacsinou soferujem a ak nahodou mm, tak ja neznasam sediet vzadu...a mala je v pohode...ked ideme na dlhsie, tak im pustame rozpravky, to viem v pohode ovladat z predneho sedadla...

sirinka
24. aug 2010

inac moj muz by chcel vase deti, co sa same v aute vyzuvaju, on je chory z okopanych sedadiel... 😝

ladywitch26
24. aug 2010

@rybca no s tym loparikom...to nam otec vzdy,ked sme neposluchali, hovoril, ze dones si lopar...a tym nam potom nalozil...tak zeby si matko uz preventivne? 😀

@mimi21 mne sa lepsie vzadu pri malej sedi, lebo ona aj tak vzdy vykrikuje po mne, aby som sa pozrela na nu. a ked sedim vzadu v strede, tak si mozem nohy vystriet uplne dopredu,co mi maximalne vyhovuje. aj ked teraz s bruchom sa mi tam zle sedi, ale ked bude brucho prec, tak tam budem zasa sedavat. a oblozena sedackami aj z jednej aj z druhej strany

ladywitch26
24. aug 2010

@sirinka a tebe uz aj magdalenka sleduje rozpravky? lebo stanku to akosi este nebavi. ona radsej knizky a potom vycumuje z okna, ci neuvidi koniky alebo kravicky