Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mirka_mt
28. aug 2010

@ladywitch26 blahoželám k Fabienovi, je krásny 🙂

zuzkaprofant
28. aug 2010

@ladywitch26 gratulujeme 😉

kosska3003
28. aug 2010

@ladywitch26 je nadherny a mamina aka stastna a spokojna vobec nevyzeras ze by si rodila

ladywitch26
28. aug 2010

@kosska3003 maji, vsak som rodila len 5 minut, tak to zasa na tvari take stopy nebadat. to som si ani nestihla poriadne uvedomit, ze rodim a uz bol drobec na svete. 😀 pri stanke to bol horor, to som zliezala z postele na etapy pol hodinu do sprchy a este aj na druhy den musel muz so mnou chodit, ale toto drobiatko nezanechalo ziadne stopy. akurat sa hned prisal a tahal hodinu v kuse, tak som skoro stiekla z krvi, ked sa mi tak maternica stahovala. to mali poplach druhykrat doktori, hned mi injekciu pichali a uz mali infuzie pripravene.takze teraz beriem zelezo a slopem vodu, lebo mam nizky tlak, ale inak fakt ako keby som ani nerodila. 😉
este si robim srandu s muzom, ze pri tretom sa stahujeme blizsie k porodnici, alebo si on spravi kurz porodnej asistentky, lebo hodinovu cestu do porodnice nestihame takymto tempom 😀

kosska3003
28. aug 2010

@ladywitch26 no tak to hej musis namiesto óperky doniest domov porodnu babu 😀 😀

ladywitch26
28. aug 2010

@kosska3003 no co mam teraz tuto aupair, tak ta by nemala problem s nicim. fakt zlata baba. a na stanke vidim pokrok za dva dni,co s nou bola sama. kocky ju naucila stavat, kdezto pri tej prvej sa za dva mesiace nicomu novemu nenaucila. nemala ziadnu snahu ju ucit, proste pri nej len travila cas, ziadna aktivita.

ladywitch26
28. aug 2010

@kosska3003 inak od vas z varina baba

kosska3003
28. aug 2010

@ladywitch26 tak super vravis 100 % k lepsiemu konecne si spokojna tak jej rovno povec ze nech si uroby porodny kurz 😀 😀

kosska3003
28. aug 2010

@ladywitch26 hej no toto hihih neviem keby som ju videla mozno aj poznam ona mna pozna ci nevies meno mi je zname

mimi21
29. aug 2010

@kodada juuuj, moja co to citam, velikanske gratulo a tuho drzim palceky nech je vsetko OK 😵 😵 😵

ludmilabb
29. aug 2010

ahojte odovzdavam pozdrav od Janky z Egyptu, ze sa tam maju super, jedlo je vyborne, videli krasne ryby aj korytnacky takze hadam je to podla jej predstav 😉

dm1
29. aug 2010

zdravim! co mate dnes v plane? my sme chceli ist na letecky den do Slavnice ale neviem ci nam to pocasie dovoli ☹

@kodada gratulujem 😵

ludmilabb
29. aug 2010

@kodada aj ja sa pripajam a drzim palce 😉

rybca
29. aug 2010

@dm1 my ideme poobede na festival tu v meste, dufam, ze uz nebude prsat..🙂

@ludmilabb tak hadam bude spokojna ked sa vrati...🙂)) to je dobre, ze maju svoju vlastnu operku Moniku...🙂))) a mozu si uzit aj to snorchlovanie..🙂

zuzkad
29. aug 2010

ahojte kocky,

tak mame riadnu zimu vonku 😝 😝 a to som si chcela uzit este tento posledny tt pred nastupom do prace...co najviac s malym...no budeme si to teda asi uzivat viac doma ako vonku, lebo hnusne fuka a je zima...maly hned ako fuka vietor ma cervene oci a strasne mu slzia 😖 😖 a kycha...cize ho nebudem tahat do tohto pocasia moc.
Kedy sa to ma presne Jamaat vratit ?

@ladywitch26 tak to je super, ze si spokojna s novou kockou, ja by som hned brala taku sikovnu opatrovatelku, radsej ako svokru, ale nemam moc na vyber a len tak si niekoho zobrat nemozem a ani nechcem, musim mat velku doveru voci cudziemu cloveku 😝 😝 ja sa budem snazit co najskor zohnat nejaku skolku..teda jasle, uvidime ako sa postasti.

ludmilabb
29. aug 2010

@zuzkad tu je celkom fajn pocasie, slniecko svieti sice pofukuje ale boli sme aj vonku v pieskovisku, teraz spime ratam taku hodinku a pol a to pocasie sa meni stale, rano bola dost kosa ked som bola so psom 😝
jamaat sa ma vratit tusim okolo 2.septembra

mimi21
29. aug 2010

ahojte
tak sme vcera uspesne absolvovali vylet do budapesti, chcela som kupit malej zimnu bundu, zakazdym plakala, ked som jej cosi skusala, nakoniec sme kupili v nexte

@ladywitch26 maly je naozaj krasnucky, kojite sa?
a to je fakt rychlost blesku s akou ta pustili domov, no aspon to uz mas za sebou 😉

kosska3003
29. aug 2010

@mimi21 bundicka krasna no vidno ako sa to Ninke nepacilo aj ja musim kuknut niake tie zimne bundy co mam doma a niaku jej aj kupit no uvidime este je cas hadam nie a u nas Next neni aspon o nom neviem ale od Nextu su krasne bundy

kosska3003
29. aug 2010

@mimi21 bundicka krasna no vidno ako sa to Ninke nepacilo aj ja musim kuknut niake tie zimne bundy co mam doma a niaku jej aj kupit no uvidime este je cas hadam nie a u nas Next neni aspon o nom neviem ale od Nextu su krasne bundy

ludmilabb
29. aug 2010

@mimi21 joj aka je Ninka trpitelka, to bude radost zimne obliekanie habov, overalov, ciapok 😅
budnicka je krasna, len kebyze Nextaci neryzovali z toho

sssimi
29. aug 2010

@ladywitch26 Fabien je nádherný. Aj mm pozdravuje, že nech ste zdraví. A gratulujem k fajnej operke 😀

My máme odsvadbované. Bolo fantasticky. Sarah som nakoniec musela nechať doma ☹ Ale má za sebou prvú absolvovanú noc bezo mňa a zvládla to na jedničku. Tuším ešte lepšie ako ja 😀

ladywitch26
29. aug 2010

@mimi21 to ja som sa pytala hned domov, chybala mi stanuska.
a kojenie v nemocke este uslo, ale doma horor, celu noc sa budil, kazdu 1 a pol hodinu hore a len papat. mlieko este nebolo, len kolostrum, tak tahal ako divy,az som revala od bolesti a este aj brucho v krcoch zakazdym, tak som len paraleny hadzala do seba ale houby pomohli. tak som sa nastvala, ze idem zasa odsavat a na flasku, kym sa trochu zreparujem. aj papal 2x z flasky, ale typicky chlap, uprednostnuje prso.teraz sa mi uz mlieko rozbehlo, tak nemusi tak tahat, cize uz sa da. uz pri tom aspon nerevem od bolesti. a nejakych 150ml uz mam aj odsate do zasoby, tak len doplnim nadobku a sup do mrazaka.
inak on je aspon kludnejsi, takze ho nebudem musiet z flasky stale. stanka pokial jej hned netieklo, tak spustila ziapoty, ze ju aj susedia poculi, tak to nehrozilo z prsa pri nej, nervovala sa riadne. a drobec ani tak nejaci, trochu pomrnci, ale akonahle ho zoberiem, tak chnapne po bradavke a kludne papa. ak hned netecie, tak len pososa dalej, takze fakt taky anielik.

sirinka
29. aug 2010

@ladywitch26 o je standartne, ze druhorodicky a viac popisuju zavinovanie maternice ovela bolestivejsie, castokrat porovnatelne s porodnymi bolestami...ja som nastastie nemala ani pri druhej ziadne bolesti...

zuzkad
29. aug 2010

Tak sme sa vratili...boli sme v baumaxe, potom este s malym vonku sa poprechadzat, aj na ihrisko sme stihli ist...celko bolo fajn potom slniecko svietilo, ale ked sme doma dvere zabuchli tak chvilku nato uz zacalo prsat 😝 😝 cize sme to dobre stihli.

@ladywitch26 ja si pamatam ako mna bolela maternica pri kojeni 😝 😝 a to som bola prvorodicka....ale kocky co boli so mnou na izbe obe boli druhorodicky a tie chudatka normalne predychavali pri kojeni ☹ ☹ som videla ako to strasne bolelo
maly mi prave zbastil cely pomaranc a teraz este chrumky si dava...inak som myslela, ze dnes svokru zaskrtim 😠 😠 mala som odlozenu tekvicovu omacku, malemu strasne chutila..a ona mi to dnes vyhodila do zachoda...lebo videla este plny hrniec a nik to nejedol...ale ja som to mala hlavne pre maleho navarene a zbytok som do mrazaku chcela dat 😠 😠 😠 keby sa ma aspon opytala ale ona sa rozhodne a vyhodi to 😠 😠 hlavne, ze palacinky co robila tam odklada uz 3 dni 😠 😠

ladywitch26
29. aug 2010

@sirinka
@zuzkad no ono to zas nie je az take zle to zavinovanie teraz, skor pri stanke to viac bolelo, lebo vsak kilo viac pociti clovek, to som este na treti den chodila do sprchy s muzom, co som nebola schopna sama prejst, a pri malom uz za par hodin a vcera som uz dokonca aj v lekarni a v obchode bola bez problemov. akurat, ze stanka papala kazde styri hodinky, niekedy aj 7 potiahla bez jedla a tahala rychlo, takze bola za pol hodku najedena. fabien ma na vsetko cas, on si soska aj hodinku v kuse, potom pospi, potom sa zasa o hodinu zobudi, takze mi prakticky neda vydychnut a preto je to dost na mna.

zuzkad
29. aug 2010

@ladywitch26 tu su chlapi 😀 😀 na vsetko maju caaas 😅 😅 aj Nicolas mi takto pocuckaval aj hodinku na prse a nedajboze, ze som potrebovala ist do poradne na cas a cuckal menej ...sa vedel aj jedovat potom 😅 😅

ladywitch26
29. aug 2010

inak vcera v noci som myslela,ze muza zabijem. isiel stanku uspat a zaspal pri nej obleceny na posteli, tak som ho sla zobudit, ze nech sa vyzlecie. a on ze este zbehne na wc. tak som si lahla a zalomila. po polnoci sa maly zacal mrvit, tak som ho zobrala, no lenze bolest jak svina, som chcela,ze aby mi klobuciky doniesol, lebo az mi krv tiekla. no lenze chlapa nikde. tak som nohou dupala po zemi, mame len drevenu podlahu, tak to dolu duni, ako keby stado slonov behalo. ale chlapa niekde. dupala som hadam 10 minut, potom som to vzdala, len do toho zacal ktosi dolu buchat na okno. po 5tich minutach uz som toho mala dost, tak som s malym zavesenym na prse sla do prednej izby pozriet, kto bucha. a do toho sa zo spalne ozval muzov mobil, stanka zacala plakat, no som myslela,ze ma svihne. som nevedela,kde skor skocit. tak muz si kludne pustil vonku psa a zaspal na fotelke v obyvacke. a od susedov sla navsteva, mali akurat sucku, co sa hara, tak sa nemohli zbavit nasho psa, tak zacali buchat na okno. meter od muza, ale on kludne spal, tak potom mu na mobil zvonili. no slo ma porazit, lebo ten nas zmagoreny pes potom este aj zavyjal zasa v noci. stanka sa nastastie ulozila znova rychlo spat, ale maly dostal taku stikutku, ze este aj veroniku vo vedlajsej izbe zobudil.

rybca
29. aug 2010

@ladywitch26 take stavi poznam...🙂)))) sucitim s tebou..🙂

zuzkad
29. aug 2010

@ladywitch26 tak to si mala vesele teda...mne sa podobne stalo, ale to skor, ze ja som maleho sla uspavat a svokra sa akosi pozabudla, ze maly spi a telefonovala v hale ( pri nasej izbe) hucala ako besna maly uz zacal vnimat jej hlas a samozrejme, ze sa prebral pri zaspavani, tak som po tichu do vysielacky hovorila, aby jej isiel povedat, ze maly zaspava...a nic, svokra hucala dalej a Peto nevychadzal z izby...vysielacku pocul, lebo tu mame v obyvke stale zapnutu - odposluch teda ...asi 5x som mu hovorila a nic...samozrejme sa maly prebral uplne, zacal plakat a tak som nervna vysla von...povedala som jej nech je tichsie a isla som pozriet na Peta, preco nereagoval a on si spal hned pri vysielacke 😠 😠 skoro ma slahlo, inak aby bolo jasne, ze ten odposluch je tak citlivy, ze aj ked sepkam, v odposluchu to pocut hlasno, lebo to mame najhlasnejsie, keby maly nahodou zle dychal atd....jeho vobec nezobudilo ako mu pri ucho huci odposluch 😠 😠 ma skoro drblooo 😝 😝
pozeram akurat talenty na jojke aj markize...no nic moc zatial, ale nevidela som to od zaciatku, takze neviem mozno nieco super mi uslo 😀 😀 😀

kosska3003
29. aug 2010

@zuzkad no aj ja kukam ale hovada museli to dat naraz no bolo uz aj dobre cosi aj trapne ako vzdy

zuzkad
29. aug 2010

@kosska3003 tak nam nic ine nezostava, len prepinat 😀 😀 este aj reklama je rovnako 😝 😝 ale zeby som bola nejak natesena, ze teraz nebude nic ine len sama talent mania...atd no radsej by som si pozrela dobry film 😝 😝 ale co uz...aspon sa zasmejem 🙂 🙂
Mne je takaaaaaaaaaaaa zima 😖 😖 normalne tu beham v ponozkach hrubych, teplakoch a mikine...a par dni dozadu som behala v tielku a kratasoch 😅 😅 riadna zmena. Momentalne mame 13 stupnou v BA 😝 😝 noo leto skoncilo 🙄 🙄 🙄