• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@iinuska ja som zapekala karfiol pre nas tak mala aj sofia s pecenymi zemiakmi na plechu vcera :wink:
7. sep 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas nikdy nemal cumel co som rada lebo ma pekne rovne zubky moja mama ked ho vidi sa nevie vynadivat lebo u nas take rovne asi nik nema:slight_smile:) Ja upratujem to ejmoja deformacia cely den len pratam raz v suflikoch potom decku prerabam a dookola:slight_smile:) Maly pobehuje po byte s loptou
7. sep 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emode no ved to a ani neviem kde ku ktoremu pojdem my mame 13 ale duru sa nam ocaky jeden je uz vonku
7. sep 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte, nam teraz behom dvoch dni vysli dve stolicky..a pravdepodobne sa jej tlacia hned aj spodne, takze mame tiez docela veselo :rolling_eyes: :rolling_eyes: ..u nas momentalne nehrozi ziadna kefka...asi vyckam, kym ju prestanu boliet dasienka a neprerezu sa zubky tieto dva :zipper_mouth:
7. sep 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dupinka Zapchaté DVD je dobré :grinning: ...ale ty si sa asi nesmiala. Emka mi pravidelne padá zo stoličky.

Ja už tiež dávam Emke väčšinou naše jedlo, ona nie je veľký jedák a neochutené by mi jednoducho nezjedla. Menej solím, nekorenili sme doma nikdy.
7. sep 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mame konecne rodny list. boli sme tam v stredu, mame to pol hodky autom od nas a dojdeme tam, a ze im padol pocitacovy system. tak sme sa trepali zbytocne. tak som si zavolala vo stvrtok, ze system ok, ale stale nemali maleho v systeme, ze im este neposlali udaje z nemocnice. no a v pondelok mi teda volala uradnicka, ze ho uz maju v systeme, ze mozeme prijst, no ale uz nam to nevyslo, tak sme sli az dnes. a dojdeme tam, a ze zasa pocitace nefunguju. no slo ma urvat. tak sme aspon pobehali po meste hodinu, ale napadlo ma zavolat tam,ze co ked nahodou. no a nastastie to uz mali rozbehane, tak mame konecne aj oficialne maleho zapisaneho. a mozem ist rovno vybavovat dalej. najskor irsky pas, potom apostile na ministerstve zahranicnych veci a potom sa trepat este do dublinu na ambasadu poziadat o slovensky rodny list. hadam do vianoc to vsetko stihame :confounded:
7. sep 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sa chystame k zubarovi, som zvedava ako to Ajko zvladne lebo uz vyvadza, ked sme u nejakeho doktora :unamused: A
cistit zuby si da, dokonca aj jazyk :slight_smile:

@jamaat tak to je riadne pritiahnute za vlasy, ja som v 98. koncila skolu a na polroka som sla na podporu, chcela som si predlzit prazdniny a dostavala som tie prve tri mesiace 3 tis. korun. A mama s dietatom nedostane ani polovicu :confused: Asi to bolo o dva roky neskor, ale aj tak, sila.
7. sep 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 maly je ir nie slovak mi mame slovensky rodny list a aj maly nie je nemec az neskor v dospelosti ak tu bude zit moze poziadat ako to je v irsku?
7. sep 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
My sme hore od 7:15, ale nestihla som sa rano pozdravit :wink:
Doobedu sme boli vonku, ale nechcelo sa mu velmi chodit, len sa pchal na ruky a v kociku rev.
Zaspal o 13:10 a o 13:15 zacali susedia vrtat, tak ho zobudili. Pockala som pol hodku, zacal zivat, suchat si oci, lahol si ku mne a susedia zacali opat vrtat :angry: skoro ma porazilo a Mirko chytil zachvat revu od unavy. Tak sme sa obliekli a sme vonku. Spi mi uz 15minut, dufam, ze aspon do 16 potiahne.
@dupinka nic neboj aj my mame ”kazisvetka”, ktoreho neodolatelne pitahuje dvd a lozenie na gauc.
@zuzkaprofant my sme mali mat povodne bryndzove halusky, ale kedze nam nevysiel spanok, tak len nieco suche, aby sme najneskor o 17 vypadli na ihrisko. Nastastie ho mame takmer pod oknom, ale po 18 byva uz dost chladno.
7. sep 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant zuzi, maly moze mat dvojake obcianstvo. stanka ma len slovenske, lebo nesplna podmienku, ze aspon jeden z rodicov tu musel zit 3 roky pred jej narodenim. chybali nam 3 tyzdne do toho. ale maly uz moze dostat aj irsky pas a aj slovensky.
7. sep 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na preventivku na jar a dr vravel, ze je zbytocne maleho tahat do ambulancie. Tak az o pol roka pojde prvykrat, opat so mnou na preventivku.
Hlavne, ze sme EU a kde mozu tam matkam podkopavaju nohy. Neuveritelna byrokracia je to.
7. sep 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa divia, ze nas (EU) zapavuju romovia, alzircania, arabi, cinania, vietnamci.....oni maju deti ako smeti a my sme radi ked jedno vychovame
7. sep 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 sa mi zda ze toho roku vysiel zakon ze mozes mat len jedno obcianstvo nemozes mat napr nemecke a slovenke sa mi zda no niesom si ista lebo muz chcel poziadat o nemecke (mozno aj poziada ) tak tym padom musi sk pas odovzdat
7. sep 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant zuzi, to plati len pre ludi, co uz slovenske obcianstvo maju, nie pre tych, ktori ho ziskaju narodenim sa v krajine. keby som ja poziadala o irske, tak musim vratit slovenske. ale ked sa dieta narodi v irsku, tak stale moze mat obidve.
7. sep 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 presne ako pises...aj ja som si vytlacila konkretne zakony a stym isla na urady...ale vtedy ako keby uz to vycitili, ze som dobre pripravena, vsetko bolo ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inac moja mama robi na UPSVAR na socialnych davkach a nie je to celkom ako zuzka pise, maju presne postupy a aj dodatocne ak urobia chybu maju za to financne postihy...
7. sep 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Som tu neskutočne dlho nebola :sweat_smile:

Sarah má 12 zubov. V auguste jej každý týždeň vyšla 1 stolička, bez plaču, nočného budenia. Proste pohoda.

Dnes som tu mala fotografku. Neviem či z tých foto niečo povyberá, ale snáď. Som zvedavá. Inak na to, že tu boli 4 úplne cudzí ľudia, tak malá sa hneď oťukala. Dokonca aj na ruky šla všetkým.

No a mama má pásový opar, tak teraz čakáme na kiahne, ale doktorka tvrdí, že by ich Sarah nemala chytiť. Každopádne som očkovanie presunula až o 2 týždne.
7. sep 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi no veru, zanedbavas nas :slight_smile: :grinning:
7. sep 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant ked si tvoj muz spavi Einbürgerungstest mozno daju Christiankovi aj nem.obcianstvo.. :wink:
7. sep 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kackabrcka ako to je keby mm urobil tie skusky dostane nemecke obcianstvo a hned nato aj maly ci az to druhe dieta co myslim
7. sep 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant myslim ze skor druhe a ci aj Christianko to neviem...
7. sep 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 A ty ako? Už sa zadarilo?
@iinuska ja sa ospravedlňujem, ale nejak nestíham. Všetko preletím a nejak v poslednej dobe nemám náladu na net :grinning: Konečne :grinning: :grinning: :grinning: , ale ja sa polepším. Teraz som na 5 mesiacov v podstete slamená vdova, takže určite sa budem častejšie nudiť. Len teraz som ešte rozlietaná.
7. sep 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi 5 mesiacov? No to je dost...
7. sep 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi a kde mas mm no ja zatial mrcha nedosla a testy negativne uvidim v piatok si spravim dalsi a k dr idem 22 septembra az
7. sep 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi a co ti isiel muz na specialny vycvik???
7. sep 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi a kto vas fotil? Zitnanska?
7. sep 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi hádam ti muž nešiel na misiu ako ten môj? My sme dávali robiť malému profi fotky k 1.narodeninám, také rodinné.
kto chcete vidieť, kuk: http://www.facebook.com/album.php?aid=2035505&id=1591515554&l=83c5ba1e37

(A tiež sorry, že som sa tu dlho neukázala, no chodila som do inej témy a nestíhala som vás, ukecané ste :grinning: ...Ak dovolíte, rada sa sem opäť pridám :sweat_smile: )
7. sep 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dupinka krasne fotecky :slight_smile:
7. sep 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dupinka krasne krasne ja by osm is tiez nieco take dala ale este musim mm ukecat
7. sep 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dostala som sa tu az teraz. Tak maly mi spal v kociku nakoniec az 35 minut :frowning2: isla okolo nas jedna zenska, dcera 2m za nou a rozpravali sa. Ako ciganky :frowning2: Miko mal hned oci dokoran, aj ked lezal dalej, uz nezaspal. Skusala som ho este koikvat, ale bezuspesne, tak sme potom isli domov jest.
Dnes jedol aj cviklu a chutila mu. Davate detom bryndzu a mak??
@dupinka, kludne naskoc do nasho vlaku :wink:
7. sep 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 bryndzu a ani mak som nedavala
7. sep 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok