Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
8. sep 2010

@dupinka nič si z toho nerob.... Oni musia mať strašne nudné životy, keď musia rozoberať ten tvoj.... Kašli na nich...

My máme byť za pol hodinu u ortopéda a malá ešte len teraz zaspala 😕 Porazíííí ma ....

mimi21
8. sep 2010

baby "zapadniarky" ako u vas vyzera pocasie?
lebo tu momentalne neprsi ale je doslova hnusne a ja potrebujem ist do mesta a ako naschvyl je dnes mm na sluzobke, neviem kedy sa vrati, takze som aj bez auta

sirinka
8. sep 2010

@mimi21 u nas skoro vkuse mrholi od rana...

juska3
8. sep 2010

Ahojte 🙂
@mimi21 je pod mrakom, ale zatial neprsi aj ked to vyzera, ze kazdu chvilu zacne 😒 ale asi by som sa na to nespoliehala lebo aj minule tu slnko svietilo, bolo pekne a vy ste pisali, ze vam prsi

Pri narodeni ani neberu bezne krv, nezistuju krvnu skupinu, nam zistili az teraz, ked brali Ajkovi kvoli alergii, aj to sa doktorka opytala ci chcem vediet a nie som si ista, ci som aj za to neplatila, ze to poistovna nepreplaca.

Dnes sme sa boli dat zaockovat do ruky a len co sme vosli do ordinacie, tak reeev. Ale nastastie to netrvalo dlho a dostal loptu, tak sa strasne tesil 🙂

iinuska
8. sep 2010

@mimi21 u nas ako u sirinky. Poobede sa chystam do BA do avionu a ani sa mi velmi nechce, ale mala by som Adamkovi pokupit teplejsie veci, pyzamko, teplaky, papucky. No uvidime, ked sa zobudi

iinuska
8. sep 2010

@juska3 my mame ockovanie 16. sept., asi to bude podobne s tym placom 😒

mimi21
8. sep 2010

@sirinka no uz zase prsi aj tu 😠 😠 😠 😠
a je az 11 stupnov, paradicka 😅

mimi21
8. sep 2010

@iinuska ja som dnes chcela ist s mm, ale mal vela vybavovaciek po ceste, chcela by som ist hlavne do H&M, aj sebe nejake tricka pokupit
snad nieco kupim v nedelu v nitre

iinuska
8. sep 2010

@mimi21 no vidis, mohli sme dat spolu kavicku 🙂

dm1
8. sep 2010

zdravim! sice nepisem ale poctivo vas citam!

my uz mame po ockovani a teraz sa trapime uz 3.den s teplotou. teda dnes rano uz bol len 37,2 uvidime co bude ked sa zobudi. dufam ze OK lebo v piatok mame ist na vikend na oravu tak neviem ci to nezrusime

mimi21
8. sep 2010

@iinuska no vidis 😠
a nakoniec mi volal a polovica planovaneho programu mu odpadla 😠 mohli sme aspon daco pokupit, takto sa len doma trapime
kamoska bola minule v detskej Zare a celkom fajn veci pokupila a aj ceny prijatelne 😉

zuzkaprofant
8. sep 2010

@mimi21 Zara je dost draha pokial nie su zlavy ci ? Ja mam teraz dost toho uz nakupujem malemuv veci 98 aby mal na jar dnes som mu dala cizmicku ze 22 velkost a ledva tam nohu vopchal tak pozeram este raz na velksto a to je len 21 😠 tak fajn mozeme odlozit a to sme ani nenosili

dm1
8. sep 2010

@zuzkaprofant ved ak ste davno nekupovali tak vam v obchode vymenia za vacsie nie? teda aspon tu by nebol problem

ludmilabb
8. sep 2010

ahojte, tu je surovo a hnusne tiez a tiez potrebujem ist do mesta, vybrat prasule a nejake veci pokupit zajtra idem na arachnologicku konferenciu 😵 😵 😵

dm1
8. sep 2010

tu je celkoom prijemne pojdeme sa vyvetrat ked sa drobec zobudi a naje

@ludmilabb to znie hrozostrasne ze arachnologicka konferencia 😀

mimi21
8. sep 2010

@zuzkaprofant no vsetko to bola nova kolekcia, ceny porovnatelne s H&M
to ja som sa v sobotu utrhla v reserved a za tricko, mikinu a mencestraky som tam nechala 50E 🤐

rybca
8. sep 2010

@dupinka som sa pomylila, nie v sprave, ale v ockovacom preukaze mame napisanu skupinu a kukla som si spravu a je tam ze mal mierny subikterus, co je zltacka, ako som si nasla na nete a ze helioliecba, pritom v nemocke ma o tom neinformovali a ani ho nedavali na slniecko ako ine deti, ktore mali zltacku, tak mozno kvoli tomu zistovali

zuzkaprofant
8. sep 2010

@dm1 hej sme ich dostali 🙂) Ale nevadi odlozi sa pre druhe ked raz bude 🙂

@mimi21 no dost si nechala ja malemu v zlavach nakupujem alebo kamoska mi nakupi a posle za plnu cenu sa neopalti kedze moj ma velmi vela veci lebo ja perem len raz za tt takze keby som to mala vsetko za plne ceny kupovat tah hruza ja osm sa naucila v setko aj pre seba v zlave kupit 😉

zhanam malemi taky vozik dreveny aby si mohol hracky na ihriko potlacit a aj sam ked si dam sadne ja ho potahnem

dupinka
8. sep 2010

mimi: prides do nitry?
@zuzkaprofant : tusim v Dracikovi som videla, prelustruj net

sirinka
8. sep 2010

juj mne sa velmi pacia veci v zare...ale tiez kupujem iba vo vypredaji, lebo je draha...H&M mi pride o dost lacnejsie...ale je pravda, ze tam som davno nebola, lebo sa mi velmi nepaci...

mystery7
8. sep 2010

ahojky
My sme hore od 7:45, doobedu sme vybehli na prechadzku, mrholilo a potom prestalo, tak bolo fajne.
Teraz tu leje a je hnusne, cakam mm, bude sa hrat s malym a ja budem varit 🙂
@dupinka kasli na susedov, to je sr mentalita, dobre to poznam.

mystery7
8. sep 2010

my mame obaja 0+ takze aj Mirko ma taku

juska3
8. sep 2010

Kocky, povedali vam, ked ste sa boli ockovat, kedy je najblizsia poradna? Mne povedala sestricka, ze v troch rokoch a ak chceme, tak zaockovat proti zltacke A v dvoch rokoch.

mimi21
8. sep 2010

@dupinka idem na 3D do hlohovca, tak sa cestou chcem zastavit v mlynoch, je tam aj tehu H&M, nieco na seba potrebujem, a strasne krasne veci mavaju v tom detsom Benettone, niekedy sa tam da nakupit aj za celkom normalne ceny

mimi21
8. sep 2010

@juska3 aj nam povedala, ze az v 3 rokoch

dupinka
8. sep 2010

@mimi21 aj my sme boli v HC u Brešťanského, super je to tam. A mladý mi potom robil aj prietoky v nemocke posledé týždne.
nákupy v Mlynoch 😀

aj my ideme do poradne až v 3 rokoch.

borocka
8. sep 2010

Ahojte,
tak sa vam idem vyzalovat.
vcera sme boli s malym na ocnom vysetreni, pretoze vela pada, zakopava, bura do stien, netrafi sa do dveri, a podobne... tak som si zasla k doktorke, aby som si neskor nieco nemusela vycitat. v cakarni to bolo o zivot a na vysetreni este horsie. patko vobec nespolupracoval, ved ani nechapal co od neho chcu ked sa mal stale do neicoho pozerat. vysledok je taky, ze mame dioptrie 2 do dialky!!
doktorka povedala, ze deti sa rodia dalekozrake a postupne sa im ocka normalizuju, ze si nemam robit starosti. vraj mame o tri mesiace znovu prist,a ak sa mu to dol pol roka nezlepsi aspon o pol dioptrie,tak mu daju okuliare :( dufam ze k tomu nedojde :(
nebola aj niektora z vas na ocnom? nema este neiktore male podobny problem??? alebo nemate nejake ine info o detskej dalekozrakosti???

borocka
8. sep 2010

@zuzkaprofant zuzi, minule sme pisali o tom detskom naradi. tak nasla som to v draciku! obycajne plastove, kupila som patovi 10 kusov za 3,30eur. takze akoby zadarmo, ale kvalita je tomu primerana 😒 . mali viac druhov, aj s kufrikom ( to ale bolo o kusok drahsie). v tom nasom ma pato nejake srobovaky, kladivo, pilku, vodovahu, skrutkovace,... paci sa mu to. cely den s tym chodi a montuje. vcera vecer pred kupanim behal holy a srobovak sa snazil vopchat do tej dierky na pipiku 😀 no dobre ze mi brucho neroztrhlo od smiechu :D

ozaj, uz mame celkom stiahnutu predkozku na pipiku. sice to este ide tazko,ale po kazdom kupani to "trenujeme" a uz ju dokazeme celu pretiahnut.

juska3
8. sep 2010

@borocka dufam, ze sa to Patkovi upravi a nebude musiet nosit okuliare. My sme sice tiez boli na ocnom, ale uplne z ineho dovodu, Alex ma jedno ocko mensie ako druhe a zaciatkom roka, ked sa mu prejavila alergia, tak sa to dost zvyraznilo, ale to sme este nevedeli, ze ma alergiu. Tak nas posielali k ocnemu, ku koznemu a nakoniec na alergologiu. 😒
O tom pipiku som tu minule pisala, resp. som sa pytala bab, ale nikto mi na to neodpovedal, ze treba tu predkozku pretahovat, kazala to doktorka, ze asi s tym pojdeme k urologovi. Ze je to u chlapcov caste. Ty mu ju stahujes kazdy vecer? Lebo ja ked mu to robim, tak si velakrat neda ani chytit, on si zapamatal jak mu to doktorka trocha natrhla a samozrejme, ho to bolelo. A odvtedy casto place.

mimi21
8. sep 2010

@dupinka ja som bola u mladeho Brestanskeho aj s Ninkou, tak preto som sa tam znova rozhodla ist 😉
my uz skoro pol hodku spinkame, ale mala som pekne nervy, lebo nejaky frackovia drzi si pustali v garazi muziku na plne pecky, tak Ninka chcela este z poslednych sil tancovat v postielke, ale akonahle stichla hudba zaspala aj Ninka

inak strasne ma pali zaha, mlieko nepomaha a ja este pazrava som si dala kusok z klobasky, lebo uzasne vonala

mm dnes s kamosmi oslavuje na fuciku svoje narodky, tak ho ani cakat nejdem, som zvedava v akom stave dorazi domov 😅
zajtra by som mala ist na ten glukozovy test ale sa mi fest nechce ked si spomeniem ako mi bolo prvykrat strasne zle a este som aj pokutu za parkovanie dostala 😀