Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
23. sep 2010

@sssimi jaaaaaaaaaaaj, ze v Samorine..🙂)) konecne by som mala s kym vypadnut von..🙂)))))

sssimi
23. sep 2010

@soffi ahooooj no konečne. Tešíme sa. Ako sa má Ninuška?

@rybca Nebudeš doma? 😉

soffi
23. sep 2010

ako mi tu zijete? aj vy ste boli take vytocene z toho RP?

soffi
23. sep 2010

sssimi niniuska je ok, aj ked veeelky huncut 🙂

sssimi
23. sep 2010

@soffi ani sa na to nepýtaj. To bola búúúrlivá debata. Od RP až k našej rómskej komunite 😀

sssimi
23. sep 2010

@soffi Tak to je super. Aspoň vieš,že ju máš 😉

soffi
23. sep 2010

mno to hej, aj ked pravdu povediac niekedy by som ju aspon n a hodinku najradsej vypla, je tak strasne ziva, ale hlavne ze zdravucka... ako vam spinkaju deticky? ona spi len raz do dna cca45 min. , ale mame aj dni ked spi len 25min. 😒

sssimi
23. sep 2010

@soffi Pozerala som fofo. Je moc krásna. Mne Sarah spáva poobede od 30 minút do 1,5 hodiny. No a už mesiac mi prespí aj noc aj keď občas sa nám ešte nehoda pritrafí 😀

soffi
23. sep 2010

sssimi takze tiez ziadna slava 😉 ale ninka hodinu a pol nespala uz asi pol roka, v noci je to lespie, budi sa okolo piatej a obcas v noci na cajik, co si uz aj sama vypyta, takze fajn, ano je uz velka, casom priddam nove foto, aj sarah je uz velka kocka 🙂

rybca
23. sep 2010

@sssimi jaj, tak akurat vtedy ee...🙂)))))))))))))))))))))))))

ja som rada, ze to RP znizia az od januara, lebo do decembra este splacam auto a to by mi potom uz nic neostalo, ja som sice este z toho necitala, asi si pockam na konecnu verziu az po podpisani prezidentom, a potom sa uvidi, ale ak bude, ako ste pisali, ze sice bude znizeny RP, alebo bude sa moct privyrobit si, tak bude dobre, aj ked mozno na to zase doplatia mnohe mamicky

iinuska
23. sep 2010

@soffi este kojis? No my spavame cez den celkom dobre tak 1,5 -2 hodinky. Noci su dost blaznive. Ale este kojim, tak to asi preto

sssimi
23. sep 2010

@soffi No ja už tiež sem nepridávam fotky. My všetky fičíme na Facebooku. Tam sa nahrávajú lepšie fotečky.

@rybca hmmm škoda... A neodbehneš? 😀 😀 😀 😀

soffi
23. sep 2010

iinuska nekojim od 7 mesiaca, malej zistila alergi na kravsku bielkovimnu tak som musela prestat, ale aj tak som uz mliecka mala velmi malicko, v podstate som to od 4 mesiaca uz len tak pretahovala

mystery7
23. sep 2010

k tym rodiovskym prispevkom

Myslim, ze teraz to bolo dobre urobene. Zeny ktore su zopovedne a mali moznost sa zamestnat, pracovali. Cigani, len piju, kradnu, sexuju a utekaju z porodnic sa s nimi nedaju porovnat. Ja som v kuse pracovala 8 rokov (2x pn) a stale platila statu. Zrazu ked by sa stat mohol-mal postarat o mna, tak ma oserie ja klesam na uroven najposlednejsich povalacov. Lenze oni nepatia hypoteku, najom, benzin, moj mm denne dochadza 35km do prace a z prace, lebo chce robit. Je mi z toho uz riadne na grc. Napalm na ich schodze 🙄 🙄 🙄

mystery7
23. sep 2010

@soffi ahojky, vitaj spat. Ako sa mavate?

rybca
23. sep 2010

@soffi v tomto som neznala, ale preco ked je alergia na kravsku bielkovinu sa musi prestat kojit? a co teraz davas? a ako sa ta alergia prejavila?

sirinka
23. sep 2010

@sssimi trhy su fajn...len ja s dvoma deckami a bruskom neviem, ci pojdem...ale tak aj u nas by sme sa mohli stretnut...ak budes motorizovana, iinuska to ma tiez nedaleko...

soffi
23. sep 2010

mno mala dostala na Vianoce strasny ekzem, lebo som jej dala bebu HA, kedze som uz nemala mliekoa ona stale plakala, a ona sa hrozne vyhadzala, potom sme urgentne sli na gastro a tam nam podla testov zistili ze je alergicka, ja by som ju mohla dalej kojit, ale s tym ze by som musela vylucit vsetky mliecne vyrobky, co by som pre nu samozrejme aj urobila-lenze kedze mliecka bolo malo tak som jej musela kupovat aj Nutrilon allergy cvare, a ona odkedy ho ochutnala uz moje mliecko vobec nechcela, a to je to mlieko uplne hnusne ☹ no ale to asi preto, lebo som ho mala malo a ona uz bola asi aj vyhladovana chudatko, kedze za posl. mesiac pribrala 100g ☹ skusala som jej davat od 6 mesiaca aj ine umele mlieka ale zo vsetkych zvracala, co bol aj priznak tej alergie.lenze to som skor nemohla vediet, kedze na gastro sme boli objednani o 4 mesiace po ziadosti

soffi
23. sep 2010

tak babky mala je hore, tak frcim, majte sa, zajtra... 🙂

mimi21
24. sep 2010

dobre ranko
tak mame sople a kasel, asi zavolam dr nech mi predpisse fenistil a na kasel dame sirup, teplota zatial nastastie nie je

soffi
24. sep 2010

dobre ranko prajem aj ja....my sme sopliky mali min. tyzden, mala sa nabrala odo mna, a ja zasa od susedy, teraz je to asi vsade, myslim ten virus.

jamaat
24. sep 2010

Dobré ráno. Emke sa tiež zhoršujú sople. A to som sa už tešila, že jej to prešlo bez problémov. Neviem, či je to tým, že som ju večer normálne okúpala, nielen rýchla sprcha ako dovtedy, ale presne na druhý deň sa jej to zhoršilo.

nikanika28
24. sep 2010

Cafte, my sme soplik nemali uz davno *KLOP-KLOP* ...teraz davam Klarke Fenistil, pretoze ma cele nozicky akesi draplave, doskrabane 😖 ...neviem z coho to moze mat, nic take nepapala... myslela som, ze to ma z caju, kde bola aj jahoda..ale uz som jej ho asi dva tyzdne nedala a stale to ma..teraz ma tie nohy ako smirgel 😒 . Zajtra pride asi Lukasko, tak tu bude zase o cosi veselsie a hlavne hlucnejsie 😀 .
Ozaj, ked mala Klarka asi pol roka, ucila som ju taku znakovu rec..resp., ked som jej nieco hovorila ohladom pitia, papania a tak...tak som jej to ukazovala aj rukami...asi mesiac som jej to ukazovala a potom nechala tak...no a ona mi teraz zacina tie znaky pouzivat, normalne som zostalas z toho taka prekvapena 😅 ..najcastejsie pouziva znak "nie je" ..vcera prisla za mnou a vrtela rucickou, ako "nie je" ..chytila ma za ruku a zaviedla do detskej, chytila do ruky prazdnu flasu od caju a zase vrtela ruckou ...takze nemala cajik a snazila sa mi to povedat 🙂 . Zeby si to pamatala?? 😕

iinuska
24. sep 2010

ahojte
jaaaj, zase dalsi pekny den, boli sme na ihrisku, bolo plno, kazdy vyuziva este posledne pekne dni 😎

@nikanika28 aj to Klarke niecim natieras? Mozno ma len suchu kozu, ze ju treba trosku premastit

soffi
24. sep 2010

@sirinka blahozelam k dalsiemu babatku, tesim sa s tebou 🙂

soffi
24. sep 2010

@mystery aj tebe blahozelam k dalsiemu babatku, 🙂

sirinka
24. sep 2010

@soffi dakujeme 🙂

kosska3003
24. sep 2010

ahojte dva dni som tu nebola nemala som net a robime malej decku izbu uz len na nabytok cakame kedy dojde sa tesim u dr som dopadla asi tak ze som nebola lebo ja som dieta stasteny bola som objednana stredu na 9 hod a o 7 dosla mrcha skoro ma svaclo tak som hned volala a preobjednala sa na buduci tyzden stvrtok a mozme pracovat dalej 😀

nikanika28
24. sep 2010

@iinuska no natieram, takym tym kremom mastnym...zabudla som nazov...no ona to mala najprv take alergicka reakcia, vyrazky malicke..cervene, teraz sa jej to zacervenanie stratilo, len to ma take draplave

nikanika28
24. sep 2010

@iinuska no natieram, takym tym kremom mastnym...zabudla som nazov...no ona to mala najprv take alergicka reakcia, vyrazky malicke..cervene, teraz sa jej to zacervenanie stratilo, len to ma take draplave

sirinka
24. sep 2010

Dobry den,

srdecne Vas pozyvame na novy kurz pre poradkyne pri dojceni, konciaci certifikatom poradkyne pri dojceni, ktory zastresuje Slovensky vybor pre Unicef a OZ Mamila. Kurz bude cely prebiehat v Trnave a zacina 16.-17. októbra 2010 prvou castou, takze sa treba prihlasit co najskor. Podrobne informacie si najdete na nasej stranke alebo si ich mozete stiahnut z pozvanky v prilohe tohto emailu.
Ak poznate vo svojom okoli niekoho, kto by mal zaujem o takyto kurz, dajte mu, prosim, vediet. Kurz je prednostne urceny pre poradkyne pri dojceni (pripadne zdravotnikov z ambulancii).

Prajem krasny jesenny den!

za o. z. Mamila
Mgr. Monika Veselska
monika.veselska@gmail.com
0911 101 313