Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
26. sep 2010

@kosska3003 s tymto ti ja neporadim, ja som si to neplatila, a ani neviem presne ako to funguje

aj u nas cely den leje, katastrofa pocasie, vonku sa neda ist

kosska3003
26. sep 2010

tak Marika v postielke este tam pochoduje ale dufam ze dlho nebude a pojde spat hodim sprchu kuknem telku a spat som k.o

rybca
26. sep 2010

Ahojte, u nas po obede aj slniecko vykuklo, cez obednajsi spanok som si stihla aj zarychlochodzovat....🙂 Matko ma prve slovo, ktore vieme presne priradit..🙂 je to FE, take hlboke nizke a znamena FUJ...🙂))) je zvlastne, ze ako prve pismenka hovoril UF, ale FUJ vyslovit nevie..🙂)) je podareny ked to hovori, predne zuby dopredu, spodne dozadu a tak to F pretahuje..🙂))) a neviem co sa mu porobilo, ale kaka aj 3x denne a cim viac to smrdi o to menej toho v plienke je. asi zase zuby.

No a boli sme teraz vecer v restike oslavit ten nas vyrocnik, boli sme tam cez dve hodky a Matko to krasne zvladol. Zasluhu na tom maju aj medvedikovia, ktori su tam vsade, este aj na lustry, bo sa to vola Bonnie Beer..🙂 Chlop spraskal vsetko do poslednej odrobinky, chutilo, aj mne, ale nejak neviem, bola som cikat na WC a tam to vo mne zacalo klokotat a vratila som im vsetko aj s urokami. Nechapem, ja nezvyknem zvracat a to uz dopredu viem, ze mi nieco nesadlo, tak budem, ale toto nic, ako blesk z jasneho neba. Ani pachut ziadna mi neostala. Takze ako keby som sa fajne najedla...🙂 Chlop isiel ulozit Matka a ked sa vrati, tak si dame este za gambacik, nech mne sa polepsi a jemu pretrovi..🙂))

iinuska
26. sep 2010

ahojte
@rybca a niesi tehu?

kosska3003
26. sep 2010

@rybca aj mna to napadla ci si neni tehu

ladywitch26
26. sep 2010

caute zeny, dnes ma bola kolegyna pozriet, a oznamila mi krasnu spravu. je v 7tt a termin ma 15.maja, cize den pred stankinymi narodkami. 😵 😵 a strasne jej to prajem, lebo fest super baba.

iinuska
26. sep 2010

@ladywitch26 ja mam kamosku, co ma tiez termin v maji. 🙂

rybca
26. sep 2010

@iinuska
@kosska3003 pochybujem, prave mi konci mrcha, aj ked menej dni bola ako predchadzajuce cykly, ale intenzita bola riadna

kosska3003
26. sep 2010

@rybca aj mne konci mrcha jedna

rybca
26. sep 2010

@kosska3003 tak nakoniec dosla? a co ju tak zdrzalo? ci sa nevedal rozhodnut ci dojst, ci ne? to sa teda zle rozhodla..🙂))

mimi21
27. sep 2010

dobre ranko 😉
u nas stale prsi, vcera sme neboli ani vonku, malej sa vecer ani nechcelo spat
strasne sa za posledne dni rozkecala, hlavne pouziva to svoje vychodocinske narecie 😀 😀 😀
a stale kresli, vcera nechcela ist ani spat ani sa kupat, lebo si chcela kreslit, strasne dolezito sa pr tom tvari 😀
dnes nas caka ten laser, tak drzte palce, vraj to neboli, len jemne stipe, tak som zvedava

rybca
27. sep 2010

@mimi21 ano, jemne stipe, mne tak robili zilky na licach, kedysi davno, ale aj tak to nie je najprijemnejsie, tak sa radsej priprav...🙂

emode
27. sep 2010

@mimi21 kreslenie mame u nas asi 3 tyzdne, tiez sa od toho nevie odtrhnut ... a vsade kde pride ak uvidi pero alebo ceruzky, tak sme dosli ... 😝

dobre rano,
takze sme vykvapkali pamykon a v noci, co sme zas nenasli ... sople ☹ ma svihne 😢

mimi21
27. sep 2010

no, nejako je tu ticho, kde ste vsetky?
ja pijem kavicku a pomedzi to pomalicky chystam obed
dnes mi volal jeden chalan za byt, chce ho prist pozriet vo stvrtok, vojak z vychodu, tak som zvedava, ale ti aspon maju plno penazi 😀

malej som dnes nasadila aj sirup proti kaslu, sopliky sa mi zdaju trochu lepsie, ale uz som trochu paranoidna, lebo sa bojim, aby sme neskoncili ako na jar s prepichovanim usiek a odsavanim soplov na krcnom 😒

juska3
27. sep 2010

Ahojte
@mimi21 hlasim sa k tebe do klubu, ja som si dnes narazila druhy malicek, na pravej nohe som asi pred 4 mesiacmi, asi neviem chodit 😵 😒 ale tiez musim skonstatovat, ze sa to na teba vali, dufam, ze je tomu koniec 😉 a tehotenstvo si budes uz len uzivat 🙂

Aj u nas sa kresli, niekedy akoze lebo si otoci farbicku naopak 😵 a staci aby som povedala, aby siel postavit komin a hned bezi postavit z kociek, ked pocuje nejaku pesnicku, ktora sa mu paci, pride za mnou, vypyta sa na ruky, jednu ruku si da na moje plece a druhou chyti moju ruku a tak vaazne sa tvari, jak keby tancoval valcik 🙂 Aj v slovnej zasobe je to lepsie, zo zvieratiek vie sovu, kravu - bu, vevericku ( naucila som ho zvuk podobny ako robi Scrat v Dobe ladovej 😉) , psa - vau, hada, hus, ako fuka vietor, ako sa vola odpovie A, ale vie povedat aj Ajo, len to musi chciet, vie spravit ksichtik, ked ma napodobnit prasa 😀, mama je aj tato, ba -bac, baba, au, kde je, neni, neni li - neleti lietadlo, ne- nie, ale to krici len u doktorky 😵 mnama - jest, pit a viac si teraz neviem spomenut, ale uz si celkom dobre rozumieme, aj ked tiez este dost pouziva cinstinu alebo ruci ako jelen 🙂

iinuska
27. sep 2010

ahojte
my sme boli na navsetve u susedky, ma dcerku a vcera mala rok. Adamka nezaujimalo nic ine, len rozvesane balony 😀 A nejako ho to zmorilo, uz o pol 12 zaspinkal. Ja idem na tretiu do BA k zubarovi. Vypadla mi blomba ☹ . Sa bojim
Vykuka slniecko, sa este aj vycasi 😎

ako tak citam, tak deticky su chorlave, tak vsetkym prajem skore uzdravenie

@mimi21 tak tie tortury si dobre pamatam, chuda Ninka, snad to nebude take zle

mimi21
27. sep 2010

@juska3 jaaaj, tak nech bolest rychlo prejde
aj ja uz dufam, ze som si svoju smolu uz vycerpala

u nas Nina fici na waka, waka a vie spievat D. Guettu- memories - hey, hey, tututututu...
no bohovska je 😵

mimi21
27. sep 2010

@iinuska posli trochu slniecka aj k nam, tu stale mrholi

iinuska
27. sep 2010

jaaaj baby s tym tancovanim, to fici aj u nas. Petko si tu robi kazdy den diskoteku, a Adamko dzemuje. 😀

ludmilabb
27. sep 2010

ahojte, Sofia tiez rada tancuje v ramci jej moznosti, toci sa do kolecka a najnovsie chodi dozadu to mam velku radost lebo minule skoro do zarubne napikovala a zaznamenala som pokrok v ukladani puzzle vie davat presne zvieratko na zvieratko, sustredi sa prirovnava ci pasuje tak z toho mam radost doteraz to ukladala hocijako
dnes som s nou bola u zubarky lebo ma uz hrozne tie dasna ako sa jej tie stolicky len predrat nejdu a doki povedala ze ma velmi hrube dasno tak preto jej to ide pomaly, to ma ozaj potesila biele hrcky ma uz vyse mesiace a dasno vyzera ako struky fazule ☹

ludmilabb
27. sep 2010

@jamaat a sranda ako Sofia rozpoznava tvare na fotkach, to ze vie ukazat na mna a Janka beriem lebo to ju uci segra aj moja mama ale dnes som jej povedala, ze kde je Emka dala som ju blizsie k nastenke a ukazala na Emku tam mala sest mesiacov a na tej fotke je aj Sofia a dost sa podobaju, tak som po case skusila znova ci to nebola nahoda a ona s takou radostou na nu znova ukazala 😉

rybca
27. sep 2010

@ludmilabb tak uz aj my soplime, ale to muz doniesol z prace, bo stale chodi dnu a von...

jamaat
27. sep 2010

@ludmilabb Fíha, tak to dobrá je! Ja som fotky neskúšala ešte.

A nemachrujte tu stále, koľko vám už detváky rozprávajú, lebo Emka furt nič a potom vám závidím! 😅

emode
27. sep 2010

@ludmilabb aj sofia vie niektore tvare rozornat ale tak male babetka som neskusala 😀 tie puzzle jej potom idu super, ja skor mam pocit, ze ked sa nasej nedari tak ju to odradi a nema trpezlivost 😒

nikanika28
27. sep 2010

Cafte...tak my zatial nie sme chori...ale Klarka ma stale sarapatu s tymi nohami...dnes v noci nemohla spat, co ju to svrbelo 😖 ...ma ich cele rozkrabane... davam jej od soboty fenistil dvakrat denne..no uvidim, ako dnesna noc, ak sa nezlepsi, pojdem asi k doktorke s nou.
@ludmilabb nasi ked varovali Klaru, zbadala moju fotku a tak ze zacala plakat, ze ju musela mama schovat ...a to som tam na tej fotke cerstva osemnastka 😀 😀 😀 😀 😀 ...
No a tiez tancujeme o dusu, ona tusim este ani chodit nevedela a uz sa natrasala 😀 ...po leziacky, po sediacky...ako sa zrovna dalo 😀

juska3
27. sep 2010

@jamaat ale blbost, Emka je sikovna v inom, ta uz davno behala, kym ostatne detvaky zacali 😉 a rozne ine veci ako prva stvarala, Alexa este nenapadlo na stolicku sa vyskriabat 😵 a prisunut si ju k linke alebo s vidlickou, aka frajerka, sa uz ohana 😉 ta, ked zacne rozpravat, tak prejde rovno na slova, co sa bude trocharit s nejakymi slabikami 😉

nikanika28
27. sep 2010

jaj, a ked pisete o tom kresleni... Lukasko nakreslil v D.Kubine obrazky pre nas...tie su take krasne...nakreslil domcek, v domceku stolcek a na stolceku pohar 😀 ..vedla domu nakreslil tatina, kocar, seba a mna s klarkou 😵 😵 ..nie je to nejaka dokonala kresba, ale na chalana 5rocneho...velmi ma to potesilo..ako to vnima 😵 😵 😵

juska3
27. sep 2010

@iinuska uz aj k nam to slnko dorazilo, dufam, ze sa dlhsie zdrzi, ked sa Ajko zobudi musime naklusat do obchodu, nem mame plienky

Pred chvilou sa mi ozvali kolegyne, asi mi citali myslienky, ci nedojdem do nitry na bowling. Uz vcera som penila, co by som potrebovala vyvetrat hlavu, sice v sobotu som nebola doma cely den, ale to som zase domov dosla s nadupanou hlavou zo skoly. Uz sa tesim lebo som ich nevidela od minuleho roka.

juska3
27. sep 2010

@nikanika28 jeej, tak taky obrazok vzdy potesi 🙂

nikanika28
27. sep 2010

@juska3 no to ano 😵 , svokra povedala, ze to kreslil hned na druhy den, ked mu bolo smutno 🙂