Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

juska3
27. sep 2010

@nikanika28 joooj, vidis, a to si len my myslime, ze tie nase detvaky nejak neregistruju, ze nie sme s nimi lebo maju ine zabavky. V sobotu rano, ked som sla do skoly, tak som odniesla maleho k svokrovcom a ani sa neobzrel!! ☹ , ked som odchadzala a ja som sa skoro rozliala na kolomaz 😵 a vlastne som bola aj rada, ze si to nevsimol lebo keby zacne plakat ako kazde rano, ked odchadza tato do prace, tak by som asi ani neodisla 😉

kosska3003
27. sep 2010

@rybca no dosla rano ked som mala ist k dr asi sa zlakla

mna Marika tancuje odusu len pocuje hudbu a tancuje a kreslenie sme neskusali musime vyskusat teraz ked je take hnusne pocasie

jamaat
27. sep 2010

@juska3 Veď ja len rozprávanie vám závidím 🙂 ...Inak s vidličkou sa tak rozpapala, že jej už bežne dávam na kúsky jedlo nakrájané a ona to pekne zje bez nejakých gebrení popri tanieri a po zemi.

Kreslenie/písanie frčí aj u nás. Ale nehrozí také, že si bude nasucho čarbať. Veľmi dobre rozoznáva, či je pero zapnuté alebo nie. Takže momentálne máme popísané stoly v obývke aj v kuchyni, lebo papier jej nestačí 🙂
Čakám na novú kameru, kedy mi ju konečne dovezú, čo som cez net objednávala. Tak ju konečne aj ponatáčam. V poslednom čase som nejako aj fotiť prestala.

ladywitch26
27. sep 2010

@jamaat my nemachrujeme, kolko nam detvaky rozpravaju, my sa stazujeme 😀 😀 len raz ju to naucis, uz ti hubu nezavrie 😀
inak mam tu tretie dieta, susedia doniesli mojej aupairke ich dceru, tak sa starame spolocne. v decembri bude mat 2 roky a tiez skoro vobec nerozprava, to stanka blaboce ovela lepsie.

inak nema niekto zaujem o anielov? mozem poslat buduci tyzden

Anjeli pomôžu tvojmu domu , bytu a tým ľuďom ktorý v ňom žijú, očistiť sa od negatívnej energii.
Budú veľa pracovať, presne 5 dni budú u teba. Anjelov treba aj vhodne privítať veľkou láskou nasledovne :
Utorok večer o 21:30 prídu k tebe. Potrebuješ na vítanie jeden biely kvet , jedno jablko a jednu bielu sviečku. Sviečka musí za tých pat dni kým anjeli sú v tvojom domove minimálne 20 hodín horieť.
Do jednej bielej obálky napíš tvoje konkrétne a prítomné želanie. Tieto štyri veci si daj na jedno miesto v tvojom byte.
Vítanie:
Otvoríš dvere aby mohli dôjsť donutra a povieš “ boh vás víta. Ďakujem že ste prišli ku mne. Veľmi sa teším že ste ma poctili v mojom dome. Vy ktorých poslala ....................... prosím vás aby ste mi očistili môj dom , aby ste doniesli harmóniu, lásku , radosť, mier, šťastie a finančnú istotu do nášho života a aj každému kto žije v mojom prostredí. Viem že moja viera, rozhodnutie a úsilie, prispeje k vaším pomoci. Ďakujem za vašu podporu pri mojich troch želaniach.
Poslanie ďalej:
Anjelov musíš poslať ďalej ku 3 známym( skorými sa dopredu dohodneš že budú ich víťať.) na piati deň takže v nedeľu večer o 21:30 si otvor dvere a povedz tri mena ktorým chceš poslať ich a treba poďakovať že boli u teba . Obálku si spáľ a jablko si treba zjest ešte pred tým ako anjeli dôjdu k tvojim známym. Anjeli si oddýchnu dva dni a utorok večer o 21:30 budú u tvojich známych

mimi21
27. sep 2010

jaaaj, clovek na chvilu zmizne a vy sa tu rozpisete, a ked som doma tak nic 😀
@iinuska dakujeme za slniecko, uz dorazilo aj k nam 😎

tak mame po tom laseri, mala plakala, ale asi hlavne preto, ze som tam nebola, nemohla som ju ja drzat na rukach lebo by ma mohla kopnut, bol s nou mm
trvalo to kratko, kontrolu mame o 6tt, tak som zvedava ci to zmizne...
ale co ma dostalo, ze sme tam nechali skoro 30e, 11 boli impulzy laserom, o tom som vedela a 16,60 bolo vstupne vysetrenie, ktore vlastne ani nebolo, lebo je to nasa kozna, ku ktorej chodime a boli sme tam aj minuly tyzden

a idem varit caj, lebo uz soplime cela rodina ☹

emode
27. sep 2010

@jamaat ved pero uz ani nedavam radsej si ho uz vedela aj zapnut, kupila som jej riadne farebne ceruzky aj voskovky a velky skicar a ucime sa ze len na papierik moze kreslit tiez uz bola stena a podlaha pokrstena 😅

vidlickou sa aj my ucime papat, ale ryzu vidlickou by este nezvladla 😀

mimi21
27. sep 2010

no my este stale kreslime perom, aktualne mam popisanu plachtu v posteli 😅
chystam sa na nakup do papiernictva, ale zatial sa mi tam nejako nepodarilo trafit 😀

Nina este sama neje, zatial som to neskusala, asi uz ale budem musiet 😉

juska3
27. sep 2010

Ja som dnes kupila uz aj voskovky a s tymi to ideme super 🙂 aj po podlahe 😵

Lyzickou sme aj dnes skusali a hned ako som ho pochvalila, ze mu to super ide, tak kvacol na gauc lebo zacal simrinkovat lyzickou na vsetky strany 😅

emode
27. sep 2010

@mimi21 my sme prisli do stadia asi tak 2 mesiace dozadu ze iba sama chcela jest takze som nemala inu moznost, ale polievku jej este davam ja, druhe papa pekne sama, ku koncu jej pomozem alebo krici ked potrebuje nabrat ...

iinuska
27. sep 2010

ahojte
ten moj Adamko strasne malo papa. Napr. dnes na ranajky tristvrte jogurtu, pred spanim kojenie, ked sa zobudil par lyziciek zeleninovej polievky, 4 lyzicky zemiakoveho pyre, par bobuliek hrozna, 2 kusky jablka, na veceru kasu a aj tu nedojedol celu. No a kojenie pred spanim

ludmilabb
27. sep 2010

@jamaat Sofiu viac ako kreslenie zaujima vrchnak z pera, ona ho da dole a ja ho musim nasadit alebo ona sama za mojej asistencie a takto stokrat 😝 na stoprvy hodi pero aj vrchnak o zem a reve

@emode mne presne toto zacala robit s jedenim iba ona moze drzat lyzicku a ja nie akoze s ryzou, zemiakmi sa to da ale nie s kasou a inymi riedkymi jedlami, potom sa natahujeme kto bude drzat lyzicku

emode
27. sep 2010

@ludmilabb kasu musis robit hustejsiu 😀

a zabudla som sa pochvalit, ze sme vyhrali 4dnovy pobyt v Dudinciach s procedurami a plnou penziou 😅 😅 😅

iinuska
27. sep 2010

zienky, uz ste rozmyslali, co kupite detuskam na vianoce ? My mame zatial vymyslene sanky, nejaku velku tatrovku, samozrejme knizky 😵 . Len Adamko ma aj meniny 🙂

kosska3003
27. sep 2010

no ja rozmyslam kocik malej a potom nieke veci knizku a dost

nikanika28
27. sep 2010

@iinuska no toto je vecny problem 😀 ...nas tiez cakaju Lukaskove a Klarkine meniny v oktobri a este aj Lukaskove narodeniny v decembri ....pre Klarku som rozmyslala kuchynku s vercajchom 😀 a pre Lukaska netusim 🤐 , urcite nieco lega, to je jeho srdcovka, teraz sme mu kupili jednu z tych novych hier, co maju http://games.lego.com/cs-cz/products/3843.aspx ...no inak, my mame tatrovku po Lukaskovi, je ako nova...nechces kupit od nas? nafotim ti ju, ak by si chcela 😉 ...

jamaat
27. sep 2010

Ja som nad Vianocami ešte vôbec nerozmýšľala. Nás čakajú Monikine 15-te narodeniny. Kedysi chcela na 15-ku tandemový zoskok z lietadla, ale už si to rozmyslela a chce piercing do pupka. 🙂 ...A to ma hádam aj lacnejšie vyjde 😀

nikanika28
27. sep 2010

@jamaat 😀 😀 ...a o dost lacnejsie zrejme 🙂 ..ja inak tiez nejak nad tym nerozmyslam este...a hlavne nejdeme kupovat milion hraciek...este by sme potrebovali dalsiu izbu len na hracky 😝 😝 😅

mimi21
28. sep 2010

dobre ranko
ja uz nespim 😅 Ninka este ano

@iinuska ja na Vianoce chcem pra malu kuchynku - ale s tym by si asi u Adamka nepochodila 😅
a klasika, mozno nejake oblecenie a samozrejme knizky
chcela som aj detsky nabytok z Ikea do novej izbicky, ale ten asi kupime skor
a u nas momentalne velmi frci 12rocne lego duplo, este po segrinych chalanoch, len co som pozerala v obchodoch, tak maju len nejaky cirkus a ine zvieratka a my mame farmu s domcekom, takze relativne podobne
jasne ze este z toho nestavia ale pekne sa s tym prehra 🙂

mimi21
28. sep 2010

no halooooo, kde ste sa stratili?
ja som uz aj mesto obehla, v papiernictve nakupila skicar, pastelky a j voskovky a moze sa veselo kreslit 😀
mala spi, ja idem este pracku vylozit a pozmyvat, poobede dojde kamoska na navstevu

iinuska
28. sep 2010

ahojte
ja som tu mala kamosku s malou, teraz v oktobri bude mat rok, no podareni boli. Aj von sme vybehli, len dost fukalo, a zim. Uz budem malemu asi musiet dat pancuchy 😝 Poobede vybehnem do Pezinka nejaku bundu na von kupit, lebo nema nic.
@nikanika28 len tu tatrovku chcu kupit krstni

@mimi21 je aj taky kutik pre majstrov, ale nase krstniatko ho ma, a ked sme u nich, Adamka to nejako nezaujima...
no a dobre,ze pises, ja som rano nalozila pracku, a zabudla som ju pustit 😅

juska3
28. sep 2010

Ahojte 🙂
@iinuska my mame aj dve tatrovky, jedna doma, druha u babky, ale su nevyuzite, Ajko sa s nou malokedy zahra. A ten pultik pre majstrov som rozmyslala aj ja, ze by sme kupili, ale este su necele tri mesiace do Vianoc, tak mozno nieco ine vymyslime😉
Tajne dufam, ze ten hnusny vetrisko prestane poobede tak strasne fukat a pojdeme von. Rozmyslam, ze mu zase zacnem davat Cebion, snad nas toto obdobie nadchove obide.

kosska3003
28. sep 2010

ahojte ja som tu kym mala spinka ale uz aj musim ist lebo sa mi vybija notebook a od rana nemame elektrinu tak sa budem ohromne akurat nudit lebo ani mm neni doma no aj navarit si musim ist k svokre lebo ja mam vsetko na elektrinu

juska3
28. sep 2010

Tak uz viem kto je Boh...Bill Gates: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/ze-zahranici/b...

mimi21
28. sep 2010

@juska3 ja uz mam nakupovaciu naladu, lebo neviem co bude na Vianoce...ci budem este 2v1 alebo co, vsade bude vela ludi, zima a tak, tak by som najradsej uz teraz nakupovala 😅

sssimi
28. sep 2010

Ahojte. Opäť sa hlásim po dlhšej dobe. MM je teraz na týždeň doma. Teda chodí do roboty, ale spáva doma 😀
Sarah dostala na 10ty deň po očkovaní horúčky, ale včera sa vyhádzala po 3och dňoch horúčok, takže 6ta choroba. Chúďa je úplne nervná-idú jej očáky. Takže keď nespí som stále s ňou. V sobotu bola taká hotová, že sa nevedela na nohách udržať. Aj na rovinke padala dole nosom. No dnes sa už aj rozpapala, tak som rada, že sa dostáva do normálu a aj dudlík hneď ráno zahodila. Musím jej pozrieť či jej ten zub nevyliezol. Ale typujem, že až tak o týždeň po chorobe ako minule.

Ja idem na Vianoce malej kupovať kuchynku. Aj jej ju plánujem potom u nás v kuchyni nechať, lebo detská je už úplne zaprataná 😀 Snáď sa mi prestane toľko rýpať v šuplíkoch 😀 No a knižky a oblečko nechám na ostatných. Veď má toho až priveľa na 1 dieťa 😀

sssimi
28. sep 2010

@mimi21 už ste sa dohodli na mene? Inak krásny dátum ti vyšiel. Len ti prajem aby si Vianoce nestrávila v pôrodnici.

Idem ja čítať knižky kým malá drichme. Kúpila som si 3. Tajne dúfam, že mi vydržia aspoň 2 týždne 😀

juska3
28. sep 2010

@mimi21 tak to ano, ale ja keby som kupila uz teraz nieco, tak asi nevydrzim do Vianoc a dala by som mu to v slabej chvili... rozumej nervy na dranc, potrebujem ho niecim zabavit 😅 A snazim sa vyhybat tomu, aby mal vela hraciek, jeho sesternica a bratranec ich maju plnu izbu a vidim ako si to "vazia".

iinuska
28. sep 2010

ja pozeram damsky magazin, krasne kytice zo slnecnic tam robia 😵
@sssimi myslim, ze sufliky budu stale v kurze 🙂

mimi21
28. sep 2010

@sssimi dobry napad nechat kuchynku v kuchyni 😉
na mene sme sa nedohodli, zatial asi vedie Ema ale ta ma meniny 30.1 a ja som nechcela aby mala vsetko na kope
mne sa este najnovsie paci Loriana aledo Sara, Hanka - ale to mm nechce ani pocut 😅