• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
inac mala mi cestuje po postielke ako hodinova rucicka, ritka na jednom mieste a telickom kruti dookola :slight_smile:
len uz sa bojimze sa buchne, lebo hniezdo som na jednej strane zohla, aby som na nu videla z postele bez toho aby som sa musela postavit
27. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luba keď je plienka celkom plná musí to niekadiaľ vyliezť :grinning: ... Ak by boli zlé plienky tieklo by to po nožičkách.

Kočky to očkovanie v 3ťom mesiaci-to si musím ísť očkovaciu látku vyzdvihnúť z lekárne alebo ich tam doky má?
27. júl 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi aj nasa sa uz toci a vzdy ked ju v noci idem vybrat bud je v postielke zosunuta dole ako ma nohy takze ju najdem v polke alebo ma nohu von medzi spruslami a hniezdo asi prevazem tak ze za hlavicu a na tej strane kde nepotrebujem vlastne na strane u steny aby bolo
27. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi asi to dr. má priamo u seba, ianc by ti asi dala recept
mne dala recept len na ten rotavirus, ale nakoniec som ho ani nevyzdvihla
27. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi aj ked plna nieje tak to tecie mimo :grinning: a u nas to maju doktori tie vakciny
27. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi ale mohlo by sa to aj vsiaknut no nie? :slight_smile:
27. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, som v tomto novacik a som si vsimla, ze ste majovky tak ako my :slight_smile: mali sme taky isty problem s pretekanim plienok (pampersky sleep&play), zacala som pouzivat tiez z dm-ky babylove a bola som milo prekvapena ze nemame uz ziaden problem :slight_smile: chcem sa vas opytat, davate v takychto horucavach vasim dietkam aj vodu alebo cajik? mne odporucili nech jej dam po lyzickach trosku z lucky dojcenskej ale mala potom zelene v plienkach :frowning2:
27. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamerlenka ak kojis tak nemusis davat vobec nic babo si vypita ked je smadne castejsie pit
27. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, dakujem...a ty ako casto malinku kojis? pyta si casto? mne sa ani nezda, ze by si moja pytala castejsie, i ked pred par dnami, pila kazde dve hodinky asi...
27. júl 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...my sme dnes boli na poradni...a mame 5200g :sunglasses:
27. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luba: ja davam pampers ... a teraz mam prvy-krat jedno balenie dm babylove a su fajn .... mne sa tiez mala niekedy prekakala - vrchom .. tak zacala som davat vacsie plienky - c. 3 a zatial OK .... ale asi je fakt pravda, ze ked je toho velmi vela, musi to niekadial vytiect :confounded:
27. júl 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jamerlenka: ja nedavam vobec vodu ani cajik ... iba mm
27. júl 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,konecne som sa dostala po dlhej dobe k PC,tak rychlo pocitkam cosi :dizzy_face:
Mala gagoce na posteli a kukuckuje na mna :grinning: .

My davame pampersky a su OK.
A davame pit aj trochu vodicky,ked je teplo.Sme na UM, cajik Leuska nechce vobec...
27. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja dávam malinko vodičky iba keď sme vonku. Inak mm.

Plienky momentálne dávam Hellen Harperky a sú fajn.
27. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zatial nestalo, zeby nam hovienko pretieklo...ani v latkovych ani v jednorazovkach... ale prebalujem hned ako vidim, citim ci pocujem, ze kaka :sweat_smile:

a okrem MM nepije vobec nic.
27. júl 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE :slight_smile:
jamerlenka ja cez den kojim cca kazde 2hodky ked spinka tak niekedy 3-4

monka ja uz teraz som kupila len babylove ale mam nacate oranzove pampersky predtym som mala tiez babylove a prve pampers newbord mame tiez 3. od 4-9kg
27. júl 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne zatiaľ malá prekakala len pampersky a aj to bolo keď mala okolo 3, 5 kg a malá také tenučké nožičky :grinning:
27. júl 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja ma teraz asi tak stolicu raz za den a to potom aj tak vyzera ze sa prekaka :grinning: a pampersky mozem menit kazdu chvilu lebo je stale mokra
27. júl 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luba máš krásne deti... Barborka má už hnedé oči?
27. júl 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi co ja viem ved sa mi uz zdaju ze su ine ale skorej take do zelena zblizka mozno bude mat zelenohnede ako my s mm starsia Kika ma zelene
27. júl 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy sa jej zmenili? Moja malá má stále modré, tak by som chcela vedieť či jej zostanu.
27. júl 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani neviem kedy :slight_smile: este je tam troska povodnej ale aj taky zelenkavy nadych maju. Mte niekto modre oci?
27. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa bude tiez modroocka...jedine, zeby sa este na zeleno vyfarbila...
sssimi ak jej ocka vybledli, zrejme uz bude modroocka
27. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

nas bude modroocko, vybledla mu na bridlicovomodra novorodenecka farba a zostali pekne modre ocka (aspon nieco po mne, chichi)

Baby, aj vasi drobci maju taky spanok, ze v niektore dni spinkaju cez den len sotva pol-tristvrte hodinove fazy aj niekolkokrat? A potom dalsi den su spavi??
27. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka ak sa mozem pridat aj ja mam tento problem s malou jeden den sotva stacim nieco porobit len co ju uspim o pol hodku je hore a na druhy den, keby nemusela tak ani nepapa prespi cely den aj ja si hlavu lamem cim to je?
27. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som si vas docitala no moja mala tiez kazde rano prekaka plienku a pouzivam hagiis no a ona tak nalozi ze to by prkakala asi kazdu podla mna lebo potom celi den pohoda
27. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame iba tie nespave dni...resp. magdalenka spi iba na rukach alebo v manduci...
27. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac k tomu spaniu aj my to mame ale skor tak ze spinka hodinku dve a jeden den spi len tri krat po pol hodke a to je vsetko ale to zvycajne ked je take teplo velke ale aspon celu noc prespinka
27. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, k tomu spaniu, mne sa tiez stava, ze jeden den prespi cely, az sa potom strachujem, ze ci sa nieco nedeje a dalsi den je cula, ze by cely den len vsetko obzerala a skumala a stale sa len zabavala s niekym...a tiez ako kosska pise, ked je tak velmi teplo vonku tak vtedy zvycajne nespi

mam este tiez otazocku na vas, ako ste na tom s cumlikmi? ja uz zacinam byt z toho nestatna, Sofinke sme ho dali parkrat ked sme boli vonku v spolocnosti a teraz si uz na neho navykla strasne :(
27. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko baby.tak dnes tu este vsetky spite? mna maly zobudil o pol piatej a uz potom odmietol spat a je vesely do teraz.ideme dnes na klby tak dufam ze tam konecne ten dok.bude.lebo uz je najvyzsi cas :unamused:
tak sa tu dnes majte a ked mi moja duracelka opat dovoli pridem vas kuk :slight_smile:
28. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok