Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
3. okt 2010

ja uz tiez vegetim 🙂 🙂 🙂 🙂

sirinka
3. okt 2010

@soffi tak uz neviem, co takemu ani nie dvojrocnemu dietatu vacsie hodnotne....kocik s babikou...ale to uz iste tiez mate... 🙂

jamaat
3. okt 2010

Ja som bola vo fitku, potom trošku po obchodoch popozerať Emke trekové tenisky a Emku uspal tato. A jemu voľáko rýchlejšie zaspáva ako mne.

@iinuska Tak na zdravie! Žeby som si aj ja dala? 🙂

jamaat
3. okt 2010

@soffi Mňa tiež napadol kočík s bábikou.
Ja ešte Vianoce neriešim, veď je to ešte 2 a pol mesiaca a za ten čas sa Emka ešte môže dosť zmeniť, tak sa to nejak vykryštalizuje.

iinuska
3. okt 2010

@jamaat jasne, len si pekne nalej 😉 na nase 😀

sirinka
3. okt 2010

@jamaat ono v podstate ich este stale viac ako darceky bude fascinovat ligotavy stromcek, svetielka, sviecky a max. trhanie bal. papiera... 😉

na zdravie zenicky

sssimi
3. okt 2010

@soffi ja som jej kúpila to hopsadlo pred mesiacom cez net. Prvé bolo roztrhané hneď ako som ho rozbalila a druhé čo mi poslala sa roztrhlo do 24 hodín. Našťastie mi vrátila peniaze, ale sme bez hopsadla. Ja už by som kupovala iba niekde priamo v obchode, lebo toto som ešte natrafila na super predávajúcu. Iná by mi to nezreklamovala.

sssimi
3. okt 2010

My zostávame pri tej kuchynke, ale ak zničí do Vianoc ten kočík čo má, tak zavelím niekomu z rodiny nový. lebo máme len taký 5€ z Tesca a už sa trhá tá látka. Budem to musieť pozošívať, len neviem ako dlho tá látka vydrží. Inak super nápad. Diky 🙂

Mne tu ešte Sarah pobehuje. V noci zle spala a poobede ťahala do 16:30... Takže moooožno o 22hej zalomí.

sirinka
3. okt 2010

este ma napadlo, take auto alebo motorka na vozenie na baterky...decka to maju radi...aj ked ja uprednostnujem klasicke odrazadlo, kde sa musia aj hybat 😝
alebo potom smykalka ci uz na zahradu alebo do bytu, zavisi od velkorysosti priestorov... 😝

soffi
3. okt 2010

@sirinka mne sa pacil aj napad, ze trampolinu taku detsku, ale ked prave o ten priestor ide.....kociarik uz mame, dokonca dva, takze neriesim
@sssimi dik za upozornenie 🙂

sirinka
3. okt 2010

@soffi aj trampolina je super...mame taku 3 metre priemer...decka sa vyblaznia... 😝

sssimi
3. okt 2010

@sirinka dávaš tam aj Magdalénku? nebojíš sa? My máme totiž pri krčme trampolínu, ale ešte sme nevystihli dobu kedy tam neskáče niekto. Sa bojím, že mi čapne akurát do tej medzeri 😀

Ozaj a na narodeniny idem malej kupovať šmýkalku, takú čo sa len na zem položí. Máme super briežok na to.

soffi
3. okt 2010

@sirinka no keby som vedela ze kupime byt kde bude na to miesto tak jej ju urcite kupim....ale to este nevieme, no uvidime..

sirinka
3. okt 2010

@sssimi davam...ved tam skacu iba oni dve...vacsinou...ked je to verejna a su tam vacsie deti, tak vtedy nie, to je nebezpecne...
a my mame dobre urobenu ochrannu sietku, nemaju kam vypadnut...

iinuska
3. okt 2010

trampolina je super vec, deti sa tam dobre vyblaznia

sssimi
3. okt 2010

Baby toto je pekné pre dievčatká:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6047183&tab=0

iinuska
3. okt 2010
sirinka
3. okt 2010

@iinuska len je lepsie, ked je ochranna siet zvnutra, pred tymi pruzinkami, inac tam detickam obcas skoci nozka...
my mame takuto http://www.insportline.sk/1248/trampolina-s-och...

sirinka
3. okt 2010

klarke som dnes vydrazila tieto satky, lebo bola nestastna, ze nema ziadne krasne fialove saty aby sa mohla svadbovat s ockom... 😝
http://mimiaukce.sk/aukce.php?id=2561668

iinuska
4. okt 2010

dobre ranko
my sme dnes nejako skoro vstavali. Uz o 6. To a uz davno nestalo. 🙄 . Takze dnes dhy den pred nami
@sirinka siri, dik za radu, 🙂

stija
4. okt 2010

ahojte vsetky, k tej vecernej debate o darcekoch - hopsadlo je super, my mame Rodyho, mala dostala k prvym narodeninam a rada skace. spociatku ju bolo treba drzat, este bola mala a nedociahla, ale uz jej to ide. ked sme kupovali, citala som si rozne hodnotenia, na rozvoj rovnovahy a tak pod je vraj ten Rody lepsi a doporucuju ho aj rehabilitacne sestry, tak sme kupili toho.
tohto, ale kupovaneho inde http://www.clovicek.eu/obchod/detail/Hopsadlo-k...

trampolina je tiez super, u nas kupil dedo pre vnucky, najstarsia bude mat o mesiac tri a babule to miluju. mame tu istu, co sirinka

inak, tiez si myslim, ze na darcekoch sa nasim deturencom este najviac bude pacit trhanie papiera 🙂

stija
4. okt 2010

este som sa chcela spytat, pred casom tu bola rec o receptoch proti kaslu a tak pod. neviem to najst, neviete mi poradit, ako to bolo? nieco s mliekom, medom, alebo cibulov, uz ani neviem. pre deticky. mala ma desny kasel, rady nasej mamy nezabrali, uz vybrala aj sirup od lekarky a este to nepreslo. hlavne rano je to priserne, ako stary tuberak. vdaka za rady

mimi21
4. okt 2010

ahojte
nejako som vas cez vikend nestihala 😝
na oslave v piatok bolo fajn, dokonca som vydruzala az do 2 co som sama necakala 😅
dnes som bola v poradni, vsetko OK, mala je uz otocena hlavickou dole, dokonca aj krvny obraz je OK, pri Ninke som mala malo zeleza ale dr sa smial, ze on mi este raz ten krvny obraz skontroluje a kludne sa moze stat, ze mi to zelezo nasadi
ja beham ako odtrhnuta z retaze, varim, periem, upratujem, mala spi, poobede ma dojst jeden chalan pozerat byt, tak to tu musim dat trochu do poriadku

a mala poledne 2-3 noci nespi dobre, dnes to bolo dost zle, lebo stale pomrnkava zo sna, asi zubky, ak to tak bude aj dnes dam jej asi polovicnu davku nurofenu 😒

ludmilabb
4. okt 2010

ahojte, ked spominate odrazadla u nasich rodicov je taka ta stara zlta kacka este moje synovec na tom chodil a Sofia uz tiez s nou beha po byte, sranda uz sa naucila aj cuvat
mne sa snivalo ze sa Sofii prerezala konecne ta navreta stolicka a dnes jej vravim ukaz zubky a fakt je vonku, ludia zazrak 😀
@mimi21 tak super ze je vsetko s babikou oki 😉

ludmilabb
4. okt 2010

ja si pamatam mojho synovca ale to uz bol vacsi ze trhal darceky ako sialeny lebo ich mal po milu rit a ked vsetky rozbalil tak sa mu este malilo a vobec si ich nevazil, rozbalil, pozrel odhodil a takto vsetky, fakt sa na to nedalo pozerat
akoze rozumiem ze sa tesil a bol zvedavy dokonca sme najrpv museli rozbalit darceky a porusit tak tradiciu pretoze u nas sa vzdy najprv jedlo dokonca ked som bola mala a tiez som chcela aby sme si darceky rozbalili najprv tak mi bolo povedane ze najprv slavnostna vecera a potom, nedozadovala som dalej asi som bola velmi poslusna 😝

ladywitch26
4. okt 2010

najnovsie foto. uz mame riadne sunky a dve brady. za 5 tyzdnov skoro 2 kg navyse 🙂

emode
4. okt 2010

@ludmilabb tiez si myslim ze uz trojrocne dieta by malo vydrzat, ale to je aj vec rodicov, nie? alebo sa to da urobit tak, ze si moze rozbalit jeden darcek a potom ostatne, myslim, ze moja svagrina to tak urobila s neterkou to mala asi 2apol roka a pekne to zvladla ...

ja tiez zatial neriesim vianoce i ked ste mi uz chrobaka zasadili do hlavy, idem zhanat 😀 ale nechceme toho vela, myslim tak jeden vacsi, a nejake 3-4 mensie darceky, ved aj stari rodicia donesu tak toho bude dost ...

my uz mame tiez posledny ocak na spicku malilinku von, teraz ale spime zle kvoli soplikom a kaslu, nadranom strasne kaslala, tak sme uz boli aj u doky, lebo aj teplota uz bola, do stredy mame Solmucol a znovu Pamykon a ked sa nezlepsi tak ATB 😖

inak dnes sa mi ju podarilo 1x uspat v spalni cez den, spi sice na nasej posteli ale tiez uz zvazujeme, ze jej normalne velku kupime a dame zabranu a skusime ju nechat spinkat uz v jej izbicke, asi po vianociach 😕

sirinka
4. okt 2010

@stija mozes skusit cibulovy sirup, alebo ja davam smrekovcovy, ak by si mala kde zohnat...
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18850
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=26859

sirinka
4. okt 2010

my davame darceky pod stromcek pre istotu az po vecery...proste sa v klude najeme a potom jeden z nas ide s deckami sa hrat do izby alebo nieco vymysli a druhy akoze na wc a rychlo to tam nastrkame....ked budu vacsie, tak asi budeme musiet nieco ine vymysliet...
inac je asi dost tazke odhadnut, kolko darcekov, aby deti neboli presytene...asi jeden vacsi, resp. taky, po ktorom dieta velmi tuzi a potom este par milych drobnosti...

dupinka
4. okt 2010

Ahojte!

u nás doma sa to riešilo tak, že kým sme umývali riady a upratovali stôl, "ježiško" dal darčeky pod stromček. Bol to otec a potom vybehol rýchlo na chodbu a zazvonil... V tej chvíli plnej nadšenia sme si ani neuvedomili, že prišiel z chodby.

A tiež uvažujeme len nad pár darčekmi. Keďže má drobec aj meniny, tak si to podelíme - meniny oslavujeme dopoludnia.
Vianoce zrejme strávim s Adamkom u rodičov, lebo MM nebude ešte doma a my si potom urobíme Vianoce na Silvestra, keď príde na dovolenku. No môže sa ešte všetko dovtedy zmeniť.

ludmilabb
4. okt 2010

@ladywitch26 mas doma macika 😉