Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
4. okt 2010

@dupinka aj u nas vzdy jezisko zazvonil...mali sme na to taky keramicky zvoncek...teraz zvonime na japonskom feng suej zvonceku 😝

ludmilabb
4. okt 2010

u nas sa nezvonilo, nasi vzdy nechali pootvoreny balkon, vtedy nechodil Jezisko ale dedo Mraz, akoze prisiel cez balkon ale uz odisiel lebo nemal cas, vzdy som z toho bola nestastna a vadila sa s rodicmi preco ma nezavolali, kazdy rok som ho cakala a vzdy mi zdrhol, nestastne dieta 😀

ludmilabb
4. okt 2010

@sirinka zaviedli ste k tradiciam trosku exotiky

soffi
4. okt 2010

tak a my uz konecne mame za sebou posl. ockovanie, predstavte si , ze moja hrdinka zaplakala iba pri vpichu a potom vobec.....

mimi21
4. okt 2010

@sirinka
@ludmilabb aj u nas sa zvonilo, presne tak ako pisala dupinka, kym sa upratoval stol, "jezisko" nanosil darceky a zazvonil
pacilo sa mi to tak, budeme to aj u nas takto praktizovat 😉

inak kocik s babikou uz mame, a uz sme boli aj kocikovat, NInku to hodnu chilu aj bavilo
ale teraz je riadne mrzuta, nic sa jej nepaci, vsetko je e-eeeee, uz zacinam byt pomaly nervozna
a este ma vytocil ten chlapik co mal dojst pozerat byt, lebo sa zase neozval a to uz sa stalo druhykrat, boli sme priblizne dohodnuti a on nic, len nech mi skusi este raz zavolat 😠 😠 😠

zuzkad
4. okt 2010

Ahojte maminky 😅 😅

prisla som vas pozdravit...ked vas uz tak zanedbavam 😝 😝
Ja som mala dnes prvy krat "krizu" v praci...bola som dost unavena, nevyspata, lebo maly zle spal...a rano som ledva vstala z postele...nevladala som ani do kupelne prejst, ale no musela som 😖 😖 som si v duchu hovorila, ze som mohla s malym este spinkat a potom by sme sli na prechadzku von a na miesto toho musim ist do prace 😝 😝 ale zas coskoro mi nabehne vyplata na ucet, tak mam motivaciu 😅 😅 inak by som asi nevyliezla z postele von 😀 😀 a ta zimaaaa...hrozneee po tme som isla do prace a este aj v dobrej zime aaaaa to pocasie hnusne ...hmla, poprchalo nooo des a hroza ☹ ☹ ☹ v robote som ledva pozerala do PC a ledva pracovala...do obeda som mala normalne problem sa prebrat...nejak som sa pozviechala kavou a teraz zase sa mi uz nechce spat...ale musim sa donutit lebo potom rano neviem vstat...ale na stastie idem zajtra neskor do prace tak duuuufam, ze si pospim 😝 😝

Maly je moj certik ...ale je rozkosny ked pridem domov...uteka ku mne mojka sa sa so mnou a normalne je vidno, ze sa strasne tesi....aj dnes ked som prisla domov doniesli sme dva velke kose hraciek a hrali sme sa dobre 3 hodiny 😅 😅
vidim, ze uz pisete o "jeziskovi" noooo vianoce mame coskoro tu 😅 😅 bozenko ako to utekaaaa 😝 😝

emode
4. okt 2010

My stale este nespime, je teraz pri nej mm, ako z divych vajec, nie a nie sa upokojit, len bruzda po celej posteli a rozhadzuje rukami nohami 😝 cez obed som ju takto uspavala len pol hodku 😅

emode
4. okt 2010

My stale este nespime, je teraz pri nej mm, ako z divych vajec, nie a nie sa upokojit, len bruzda po celej posteli a rozhadzuje rukami nohami 😝 cez obed som ju takto uspavala len pol hodku 😅

mystery7
4. okt 2010

tak u nas sme s vecerami zatial skoncili. Pred spanim vypije flasu mlieka a spokojne spi. V bille som nasla detske frapko s bananovou prichutou, to on miluje tak taha odusu.
Inac je u nas stale krik a nervozita, len sa po mne liepa. Od lasky ma hryzie na prsia, ruky, kde sa zadari.
Kocky je mozne, ze mi uz vykuka brucho? Nejako skoro nie? A unavena som stale. Posledne 2 dni sa mi toci v hlave, asi nizky tlak. Co sa s tym da robit?
Aj u nas chodil Jezisko, zvonil zvoncekom.....boli to krasne casy, aj ja by som chcela zachovat tradiciu, uvidime, ci sa podari.

sirinka
4. okt 2010

@mystery7 len daj pozor, to frapko je udajne samiiii cukor 😉

zuzkad
4. okt 2010

@mystery7 aj mne brusko vykuka 😀 😀 😀 😀 ja som tiez malemu kupila toto frapko aj jahodove aj bananove, ale bananove mu nerobilo dobre, mal krce v brusku..ked uz prvy krat som mu ho primiesala do mliecka mal v noci bolesti plackal a stonal a pokom sa rozne krutil a ked som s nim pocvicila zacak chuda prdkat o dusu...neskor som skusila znova, ale presne rovnako...tak uz mu ho radsej nedavam 😖 😖 jahodove bolo v pohode.

@emode uz snad spite 😉 😉 inak aj u nas je to v poslednej dobe pestre v noci...vzdy v rovnakom case sa zobudi a pyta sa k nam 😖 😖 tak nedokazem ho nechat v postielke a dam si ho k sebe a spinka do rana s nami...a je spokojny no az na minulu noc...mam pocit, ze stale tie zubky ho trapia ☹ ☹

iinuska
4. okt 2010

ahojte
Adamko sa uz 3x stihol prebrat, ma sopliky, to bude zase noc ☹

mystery7
4. okt 2010

@sirinka vdaka za upozornenie. Ja davam na flasku 1 malu detsku lyzicku. Mne ide hlavne o to, aby to bolo trochu citit za bananom, lebo ciste mlieko nijako nechcel.
@zuzkad u nas zatial v pohode, snad sa nic neprejavi.

zuzkad
4. okt 2010

@iinuska ☹ ☹ maly je poprechladany ?? inak zacinam zvysovat davky ovocia a vitaminov, lebo co pocujem sama chripka naokolo 😝 😝

@sirinka tak mozno preto mu to tak chuti 😉 😉 ale jasne, radsej menej ako viac 😝 😝 ...mozno aj to Nicolaskovi uskodilo...od vtedy sa frapko uz nepodava...zatial primiesavam tie kase pre deti...momentalne mu zachutila lipova 😅 😅 a zevraj na pokjny a dobry spanok...prrrrd makovy....nespinka dobre 😝 😝 😝 ale ja si myslim, ze to ma spolocne aj s mojou pracou, ze vnima, ze nie som doma a v noci ked sa preberie akoby chcel mat istotu, ze som pri nom a pyta sa ku mne...lebo hned ako ho dam k sebe pokojne zaspinka prituleny ku mne 😅 😅 😅 aj ked by som nemala ho ucit na to, ale neodolam tomu zboznujem tieto chvile 😅 😅 😅

sirinka
4. okt 2010

@zuzkad moze to byt psychicke a mozu to byt aj zubky...aj ja som to bananove frapko kupila, lebo som si spomenula, ako mne chutilo kedysi davno bananove granko... 😝 a potom dala tusim ludka taky clanok o nevhodnosti niektorych detskych pokrmov a frapko tam bolo tiez... 😠 ale klarka ho nechce...
ja som jej zo zaciatku davala teple mliecko s lyzickou medu...

iinuska
4. okt 2010

@zuzkad no zatial len sopliky, tak dufam ze to tak aj ostane. Prerzava sa mu dalsia stolicka, tak asi preto 😖

sirinka
4. okt 2010

@iinuska juj aj my mame zase sople...od vcera....tyzden bola ok a zase... 😠 prerezavaju sa jej ocaky, ale idem zajtra k dr. lebo uz je toho vela...

zuzkad
4. okt 2010

@sirinka urcite aj zubky robia svoje,,,hlavne nad ranom je velmi nekludny a pocujem ako stone ☹ ☹
akurat mrnka 😖 😖 tak pojdem k nemu

@iinuska aj u nas pri zubkoch tecu sopliky prudom ☹ ☹ ale radsej od zubkov ako prechladnutia 😖 😖

mystery7
4. okt 2010

@sirinka nevies kde bol ten clanok? Mrkla by som na to.
Ja na tom frapku nevidim nic zle ked ma za den 3 lyzicky.

emode
4. okt 2010

@zuzkad sopliky nie su priamym dosledkom prerezavania zubkov, vtedy je organizmus oslabeny a lahsie podlahne roznym virusom, preto su vacsinou sopliky pri zubkoch, ved aj my soplime uz tri tyzdne, ale zaujimave, ze ked sa jej prerezavali lave ocaky boli sme v Chorvatsku, sopliky vobec nemala ... 😕 asi 1x za jej zivot 😅

sirinka nam pribudla teplota a riadny kasel tak som uz tiez radsej isla a na pocudovanie iba 2 pripady pred nami 😅

emode
4. okt 2010

@zuzkad ja som este ziadne prichute do mlieka neskusala 😕 a teraz ani nedavam rano ked je zahlienena ...

jamaat
5. okt 2010

Ahojte. Ja som sa dnes zobudila na mľaskanie. A to si šikovnica Emka čmajzla gel na ďasná, otvorila ho a polovicu zjedla. 😅

ludmilabb
5. okt 2010

toto je uzasny cas a Sofia hviezdi uz som ju aj zatvorila v izbe lebo ma mala na haku a napriek robila
nanasam ju inak reve, takto si vsetko vydobije revom ale to sa fakt neda pocuvat 🙄

ludmilabb
5. okt 2010

@jamaat Sofii tiez chuti 😉 a dasno ma krvave ako sa jej stolicka tadial prerezava tak len dufam ze je to ok

rybca
5. okt 2010

ahojte, my stale soplime, pokaslavame, ale ten kasel je tusim uz len z tych soplov, a uz sme dospeli do takeho stadia, ze Matko poklepe po vysavaci, kukne na odsavacku a ide sa odsavat..🙂))) som zvedava, dokedy bude s nou taky kamarat..🙂 inac noci stale rovnako, budi sa, prenesiem ho k nam, o piatej ma ide zgulat z postele co chce mlieko a potom este pospi, aj ked tu nastala zmena, predtym som ho dala do postielky s mliekom a zacal cuckat, bez problemov, posledne dni, zacne plakat, asi chce ist k nam do velkej postele, ale tu uz som neoblomna, sa vzdy tesim, ze sa konecne vystriem..🙂

stija
5. okt 2010

@sirinka, vdaka za tipy, pozriem na to a iste nieco vyskusam 🙂

stija
5. okt 2010

tipy samozrejme 😀

mystery7
5. okt 2010

ahojky
Tu od rana neprestajne leje a vraj bude na vychode pekne - hahaha 🙄
Mirko spal dnes do 4:30 v postielke, nadhera 🙂 fajne som si pospala, ale potom sa zobudil a bol hodinu hore. Zaspal po 5:30 🙄 a ja som potrebovala o 6 vstavat, aby sme sa stihli vychystat a ist k mojej dr. O 7 som ho horko-tazko zobudila ☹
Na gynde vsetko ok, mam fotecky, videla som srdiecko, deculko ma 19mm a som v 8+0tt a dostala som tehu knizku 🙂 🙂

soffi
5. okt 2010

@mystery7 tak som rada ze je vsetko ok, len na seba davaj pozor a oddychuj aby aj to druhe nebolo take hyperaktivne ako to prve hihi

ja osm dalal malu spat pred 15 minutami a moj nadherny sused zacal vrtat, takze uz je hore 🙄

mystery7
5. okt 2010

@soffi v prvom tehu som bola v uplnej pohode a doma ma super tenoristu/teroristu 😉 teraz nemam absolutne ziadnu sancu na klud. Mirko ma zabava od rana do vecera a este aj po nociach 😝 snad bude toto druhe tak zvyknute na vysoky adrenalin, ze bude total kludas 😀 inac idem na rekondicny pobyt na psychiatriu 🙄

zuzkaprofant
5. okt 2010

@mystery7 gratulko , mas sa dako sklludil len vonku snim musim byt poobede a je zlatucky potom , zajtra ideme na cely den na nakup , pootm sa napapat do restiky tak sa tesime🙂)