Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
7. okt 2010

ved presne tak. Nie aby sa tesila, ze to preda a bude klud....

Cakam kedy pojdu na joj-ke klamari a tu idu stale tie odsudene 🙄 neznasam ten serial

kosska3003
7. okt 2010

@mystery7 uz ti idu ja odsudene zase kukam a to teraz idu klamari to som chcela vidiet bola dobra uputavka zase tu budem do pol noci sediet to bude vstavanie zase rano

jamaat
7. okt 2010

@mystery7 Možno zabudla alebo sa to niekde stratilo, veď jej napíš a budeš si istá.

kosska3003
8. okt 2010

ahojte prva
dnes je krasne takze budete asi vonku ja dopijem kavicku a pojdem

jamaat
8. okt 2010

U nás zatiaľ oblaky, ale poobede sa hádam vyťahá. Dobré ráno.
Po včerajšej túre žijem, dokonca ani neumieram, len stehná ma trochu bolia. Zatiaľ. Možno sa ešte svalovica objaví 🙂

iinuska
8. okt 2010

ahojte, my sme boli konecne od pondelka vonku na ihrisku. Ale sople este poctivo odsavame

Adamko spinka, pozeram damsky magazin. No ta Mullerova ma dnes nejake kratke tie satky 😕

sirinka
8. okt 2010

my ideme zase od doktorky...zase mame moraxelu, ani do skolky nam netreba chodit 😠 takze ATB nasadene...

iinuska
8. okt 2010

@sirinka ach jaj. Takze ovcie kiahne su vylucene.

soffi
8. okt 2010

no a my uz tiez mame sopliky, takze zasa budemem bojovat 😖

emode
8. okt 2010

Ahojte,
vsetkym prajeme skore uzdravenie, Sofia zalomila si pred 20 minutami, minutka placu a potom do piatich minut spala, zlatucka bola, ale este stale chrci a pokaslieva 😒

jamaat kde ste sa boli zas tulat?? 😀

ludmilabb
8. okt 2010

ahojte, tu sa to zase chorobami hemzi 😒 a reku idem nieco napisat a uz sme hore, beziiim

kosska3003
8. okt 2010

aj ja prajem skore uzdravenie mi spime hodinu a dufam se este jednu potiahne

jamaat
8. okt 2010

@sirinka Čo je moraxela? Nejaký bacil?

@emode Na Kozí chrbát sme vyšlapali z Moštenice, dala som aj fotky na FB.

jamaat
8. okt 2010

Na nervy je to s tými chorobami. A just keď sa vyčasilo. Tak prajem rýchle uzdravenie všetkým chorobzdelom. Emka sa zatiaľ drží, dúfam, že toto pekné počasie využijeme naplno.

sirinka
8. okt 2010

@iinuska nie, vylucene budu, ked ani do 25 dni sa baby nevyhadzu...inkubacna doba, na nervy je to...

@jamaat http://www.antibiotika.sk/patogenmikroorg_galer...

jamaat
8. okt 2010

A to čo? Kôň nefunguje, či ako?

iinuska
9. okt 2010

tak tu skapal pes 😀
Adamko spi uz dve hodiny, Petko sa uci Mor ho, ja sedim s vylozenymi nohami ,kym sa da 🙂

kosska3003
9. okt 2010

funguje funguje len dokaz ze je pekne pocasie je to ze tu je bieda o slovo a vecer sme uz k.o hihihihi ja uz som teraz mala je vonku so svokrou uz nech je 8 hodin a spi a ja si vylozim nohy konecne

soffi
9. okt 2010

no az som sa zlakla ze ste sa vyparili abo co 😕

ludmilabb
9. okt 2010

my sme chore riadne obidve takze neni cas sediet, citat , pisat
idem spat dufam, ze zajtra uz bude lepsie lebo som hotova

kosska3003
9. okt 2010

@ludmilabb tak skore uzdravenie prajeme mi sme zdrave klop klop a dufam ze to aj tak bude dalej pokracovat

ladywitch26
9. okt 2010

caute zeny, tak som sa konecne vcera odhodlala napisat annag a dobre som spravila. maly mi uz dva dni nedokazal normalne pit, strasne zuril, mal koliky, stale revcal a zakazdym som ho aj hodinu musela uspavat na rukach. a vsetky tieto problemy su len kvoli tomu,ze mam vela mlieka. tak som dnes podla rad annag postupovala a mam spat moje krasne dieta. skoro cely den neplakal. akurat, ze to bude trvat len par dni, kym nevyriesim horsi problem, inak sa mozem rozlucit s kojenim a zostaneme pri flaske zasa. maly ma totizto prirastenu uzdicku, tu blanku pod jazyckom a kvoli tomu nebude schopny normalne papat. tak musim volat ku doktorke, ci je to ona schopna prestrihnut, alebo budem musiet niekam na chirurgiu.

ladywitch26
9. okt 2010

a aby vam nebolo luto,co ste chori, tak aj stanka ma dnes zasa sople. porazi ma....

kosska3003
9. okt 2010

@ladywitch26 moje krsna to ma tiez a jemu to prerezali az v 3 rokoch no uvidis co ti povedia hlavne ze je uz pokojny a Stanke skote uzdravenie

iinuska
9. okt 2010

@ladywitch26 aj Petko ma prirastenu tu uzdicku, nedavali sme mu to nastrihovat, a s jpapanim nemal problemy.Kojila som ho 7 mesiacov. I ked je pravda, ze Fabien to moze mat viacej prirastene. To uz neviem...
@ludmilabb skore uzdravenie

ladywitch26
9. okt 2010

@iinuska on to ma uplne od spicky jazyka, prakticky ho vobec nevyplazi.

@kosska3003 babu to velmi nevadi, ono pije aj tak, akurat ze si pomaha dasnami a teda mamicku to moze boliet, lebo ako keby hryzie, no a menej pije, castejsie sa unavi, takze sa chce castejsie kojit. a teda dnes som kojila kazde dve hodiny najneskor, zaspaval mi kazdu chvilku a aj to dost boli. doteraz som mala vela mlieka, tak prakticky nemusel tahat, len prehltal,co mu same natieklo, ale kvoli tomu sme mali aj koliky aj reflux. teraz som znizila tvorbu mlieka, kolika ziadna, reflux tiez len minimalny, ale zasa maly slabo pije.takze bud mu to dam prestrihnut, alebo to bude len zacarovany kruh.

kosska3003
9. okt 2010

@ladywitch26 jasne daj mu to a bude lepsie aj tebe aj Fabienovi tak vela stastia

ladywitch26
9. okt 2010

paaani, tak akurat citam, co vsetko to moze sposobit. je to z jednej lekarskej prednasky v anglictine, tak ak sa to neda odstranit, tak s tym v dospelosti moze mat clovek tiez problemy. od krivych zubov az po problemy so zaludkom. 😨

kosska3003
10. okt 2010

@ladywitch26 no tak mu to daj teraz kym je malunky ked bude velky ani nebude vediet

tak vcera som pisala ze sme zdrave tak dnes neni pravda Marika sa mi zobudila a 38,5 teplota no dufam ze to nebude nic vazne

iinuska
10. okt 2010

dobre ranko
nam tie sople asi ani neprejdu. Nema to konca 😠
@kosska3003 uf, tak dalsia chorobka medzi majovcatkami 😒 . Skore uzdravenie