• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@sirinka mame cokoladovo hnedu, na chrbtovych operadlach (nie su tam odoberatelne vankuse) je latka vzorovana, s takymi vlnovkami, tie su hnede a kremove, nabytok ostane tento svetly co mame doma, len teraz neiem ako omalovat, rozmyslam nad zelenou - takou jasnou aby to nejako ozivilo a nebolo vsetko len hnede a v pribuznych odtienoch

inak ta cervena a siva moze byt pekna kombinacia :wink:

my mame jedny cizmicky 21, ale snehule asi kupim 22, zajtra sa chystam do intersportu, dosiel nam letak a boli tam celkom pekne a pisane ze nepremokave tak chcem omrknut
inak skoro vsetko oblecko uz prechadzame na 92, za posledne 4 mesiace ju vytiahlo o 7cm - sami sme sa s mm cudovali
aj zimnu bundu aj oteplovacky mame 92, presne ako sirinka pise, nech to uz vydrzi celu zimu, ktovie kolko este narastie do marca :sweat_smile:
13. okt 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 mne sa velmi pacia tieto, ma ich aj svokra v obchode, ale v modrom, su poriadne hrube, ale to velmi do snehu nebude, kedze su nizsie a kozene - aj ked to naimpregnujem, tak sa to asi premoci
http://www.sante-sk.sk/index.php?sm=menu_kat&idk=131&pg=1#main
13. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska my sme mali sandalky 19 a 20ky rovnake tejto znacky a potom sme na leto kupili dvojo 21tiek. tu nic take normalne nekupim, vsetky pekne cizmicky su az od 25ky
13. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
My máme zimné čižmičky Protetiku hnedé s mackom. Sú peknulinké a isto zahrejú.Su to 22ky inak malá nosí 20ky.
13. okt 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 do snehu treba snehule... :wink: a oteplovacky co sa daju dole stiahnut...inac im to tam vlezie tak ci tak...
13. okt 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 my mame teraz zelenu pohovku a svetly nabytok...a uz mi to lezie hore krkom :grinning: tak preto hladame uplne inu kombinaciu...
nerozmyslala si, ze by ste dali neutralnu farbu na stenu a ozvlastnit to niekde peknou tapetou?
13. okt 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 inac moja mama ma svetlu maslovu pohovku, ktomu nabytok kombinacia ceresna a vanilka a jednu stenu ma taku hraskovo zelenu...vyzera to velmi sviezo, ale doplnky musis ladit vyslovene zelene alebo zlte...vsetko ostatne je ako past na oko...
13. okt 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame doma overal 92, aleeeeee....sed ma chudatko az po kotniky, ninka je mensia, ved teraz sme zacali nosit bodynka 12-18...., takze mylsim ze 86 nam bude v poho do jari :slight_smile:
13. okt 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stanke kupila akurat bundu 98ku, 92ka by jej do konca zimy asi sotva vydrzala.
13. okt 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka tapetu urcite dame, akurat sme sa o tom s mm bavili, asi budu steny neutralne a tapeta, takze zelena s najvacsou pravdepodobnostou nebude ...
13. okt 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 Včera som obzerala tie topánky v Intersporte a pekné sú. Aj som zaváhala, ale ponáhľala som sa, tak som nedováhala. Mám už jedny ecco goretexové z aukcie veľkosť 23.
13. okt 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano,
tak sme doma, odsavame, inak ja som Sofii objednala HM supravu ale 86, vsetci pisu, ze HM je vacsie a v meste som skusala jednu supravu, ze 92, tak sa v tom isla Sofia utopit. Len ste ma vcera zneistili, tak dnes musim este dobre premerat. Zimne topanky ani snehule zatial nemame ...
14. okt 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emode HM je ozaj väčšie. Emka mi teraz ešte nosí veci na 9-12 mesiacov, čiže 80. Dokonca aj 74.
14. okt 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidite kocky, ja ked som v auguste riesila aku velkost kupit na zimu a vraveli ste ze 98 bude velka :wink:
Kupila som 2 bundy v tescu velkost 92 a tretiu 98-nech vynosi aj v jari. Tie 92 su mu trochu dlhsie rukavy, ale na dlzku ok. Ked velmi podrastie tak v januari dokupim jednu vacsiu bundu. Ked je oblecenie velmi velke, tazko sa mu v tom pohybuje.
Dnes sme dosli z prechadzky s jednou topankou, cestou ma stretlo zopar zien a nikto mi nic nepovedal. Museli sme sa vratit, bola asi 100m od bloku.
14. okt 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je ale klud :grinning:
14. okt 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 no...obedna siesta :grinning: ja mam dnes poobede poradnu...
14. okt 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie tyzdne nam nejako rychlo pribudaju, len nedavno som si roila test :sweat_smile: ja o 3tt
14. okt 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som bola doobeda v BA u zubara. Cestou domov maly zadriemal, tak obedny spanok sa nam trosku posunul. Zaspinkal o pol 2.. Ale dlhsie ako do 3 ho nenecham, aby vecer nebol problem :confused:

@emode Adam ma z HM bundu 86. A je mu este aj vacsia.Ked vyrastie, dokupim vacsiu. Ale overal pozriem 92. Uvidime
14. okt 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak marika sa mi vracia do normalneho resimu dnes vstavala o 8,15 a od jednej mi spi tak som rada aspon si navarim a odichnem trosku lebo je uvrestana ze hruza uz som jej aj po riti dala lebo to je s nou na nevydrzanie dufam ze je to tym zubom ocnym co sa jej tlaci lebo ak bude takato stale tak neviem neviem ci sa nudeme snazit o druhe :grinning:
14. okt 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 neboj...bude este aj horsie :grinning: :wink:
14. okt 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas bol dnes po prichode domov obrovsky rev-od unavy. Nejako naraz ho to zdraplo, ze som ani nedavala obed, len flasu mlieka pil a pri piti hned aj zaspal. Dnes spime od 12, inac od 13 ale celkom mi to vyhovuje. Dnes jeme uz 4.den paradajkovu polievku, zajtra bude hrstkova :wink:
14. okt 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 to Adamko vzdy tak, pokial sme vonku, tak vydrzi dlho, ani domov nechce ist, a potom uz nevie vydrzat, ledva ho prezleciem, len ho nakojim a spi. Obeduje az ked sa zobudi :sweat_smile:
14. okt 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :slight_smile:

@mystery7 gratulujem dalsej tehulke :wink: :wink:

nejako som to s Barborkou zakrikla uz druhy den teplotujeme, vcera sme boli aj u dr lebo vlastne od utorka vecera sme v horuckach, a CRP bolo negativne a vecer som niesla este moc a ani tam nic nebolo ale aj tak mi kazal dnes nasadit ATB, ma sopliky a pokaslava , tak neviem ci nejaka viroza zase , zajtra bude vyter z krku este :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. okt 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas to 90% vyzera na babu... :slight_smile:
14. okt 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat dnes som bola u nas v intersporte ale nemali ich vraj im meska dodavka a ked dojdu, tak mi zavolaju
ale potom som v meste v jednom obchode nasla snehule znacky peddy za 30e, nepremokave a velmi sa mi pacili, len ja sprosta som zavolala mm, ci ich mam kupit a on povedal, ze bez neho nie :sweat_smile:
ale mam ich odlozene a zajtra na ne pojdeme spolu mrknut, velkost 22
@sirinka tak budete mat pekny babinec, mm sa bude obracat aby vas vsetky 4 zaobliekol :grinning:

no a dnes sme isli obejdnat obklad do kupelne a ked sme dosli akoze na hotove, tak mm na to kukol a povedal, ze on take nechce, takze zajtra zase posedime v studiu nejake 2 hodky aby sme nieco vybrali :sweat_smile:

a Nina mi zahodila jeden vrchnak z dozy na muku asi do kosa, tak sa idem brlat v odpadkovom kosi :grinning:
14. okt 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ma napadlo...na tuhu zimu su fajne klasicke vlnene kamasle...mne ich mama postrikovala, na to hodim tensie oteplovacky a zima im veru nie je :slight_smile:
14. okt 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 mno a to odisiel z kozmetickej firmy...aspon na tom sme mohli usetrit hehe :grinning:
14. okt 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka no bude v puberte ale to je este daleko a co si mala sono ked vies ze baba tak aj tak gratulko k babe hlavne nech je zdravucke
14. okt 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka a citis sa ako pri predchadzajucich tehu?
inak ja mam brutalnu chut na sladke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem si dat orieskovu ritter sport :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a budem v klude pozerat ordinaciu, mm uz chrape pred telkou :sweat_smile: chudak teraz maka, lebo preraba sam to podkrovie
14. okt 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a uz sme skoro bezdomovci, mame 2 vaznych zaujemcov o byt, takze zajtra sa uvidi, kto to dostane, jedny su ochotni zaplatit viac, len si to este do zajtra chcu rozmysliet :slight_smile:
14. okt 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok