Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
14. okt 2010

@kosska3003 jaaaj, pubertu som s deckami este nezazila...ale aj obdobie vzdoru okolo tretieho rociku je dobry zaber na nervovu sustavu 😠 😝
sono mi teraz robi ako kontrolu srdcovej cinnosti, tak mal dost casu, sme babeno okukli s kazdej strany 😵 morfologicky bude az o tri tyzdne.

@mimi21 v podstate hej, akurat mi byvalo v prvom trimestri zle, co predtym ani raz...a trosku menej priberam zatial...

iinuska
14. okt 2010

ahojte
@sirinka no tak o puberte by som tu mohla ja popisat 😝
@luba142 Adamko ma sople uz vyse tyzdna a aj pokaslieva 😒

sirinka
14. okt 2010
emode
14. okt 2010

@mimi21 my sme ich teraz vecer kupili posledne 22ky 😅 ako druhe na prezutie budu dobre, take hlavne jej chceme riadne goretexove kupit ... tiez sme v intersporte poskusali oteplovacky a bundu, tak jednoznacne 92ku, etirel je dobra znacka??? maju este dostat tovar asi o tyzden, tak si pockame ....

mimi tak ti to aspon neprepina 😀

emode
14. okt 2010

@sirinka uz som ich pozerala, len tie ceny 😝 ale dnes sme s mm sondovali aj v kamennych sportoch, no to su riadne ceny 😒

sssimi
14. okt 2010

@sirinka fúha to sú riadne pálky na 3-4 mesiace nosenia. Na to nemáme ☹

Babule, tak ja som sa dala do chudnutia. Už 2hý mesiac jem pravidelne 5x denne, začala som rátať KJ a cvičiť, tak som zvedavá na výsledky. Držte mi palcé 😉

jamaat
14. okt 2010

O puberte by som mohla aj ja porozprávať. O 6 dní bude mať Monika 15 rokov, ako darček si dala spraviť piercing do pupka. 🙂

emode
14. okt 2010

@jamaat odkukaj a daj si spravit aj ty, ked uz dalsie babo neplanujes 😀 😀 😀

emode
14. okt 2010

@sssimi ty sa pekne snaz potom das rozumy, ked ja bez keksikov nebudem ☹

sirinka
14. okt 2010

juuuj baby...aj mne to prislo najprv drahe, ale v podstate tazko najdem kvalitne oblecko na zimu za menej...bohuzial kvalitny material nieco stoji... ☹ dolezite je, nech to hned nepremokne a u nas aj neprefukne...
ked si uvedomim, aj za ten cocodrilo overalik sme onoho casu dali 1400sk...ale je to kvalitka a tak este aj tretie babo ho buducu zimu vynosi...

jamaat
14. okt 2010

@emode Mne sa páči piercing v jazyku, ale odvahu som na to nenabrala 😅

No veru ja teraz aj po Monike veci ešte vyťahujem. Aj nejaké zimné som vyhrabala. Aj svetríky som našla, čo som sama štrikovala, ale nejaké fľaky sú na nich, skoro ma vystrelo! Lebo nevyzerajú, že by sa to dalo vyprať.

jamaat
14. okt 2010

Ja idem od kamoša (je to jeho stránka) kúpiť toto: http://www.detsky-outdoor.cz/spodni-vrstva/body...

iinuska
15. okt 2010

dobre ranko
my uz od 7 buntosime, Adamko chce stale pustat pesnicky, najlepsie waka waka stale dokola
musime ist odsavat, len Adamkovi sa to zase nepozdava.
tie vecicky su riadne drahe. Ja viem, je to kvalita, ale aj tak...
@jamaat zvlastne cislovanie 🙂

sssimi
15. okt 2010

@emode ja tiež bez čokolády a keksíkov nevydržím a práve pre to som sa dala na tú pravidelnú stravu a prestala som miešať jedlo so sladkým. Pretože akonáhle som sa najedla hneď na to som spraskala čokoládku 😖 Teraz si ju doprajem, ale ako jedno z tých 5tich jedál. Zväčša je to okolo 16tej keď som s malou vonku, aby som nemusela utekať domov niečo zjesť. Zatiaľ mám dole nejaké 1,5-2kg, ale ja sa držím toho, že pomaly ďalej zájdeš.

sssimi
15. okt 2010

@iinuska
@jamaat mňa tiež zaujalo to číslovanie.
Ja mám nakúpené drahé termo ponožky a mne je v nich strašne zima. Janka nemáš nejakú fintu ako sa v nich zahriať? Mám ich dať na radiátor prv než si ich obujem? Alebo čo?

mystery7
15. okt 2010

mne najlepsie ohreje nohy mm 😀 termoponozky sa nanho nechytaju.
Dnes sa u nas poriadne zatiahlo a zacal fukat studeny vietor, som zvedava co budeme robit poobede.

mystery7
15. okt 2010

vcera som si v tescu kupila 2 velke veterniky. Jeden bol na veceru a jeden dnes na obed 😀

iinuska
15. okt 2010

@mystery7 provokujes @sssimi 😀

mystery7
15. okt 2010

trosku 😀 ja len dufam, ze nebude chciet pozicat mojho mm 😝

jamaat
15. okt 2010

Funkčné prádlo (aj termoprádlo) je určené pre aktivity, nie keď len doma ležíš a chceš sa zahriať. Ide o to, keď sa hýbeš, aby to udržiavalo optimálnu teplotu, aby to rýchlo odviedlo pot a vyschlo atď. Ja mám jedny ponožky s obsahom vlny a ozaj sú teplejšie, ale podľa mňa sa žiadne funkčné moderné veci nevyrovnajú starým štrikovaným veciam, ako tu už aj @sirinka spomínala tie štrikované kamašle. A tiež mám jedny ešte po Monike 🙂

jamaat
15. okt 2010

Inak teraz som objednávala z Anglické funkčné spodné prádlo pre deti, najmenšiu veľkosť mali 2-3 roky, ale podľa mňa sa to už bude dať použiť. Je to tiež pre také situácie, keď dieťa vonku vystrája alebo športuje, spotí sa, potom je zase v kľude a to prádlo zabezpečí, že nebude mať na tele mokrú tkaninu a neprechladne z toho.

emode
15. okt 2010

@jamaat presne ako pises, len sa mi zdalo 2-3 roky este velke ... ale myslim, ze aj Slovenka robi termo pradlo, dnes som tam sofii kupila klasicky bavlneny rolacik 😀

jamaat
15. okt 2010

@emode Hej, aj Slovenka robí, len neviem, či aj detské. A v Exisporte som videla tiež aj pre takéto maličké, lenže za 13 eur gate alebo tričko, a to už akože v akcii zo 17eur. TAk sa im môžem na to vyprdnúť, keď v Anglicku je to za polovičnú cenu.

emode
15. okt 2010

inak dnes sme boli u doky, sme na ATB ☹ ale uz sa nedalo, 3x sa nam vratilo to iste s rovnakym priebehom,
sofia spala poobede 3 hodiny 😕 a obeduje druhykrat, prvykrat pred spanim, zdlavila sosovicovu polievku a hovadzie masko so zeleninou a teraz podvecer so mnou kuracie na kyslo s cestovinami co som uvarila na zajtra 😀 a este drvi esicka 😅

sirinka
15. okt 2010

@emode aj vam robila vyter?

iinuska
15. okt 2010

@emode juj, tak skore uzdravenie. CRP Vam robila?Ale hlavne, ze malej chuti papat

mystery7
15. okt 2010

tak u nas bol dnes rekordny den ☹
Na ranjky sabinacik+mlieko, na obed len mlieko, po obede nic, o 2 hodky sabinacik a teraz vecer mlieko ☹
Zacinam byt z neho na nervy a to mi este ludia zavidia, ze aky je on papkac ☹

mystery7
15. okt 2010

no tu je opat ticho, kde ste vsetky?? Raz nezaspim a nikde nikto 😝

emode
15. okt 2010

@sirinka nerobila vytery ani CRP, ale asi to ani nebolo potrebne, vzdy sa nam to iste vratilo, huste zelene sopliky, cela zahlienena a mokry neprijemny kasel, uz som aj ja kapitulovala 😒
jest jej chuti, na veceru este zvladla jeden parok a cely chlebik celozrnny a milacika 😕 uz sa mi to zda az dost ... len ona sa nezastavi doma, stale je v pohybe ...

sirinka
15. okt 2010

@emode aj my sme tak boli uz cely september, bez soplov maximalne 7 dni a zase...ale dva krat jej robila vyter, prvykrat mala moraxelu iba ojedinele, tak sme liecili lokalne, ale teraz druhykrat uz bola masivne.... 😒
ale to ma zrejme z tych jasiel tvoja...alebo?