Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
15. okt 2010

Ahojte.
Tak ja som dnes kúpila darček na Vianoce pre malú. V Tescu mali parádnu kuchynku za 28€, tak sa vytešujem. Je to táto:
http://www.hrackyshop.sk/moja-prva-kuchynka-hel...

iinuska
15. okt 2010

@sssimi krasna, malej sa bude urcite pacit 🙂

mystery7
15. okt 2010

vianoce sa mi zdaju byt este daleko. Tie choroby vam teda nezavidima ked si predstavim, ze to aj nas caka ☹ ale musia tym prejst vsetci. Vybuduju si imuitu.

emode
15. okt 2010

@sirinka je to mozne, ale uz ked isla 1x do jasli, uz nebola 100%na, len sme to nechceli odkladat, lebo uz 2x predtym sme odriekli nastup z roznych dovodov ... aby si riaditelka nemyslela, ze si z nej prdel robime, su to sukromne jaslicky a zaujemcov bolo dost ... 😝 vtedy to zacalo, a aj sme to preliecovali, bola 10 dni doma, z toho 3 dni dokopy relativne zdrava ... a teraz zas ... ja som ako mala bola tiez vkuse na ATB

sirinka
15. okt 2010

@emode aj ja...a teraz mam imunitu ako hrom...pomaly neviem, co je choroba 😉

sssimi
15. okt 2010

@iinuska dúfam, ale aj preto som sa nakoniec rozhodla pre túto lacnejšiu verziu. Pôvodne som chcela takú za 70€ z Dráčika, ale v podstate jej na teraz stačí aj takáto a keď ju rozbije potom dostane ďaľšiu.

@mystery7 ja keďže milujem Vianoce, tak vždy nakupujem už v októbri. Najhoršie je, že potom pozabúdam na niektoré darčeky alebo neviem kam som ich poschovávala, takže nakoniec rozdávam dary až do silvestra 😀

Inak kúpila som aj super darček pre neter. Maco spieva a trepe sa zo strany na stranu. Nemá to chybu, len neviem či sa Chiara nezľakne. Tento to je.
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

Samozrejme malá si tam zase našla niečo čo nechcela pustiť z ruky, tak máme doma modré autíčko 😀 Našťastie si vždy vyberie celkom lacno 😀 😀 😀 A moja mamča jej zobrala lego také veľké. Takže dnes má hračiéééék. Ešte aj manžel jej doniesol takého psíka na vankúši. Je to ako živé, krásne. Fakt na nerozoznanie od živého spiaceho psíka.

sssimi
15. okt 2010

@emode a nemáš problém s cukrom teraz ako dospelá. Pediatrička mi hovorila, že deti, ktoré často brali ATB sú vo veľa prípadoch v dospelosti cukrovkári.

emode
15. okt 2010

@sssimi a vies ze ani neviem, zatazovy test v tehu bol ok, mam akurat ten problem, ze nemozem ranajkovat sladke veci lebo mi prudko klesne hladina cukru a uplne sa rozklepem, tiez musim jest castejsie a menej, ale sladke mi stale berie 😅

emode
15. okt 2010

@sirinka o mne sa teraz neda povedat, zeby som mala super imunitu ale v tvojom veku to bolo este viac ako dobre 😀 😀 😀

ja potrebujem zmenit zivotospravu, jest kvalitnu stravu a malo by sa to spravit 😝

sssimi
15. okt 2010

@emode z toho si nič nerob. Aj mne chutí 😉 až až......

emode
15. okt 2010

@sssimi ale ja som taka vobec nebola, dost som si davala pozor na stravu, cvicila som, ale po tej 30ke to ide dako dolu vodou so mnou a po tehu ani nehovorim ☹

sssimi
15. okt 2010

@emode ja som bola na sladké vždy. Len som kedysi oveľa viac cvičila a pred tým ani na to sladké nebolo toľko času. Teraz aj schovávam pred sebou sladkosti. Mm vždy toho strašne moc nakúpi na víkend a mne zostane aj na celý týždeň. Ráno si tak poviem, že dnes si nič sladké nedám, ale nejde mi toooo 😖 Tak som sa prestala trápiť a raz za deň si doprajem inak by som sa na to vrhla večer....

sirinka
16. okt 2010

@emode pockaj a ty teraz mas kolko rokov? 😅

iinuska
16. okt 2010

ahojte
malemu konecne tie sople presli. No dakujem pekne od minuleho pondelka 😝 . Este pokaslieva, davam mu tussin..Teraz spinka, poobede ideme do Pezinka na nakupy 😵

ludmilabb
16. okt 2010

@iinuska my mame sople od minuleho piatka ☹ a zeby sa to dako lepsilo nemozem napisat
super ze vam to uz preslo tak nech vam to co najdlhsie vydrzi

@sssimi ja som zrut na sladke, moja postava tym znacne trpi 😝

emode
16. okt 2010

@sirinka no 33 😀

@iinuska nam tiez sople presli, este pokaslievala a o tri dni to mala spat 😝
to je sila kolko tych soplov som jej aj rano vysala jedine stastie ze je v tomto poslusna a chape ze liecime nostek, a vsetky tie sirupy papa uplne v pohode a nie vsetky su chutovo ok 😝

mm ma dnes v robote den otvorenych dveri, gulasik, detske atrakcie, o stvrtej bude aj Hamel spievat 😀 tak ked sa mala zobudi ideme tam 😅 doobeda sme boli u svokrovcov, sme sa aj s neterou a sofiou prezabavali s plastelinou, sofii sa to strasne pacilo, valkat, krajat, stlacat, super vec 🙂

iinuska
16. okt 2010

@ludmilabb
@emode
no fakt tie sople nemali konca. Az som sa cudivala, kolko z toho maleho nasteka vyjde von. Je to super vec tie odsavacky. Pri Petkovi take nebolo.
Minule som prave pozerala na plastelinu, musime aj my vyskusat.

emode
16. okt 2010

@iinuska asi kupim nejaku zakladnu sadu pod stromcek 😅 sice ju nenecham samu hrat sa s tym, ale urcite dobra vec 😅 sofia mi pri tom vydrzala skoro hodinu 🙂

iinuska
16. okt 2010
emode
16. okt 2010

@iinuska poznam, svagrina minule robila malej do skolky, tato tam ale dava olej, neviem, ci nebude mastna, to budem robit, ked bude spotreba neunosna 😀

kosska3003
16. okt 2010

ahojte tak co sa tyka sladkeho ja by som ho furt ja som moc sladke nemusela ako ako som otehotnela som prestala fajcit a ty som si to nahradila sladkym a nie a nie sa toho vzdat

boze moja mala je taka nervozna ide ma porazit aj vcera som si isla ze skor lahnut o pol 11 a mala sa zobudila a bola hore 2 hodiny skoro ma urvalo uz som ju mala sto chuti vyprasit po riti ale co no idu jej zuby dufam ze je to fakt nimi lebo asi pojdem kdesi potom sa dat zavret aby som sa skludnila
kamoska ma vola do anglicka na tyzden tak by som sla no dnes mi ma volat mm z prace tak sa ho spytam ale co mam nervy pri malej tak asi mu to len oznamim lebo potrebujem zmenu vzduchu a asi aj mala

mystery7
16. okt 2010

ja by som tiez rada vypadla zo stereotypu, ale u nas nehrozi. Mm uz ma len trosicku dovolenky a chcem to vyuzit pomedzi sviatky. Snad aspon toto vyjde.

iinuska
16. okt 2010

my by sme chceli ist v priebehu asi mesiaca na moravu na taky predlzeny vikend, ale ci z toho nieco bude...

sirinka
16. okt 2010

@emode no tak to zase nie je medzi nami taky rozdiel, ja mam 30 😅

sssimi
16. okt 2010

@iinuska tá plastelina sa mi lúúúúbi. Ja som minule pokukovala po plsteline, ale bojím sa, že mi to poje.

sirinka
16. okt 2010

@sssimi moja pojedla a nic jej nebolo 😉

sssimi
16. okt 2010

@sirinka ano? A koľko toho pojedla? Lebo ako poznám Sarah, tak by si ich v momente všetky naraz natlačila do úst 😀

sirinka
16. okt 2010

@sssimi ja neviem, ona to pojeda priebezne, ked sa s tym hra klarka... 😅
tak jedno je pravda, ze plastelina skor ako od dvoch rokov podla mna este nie je pre deti vhodny darcek, magda este netusi, co s tym ma robit...klarka ju dostala pod stromcek, ked mala 2 a pol roka a uz to vie sulat, valkat ako cesto...

sssimi
16. okt 2010

@sirinka tak plastelínu nechám až na neskôr. Aj tak teraz neviem čo skôr kúpiť. Už mám vybraté aj darčeky k 2om ročkom 😀 😀 😀

emode
16. okt 2010

my sme sa hrali s plastelinou s neterkou a sofia asistovala, ale velmi sa jej to pacilo, mala k tomu take rozne naradie, na krajanie, vykrajovanie, rozne valceky a co videla to sa snazila aj robit, placky si z toho robila a tak, takze pod stromcek kludne, sofia je celkovo zrucna co sa tyka ruciciek, ona ceruzky chyta riadne uchopom a tak si kresli ...