Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
26. okt 2010

@kosska3003 To hej? U nás stoja Huggisky 18€.... Kokos to je sila..... To akože v BA stoja 20€?

kosska3003
26. okt 2010

@jamaat no moja ani vidiet ona si s nou vlasy cese

@sssimi uz ale isli hore na 17 eur tak zase rozdiel velky nieje

sssimi
26. okt 2010

@kosska3003 no už som sa zľakla, že iný kraj iný mrav 😀 Ale zas by to nebolo naškodu. Vždy by som si nakúpila v ZA.

zuzkaprofant
26. okt 2010

@kosska3003 kolko je tam vtom baliku plienok

sirinka
26. okt 2010

@zuzkad ja uz chystam aj vianocnu vyzdobu...akurat som pocitala, kolko je este do adventu...sa nenormalne tesim na vianoce 😵

@zuzkaprofant joj ved darmo bude chodit na preventivky, ked v noci do neho ladujes laktozu...zuby si umyje az rano a cely cas mu to tam posobi...ale to je jedno...niekto si zuby neumyje ako je rok dlhy a ani kazy poriadne nema, iny sa trapi, techniky, extra kefky, zubar a cistenie po kazdom jedle...a furt ma problemy...
zuby sa nekazia iba od klasickych sladkosti, ale od kazdeho jedneho jedla...

tak ja mam z jednorazoviek najradsej pampers premium a tesco...ale kupujem akciove plenuchy, takze teraz mame huggies, tie su veru najlahsie precuratelne...ale nam na noc stacia...cez den ich obcas precurala..

jamaat
26. okt 2010

Ja kupujem najčastejšie v DM Babylove alebo v Lidli toujours, ešte sa mi neprecikala nikdy. A Tesco sú teraz nejaké vylepšené, som si všimla v letáku.

jamaat
26. okt 2010

@sirinka Ak bolo v Prahe? Boli ste?

jamaat
26. okt 2010

@sirinka Nadávala si nedávno na Wonderoosky, ale ja ich používam a som spokojná. Možno častejšie prebaľujem a ešte aj do šerblíka ciká, tak zato mi nepremokajú. Aj keď občas sa stane.

kosska3003
26. okt 2010

@zuzkaprofant 64ks teraz napis ze v nemecku su za 6 eury a simi nebide do ZA chodit ale do Nemecka 😀 😀
@sssimi no a dojdes aj tak nie musim kuknut asi tie pampersky teraz nam tu otvorili aupark tak musim ist oci popast trosku aj nad handrama
@sirinka a kedy advend zacina musim aj sviecky kupit a tak uz to tiez zacnem pomaly chystat

sirinka
26. okt 2010

@jamaat hej boli....v sobotu nam vyslo nadherne pocasie...praha je krasne mesto...a aj decka si normalne prechadzku prahou uzivali. uz potme sme dosli k hradu, pohlad na to vysvietene mesto a katedralu je uchavtny...potom sme este kecali do stvrtej a o siestej uz boli baby hore... 😝 tak cesta spat bola narocna, ale stalo to za to...akurat sme fotak zabudli doma...

sirinka
26. okt 2010

@jamaat ja mam jednu kapsu, aj ti ju poslem ak chces...len vkladacky do nej nemam...

@kosska3003 28. novembra ak spravne pocitam nedele

zuzkaprofant
26. okt 2010

@kosska3003 80kusov stoji okolo 15eur sa mi zda ale kvalita je uplne ina ako na sk lebo sk plienky mi mali vkuse precural ale brutal nieco ze az spodna plachta bola mokra aj aj spaci vak nemecke mi precura ale nie tak ze az do plachty
40 kus asi tak 7 eur priblizne ale ja mam zlavu mi chodia s pampers kupony tak je ot super pivnica ja zasobena🙂

kosska3003
26. okt 2010

@sirinka diky tu u mas to zacne v obchodoch hned po dusickach tak kupim a ja chcem aj novy stromcek kupit tak si tieto vianoce riadne vyzdobim

kosska3003
26. okt 2010

@zuzkaprofant no mne sa tak precuravala ze som ju musela dat ku mne lahnut ale teraz uz ked ju raz prebalim tak pohoda uz sa neprecura

sirinka
26. okt 2010

@zuzkaprofant no tak to skor bude kvalitou plachty hehe...

@kosska3003 tak my stromcek zivy...to je klasika, kym su decka male...

kosska3003
26. okt 2010

@sirinka mi umeli lebo aj keby som dala zivy tak jedine miesto pri radiatore tak uz na stefana by bol opadany tak mi len umely

kosska3003
26. okt 2010

nic idem ja spat zajtra musim upratat lebo uz to odkladam a dojde mi vecer mm tak sa budem vytesovat cely den tak idem do perin

zuzkaprofant
26. okt 2010

@sirinka no ani nie tak ale kvalitou pamper elbo aj ked je to pamper je to ine tak ako ked som kupovala na sk mliecko pre maleho tak mi ho nechcel pit lebo bolo chutovo ine co nechapem 😀

vazne ja som bola milo prekvapena ze kvalita pampers na sk je zla akoby 2 tridna lebo normalne povr plienky vonkajsi bol mokry na hmat body boli premocene ale nie na okraji ale vstrede neviem ake teraz mam plienky kupovat lebo ideme na mesiac ku nasim a neberem vela plienok lebo sa nezbalime tka asi kupim tesco ked pisete ze su dobre

sirinka
26. okt 2010

@zuzkaprofant tak netusim ako casto prebalujes, ale toto sa mi este nestalo ani u jednej jednorazovky...a to som ich vyminala teda pri klarke a cosi aj pri magde...ale ked si bola prekvapena milo...tak potom je to ok 😀

zuzkaprofant
26. okt 2010

@sirinka ja prebalujem velmi casto a ked sme u svokrovcom na sk alebo u nasich tak az velmi velmi casto lebo oni su zvyknuty na latkovku a kazdu hodku by maleho prebalovali , takze ja maleho v jednej plienke nenecham dlho od mala ma dost plienok a kedze aj v noci prebalujem ked je mokry lebo to skace po mne on neznasa plnu plienky hned da najavo ale vazne sk kvalita pampers je ina to ma nik nepresvedci ze to tak nie je

mmozno male malo cikaju a hlavne nemaju pipika 😀

sirinka
26. okt 2010

@zuzkaprofant ok, radsej nechajme tuto debatu tak 😉

ladywitch26
26. okt 2010

no ja tiez myslim,ze na sr su menej kvalitne plienky, teda aspon co sa huggies tyka. kupila som tam minuly rok premiumky a teda fakt aj material iny aj menej zniesli oproti tym irskym.

stanka teda ma rano plienku hadam aj dvojkilovu, ale teda sa mi este nestalo,zeby ju precikala. a to spi povacsine tiez na brusku a niekedy to vylepsi tym, ze spi zadkom hore, cize este jej to aj stekat na brusko moze, ale vzdy to ta plienka zachyti. pri fabienovi sa mi stavalo zo zaciatku, ze sa mi precikal, ale teraz si uz davam velky bacha. vzdy mu dam pindura smerom dolu, ked mu davam plienku, lebo akonahle by ho mal len trochu nabok, tak uz je precikany.

jamaat
26. okt 2010

@sirinka Tak ja som v Prahe nebola ani nepamätám, hádam ešte za socíka, prisámvačku! Aj som sa chystala, ale nejak nevydalo.
Však predaj tú kapsovku, či? Ale zase ak ti to má zavadzať, tak pošli 😀

iinuska
27. okt 2010

dobre ranko
prva, ej, ste vcera dlho vypisovali 🙂
ja som si musela ist lahnut, nejako ma bralo...
Noc celkom v pohode 2 kojenia. Adam sa prebral o 7, ale este sme spolu lezkali v nasej posteli 😵

Teraz je strceny vo vyklapacej posteli, chcela som tam urobit poriadok s handrami, ale Adamko ma predbehol 😀
Dopere pracka a ideme von, sice je zima, ale svieti slniecko 😎

mimi21
27. okt 2010

@ladywitch26 ach jaj, povedz mi ako si to zvladala, posledne tyzdne do porodu, ja som bola vcer atotalne KO a to som ani nemala pocit, ze som urobila nieco specialne
zo sedacky vstavam vecer ako 80 rocna starenka, lebo ma bolia krize, chrbat a priserne ma vecer bolia bedrove klby 😒

tak som si dnes naordinovala, ze oddychovy den, uz som oprala, ide umyvacka, povysavala, pozmyvala, poukladala ciste pradlo a peciem francuzske zemiaky, nech si mozem cez obed pospat s Ninkou 😝
no a poobede musim ist do mesta, vybavovat do banky hypoteku, este cestou po uradoch pozbierat rozne potvrdenia, co bude s kocikom parada 😅

mm je v blave na sluzobke a isiel zobrat aj vajicko pre male mimi, lebo som konecne nasla na MMB taku farbu ako som chcela a stihla som ju aj kupit, lebo vacsinou sa po nich len tak zaprasi 😀

ideme si dat pomelo 😝

iinuska
27. okt 2010

@mimi21 ty ale vies pekne oddychovat 😅

emode
27. okt 2010

Cafte babule,
máte ale debaty, sofia uz tiez neprecikala plienku ani nepamatam, ale ona fakt malo pije, ako som uz pisala, uz ma to aj trapit zacina ... od zaciatku pouzivam pampers a som spokojna, ale nie oranzove, tie nemaju elasticky pas ... huggies som mala raz este ked bola mala a tiez som nebola spokojna, ale rozmyslame, ze zacneme tie tescacke pouzivat ...

praha je super, my sme zvazovali predlzeny vikend v tom obrovskom aquaparku a prazsku ZOO ale nakoniec ideme do Tatier 🙂

nikanika28
27. okt 2010

Cafte, u nas je dnes tak kraaasne 😵 , hned mam lepsiu naladu 😀 .
My ideme v piatok do BA na T-mobilacky ples ...tak sa uz aj docela tesim, len neviem, ako bude Klarka u nasich zaspavat 😅 ...snad nepoleltime z BA ju uspat 😀 .
A este k tym plienkam, nam sa tiez este nestalo, zeby tu plienku precikala az na plachtu, obcas sa stane, ze ma trosku mokre pyzamko, ale to malokedy

kackabrcka
27. okt 2010

@sirinka je mi jasne ze voda nema cukor no nepoznam vela zien co davaju v noci cistu vodu ked sa dieta zobudi.. a ja si myslim ze ked sa dietatu umyvaju pravidelne zubky a nedavaju sa sladke napoje z flasiek s dudlom tak je to OK..

mimi21
27. okt 2010

@kackabrcka mne mala pije vela cistej vody, nesladim, caj pije este hipp, aj to len na ranajky, inak cely den cistu vodu
inak som sa ta chcela opytat ako fungujete ked sa ti mala v noci zobudi a je v inej izbe ako vy?
uvidime ci si Ninka stihne zvyknut v novom na to aby spavala vo svojej izbicke
osobne si myslim, ze vecer nebude problem zaspat, skor ked sa v noci zobudi
a ked sa takto "zlakne" parkrat, tak uz potom mozno nebude chciet spavat sama v izbicke