• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@jamaat my sme styri sestry, uz aspon priblizne viem, co nas caka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka so styrmi princeznami :grinning: gratulko :slight_smile:
2. nov 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka gratulujem...:slight_smile:)))) a budete skusat do stvorice chlapca?..:slight_smile:))
2. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat - ahoj, prosim ta, ake su to tie topanky pre deti, co nosi aj Emka? Na zimu..:slight_smile: Lacko ide v novembri na SK, ze by doniesol, bo tu take velmi nevidno. Maju aj internetovu stranku?
2. nov 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka gratulko k babike, my sme tiez tri baby, foter chcel strasne syna, ale ma aspon dobrych zatov. a teraz sa nenormalne vytesuje z vnuka :grinning:
2. nov 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca Aké topánky myslíš?? Či značku? Ecco?
2. nov 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat hej, asi tie..:slight_smile:)))) ste sa pred casom tu o nich bavili, ze su slovenskej vyroby ci co..:slight_smile:
2. nov 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat super, tak sme ich nasli aj tu v Spijkenisse...:slight_smile:)) len este porovname ceny, nevies po com idu na SK?
2. nov 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca ecco je danska firma. na sr do predajne sla vacsinou len 2.trieda a stali od 1000 vyssie,goretex 2000a viac. 1.trieda slla na vyvoz a to bolo tak 5 a viac tisic pred par rokmi. tu idu tiez tak 100 e minimalne. muz robil kedysi v eccu
2. nov 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca V Blave je predajňa, kde by mala byť prvá trieda. Priamo v Martine pri závode majú outletovú predajňu, kde je to lacnejšie. Ale ceny ti neviem povedať. Kupovala som len dospelácke a Emke som ojazdené brala.
2. nov 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 tak to potom neboli tieto, sa tu pisalo o nejakych dobrych na slovensku vyrobenych na zimu...:(
2. nov 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca Vyrábajú sa na Slovensku, v Martine je fabrika. Teda aj na Slovensku, fabrík majú viac. Ale firma je dánska. ............Bavilo sa tu ešte o firme Sante, tá je asi slovenská, ale nerobí goretexové veci.
2. nov 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka a jednou kralovnou :grinning: no a tu pubertu ti nezavidim hihih
2. nov 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat hm, ale su drahe, to mi chlap nebude chcet kupit...:( kukneme este tie Sante.
2. nov 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka tak priezvisko asi nezachovate :grinning:
my sme dnes boli v poradni, mame 84cm, 11kg, samozrejme bez plaču sa to nezaobišlo ale potom sa uz rozkecala :slight_smile:
2. nov 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca drahe, ale kvalita. mne muz kupil goretex este pred svadbou a mam ich doteraz. a teda ponosila som ich riadne, a boli by dobre dodnes, len ja tava som v nich parkrat vysla v zime na plaz a ta morska voda mi rozozrala podrazku, tak sa mi zacala rozsypat. ale zvrsok drzi, spoje, vsetko a mozem aj po kaluziach stale behat a fakt nepremoknu.
inak sante si ja objednavam cez net. resp. mrknem cislo, mama nabehne do lekarne, objednaju a potom mi ich posle. s tymi som fakt spokojna pre stanku. detske ecco nemam vyskusane este.
ale k tym ecco, kup si v pohode aj 2.triedu, do nej davali vsetko, co nebolo 100%, niekedy stacil jediny svik trosku nakrivo a uz slo do 2.triedy. oni ich vacsinou oznacovali na podrazke, ze tam vyleptali taku bodku malu. a zamestnanci niekedy ked chceli pre seba lacnejsie, tak zobrali 1.triedu, spravili tam tu bodku a usetrili polovicu :grinning:
2. nov 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca Veď preto som ja kúpila nosené pre Emku. A tá druhá trieda - potvrdzujem, ako píše lady. Stačí maličký fliačik a už je to 2. trieda. Ale to zoženieš len v Martine.
2. nov 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 ja mam topanky do hor tiez goratexove, ale tolko mi chlap neda na topanky pre Matka, co ponosi par meisacov...:(

A co poviete na Batu? Ti maju celkom prijatelne ceny.
2. nov 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca ale neviem, kolko stoja pre deti, ja som ti povedala ceny pre dospelych
2. nov 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca nieeee...mne uz staci, rodenie prenecham na dalsie zienky... :slight_smile:
2. nov 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 u nas su 80 - 100 eur co je dost aj na mna
2. nov 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emode my nie...ale toto priezvisko je tak frekventovane, ze iste nezanikne...to skor moje rodne, ale tak mam aj brata a bratrancov, len sa zatial velmi nesnazia... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca ja som ecco tiez malej kupovala z bazaru za 25 eur a su v pohode, vynosi este aj tuto zimu, minimalne zo zaciaku
2. nov 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka @jamaat z mimibazaru?
2. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca Ja mám z aukcie za 16eur.
2. nov 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca hej, z mmb....
2. nov 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat
@sirinka ok, diky, budem kukat, a ked teraz nosi 22, tak tie by som kupila 23, aby sa aj ponozky zmestili a este aj nozicka asi podrastie
2. nov 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca obkresli si jeho nozicku na papier a zmeraj najdlhsiu cast a vyberaj aspon o 1cm vacsie topanky...teda nech ti predavajuca zmeria vnutro...to je najistejsi sposob
2. nov 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca Aj ja mám 23 pre Emku.
2. nov 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok