Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
26. nov 2010

@ostrovanka o tej SK poistovni ani ja neviem? Matko ma NL poistovnu a SK karticku sme museli vratit, ale zase mi na SK moc nechodime

mimi21
26. nov 2010

baby pocujte aj vam hnackovali deti pri zubkoch?
Nina kaka take redsie 5-6krat denne, inak je OK, tak neviem ci ju mam nejako predietovat alebo co robit 😒

kosska3003
26. nov 2010

ludmila no stava zvycajne o 8 ale dnes potiahla tak nespala na obed teraz uz ale spi ja som si naliala cervene vinko ide mi hlavu roztrhat

@mimi21 skus jej dat hylak a dietu moja mala hnacky aj pri zuboch ale ked das hylak nemozes dat mlieko

mimi21
26. nov 2010

@kosska3003 no ja sa snazim mliecne veci obmedzovat,. ked hnackuje, ale ona moc na pecivo nie je tak je to tazko
a minuly vikend jej svokra uvarila aj ryzovo mrkvovu polievku, ale moc jej to nebralo, ani sa jej necudujem

no nic idem kukat slavika, ledva zijem strasne ma bolia krize 😝
vcera som cely vecer zehlila krpate veci a plienky, tak dnes je pauza 😅

kosska3003
26. nov 2010

@mimi21 tak jej daj hylak a nedavaj jej mlieko a mliecne vyrobky a jest jej davaj normalne co jej chuti tak tak odychuj kym sa ti da zacvilku ti pribudne k ninke dalsia baba a to uz budes mat frmol

borocka
26. nov 2010

@mimi21 a ma aj horucku, alebo ine bolesti?? pato tiez pri zuboch hnacku, strasne rieske aj zo 3-4 razy denne, ale to trva tak maximalne 3 dni. citim to len na plienkach, takze to neriesim. proste kazde dieta si tym musi prejst a myslim ze hnacky su este z tych najlepsich signalov zubov. lepsie ako teploty, krce, sople, ......

mimi21
26. nov 2010

@borocka nie, inac je uplne fit, aj naladu ma dobru
ona normalne kaka aj 3krat denne, rano je to normalne a poobede uz take redsie 😒

borocka
26. nov 2010

@mimi21
a ako dlho to uz trva??? ak myslis ze su to zuby,tak to vobec neries. proste to usi prejst! a ak myslis ze jedlo, tak skus dat nieco hustejsie....zrejme jej len rychlo travi. bude stihlunka 😉

ludmilabb
26. nov 2010

ja len tak pomimo ale Smatanova je imidzovo M. Jackson v zenskom prevedeni

borocka
26. nov 2010

@ludmilabb trefne prirovnanie

ludmilabb
26. nov 2010

@mimi21 mne tiez jeden cas Sofia kakala aj 5x denne ale ci to bolo zo zubov, mozno aj

iinuska
26. nov 2010

babyyyyy, to co je ten farmar, aky primitivizmus. 😨

kosska3003
26. nov 2010

@ludmilabb a stale som rozmyslala na koho sa mi podoba 😀 😀
@iinuska no to je riadny privitivizmus ako pises ako ha sa smejem na ich hluposti co tam hovoria mi to pripada ako keby fakt ty ludia a tie baby vyhrabali neviem odkial hlupe nevzdelane no strach

iinuska
26. nov 2010

@kosska3003 ono je to tak nieco pripecene, ze to clovek pozera, aj ked nechce, lebo je zvedavy na tie hefty 😕

mystery7
26. nov 2010

@iinuska
@kosska3003 kocky ja som to zabudla pozerat 🙂 videla som len koniec. Ale mala som dost. Ta Darinka (tusim ze sa tak volala) aku mu dala tortu.....ale ona je riadna harpia. Ide si tvrdo za svojim, na nikoho nepozera. Farmara caka super zivot s nou 😉

mystery7
26. nov 2010

kocky, spite???? Mne sa nejako nechce....a nikto na pokec ☹

sssimi
26. nov 2010

@mystery7 ja som práve dožehlila, už spíš? 😉

sssimi
26. nov 2010

@mimi21 s tým kakaním-skús dať probiotiká, ale inak to ani nerieš. Sarah mi kakala riedke skoro 5 mesiacov. Normálne keď potom kakala tvrdú stolicu, tak sa až upotila. Doktorka mi povedala, že je to úplne v poriadku v jej veku.

jamaat
27. nov 2010

@mimi21 Podľa mňa to bude zo zubov. Očné sú potvory.

jamaat
27. nov 2010

Emka má nový objav. Pri vysávaní zistila, že keď si zapchá uši, tak nepočuje hluk. Tak teraz si rýchlo hore-dole zakrýva a odkrýva a počúva a zábavka preveliká. 😀

ladywitch26
27. nov 2010

zeny, u nas normalne sneziiiiiii. stanka beha od okna k oknu prekvapena, ze co to 😀

@jamaat stanka to uz davnejsie objavila. zapchavat si usi pri vysavaci je prve stadium, druhe je potom, ze si bude zapchavat usi, ked ju budes hresit za nieco 😀

iinuska
27. nov 2010

ahojte
@ladywitch26 u nas bolo trosku nasnezene rano, ale potom sa to roztopilo, este sme stihli vybehnut von, tak Adamko nechapavo pozeral, ze co to na tej trave je. 😅 Teraz svieti slnko
ja som len zvedava, ako budu reagovat tie nase detusky na vianocne stromceky. Predsa minuly rok boli este mali drobci, ale teraz, no snad vydrzi bez ujmy. Sme sa minule s mm smiali, ze najlepsie by ho bolo zavesit, ako kedysi zo stropu 😀
no, idem ja volit, kym maly spi, Petko zavaruje

borocka
27. nov 2010

@jamaat 🙂 u nas je vysavac tiez super vec, sam si ho zapne a vysava si tricko a ak dam dole nasadku ze ostane len trubica, tak si nou vysava nostek🙂 samozrejme ze vykon trochu stiahnem 😎

dnes rano tu konecne snezilo. pato od rana behal po dome, od okna k oknu a ukazoval aj tu, aj tu, aj tam,.....vobec nechapal ze auta su zapadane, ze ked ide po ulici tak ostavaju stopy, ze sa tym hadzeme,...bol velmi prekvapkany 🙂

@iinuska my sme dnes boli volit a mali tam uz aj stromcek vyzdobeny. tak pato si ho poobzeral a potom trefne, ze lopta, hop-hop, a uz ich kmasal dolu zo stromceka 😀 . nastasie som zakrocila vcas 😝

iinuska
27. nov 2010

@borocka Adamko ukazoval vonku na zasnezene auta, a hovoril, ze spinave, umyt 😀

borocka
27. nov 2010

@iinuska aky cistotny 🙂

ozaj, som vam ani nepovedala co sme v piatok vyviedli 🙂 umyvali sme podlahu, ako kazde rano. on namoci mop do vedra, ja ho potom vyzmykam a na striedacku umyvame. a kym som umyvala ja,tak len pocujem ako hovori ze "hapam" a kym som sa otocila, tak on uz sedel vo vedre a vsetku vodu vylial po kuchyni. som nevedela ci sa smiat alebo ho vyhresit 😀

iinuska
27. nov 2010

@borocka asi sa to Patkovi zdalo malo umyte 😀

ludmilabb
27. nov 2010

@borocka a dobre si hapal 😉

kosska3003
27. nov 2010

ahojte tak dnes ste akosi malo popisali ja som mala narocny den rano sme sli do Terchovej svagrovy gratulovat cesty ako hruza rychlejsie ako 60 sa nedalo ist no ja som si netrufla mala mi samozrejme nespala zase bola hore op pol 8 ale uz spi tak koneeeeeeeeeeeeeeeeeeecne lebo bola inac nervozna

kosska3003
27. nov 2010

dnes je tu ale zase ticho teda kde ste ja kukam ceskeho slavika

borocka
27. nov 2010

@kosska3003 a ako dopadol ten slovensky? nevies?