• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
autor
@kosska3003 no neviem aka je cena ... ale napr. tu ma baba sanky 120cm za 34,-eur plus opierka 8,50 ... t.j. 42,50 ... doprava asi 4,- ...tj. 46,50 .... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9854602&tab=6
30. nov 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkap hm to je 10 euro rozdiel idem kuk diky
30. nov 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kosska3003 hm, ale akurat pozeram ... ze vpredu nema take to vyssie drzadlo - neviem ako sa to vola presne ... no ako maju tieto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9931268&tab=2 .. tie su asi teda drahsie, neviem ake maju v tescu ... napr. nas patko ked ho vozime tak sedi uplne vpredu a drz sa toho drzadla ... a to na tych z oravy nie je ...
30. nov 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este byvaju 1-2-3 miestne ... tam je tiez rozdiel v cene ... no popozeraj ...
30. nov 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkap kukam kukam diky ja neviem ake maju v tescu to mi len mama volala ze kolko tam stoja lebo jej chce kupit na jeziska tak idme vybrat cosi
30. nov 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 aj my chceme kupittake tie klasicke sanky, chystam sa na ne do tesca. Ta cena je dost, ale neviem, ci najdes aj lacnejsie. A tak ako pise monkap, to drzadlo vpredu je dobra vec
30. nov 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kosska3003 http://www.zlacnene.sk/letak/tesco-3186/p/17/ podla tohto obrazku v letaku maju v tescu tie s drzadlom ...
30. nov 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkap no uz som kukala na mimibazare na babybazare a su lacnejsie ale bez toho drzadla tak to vidim tak ze kupime v tescu lebo lacnejsie som nevidela na bazaroch len vseliake kovove a potom tie bez operadla okolo 35 eur

a Marika mi zaspala jupi jupi jupi :grinning:
30. nov 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkap no uz som kukala na mimibazare na babybazare a su lacnejsie ale bez toho drzadla tak to vidim tak ze kupime v tescu lebo lacnejsie som nevidela na bazaroch len vseliake kovove a potom tie bez operadla okolo 35 eur

a Marika mi zaspala jupi jupi jupi :grinning:
30. nov 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 tiez som uvazovala v lete nad golfacikom...je to spratnejsie, lahsie......ale poriadne by sme ho nevyuzili a hlavne ma malinke kolieska takze na zimu je to uplne na nic,ak nie su cesty dobre odpratane. ale ak ste v meste,tak v pohode:slight_smile: aj pato spi v postielke,ale rano ked sa preberie a este je taky ospaty, tak ho strcim k sebe pod paplon a ak aj nezaspi tak sa krasne mojkame, hladkame..........

@ladywitch26 to mate aku postielku ze si k nej mozes lahnut?? nasa neviem ci by nas udrzala........ale urcite by som sa tam ani nevpratala
30. nov 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee, sanky......tak my mame este stare zo sociku co odvozili mna aj mojich surodencov, ale musim kupit nove operadlo. tie si toho vela pamataju :wink: ale hadam ked zvladli nas, tak zvladnu aj mojho certa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v tescu videla sanky za 48€ a operac za 12,5€, ale nepasovali k sebe. Operac bol velmi uzky, asi z ineho typu sanok.
My ide e tiez dnes okukovat sanky do carefouru. Tam mali za 62€ a operac 22€. Vecer dam vediet ci sme zohnali. V dracikovi vobec nemali-tam sme boli v nedelu.
30. nov 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka no ja take nemam tie boli najlepsie :grinning:
30. nov 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka stanke sme uz kupili druhu, 155x 70 cm, takze tam sa napracem, ked nohy skrcim :wink: a podo mnou este drzi, len muza by uz neudrzala. tato je taka uz len s malymi bocnicami pri hlave a 20cm nad zemou. par rokov jej vydrzi urcite. na velku postel som si netrufla dat ju este, lebo tu su len take vysoke s matracami pomaly 80cm nad zemou, tak na to ani sama nevylezie a keby sa nahodou zrypala dolu, tak by to bol tvrdy dopad.
30. nov 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkap sa smejem na tom linku,co si hodila. ze kedykolvek, ked su pred vami 2 zakaznici na pokladni, urobime vsetko pre to,aby sme otvorili dalsiu pokladnu. som zvedava, ako to chcu dodrzat 23.decembra v tom martinskom :grinning: :grinning:
30. nov 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aha kolko mame snehu..... vcera bolo cely den minus 4 :grinning:
30. nov 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. nov 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som bola v tescu, boli tam paradne sory a ani zdaleka neboli otvorene vsetky pokladne.
Tolko snehu vam zavidim, aj ja chcem.
30. nov 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 takze teraz mas v spalni dve deti......stanka uz zrejme prespi celu noc, len vynimocne sa zobudi, ale babatko si pyta papat, nie?? nebudi stanku? nevadi jej fabien v noci??
30. nov 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka stanka mi prespala celu noc od 6.tyzdna. maly pytal zo zaciatku papat kazde dve hodky, ale teraz ho este posledny krat nakrmim o jedenastej dolu v obyvacke a potom pyta az o pol siestej, co uz je stanka hore. a ona ma taky tuhy spanok v noci, ze mozu aj delobuchy buchat a spi. len ked dlhsie fabien plakal, tak sa zobudila, vystrcila hlavu z postielky, spytala sa "baba", ze ci je ako ok, a ked jej muz povedal, ze chce len papat, tak si lahla a spala dalej.
30. nov 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 ten sneh mi nemusis zavidiet, my tu nezozenieme zimne gumy, tak sa zasa nebude dat nikam. na cele irsko maju len par posypacov a vacsina domov je nezaizolovana, trubky idu vonkajskom, tak polovica ludi nema vodu.
30. nov 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 tak to je dobra spacka, vlastne obaja su dobri spaci. pato prvykrat prespal celu noc ked mal 5 tyzdnov a potom od 7 mesiacov ked som prestala kojit.

pocuj, ale to znie akoby tam v irsku zaspali dobu.........
30. nov 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 a neskusali ste gumy objednat cez net? My sme tak kupili Matadorky, cez nemecku stranku vyrobene na slovensku..:slight_smile:
30. nov 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka neviem ako v Irsku, ale tu v NL malokto prezuva auta na zimu, to bude asi tym, ze tu 20 rokov nemali poriadnu zimu, tu nie su povinne zimne gumy a ani svietenie
30. nov 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka oni nezaspali dobu, ked som 1x prisla do irska, tak im snezilo tak raz za 10 rokov a teploty tak nad nulou, maximalne minus 3 ak boli v noci, aj to bolo sucho, cize na ceste ziadny lad. a akurat minulu zimu po vianociach primrzlo na 5 dni, aj sneh sme mali jeden den tu na juhu, no ale teraz sneh uz v novembri a drzi sa od piatku a stale sype. asi bude cosi na tom,ze sa spomaluje golfsky prud.
nastastie ten znamy, co sa ideme k nemu stahovat, tak ma dom dobre zaizolovany.

no akurat prisla aupairka od nich, tak v januari znamy uz odchadza. nasiel v australii pracu. on ide teraz a zena s detmi ked im skola skonci. tak v januari sa vrati moja aupairka ku nim. a mne bude chodit len pomahat na 2 hodky cez den, kym stanka nepojde do skolky
30. nov 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca ved uz pozeram z nemecka, lebo tu ani na skladoch servisy nemaju
30. nov 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 aha.....tak tam mate fajne teplo..a vela zrazok byva? lebo ked uz ,tak nech je 5 pod nulou, ale sucho zamrznoto, ako mat 5 nad nulou a vsade same mlaky.......
30. nov 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka zima je vacsinou sucha. prsi tak koniec oktobra, november, niekedy aj tri tyzdne v kuse. potom zasa v januari a koniec jula a august byva dost dazdivy. inak je skor sucho.
30. nov 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mystery7 vy nemate sneh? tu je snehuuuu ...
30. nov 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 tak to je priblizne rovnako..........aj tu je jesen dazdiva (obvykle) a koniec zimi taky hocaky.........

inak mate co nove?
30. nov 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prave sme prisli zo skolky ... to bol "vysokohorsky vystup" domov :grinning: ... byvame na takom kopceku nad dedinou ... jedno dieta v nosici, druhe taham za ruku (stale mrncal ze nevladze a ma soplik) ... :grinning: a brodime sa snehom ... v dedine posypane, odhrnute .. ale tu na kopci mierne odhrnute, ziadny posyp ... ale krasny biely sneh ...
30. nov 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok