Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
20. jan 2011

@luba142 aj Lukasko ma ribomunil, uz sme ho raz brali pol roka, vsetky choroby ho obchadzali, super mu to zabralo 🙂
Ha, nechce sa mi verit, ale na vecernej prechadzke sme mali iba jeden jediny pad 😕 😅 😀 😀 ...ale riadna kosa je tam

sssimi
20. jan 2011

@mimi21 to sa ti len upravila tvorba mlieka, vytvára sa len toľko koľko Emka potrebuje.

Baby ide ma poraziť. Tak dnes som konečne po týždňovom meškaní dostala mrchu, večer som bola na aerobiku a niečo ma škriabalo medzi nohami-celkom ako štichy po pôrode. Potom som na to zabudla, večer sa v sprche holím a mne trčia šnúrky z vnutromaternicového telieska von 😕 😕 😕 Normálne, že infarkt.... Po pol roku ju moje telo odmietlo a vypudzuje ju von..... Zajtra sa mi ani nedá ísť na gyndu, tak tam len brnknem či su ju mám vybrať sama alebo počkať či nevypadne celkom.... Sakra a že 5 rokov budem mať pokoj a 60€ v prdeli....

luba142
20. jan 2011

@sssimi tak to je fasa 😲 😲 😲

@nikanika28 my sme zatial brali len jeden mesiac, teraz 27 mame pokracovanie, celkovo sme dostalio na 3 mesiace....snad to zaberia aspon trochu

mimi21
20. jan 2011

@sssimi a to si mala danu?
inak to prvykrat pocuje, ze sa taketo nieco moze stat 😕 😕 😕

iinuska
20. jan 2011

@sssimi tak to teda potesi. 😒 U mna sa drzalo v pohode. Ja prave rozmyslam, ze ako dalej, lebo ja uz danu nechcem, asi budem musiet nasadit tabletky, z coho niesom moc nadsena 😝

mystery7
20. jan 2011

@sssimi no uzasne, by ma porazilo ☹ aj ja som nad tym uvazovala-dobuducna

luba142
20. jan 2011

@iinuska ja tabletky mam uz od 20 rokov 🙂, som spokojna aj si cyklus vynecham ked mi treba alebo nechcem mat mrchu 😀 😀 😀

sssimi
20. jan 2011

@mimi21 ano danu, ešteže som si dala tu lacnejšiu, lebo som chcela pôvodne Mirenu za 650€ 😅

@iinuska ja už tabletky nechceeeem..... A toto bolo úplne super. Žiadne problémy, nemusela som na to myslieť a dokonca sa aj citím ovela lepšie ako keď som brala Antikoncepciu. To ma stále prsia strašne boleli a to 4 roky v kuse....

@mystery7 ja by som ti ju odporučila, len si odlož blok-mali by ti vrátiť peniaze, len ja hlúpa som si ho ani z lekárne nezobrala-že veď načo??? jááááj

iinuska
20. jan 2011

@luba142 ja som uzivala po Petkovi chvilku a pribrala som z nich. Tak teraz mam trocha obavy

mystery7
20. jan 2011

@sssimi ved ja si nenechavam ani blocky od oblecenia, topanok, len od elektroniky- takze od toho by ma to vobec netuklo

luba142
20. jan 2011

@iinuska
@sssimi ja nemam problemy ziadne ani nepriberam a ani nic ine akurat musim na to mysliet to je obcas jediny problem 😅 😅

mystery7
20. jan 2011

ja so niekedy davno mala tabletky a pribrala som z nich ☹ uz nechcem

iinuska
20. jan 2011

@luba142 no, a to bol tiez tak trochu problem 😀 nezabudnut 😀

luba142
20. jan 2011

@iinuska ja mam uz aj pripomirnku a aj tak to neuzijem vtedy ked pipa 😀

sssimi
20. jan 2011

@luba142 Ja okrem tých citlivých prs som nemala nič, ale po 4roch rokoch som akosi začala zabudať ju brať. Čo som si myslela, že už to mám naučené, tak akurát som sa mýlila stále.

@mystery7 veď ani ja, preto ťa radšej upozorňujem :D Daj si ho potom medzi bloky elektroniky 😀

mystery7
20. jan 2011

ja so niekedy davno mala tabletky a pribrala som z nich ☹ uz nechcem

nikanika28
20. jan 2011

baby, co ste sa este nezapisali do stretkovej temy tak sup-sup, nech to mame vsetko pekne po kope a hlavne ako taky prehlad, kolko ludi 😉

mystery7
20. jan 2011

kde je ta stretkova tema? Planujeme to na jun? Som zvedava ci mi to vyjde, ale veli by som chcela dojst.

borocka
20. jan 2011

@sssimi coze??? to uz ako je mozne? to moze telo len tak vylucit teliesko?? ja som myslela ze to sa tam nejak prichyti, ked to ma par rokov sluzit?!?!?!

a antikoncepcia? no hruza! ja som brala, ale bola som z nej stale ospala, nervozna a byvalo mi blbo...fakt ako pocas zaciatkov tehotenstva...takze som vtedy aj sex prestala mat (vsak ked som bola len nerviva,tak kto uz by ho so mnou chcel mat?? 😀 😔 )

jamaat
20. jan 2011

Čo to za novinky, že priatelia na koni?

Ja som brala tabletky roky, všetko bolo ok, len som si teraz uvedomila, že mi libido riadne znižovali a mala som problém zvlhnúť. No a po 10 rokoch spolužitia, keď už vášeň a podobné veci pominuli, to pre uspokojivý sexuálny život partnera nie je bohviečo 😉
Tak mám teraz dilemu, čo ďalej.

iinuska
20. jan 2011

@jamaat hehe, tak sme na tom podobne 😅

iinuska
20. jan 2011

no nic zienky, idem sa ja manzelovi povenovat, uz ked tu tu antikoncepciu rozoberame 😀 😀
dobruuuu

mystery7
20. jan 2011

kocky pripisala som sa do temy, ale som pripojena cez mobil, tak nemozem cely zoznam skopirovat a pripisat sa na koniec. Ak mozete, upravte mi to niektora. Diky.

kackabrcka
20. jan 2011

kocky kto z vas kupuje next ? 2-3r. sedi na 98cku ?

luba142
20. jan 2011

@mystery7 uz som to opravila 😉

sirinka
20. jan 2011

@sssimi uf....teda to nerada citam....aj kvoli tebe, aj kvoli tomu, ze o nej uvazujem po porode....predsa len ktovie ako dlho este budem plodna a pchat sa hormonmi pre mna nie je lakava predstava....uz som sa ich nahltala dost....

sirinka
20. jan 2011

inac ja som dlho brala logest a prave popri tom sa mi podarilo v pohode schudnut...ale ako pise jamaat....chut na sex isla tiez dole....

borocka
20. jan 2011

@kackabrcka ja som teraz kupila next gate, pisu velkost 12-18 mesiacov, na 86cm (presne tolko teraz meriame) ale su nam o nieco dlhsie, povedala by som ze su tak na vysku 92cm

kackabrcka
20. jan 2011

@borocka no tak to nam bude dobre 2-3r. uz brat. lebo my uz zaciname 92ku HM.. dakujem