Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
23. jan 2011

@mystery7 aspon si varit nemusela 😝

ludmilabb
23. jan 2011

@borocka svokra s tetovanim, paraaada 😅 to akurat mi kamoska hovorila ze sa rozisla s chalanom lebo dal prednost huleniu a alkoholu a jeho matka, ktora si mysli ze jej syncek je uzasny zacala tiez hulit travu aby bola in, svihnuta

mimi21
23. jan 2011

@mystery7 len do dnes som mala, ale mala som z nich v zaludku priserne krce 😒

ludmilabb
23. jan 2011

@mimi21 ej perne to mas, ale ako citam Emka je dobrucka tak to je super 😉

mystery7
23. jan 2011

@ludmilabb no pozitivne, ale doma mam navarenu plnu chladnicku 😉
Tak to ju super uci. Ja napr. neznasam, ked sa svokra maleho somariny vypytyje. Co robi mamka, co tato, atd.....lenze on je maly tak poprikyvuje na vsetko ☹

mystery7
23. jan 2011

@mimi21 mozno boli silne, hlavne si ich pamataj, nech ti nabuduce daju ine. A naozaj este oddychuj, si po porode, kojis, len teraz si bola chora. Trochu spiny sa da prezit 😉 a buduje to imunitu 😀

mystery7
23. jan 2011

tak hmla zrazu zmizla a uz len poletuje sneh.
Svokra sa s malym hra s obalmi od sprejov a on samozrejme vsetko ovoniava a hned kycha ☹

ladywitch26
23. jan 2011

@borocka a preco uz teraz riesis, ze ked patko pojde do skolky a budu sa ho deti pytat? dovtedy mozno bude mat ocka 😉

@ludmilabb mne tiez kolkokrat otec cez skype zahlodi somariny, ale minule aj muz. pozerali si knizku o sipkovej ruzenke a na obrazok zlej sudicky jej povedal,ze je to jezibaba a ma jej spravit bac. tak odvtedy ju stanka tlcie. no ale vyuzila som to vo svoj prospech, stanka nenavidi strihanie nehtov a ked uz nic ine nezabera, tak jej otvorim tu stranku, poviem, ze jezibaba ma velke pazury a stanka ma tiez take a ak si ich neostriha, tak vie, co sa robi jezibabe. tak vtedy sa mi podari aspon par nehtov jej ostrihat.

ladywitch26
23. jan 2011

@mimi21 a nehnackuje ti emka z antibiotik? mne mal maly koliky. ked bral pred vianocami on, tak mal teda riadnu hnacku, teraz sice kaka casto, ale nie je to az take zle. a to pritom mam len penicilin 250mg, no ale neviem, kolko z toho ide do mlieka. 😒

mirka_mt
23. jan 2011

Ahojte, maminy 😉
u nás už všetko biele
Gratulujem k malým drobčekom a dalším čakateľkám 🙂

mirka_mt
23. jan 2011

Kde ste? Vždy tu nikoho nie je, ked na chvíľu prídem... 😒

mirka_mt
23. jan 2011

@mystery7 aj ja som na sladké. My sme mali včera žemľovku u maminky.

mirka_mt
23. jan 2011

Tak sa majte, idem sa venovať rodinke 😉

jamaat
23. jan 2011

@borocka Od začiatku sme boli samé a neviem, koľko mala rokov...4-5?....keď som jej normálne vysvetlila, že Roman - môj terajší muž - nie je jej otec, že jej skutočný otec s nami nie je a že je vo väzení, lebo klamal a podvádzal ľudí o peniaze. A že teraz je jej ockom Roman, lebo ju má rád a stará sa o ňu. Už si to presne nepamätám, ale žiadne bludy som jej nerozprávala, žiadne milosrdné detské lži. Jediné, čo ju zaujímalo, bolo, či som vedela o tom, že môj ex robil podvody a keď som jej povedala, že nie, tak sa uspokojila a viac to neriešila.

@ludmilabb No škoda reči, šľak by ma triafal. To sú typické dedinské starosvetské reči a ftípky.

My sme boli doobeda vonku, po dlhom čase som si urobila výšľap s Emkou v nosiči. Chrbát ma na lopatkách bolí ako sviňa! Vedela som, že poobede sa má zamračiť. Pozerám si to na SHMU, je tam pekne rozpísané počas dňa ako bude pre jednotlivé obce a mestá. V záložke Viac, model ECMWF na 10 dní.

mystery7
23. jan 2011

ja si pozeram pocko na webe www.accuweather.com aj tam je to celkom ok rozpisane. Ale dufala som, ze bude pekne aj poobede 😝 som optimista

iinuska
23. jan 2011

@luba142 ved prave toto, keby nebol mm taky aky je, tak neviem, neviem 😀

borocka
23. jan 2011

@ladywitch26 tak do skolky pojde uz o rok,a myslim ze skor ako sa ho budu deti pytat sa on bude pytat mna, preco maju ine deti aj ockov. a urcite viem, ze o rok ziadneho ocka mat nebudeme. uz si dam sakra pozor s kym sa zapletiem. chlapi v mojom veku este na rodinu nie su, mna starsi (myslim takych 30nikov) vobec neberu. a najprv chce vsetko cas, urcite sa nepustim do niecoho dalsieho aby som zasa lutovala a aby to patko prezil znovu, tentokrat viac vnimajuc.

@jamaat no vies,u nas je pravda taka ze patka ocko nema rad. teda ma, ale ani z daleka nie tak, ako ma rad seba. a lamat mu jeho decke srdiecko nemienim. asi to poistnim nejakou lzou, ze ocko ma vela roboty aby sme sa mali lepsie,....alebo neviem. mozno ze maminka je taka skvela, ze by bolo nefer voci inym detom keby mal patko aj ocka 😖 -... neviem. o rok to bude aktualne riesit, mozno aj skor, ked zacne rozpravat. lebo jeho kamarati maju aj ockov, a on to vnima uz terazm, ze pata nik nevyhadzuje do vzduchu, nerobi lietadla.... neblazni sa ako otcovia inych deti. to mate vidiet tie smutne oci, ked je u nas neterka s otcom....

jamaat
23. jan 2011

@borocka Taká lož sa ti vráti ako bumerang. S tým rátaj. Deti nie sú sprosté.

ladywitch26
23. jan 2011

@borocka no akurat som chcela napisat, ale @jamaat ma predbehla. o takychto veciach detom nikdy neklam, jedneho dna ti to moze vycitat. mala som znamu, jej otec bol alkoholik, podpalil matku a ona umrela. on skoncil v base za to a jej stara mama a teta jej klamali, ze obidvaja umreli pri autonehode. aj tak sa o par rokov dozvedela pravdu, ale nemohla dlho stravit,ze jej o tom tak dlho zatajovali pravdu.

borocka
23. jan 2011

@jamaat a co by si povedala ty?? ze ocko ta nema rad, ale to nevadi, lebo maminka ta ma rada a to ti staci? viac nepotrebujes?? ale on potrebuje viac.

borocka
23. jan 2011

@borocka ano, ved casom by prisiel rad aj na pravdu, ale ako a co povies tro-stvor rocnemu dietatu, tak aby to pochopilo a aby nebolo zranene?

zuzkaprofant
23. jan 2011

@borocka ty mas kolko rokov ze 30tnik je starsi 😀 ja by som pravdu povedala deticky uz chapu a maly urcite to pochopi netreba mu klamat
inac cafte mi mame srajdu, grcame teplotujeme od vcera rana cely bytik je ogrckany tak dezifikovala som dnes vsetko co sa dalo pereme vkuse , no co uz bruska chripka je u nas dako rozbehnuta 😉

ladywitch26
23. jan 2011

@borocka a keby si skusila, ze ocko proste odisiel a nemal ani moznost spoznat, akeho ma pekneho syna? proste nieco v tom zmysle, aby sa za to necitil vinny, ale aby ani neocakaval, ze sa vrati. a myslim, ze v dnesnej dobe v tej skolke nebude jediny, kto "nema" ocka.

@zuzkaprofant ja by som tiez povedala,ze 30tnici v najlepsom veku 😀 este by som kludne aj 40tnika, keby som bola slobodna 😉

zuzkaprofant
23. jan 2011

@ladywitch26 ta potom ja som uz stara baba .xixi ja som si niekedy myslela ze ked budem mat 30 ze iuz vnucata budem mat ze jaky starci a teraz mam cez a nepride mi to tak 😀

borocka
23. jan 2011

@zuzkaprofant zuzi, ja mam len 23. ja som mlade masko 😎 a popravde som nikdy nic neriesila s chlapom viac ako o dva roky starsim odo mna.a ani ma to nelaka. to zas musi aj iskra skocit, ak uz tak nebudem hladat len ocka ale aj partnera pre mna.

@ladywitch26 no uvidime kedy ana to pride a co dovtedy este s nami bude. no nebude to lahke ☹

mystery7
23. jan 2011

@borocka treba povedat ciastocnu pravdu, ktoru pochopi a nebude sa trapit. klamstvo bude vyzadovat dalsie a dalsie.

@zuzkaprofant no, my sme uz stare rachetle 😀 a kde ste to chytli??

zuzkaprofant
23. jan 2011

@borocka no mlada si 😉 ale ved zivot ti ukaze cestu a neboj ocinko sa raz najde a bude vas oboch lubit 😉 😉 a zvladnes to

zuzkaprofant
23. jan 2011

@mystery7 no v stredu sme boli na party u slovakov a kamoska ma malu a to to uz mala a tak muz im bol net instalovat a ona a jej segra boli na tej party na striedacku tak predpokladam ze od nich bo ineho nepoznam bo aj tak kamoska to ma uz ☹ no co uz nevadi len aby to muz nechytil a aj maly sa stoho dostane snami by to bolo horsie 😀 vies maly vsetko chyta potom rucky do pusi dava tak to islo sup🙂

borocka
23. jan 2011

uvidime, uvidime, zatial prebolievame

mystery7
23. jan 2011

@zuzkaprofant tak to vas lutujem, rychlo sa uzdravte. u nas stale ruka v puse a slintaa...