Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
26. jan 2011

@sirinka musim si to dat poslat 😀 papame ryzu stoho odvaru chudatko je taky hladny ze aj ryza mu chuti cista

sirinka
26. jan 2011

@zuzkaprofant inac sucha ryza chuti mnohym detom na pocudovanie

zuzkaprofant
26. jan 2011

@sirinka mojmu nie zjedol asi 4 lyzicky a koniec ale aspon to mozno stiahne kakanku

luba142
26. jan 2011

@zuzkaprofant ked si nevyliala tu vodu z ryze skus mu dat napit z toho

zuzkaprofant
26. jan 2011

no co vam poviem prisiel muz biely ako sneh a ze je mi zle len ho triaslo mna uz slahne dvaja marodi 😖 mna tiez dako brucho pobolieva asi si dam dvojitu slivku na vecer bo neivem , ked sa dari tak sa dari asi u nas ako na novy rok tak po cely a dako sa to plny bo nie je koniec januara a uz sme boli kazdy chory a teraz davame druhe kolo 😀

sirinka
26. jan 2011

@zuzkaprofant tak crevnej chripke tazko odolat 😅

borocka
26. jan 2011

@zuzkaprofant tak teda skore uzdravenie, a vela sil pri obskakovani manzela.

za nami jeden fajn vtipny den. doobedie nuda, take ako vzdy ale poobede to pato rozbalil. isla som upratat kupelnu a vynimocne nesiel so mnou. ostal v nasej izbe a ked som tam dosla skoro ma slak trafil 😲 . moj najkrajsi synacik si priniesol kraslo ku skrini, vytiahol si lak na nechty, zopar nausnic, puder, stetec aj korektor a ruz. vsetko pouzil. ruky aj sveter nalakovany, stetcom sa steklil po t vari a potom maloval pudrom skrinu, ruk si nacapal na pusu ako obycajny balzam.......nausnice sa snazil vpichnut do usi, este ze si ich vlastnorucne neprepichol 😀 tak som mala co robit aby som udrzala ten vybuch. ale udrzala som, a dovolila som mu aby namaloval mna. pekne si na mne vsetko vyskusal, aj nausnice mi navela nasadil, sponku do vlasov som dostala....... no krasna som bola, zmalovana ako velkonocne vajce 😀 😀
nemohla som sa hnevat, ze ho zaujima to, co mu nedovolim pri com ho vzdy odpinkam ze to mozu len velke dievcata a on je chlapec lebo ma pipika

zuzkaprofant
26. jan 2011

@borocka no to akoby som nasho videla moj stale ked sa idem malovat nabehne ukradne mi malovatka a skusa a potom mama mama ukaz a uz mi ide oko vypichnut ale co uz mozno budu vizazisti 😀

borocka
26. jan 2011

@zuzkaprofant ja si z toho tazku hlavu nerobim. on napr sa rad hra aj s kocikom, ked sme u neterky. moje sestr yze mu to ensmiem dovolit, ze sa mu to pomyli a bude vraj gay. no ale to uz aka hovadina. jemu sa to paci, je to novinka ktoru mu bezne nedovolim tak iste ze ho to pokusa.
rovnako si rad dava do vlasov pukacky. u nas doma to nenajde, ale ked pride na navstevu neterka a ma nieco pekne v hlave, tak samozrejme ze sa to patovi paci. ved je to farebne a nove. tak zakaz mu, ze to je len pre dievcatka

nikanika28
26. jan 2011

Ahojte, dnes teda riadne snehu navalilo 😝 ..ale vzdy lepsie, ako by mala byt taka hnusna sucha zima 😵
@borocka jaaaj, to musel byt bohovy pohlad 😀 .. mne tak zase Klarka popisala ceruzkou stenu tak fajne a ked som jej akoze dohovarala, tak zacala okolo toho mudrovat tou jej hatlaninou, musela som sa otacat, aby ma nevidela, ze sa smejem 😀

ludmilabb
26. jan 2011

@borocka krasny opis cinnosti 😉

borocka
26. jan 2011

@nikanika28 no to je najlepsie ked nam deti neico dolezite vysvetluju a nam je az do smiechu. pato to vie tiez, a ako sa dokaze hadat a odvravat. ked daco vyleje alebo vysype, ked neuprace hracky hovorim mu: vidim to/ vidim ta a on na to: nevidim, nevidim. ked mu vravim nedam, a on na to: dam. a tak podobne so slovkami neviem, papam, a podobne.

niekedy mi je az luto ked na neho vystartujem pre taku hovadinu. ved on este nevie ze su aj nejake dosledky. ale ked v tom momente som na nervy a chcem aby trochu uvazoval aj sam co moze a nemoze. keby mi dopisal takto stenu tak ma asi slahne o zem.

borocka
26. jan 2011

@ludmilabb este krajsie by to bolo vidiet realne.
aj baby su vam zatazene na taketo dospelacke veci? k tomu na chlapske? ci to len nasi fesaci su velmi ovplyvnovani mamami??

sirinka
26. jan 2011

@borocka 😀 to si tusim aj nafotit mala...
moja klarka uz sa ruzuje ostotristo, mala taky detsky vonavy lesk na pery a nedavno objavila taky brutal ruzovy stary ruz a sa tym natrela a akurat sme sli s magdou do poradne....v cakarni kopec mamiciek ale co som mala robit, ked ona bola na seba taka hrda, aka je krasna 😀
a mimochodom u nas zase babiky moc nejdu, najoblubenejsia hracka su auticka a vlaciky...samozrejme aj magda ju napodobnuje...

sirinka
26. jan 2011

@nikanika28 mne tak pred par dnami podlahu fixami pokreslila magda a samozrejme sebe komplet pancuchy....ale to nastastie ide dole....

sirinka
26. jan 2011

@borocka no ked chlap toho vela zaujimaveho nerobia 😝 ale napriklad ked mm cvici, tak aj ony aj cinky sa snazia dvihat a potom samozrejme vsetci dokopy pucia svaly...

nikanika28
26. jan 2011

@borocka no ved v prvom momente som bola aj ja nastvana, zacala som byt na nu nahnevana...ale ked sa tak na mna vystraseno pozrela a zacala akoze vysvetlovat, hned ma to preslo, nakoniec to bola len obycajna caruzka, da sa v pohode vygumovat 😀 ..a potom si ma udobrovala, tulila sa..no hnevaj sa potom 😀
Inak Klara sa hrava normalne s autickami, co ma Lukasko, je to proste nieco ine pre nu,tak sa jej to paci, to je normalne 😉

borocka
26. jan 2011

@sirinka cinky sa aj patovi pacia. to on sa snazi natahovat, ale nevladze, tak si ich kotula po zemi 😀 a na steperi zas preklikava nastavenia....
ale chlapi maju super garaz, a odhrabavanie snehu, a kladivo a skrutkovace.....

nikanika28
26. jan 2011

@sirinka no fixka by bol ten horsi pripad 😝 😀 ..u nas boli pofixkovane zatial iba ruky a stol 😝 🤐

borocka
26. jan 2011

@nikanika28 aka zlata. pata ked velmi vyvadim, tak sa len skaredo urazi, odide s takym nutenym revom prec,alebo sa ide mojkat a polutovat k niekomu inemu.

jamaat
26. jan 2011

@borocka No tak to večná škoda, ak si to neodfotila 😀
Emka sa bežne hráva s autíčkami - normálka. Pamätám si, ako som ja bratovi závidela lego. 🙂

borocka
26. jan 2011

@sirinka
@jamaat akurat ze ked sa hra dievca na chlapca, s chalanskymi vecami tak to vsetkym pride take "normalnejsie a prijatelnejsie". ale ked vidia pata ako sa pretrca pred zrkadlom a kontroluje ci ma pekne pukacku tak sa za hlavu vsetci chytaju.
a tipujem ze sanca si to odfotit sa este naskytne. moje malovatka su pre neho siedmym nebom. ked ho potrebujem ostrihat, tak mu dam do ruk cely kufrik,aby obsedel a uz caruje.

jamaat
26. jan 2011

@borocka Žeby som skúsila aj ja? Emku mi treba ostrihať 🙂

ludmilabb
26. jan 2011

@borocka u nas hra oco na gitare a Sofia chce tiez na struny brnkat 😀 s autami sa hra rada u nas ani nejde o cinnosti podla vyzoru vsetci odhaduju ze je to chlapec aj ked ma ruzovu cipaku na hlave

sirinka
26. jan 2011

@borocka to moj muz nema....do garaze si chodi po pivo a obcas drevo nasekat, sneh odmetame my s babami a skrutkovace u nas su iba na okrasu, na vsetko musim majstrov volat 😠 😀

borocka
26. jan 2011

@jamaat ja ked mam strihat, tak ho musim zabavit neicim vynimocnym, bezne nedostupnym a zaroven bezpecnym. sminky su idealne!

@ludmilabb klavir, gitara aj flauta su u nas v kurze. vlastne vsetko co robi zvuk, este aj vysavac a mixeer 😀 😲

@sirinka tak to si teda po tejto stranke nevyhrala 😒 pato rad vsetko opravuje a montuje. vdakabou brat aj ocino ho trochu zaucia ked na to dojde

sirinka
26. jan 2011

@borocka no po tejto nie...ale zvysok mi vyhovuje 😀 ved clovek zas nemoze mat vsetko na svete....aspon tu travu obcas pokosi hehe

borocka
26. jan 2011

@sirinka a mozem sa opytat, mm je nejaky inzinier?alebo profesor,ked ma tak daleko k domacim pracam,

dm1
26. jan 2011

@borocka moj ma tiez daleko k takym odbornejsim chlapskym pracam aj ked na druhu stranu by moc rad a snazi sa len proste nie je technicky typ. A nie je inzinier ani profesor veru 😉 . Jednoducho sa to nemal kde naucit kedze otec mu zomrel ked bol maly ale hlavne nie je technicky typ. Hlavne je ze sa snazi a ked nevie on aspon vybavi niekoho kto vie. Inak je ale velmi zlaty a nemenila by som ho za nic na svete 😵.

jamaat
26. jan 2011

A môj aj vie, ale je čoraz lenivší 😅