Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
4. aug 2009

simi neboj sa ona na to rychlo zabudne len je to neprijemne a aj to ze mozno budu teploty ja som so starsou nemala problemy s teplotami tak uvidime pri Barborke.
a co tie ocka stale ma modre?

luba142
4. aug 2009

baby ake mate pocasie u nas je skaredo leje a sem tam zahrmi je 17stupnov ale v byte mame stale este 25 😝

sirinka
4. aug 2009

u nas skoro v kuse prsi...

jamaat a co s tymi orchideami?

ja som si tiez teraz objednala mama a ja ale ta hracka je vraj iba pre prvych 700 predplatitelov.

mimi21
4. aug 2009

siri na orchidee sa pytala luba 🙂
lubi ja pestujem aj nepestujem, lebo ked si kupim, tak mi kvitne, potom odkvitne a potom uz nic 😒 😒 😒

zuzka za zaba je taky silny biely povlak na jazyku (ale silny az taky hruby sme ho my mali - lebo to mozu byt aj zvysky z mliecka) alebo take biele fliaciky v pusinke
my to najnovsie mavame na vnutornej strane lica, takze to niekedy ani nevidno...

mimi21
4. aug 2009

tu v noci fajne poprsalo, ale aj mam v byte stale dusno, som zmyvala, tak som sa brutalne spotila, tak bezim do sprchy

monkap
autor
4. aug 2009

a u nas stale po dazdi ani chyru ani slychu 😖 ale dusno je uz poriadne

mimi21
4. aug 2009

no tu trochu pohrmelo, padli asi 4 kvapky a dost a teplo je tiez stale, pozerala som teplomer tak 30 stupnov 😝

luba142
4. aug 2009

mimi mne prave odkvitla ale listy este ma aj nove a neviem ci si vyzenie novu stonku na kvety tak uvidime 😒

luba142
4. aug 2009

siri ako vies ze len pre 700 ak som to objednala zbytocne tak sa naserem 🙂

kosska3003
4. aug 2009

ahojte tak ja odoberam mama a ja a chodi pravidelne ja ked som to posielala tak bolo zadarmo k tomu taka deka a cd a prislo mi aj to ale az po zaplateni seku

luba ja pestujem orchidee co si chcela
tu u nas ide byt burka tak dufam ze prejde chcem ist von a na nakup

ladywitch26
4. aug 2009

caute, ja tiez pestujem orchideu, vacsinou mi vyzenie stonku tak v novembri a do juna kvitne.ale tento rok mi odkvitli vsetky kvety, ale vsimla som si,ze mi v strede stonky este cosi rastie,tak som ju nezostrihla. a vyhnalo mi to odtial 5 takych ministoniek a je na nich asi 20 dalsich kvetov, sice mensich, ako tie normalne.

mimi21
4. aug 2009

lady tak to musi byt krasna, 20 kvetov, fuuuha
ja nikdy neviem ci mam po odkvitnuti stonku odstrihnut alebo nie, vsade pisu inak...

a mam momentalne 3 take co nemaju kvety, len listy a j nove rastu, ale kvety nic, tak neviem ci sa to este rozbehne

luba142
4. aug 2009

koska mne odkvitla a vsade pisali ze sa ma stonka na 2 ockom odstrihnut tak ci som urobila dobre 😒

mimi21
4. aug 2009

baby my asi zaciname mat normalne pravidelny rezim, vstavama tak o 10, o pol 12 mi zaspinka, potom spi tak hodku, o druhej mi zaspava tak na 2 hodky, budi sa okolo 4 a potom mi zaspinka este na chvilu tak okolo pol6
a vecer o pol 9 uz vacsinou spinkame 😔

mimi21
4. aug 2009

prave som sa docitala ze Puskarova je tehu 😵

mimi21
4. aug 2009

no ked ste uz spomenuli tie orchidee tak ich idem opatrit

luba142
4. aug 2009

mimi nasa nema sice az taky pevny rezim ale zacala mi spavat celu noc od 20-20,30 do 5

kosska3003
4. aug 2009

luba ja striham stonku az ked uschne a mala som jednu orchideu len rok mala listy a az teraz mi zacala kvitnut treba trpezlivost
moja mala si tiez buduje rezim budime sa ako kedy ale tak okolo 7-8 potom este chvilku pospi a potom tak ze hodinu hore pol hodinu spi ale akasi je dobra strasne rada lezi na mojej posteli a tam sa hra a aj sama zaspi tak som rada lebo doteraz som ju musela len kolisat ako hlupa joj maj ja sikovne dieta klop klop aj dneska mala rekord spala mi od 20,30 do 8,*45 som sa zobudila ze mi tese mlieko tak som musela 190ml odsat a az potom ju krmit

mimi21
4. aug 2009

no ja som narobila chlebiky, este polevu na tortu musim, mame dnes navstevu, takych kamosov, co su spolu presne tak dlho ako my s mm, len svadbu mali o rok skor
strasne chceli babatko, dlho sa nedarilo a konece sa podarilo 🙂 🙂 🙂
tak sa tesim ideme najprv na nakupy do super tehu obchodu co tu otvorili a potom k nam

luba142
4. aug 2009

ja mam starsiu od vcera na prazdninach takze o starost menej a tiez budeme mat navstevu vo stvrtok alebo piatok

mimi ake robievas chlebiky co na ne davas? Ci nejako inak zeby som spravila podla teba 🙂

mimi21
4. aug 2009

lubi aj my tak spavame do 5 v noci, len ked je velmi teplo v noci tak sa budi o 3 a o 7

ale uz je zlata, nezaspi mi po kojeni hned, dam ju do postielky, ja samozrejme zaspim a ona si chvilu pokeca s kolotocom a potom zaspinka sama 😉

luba142
4. aug 2009

koska ved uvidime co z toho bude sice este nebola sucha ked som ju strihala ale uz je

mimi21
4. aug 2009

lubi chlebiky klasika, sunka salama vajce paprika, prip. uhorka a syr

ale uz som minule robila tak, ze som nakrajala bagetu tak sikmo, nech su kruzky vacsie a prebars pomazankou cesnakovou som ich natrela
alebo este u nas chutili navstevam jednohubky s cottage cheesom a s olivami

ale tortu som aku robila 😝 😝 😝 jablkovo rumovu, sa mi parkrat ruka smykla tak bude rumova az az

rozvari sa kilo jablk, 3dsl vody a 7 PL kryst. cukru na kasu, potom sa pridaju 2 zlate klasy a 3 dcl vody - povari sa este 2 minutky
potom sa v tortovej forme robia vrstvy piskoty a jablkova kasa, piskoty sa vzdy pokvapaju rumom
po schladeni sa vyklopi a poleje cokoladou

je to dobre lebo sa to nepecie, a ked je takto teplo tak si ozaj nepotrebujem este aj kurit v kuchyni

luba142
4. aug 2009

mimi ta torta moze byt mnaka a aku davas pomazanu na chlebiky? My zvykneme bud natierkove maslo ciste alebo ochutene a nikedy len floru a horcicu

luba142
4. aug 2009

lady ako si na konikovi v bazare pod akym menom?

mimi21
4. aug 2009

najviac mi chuti cesnakova - majoneza, pretlaceny cesnak a postruhany tvrdy syr, tu zboznujem aj ked nie je velmi zdrava kvoli tej majoneze
ale uz som minule rozmyslala ze majonezu nahradim bielym jogurtom a kyslou smotanou, lebo tak to pouzivam aj do zemiakoveho salatu a aj dresing taky robim napriklad k vyprazanemu karfiolu

luba142
4. aug 2009

mimi aj ja ju mam rada ale na chlebicky som ju este neskusala a nevadi cesnak malej?

kosska3003
4. aug 2009

ja robim taku pomazanku flora horcica sol a cierne korenie a je dobra lepsie ako len flora

mimi21
4. aug 2009

no ja ju davam tak na tie bagety, s kuskom salamy alebo s olivou
ja skusam veci postupne, ci jej daco nebude vadit, jasne ze toho nejem na kila, ale zatial som nic take nezistila co by jej vadilo
akurat ked zjem kukuricu, tak ma potom riadne bombardovanie v plienke 😀

luba142
4. aug 2009

mimi ani ja som si nevsimla ze by jej nieco vadilo a mozno po 3mesiacoch uz ani vobec nebude akurat nejem citrusy a nepijem take dzusy