• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@sirinka
@iinuska my byvame v domceku a na dedine, takze upravujem sa ozaj len ked idem do mesta na nakupy. a vyhodu domu si neviem vynachvalit.a zahrada?? super vec pre maleho, v lete bazen, altanok, lavicka, snad tento rok uz aj hojdacka bude.

@mystery7 ejha, agresor?? a nechas ho hryzt? ja sa za to velmi hnevam, vzdy za to dostane po zadku. on to praktizuje nie z hy, ale z hnevu...a brutalne, hlava nehlava......
3. feb 2011 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emode je,ako zaidim ze tak pekne papa!!!!! u nas ranjky jogurt a potom uz len polieka na obed. maximalne tak kaakovy zavin zje. inak bude radsej hladovat
3. feb 2011 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@borocka on uz tiez dostal nakricane, pozadku, aj som ho kusla. Vsetko jedno, ked chce kusne, ale vzdy v zapale hry.
3. feb 2011 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mystery7 u nas podobne, dokonca raz ked sa zlostil a videla som ze uz sa mi chysta zatat hryzaky do zapastia, tak som mu uhla a hryzol sameho seba. to bolo placuuuu :confounded: neviem ci to bolo spravne, ale dufala som ze pochopi ako to boli a ze sa to nerobi. nepomohlo :angry:
3. feb 2011 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@borocka my planujeme kupit Adamkovi k narodeninam trampolinu :slight_smile: Moze skakat od rana do vecera
3. feb 2011 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@borocka no my sa tiez s ranajkami nehrame, flasa mlieka a je vybavene az do obeda nepotrebuje ine, niekedey si so mnou ta par kuskov vianocky alebo chleba :slight_smile: ked ja ranajkujem
3. feb 2011 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved ja som pisala, ze mame zrutika doma, a to po ranajkach zjedla este pol musli tycinky, mandarinku a jablko so mnou ...
@borocka aspon usetris :grinning:
3. feb 2011 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iinuska to je tiez dobry napad.

@luba142 pato uz mlieko vobec nepije,umele uz 8 mesiacov nie,a aj granko prestal pit pred dvomi tyzdnami.

@emode radsej by som setrila na topankach,keby mu pomalsie rastli laby, ako na jedle.... :unamused:
3. feb 2011 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@borocka my nastastie s mliekom nemame problem, obidve maju radi mlieko od zaciatku
3. feb 2011 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@borocka sofia by ho aj pila ale vyvinuli sme si alergiu na BKM
3. feb 2011 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emode ako ste to zistli?
3. feb 2011 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikanika28 aj ja si myslím.... :slight_smile:
@mystery7 nebola som u nej. Vytiahla som si ho sama ešte pred plesom, lebo by som sa ani uvolniť nevedela... :grinning:
3. feb 2011 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute....no ja sa uz neviem dockat, kedy bude krajsie, deti vypustim na dvor a ja si proste len tak sadnem....rpipadne bez stresu uvarim obec...
trampolna, smykalka, pieskovisko....a dve macky, zatial je to dostatocna zabava plus v lete bazenik... :slight_smile:

inac hlasim ze janulka sa nam otocila dole hlavickou, takze predsa len mam sancu na vaginalny porod aj ked bez epi....au...no ale snad nejako vydrzim....lepsie ako CR
3. feb 2011 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka no tak aspon do tretice aj inak ako CR :wink: :wink:
3. feb 2011 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luba142 ale ja som klarku porodila vaginalne...
3. feb 2011 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka jaj tak ja som myslela ze si mala obidva cisaraky :sunglasses: :sunglasses:
3. feb 2011 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luba142 nie, nie, myslim, ze na sk po dvoch CR uz vaginalny nehrozi...
3. feb 2011 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka no vidis,tak babula sa umudrila, proste cakala do poslednej chvilky skoro. ono to nie je asi bohvieco, visiet dolu hlavou ako netopier :grinning:
a neboj, bez epi su to fakt brutus bolesti, sa vravi,ze u druhorodiciek vacsie ako pri prvom, no ale zasa vacsinou to zmaknes za kratsi cas :wink:
3. feb 2011 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ladywitch26
@sirinka pozorovala som to ze som trosku viacej citila bolest,ale obidve som mala rychlovky takze som v bolestiach dlho netrpela,zato po Barborke pri kojeni asi prve dva tyzdne som myslela ze umrem ako ma brucho bolelo
3. feb 2011 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ladywitch26
@luba142 no pri klarke mi epi nezabral....ale porod bol relativne rychly... tak sa budem iba spoliehat a modlit, ze aj toto bude rychle...
3. feb 2011 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka moja druha segra sa narodila mame od zaciatku kontrakcii do hodiny :wink:

@luba142 ja som mala pri stanke vacsie, ale ja som mala aj zapal mechura, tak mna bolelo vsetko dolu
3. feb 2011 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
toto mi chybalo :grinning: debata o porodoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Minule sme sa o tom bavili s mamou a potom som celj noc rodila :rolling_eyes: rano som bola total znicena :sweat_smile:
Mm uspava Mirka, pocujem z izby spev :slight_smile: poobede sme nikde neboli lebo snezilo a silno fukal vietor

@sssimi obdivujem ta, ja by som isla asi radsej na pohotovost. A nemalo by to byt nejako ukotvene??
3. feb 2011 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka no neviem, neviem ci si len tak sadnes...teda nechcem strasit, ale aby sa ti baby nepozabijali, este k tomu s mackami. a ked im napustis v lete bazen,tak budes musiet striehnut aby sa daco nestalo.......ale snad mas kludnejsie baby ako ja chlapa :unamused:
a porod :sunglasses: hmm, tak u mna od prvych bolesticiek po koniec trval 11 hodin, ale dalo sa, len posledne 4 hodiny boli tazke.na epiduralku by som nemala odvahu. a cisar......noo, neviem. radsej vytrpim istu klasiku.
3. feb 2011 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte
jaj, tu sa zase rodi ? :grinning: no ja som si moc vyberat nemohla, obidva boli CR, prvy akutny a druhy uz nutny :confounded: ..tak ale co uz, zotavila som sa velmi rychlo, takze to nebolo az take hrozne :slight_smile:
Klarka uz spi, trochu si pohucala vecer, dvakrat prisla za nami a potom zaspala..dala som jej panadol pre istotu, mala trosku zvysenu teplotu, ale neviem kolko, nemerala som...
3. feb 2011 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
ja som dnes od rana nejaka bez nalady, a dostala som menzes Teda nieze by som nebola rada :sweat_smile:

@sirinka ale uz sa Ti to krati. Strasne rychlo to letiiii :slight_smile:
3. feb 2011 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luba142 to s tym prerabanim pozna, susedia orpoti prerebali 8 mesiacov, a to mesiac potom co skoncili ti pod nami :angry:
3. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iinuska no my sme tiez planovali trampolinu, mala cele dni vyskakujem na nasej posteli a uz mamae asi na 3 mesitach rost zlomeny :sweat_smile:
3. feb 2011 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luba142 no u nas su ranajky podobne, rano flasa mlieka, a potom ked jej chutia tie nase ranajky tak si hryzne, ale ani jej ranajky nerobim, pretoze som to vzdy vyhadzovala, radsej sebe pripravim viac, a ked neje tak to zjem ja hehe, a potom placem ze priberam :slight_smile:
@emode aj my mame BKM
3. feb 2011 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@soffi ja tiez akurat riesim jedalnicek lebo alergia na BKM nam dost naburala jedenie :frowning2:
3. feb 2011 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ludmilabb no my sme boli min, tyzden na kontrole a ja som sa lekarke priznala ze jej davam ml. vyrobky a ona samam mipovedala, ze to je dobré, neviem aku silknu ju mate vy, ale ninka mi papa uz takmer vsetko okrem pudingov, krupice a suroveho mlieka, teda napr. do varenia uz dam, sem-tam sa mi vyhadze tak potom par dni nedostane nic mliecne a pokracujeme dalej, dokonca uz papala aj maslo
3. feb 2011 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok