Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
4. aug 2009

koska ja ked nemam cas a ani pomazankove maslo tak dam len floru a potriem este horcicou tiez to nie je cista flora

mimi21
4. aug 2009

lubi ja tiez prakticky vsetko okrem citrusov, ale dzus pomarancovy som uz pila ...

dannynka
4. aug 2009

ahojte 🙂

bambi-vsetko naj Dominike k dnesním meninkam 😵

luba142
4. aug 2009

baby nieste niektora na pokeci? alebo nemate skype? Aj tam si mozme pisat

luba142
4. aug 2009

danny vsetko naj Dominikovi k meninkam 🙂

dannynka
4. aug 2009

luba ti je malo pisat len sem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
4. aug 2009

inak som aj na skype a aj na pokeci ak chces tak cez ip ti poslem udaje 😉

a dakujeme 😵

luba142
4. aug 2009

no teda nieje mi to malo ak chces posli 😀

luba142
4. aug 2009

mimi ja som vzdy len tak pol poharika okostovala ale zase nechcem riskovat bo som pri Kristinke ked mala mesiac zjedla trocha ananasoveho kompotu co mi mimochodom aj decka lekarka povedala ze mozem a do rana bola cela vysypana ☹

sssimi
4. aug 2009

Ahojte!

Dominike a Dominikovi všetko naj 😉

Luba ešte má Sarah očká modré. Teraz som ju dobre odfotila a foto je v albume. Tie posledné 2 sú z dneška.

luba142
4. aug 2009

simi asi aj zostanu modre to uz by sa menilo keby nie

dannynka
4. aug 2009

sssimi-dakujeme.

Inak krasne fotto si pridala 😉

luba142
4. aug 2009

simi a ma krasne ocka 🙂

sssimi
4. aug 2009

Ďakujeme 😉

Danny Dominik bude .... jaj teraz ma také slušne pomenovanie nemôže napadnúť.... Jebačisko jak hovädo 😀 😀
Nádherný je...

dannynka
4. aug 2009

sssimi sak po tatovi no nie 😀 😀 😀 😀

sssimi
4. aug 2009

Veru. Aj som ti práve chcela písať, že celý tata-ešte si ho pamätám zo starých foto čo si mala v albume... A s Gabikou sú perfektní-tá foto na posteli nemá chybičku. 😉

Mne oba cukríky zaspinkali. Zaliezli do spálne a ticho zostalo...

dannynka
4. aug 2009

sssimi-veru aspon jedno si spravl na svoj obraz este ze Gabika je cela ja 😀

no dobre si si to zariadila,teraz mozes aspon oddychovat za pc.... 😉 😉 mne sauz kazdu chvilku Domi zobudí a mm este nieje doma a Gabika uz vstala tak mam po pohodicke 😅

dannynka
4. aug 2009

sssimi idem pridat fotto do albumu detuch aj s mm 😉

ladywitch26
4. aug 2009

danny, kraaasne foto, na tej posteli su zlatucki. moja stanka je cely ocko,len farbu oci ma po mneale inak komplet, vyzor, postava,este aj spravanie ma po muzovi. vsak aj meno som jej dala o nom 🙂 a muz vravi, ze zasa ked budeme mat syna, tak nech je po mne. no sa nejako podelime 😀

dannynka
4. aug 2009

lady dakujem 🙂 😉 mooc sa lubia 😵

ozaj a ty sa ako volas menom?

ladywitch26
4. aug 2009

ja som monika. takze syn po mne nemoze byt 😀 ale pre chlapca som mala vybrane fabien gabriel, tak hadam nabuduce... ak nie, tak druha bude asi barborka,to sa mi strasne pacilo a aj by sme mali spolu sviatok, na barbory mam narodky

dannynka
4. aug 2009

lady-no veru s moniky chlapcenske meno veru nespravis 😀

inak aj my to tak mame podelene,ja som mala 31-jula narodky,a dnes ma Domi meninky som to tak chcela aby sme mali pri sebe,a aj DOmi to ma zase s mm najednako kedze som mala termin na jeho narodky teda 25,4 a DOmi sa narodil 28,4 😉 a vlastne skoro vsetko mame pokope.....aj Gabika meninky s dedom,narodeninky s druhym dedom a tak 🙂 😉

ladywitch26
4. aug 2009

no ja som mala termin na 8.maja a 7.maja mam meniny,ale stanka sa neponahlala, tak ma az 16.maja.inak v celej rodine jedine letne dieta.segry mam v septembri a oktobri, muz je november, ja december a mama februar. este otec je april,ale zaciatkom,to tiez este byva zima.

dannynka
4. aug 2009

akurat som dopozerala fotto tvojej malinkej,veru celí tato 😵

ladywitch26
4. aug 2009

inak to je sranda, ze ona aj zaspava v rovnakej polohe ako ocko, aj cumlik vypluva a presne rovnakym sposobom si cuca palcek ako si on, aj grimasy robi tie iste. no kopia vo vsetkom 😀 a aj rada papa, ako ocko.ja som ako decko nechcela jest vobec. tak som si cele tehu zelala,aby bola po ocinkovi a sa mi to splnilo.

luba142
4. aug 2009

lady nasa starsia je zase v tom jedle po mne rypava barco jej nechuti a este aj pomala takze co mali nasi so mnou nervy tak sa mi to vratilo 😠

sirinka
4. aug 2009

luba lebo na vrchu casopisu sice maju napisane, ze pre kazdeho, ale vnutri je napisane, ze ten kruzok FP je iba pre prvych 700 a ze ostatny dostanu tiez pekny darcek...zrejme to cd s rozpravkou.

luba142
4. aug 2009

siri no ved uvidime myslim ale ze tam su pesnicky ci?

sirinka
4. aug 2009

o kohutikovi a sliepocke... my uz doma mame o kozliatkach a je tam rozpravka a v nej zopar pesniciek...celkom mile.

luba142
4. aug 2009

no ved ani to nebude zle sa to zide