Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
5. feb 2011

@jamaat tie gatky su super, len ci su aj bavlene.....ja som zvedava, kedy mi zacneme gatky nosit...uz neviem ako ju na ten nocnik naucit, nechce tam vobec sediet ☹

mystery7
5. feb 2011

ahojky
Tak my sme sa vcera boli pekne poprechadzat, skoro nas zasnezilo 😉 a dnes je sice vonku 0 ale vsetko zasnezene. Chlapci sa isli sankovat, ja zbehnem do obchodu pre chlieb. Navarene mame zo vcera 🙂 tak snad bude veget.
Ja som minule kupila gatky v hypernove, mali akciu, ale neviem kedy ich zacneme nosit. Snad coskoro 😅

soffi
5. feb 2011

@jamaat nebudes robit v blizkej dobe obj. do sportsdirectu? ak by si robila tak by som bola rada keby si mi mohla nieco vziat, my sme robili pred mesiacom a chystame sa az zac.marca

mystery7
5. feb 2011

@sirinka moj mm ma vela takych kosiel ze "lahke zehlenie" a tie ked vyperiem a vyvesim na ramienko, uz ani zehlit netreba. Svokra je zatazena na kosele, tak mu casto kupuje. Ale my sme skor sportove typy: rifle, tricko, sveter, alebo len lahka kosela-taka pokrcena.
Ale ked je prilezitost tak si mm da oblek dobrovolne, nema s typ problem. Zato nechce a nema ani nic obtiahnute 😀

soffi
5. feb 2011

tak u nas je s oblekom staaale problem, naposledy pred mesiacom na krstiny, aj tak nakoniec isiel v rifliach 😒

kosska3003
5. feb 2011

no moj oblek si oblece len na svadbu na inu prilezitost nie ani na krstinach nemal oblek leb rifle koselu a na tom sako aj to som ho musela donutit no hruza u nas pocko na nic zamracene snehy sa topia poobede musim malej gumaky obud lebo uz je clapkanica

soffi
5. feb 2011

@kosska3003 tak to sme s chlapmi na tom asi podobne 😉

soffi
5. feb 2011

@kosska3003 ty pocuj, my asi sme celkovo na tom nejako podobne, chlapi rovnaky uces, rovnake zmyslanie, a my sme sa tiez tusim na silvestra zhodli s pohladnicami ze ? 🙂

kosska3003
5. feb 2011

@soffi presne tak tak este zistime ze sme aj rovnako stara a tiez taky tym chlapa sa mi nepacil ako si pisala ale teraz by som ho nevymenila za nic na svete som velmo spokojna 😀
a tie pohladnice hej hej mali sme rovnake

mystery7
5. feb 2011

zeby dvojicky?

Tak chlapci sa vysankovali, pohrabali v snehu a ukoncili to padom do roztopeneho, spinaveho snehu-mlaky 🙂
Inac Mirko tak je tu cesnakovu polievku s opecenym chlebom, ze len cumim

kosska3003
5. feb 2011

teraz som kukala na fece tak si o 4 mesiace starsia 😀

borocka
5. feb 2011

@sirinka
@jamaat co je to bee gees?????
a siri, zasa obtiahnute.....tak myslim tym v akuratnej velkosti, nie ako moda nasich raperov, ze rozkrok nohavic padnuty na kolena 😲 pacia sa muzi sportovo elegantne obleceny. rifle a tricko. nemusi to byt vzdy kosela ale zasa ani teplaky 😝

tak mojmu mm som slipy nikdy nesila. on nosil boxerky a tie drzali super. nepacia sa muzi v slipoch.....vzdy ked sme na kupalisku a su tam taky 30-40 rocni chlapi v slipoch tak len cakam kedy im z toho co vypadne 😲

iinuska
5. feb 2011

@borocka na kupalisku v slipoch ? Myslis plavky, ci ? 😅

kosska3003
5. feb 2011

@borocka no moj len slipy ale tiez mu ich nesijem vzdy vyhodim co som blba aby som mu este aj slipy sila na to fakt nemam nervy radsej mu kupim nove a hotovo zasa to neni taka polozka

borocka
5. feb 2011

@iinuska no plavky, ale ten klasicky slipovy strih 😉

@kosska3003 ja mam rovnaky nazor, slipy a ponozky sa nesiju ale vyhadzuju

kosska3003
5. feb 2011

@borocka tak tak a moj na kupanie len kratasy to by si zase plavky nedal

iinuska
5. feb 2011

jaaaaj, baby dobru temu ste vytiahli 😀 😀 😀

@borocka hm, vypadne, nevypadne, zalezi, ako su obdareni 😀

kosska3003
5. feb 2011

@iinuska ved aj ja som kukala ked som citala prdenie slypy no sranda to tu este nebolo 😀

borocka
5. feb 2011

@iinuska tak to aki su obdareni radsej neskumam cez tie plavocky 😉 😀
a je nejaka lepsia ako su chlapi?? okrem handier sa neda o nicom inom tolko rozpravat

jamaat
5. feb 2011

@soffi Pred pár dňami mi došla zásielka, takže tiež sa nechystám objednávať.

@borocka Bee gees je kapela, vygúgluj si, ako vyzerali 😀

iinuska
5. feb 2011

@borocka hahaha, tak nieze by som ja skumala, ale niekedy sa to neda nevsimnut 😀

jamaat
5. feb 2011

@soffi Myslím, že budú bavlnené, veď detské iné hádam ani nerobia. Idem objednať aj tie dievčatkové, aj žirafkové, je to od jednej predávajúcej. A má aj super tielka, aj body, tak nejaké tielko kúpim, body už nie, to už asi nevynosí a teraz má.

borocka
5. feb 2011

@iinuska ojojoj, to sa povie 😀 😀 😝 ja si radsej pekne hrude obzeram.......to nie je az take napadne 😔

jamaat
5. feb 2011

@iinuska My skúsené ženy si to všimneme aj periférnym videním 😀

@borocka Ešte téma deti si zabudla 🙂

borocka
5. feb 2011

@jamaat tak ale ked je ten poklad zakryty, tak treba aj trochu fantazie pridat, a to uz je napadne ked sa tam zasnivam 🤐 a o detoch sme uz nakecali az az....

soffi
5. feb 2011

@kosska3003 anomoj by si plavky nedal, len boxerkove 😀

no a ked si nic pekne nevsimnes, tak si aspon domysli aleb predstav 🙂 , sak aj ti nasi chlapi si teraz po porode urcite musia niekedy predstavovat hehe 😀

kosska3003
5. feb 2011

@jamaat tema deti musi preferovat ked ze sa vola Majové babatka 2009 ze jo toto sme len odbocili od temy 😀 😀

kosska3003
5. feb 2011

@borocka a este aj az az budeme
@soffi no moj pri mojich plus 20 kileckach musi mat riadnu fantaziu 😀 😀

iinuska
5. feb 2011

no tak teraz som sa fakt pobavila. manzel nechape. 😀

soffi
5. feb 2011

@kosska3003 ja nechcem byt dotierava, ale ja mam tiez 20 naviac 😀 😀 😀 😀