• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
mimi vy ste uz celkom bez soplikov? ono je to u nas tak - je to celkom fajn, ked striekame do nosteka, ale zase sa zhorsi, ked prestanem. nepaci sa mi, ze jej mam stale striekat, ale utesuje ma, ze je to v podstate vytazok z morskej vody a nie lieky
5. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zuzka my spinkame pekne. minimalne tych 6-7 hodin v noci potiahne, uz par dni sa ale dari 9 hodin.
5. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja castejsie cez den vyberam sopliky vatovou tycinkou, aj tak 3krat, dnes v noci sme aj odsavali, ale bol to len jeden soplisko -hnusnisko :slight_smile: uz som zlikvidovala aj fialku co som mala na policke nad postielkou, ze ci nahodou ta malej nevadi, ale ze by sa to nejako brutalne zlepsilo to nie
je to o kusok lepsie ale nie je to na 100%

musim skusit to mliecko, ale mne strieka ked sa mala pricucne a trochu roztaha, to by som jej musela civik vybrat z pusy a tak nejako to skusit, no uvidime
5. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus, u nas to velmi nejde, mala sa desne mata a ked som to skusala, ostriekala som jej tvar, aj ocko som trafila, a do nostekato neslo :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad sa mi dnes podari pridat nejake foto, len musim nastartovat druhu masinu
5. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky :grinning:
ste sa rozkecali teraz rano :grinning:
my mame poradnu a ockovanie do noziciek uspesne za sebou ... mala bola vecer len trochu lutostiva tak si plackala len tak aby sme ju polutovali zaspinkala na prsniku od unavy a spala do pol tretej ... len potom to prislo napapala sa a o 15 minut sa tak pogrcala ze v tom skoro cela plavala, aj nosom jej islo, esteze som nespala a pocula som to ... este v noci som davala prat potah z madraca lebo doteraz som nemala nepremokavu plachtu :confounded:

neviem ci to bolo z tych vakcin alebo z pikantnejsej omacky co sme mali na veceru :frowning2: potom bola samozrejme hladna len som sa jej bala dat ze sa znovu pogrcia ale musela som lebo bola hladna a nastastie uz potom spinkala do osmej rano ...

a mame uz 5900g za mesiac dalsich 900g sme pribrali :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode nooo, rastiete do krasy :wink:
my mame nejakych 5300 a vsetci co ju vidia vravia ze aka je velka ...
ja mam nepremokavu plachtu od zaciatku - preventivne :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky
mate niektora tu penovu podlozku do vanicky? mne sa zospodu na nej urobili nejake flaky a tak neviem ci je to pliesen. co s tym robit?
5. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu niektora?
5. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys ja to nemam, pliesen by mala byt podla mna cierna, skus domestos alebo savo a poriadne pooplachovat
5. aug 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

v prvom rade dodatocne zelam detickam Dominike a Dominikovi vsetko naj naj k menikaaam :wink: :wink:

mys ani ja nemam taku penovu podlozku, ja mam obycajnu platenu a akurat zozltla ale inak je v pohode :wink: :wink:

Nas maly pekne spinkava cez noc uz asi mesiac pol deviatej do pol siestej a niekedy aj dlhsie, ale pocula som, ze od 4 teho mesiaca sa to nejak meni a dieta sa viac budi a menej spava, tak som zvedava ako budeme spavat :confounded: :confounded:
Slintoska mame aj my doma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: niekedy aj tak v dobrej nalade prska a vrci cez slinky a robieva bublinky...sa zabava na tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a drzi hracku a zaroven aj pasticku chce dat do pusinky no vsetko by tam dal :grinning: :grinning: :grinning: keby sa zmestilo.
5. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, vlastne už aj deň.

emode, aj moja včera grckala, ale nie až na plávanie. Ona vlastne grcká furt, len niekedy viac, niekedy menej. Z chaty sme odbehli do Tesca v Brezne a kúpila som tam kvôli tomu 8 podbradníkov. :slight_smile: .......Písala som ti pár strán dopredu, tak kukni.

mys, ja mám tú penovú podložku, ale fľaky na nej nemám. Vždy ju poriadne vyžmýkam a dám vysušiť po sprchovaní.

Domči aj Domčovi k meninám všetko najlepšie prajem.

Zuzkad, už dávnejšie som sa ťa chcela spýtať, ako to teraz zvládaš so psíkom. Ja mám teraz našťastie dcéru doma, tak ona chodí venčiť. A doma mávam na neho nervy, keď sa mi furt popod nohy popletá, a to on teda sakramentsky dobre ovláda. :slight_smile:
5. aug 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata ja som konecne u netu mala uz je zasa hore a brble a tiez ma celu ruku v puse :slight_smile:

My sme este nemali sopliky mame len take huste co vytiahneme vatovou tycinkou nastastie sme nemuseli este odsavat lebo mame len balonik a to som pri Kristinke sa narobila a ona narevala :frowning2:

zuzkad tvoj maly uz si sam chyti hracku a obzera si ju? lebo nasa si este nevie a aj na hrazdicke do nich bucha len tak nahodou
5. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat: ja ju tiez stale vyzmykam a necham podiadne odkvapkat, preto nechapem co tomoze byt. su to take male cierne body, ale su len zospodu.

my mame sopliky, vzdy rano, a daju sa vytiahnut vatovou tycinkou
5. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je teraz riadne zatiahnute a fuka studeny vietor, ale v byt emame horucavu, som cela spotena

inac od porodu sa brutalne potim, je to hrozne.
5. aug 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys aj u nas vcera prsalo a bolo 17-20 stupnov a v byte stale dusno a potim sa aj ja ako kon od porodu
5. aug 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co mne mala pred chvilou vyviedla : zacala kakat ked bola rozbalena a mala pod sebou latkovu plienku :grinning: :grinning: :grinning:
tak som teraz prala
ale za odmenu som si piekla super ryzovy nakyp (nechcem sa chvalit ale fakt je dobry- s broskynami )

aj u nas je dusno, ale zamracene dazdu uz nohy trcia a tak ani neviem ci ist von, alebo co
poobede asi pospim trochu s malou :wink:
5. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky, aj ja sa potím ako kôň. Predtým som chodila vždy zababušená, teraz by som najradšej holá. :slight_smile:

Mys, čierne bodky bude asi pleseň, tak skús to Savo, ako ti už radili. A keď bude slnko svietiť, dávaj to presušiť na slnko. Ja to v kúpelke mávam na vešiaku na uteráky položené, takže sa mi to vetrá aj zospodu.
5. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi aj u nas sa mraci stale ale sem tam slnko tak snad nebude prsat u nas vcera az do nejake tretej s prestavkami takyyyyyyyyy lejak ani sme nikde neboli aj fukalo a bola zima no snad dnes aspon koli malej na cerstvy vzduch
5. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som savo urcite nedavala, ked chces na tom kupat babatko .....
5. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
u nas je tiez chladno, no uz neprsi... Kubko spinka v kocari vonku uz 4. hodinu, vobec sa mu necudujem, tiez by som najradsej lahla a spala :wink:
5. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ako to robite ze vam deticky tak vela spia? ja nechapem.

savom by som to nechcela cistit, skor zvazujem ze to operiem v prace, nemoze sa mi to tym rozpadnut? na 30°C by to mohlo byt ok
5. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne predtym bola tiez vzdy riadna kosa, ale asi sa mi riadne zmenil metabolizmus, vsetko mam prepotene a stale
5. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys - my spinkame od narodenia :wink: spachtos je aj moj prvy synator a muzik :wink:
5. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj zo zaciatku tiez viacej spaval ale terat asi 3tt sa mu nejako nechce.
snad sa to este zmeni po 3.mesiaci :sweat_smile:
5. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lasenka kde si bola dlho ta tu nevidno?

mys ja teraz po porode nemozem zmrzlinu vzdy mna na druhy den boli v krku alebo uzliny ale aj tak ju jem no co uz mam v takych horucavach robit :slight_smile:
5. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mys, pleseň nevyperieš. To musíš zničiť iným prostriedkom. Ja by som to savo naliala len trošku do niečoho a na to položila tú podložku, aby sa namočil len spodok, nie celá. A potom to poriadne vyplákať. Veď savom sa aj studne dezinfikujú. Alebo si kúp novú podložku, veď to nie je také drahé.
5. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys je aj savo respektive nieco podobne na pradlo tak skus kupit to a potom poriadne vyplakat poptipade radsej este vyplakat najskor v prasku a potom v cistej vode
5. aug 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ktora mate ten zlto biely cumlik NUK nerobi to otlacku okolo pusinky lebo nasa ma vzdy taky otlaceny kruzok :slight_smile:
5. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys - mozno v tych horucavach nespinkal :unamused:

lubka - prerabame domcek, tak som denne varila o106 :wink: teraz mame troska klud, robia sa siete :wink: a tu otlacku mame aj my :wink:
5. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok