• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@luba142
@soffi no tak nejake velke nadsenie nebolo, ale cosi pojedli...iba mm si nalozil duplu....takze u nas nazmar celkom nevyjde...
10. feb 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela nakyp na vikend, uvidim.
My mame paradajkovu polievku-tej zje na obed aj pol litra a zeleninove rizoto.
@jamaat on tam sedi max 15 minut, inac krik mami, mami, maaaaaaamiiiiii. Ved postavim vodu na caj, oplachnem si tvar a rychlo popostielam. Medzitym voda zovrie a ja zlievam caj. A hned ho aj beriem z nocnika, ktory je nacurany tak 0,3-0,5L :slight_smile:

A kedze cez den vobec nespal a ja som musela poobede do mesta, tak mi o 18:30zaspal cestou domov. Volala som mm ci je doma, tak on uz popostiealal a spravil mlieko. Prelozili sme ho, prebalili, trochu otvoril oci, strcili sme mu mlieko a uz spi. Huraaaaa.
Idem do sprchy :slight_smile:
10. feb 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy vsetci uz tak super curate do nocnika????my ho zatial pouzivame pre babiky a ninka nan nechce ani za svet, max.10sekund
10. feb 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka unas sme to jedli nakoniec len my dvaja s mm, Kika si tiez dala radsej len polievku s rezancami :wink: , nevadi zostane mi na zajtra ja to mozeeeem
10. feb 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi magdulka si na nocnik sice sadne v pohode...ale zatial ho nepouziva...teda vynimocne sa trafime, ked jej akurat treba....a najlepsie je, ze aj na pisanie aj na kakanie krici....kakaj!....
10. feb 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi ani Sarah tam veľmi neobsedí, ale objavila som fintu. Dávam šerbel zohriať na radiátor-lebo jej je studený. Občas sa vyciká, ale niekedy nevystihnem. No pomaly ale isto s tým začneme. Nech si zvyká-len budem musieť všetky knižky nachystať :confounded:
10. feb 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi no u nas ke dju zabavame tak posedi, ale nevycika sa nikdy, a ako naschval akonahle jej vytiahenm pacusky tak uz to teče :rolling_eyes:
10. feb 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je nocnik prazdny zriedkavo. Kakame len do nocnika a ked ho dam po zobudeni, tak vzdy nacura co si z noci odlozi. Ak rano nestihnem, tak pusti do plienky a ta pretecie.
10. feb 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dnes bolo kraaaaaaaaaaaaaaasne my sme mali na obed zemiaky na kyslo a ja davam aj ocot aj do sosovice aj do fazule a mala mi to ma rada a potom som robila syr a zemiakovu kasu to si kamoska zaziadala mam ju tu na dva dni aj s dcerou 2 rocnou tak mame o zabavu postarane akurat nam zaspali tka ideme si dat vinko a kukat telku
10. feb 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 zaaaavidiiiiiiiiiimmmmmmmm
10. feb 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. feb 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee
Adamko spinka, mm pozera zase nejaky vojnovy film, a ja mam vylozne nohy. Tak ma stve to moje koleno,zase mi po vcerajsku opuchlo, asi budem musiet prestat chodit na zumbu. :cry:

@kosska3003 aj my popijame vinko, tak na zdravicko :slight_smile:
10. feb 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska na zdravie
@soffi aj ty si ulej hihihi
10. feb 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej baby, zase chlastate? :angry: a bezo mna :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
gebuliak ma boli, spat sa mi chce a ja musim ist shreka modelovat ..ach jaaaaaaaaaaaaaaaaj :rolling_eyes:
10. feb 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 tak si ulej to je dobre na bolest hlavy :grinning: :grinning:
10. feb 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 ty dnes kazdemu ulievas :D
10. feb 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 ty ho este nemas :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna boli prave lytko, dala som si 2magnezia a stale neprestava :rolling_eyes:
10. feb 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi
@kosska3003 ej veru ulejem si domaci beylis :grinning:
10. feb 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi mam dobru naladu deti spia tak co ved len tak do naladky a potom spat lebo rano musime vstavat
10. feb 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 akoze smiech??? vies jak sa mi nechceeeeeeeeeeee ???? :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning:
no ja by som si veru dala vajcak aspon...ale som si supla panadol, tak to nejdem drazdit :grinning:
booze, zase martinka z turca bude v telke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam doma moju oblubenu prugnu, kto to pil, vie o com hovorim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 mohli by ste prist cez viken okostovat tortu a beylis :grinning: :slight_smile: , a nesmejem sa ti :sunglasses: , mne by sa tiez uz teraz nechcelo veru
10. feb 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi co je to ??
10. feb 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 jaj nedrazdi s tou tortou :grinning: ..hiiii a beyliiiis...mnaaaam
10. feb 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HLADNA SOM :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 je to talianska slivovica, ale s nasou nema spolocne asi nic, chuti ako bari cukriky a ma az 35%ale vobec to nieje citit, s kamoskou sme minule normalne stiahli 0,7, tak sa to dobre pije, no sice ona asi stioahla 0,5 a ja zvysok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 prave som si narezala slaninklu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 ja uz som zbodla chlebik zo sunkou teraz a fidorku :grinning:

no sak dojdite co sa robis :grinning:
10. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi to neviem teda mozno by mi to chutilo :slight_smile:
10. feb 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok