Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
11. feb 2011

@nikanika28 jaj, no ja by som asi tiez tak vlasy nezniesla. Ked ma naposledy podstrihavala, tak som hovorila, ze iba tolko, aby sa mi dali dat vlasy do copu. Pre mna je to najpraktickejsie 🙂

mimi21
11. feb 2011

@iinuska no akurat nad tym uvazujem, len neviem co...poradte nieco 😕
rozmyslam nad sab simplex, as ho dnes pojdem kupit

po 2 mesiacoch som si dnes konecne zafarbila vlasy, uz som vyzerala katastrofalne 😀

iinuska
11. feb 2011

@mimi21 u Adamka dobre zaberal espumisan. Dokonca som ani nedavala tolko kvapiek, ako odporucaju v letaku. Stacilo len nejakych 10-15

soffi
11. feb 2011

@mimi21 my sme pouzivali probiotika bio gaya, mala mi nekakala aj 10dni, ale po tychto kvapkych zacala kakat kazdy den

soffi
11. feb 2011

@mimi21 a este viem ze super zabera, ak ty vypijes dzus, teda ak dijcis

soffi
11. feb 2011

inac, vcera vecer sme kecali o tom stretku a mne sa cleu noc snivalo, ze sme sa stretli a pili..... 🙂 juuuuuj ale dobre bolo 😀

mystery7
11. feb 2011

ahojky
Tak u nas je nenormalne surovo vonku, hnusny vietor. Boli sme v tescu, trochu v meste a potom v cukrarni.
Teraz uz Mirko sladko spinka. Poobede nikam nejdeme, idem upiect babovku-po dlhom case.

emode
11. feb 2011

@mimi21 neboj, len ich drzte od seba 😉
ja som sofii davala espumisan L tiez plakavala v noci a cez den sa stale mrvila a nechcela spinkat ale dnes to uz vidim inak a koliky to urcite neboli ... ale ked sa to stale opakuje, skus dat, je to podla mna bezpecne ...

inak ake si si kupila auticko? si spominala, ze budes mat aj ty 😅

baby aj u vas je dnes taky umrncany den?? my mame zas sople, tak aj to moze byt problem, ale rano to bola hruza, robila len napriek, ziadna spolupraca v nicom ☹

mystery7
11. feb 2011

u nas je ukecany den, stale len blaboce a blaboce, koli tomu nemohol ani zaspat. Skoda len, ze mu nerozumiem.

soffi
11. feb 2011

no my umrcany den chvalabohu nemame, ale pocasei je totalne nanic, poobede sa chystame na nakup, tak sa mi ani nechce do toho pocasia bleeee, ste ma tak navnadili vcera s tymireceptami z ednes cely den vymyslam menu na druhy tyzden hehe

luba142
11. feb 2011

ahojte

tak sa pridavam k umrncanym detom, mala je tiez od rana co vstala umrncana, stale len hopa hopa a rev, boli sme v meste lebo je mm doma tak to treba vyuzit 😀, teda len v Lidli a Tescu

@emode aj nam tecie z nosa tak uvidime ci nebude super nadcha...sa tesim zase na odsavanie 😖

mozno su deti umrncane z pocasia u nas je total hnus prsi a fuka aj ked je 9 stupnov 😠

jamaat
11. feb 2011

Ahojte, dnes som vás nenavštívila pri raňajkách, až teraz. Ale obed aj tak nemám ešte urobený. Len cesto na zemiakové gule pripravené. Emka pred chvíľou zaspala, tiež je dnes dosť omrndená, dokonca ani Doru nepozerala. Ale boli už aj horšie dni. Včerajšie a dnešné poobedené uspávanie sa mi páčilo - dala som jej v postieľke fľašku a ľahla som si na postel a čítala. A ona sama pekne zaspala. Mohlo by to takto stále fungovať, aj večer 🙂
@mimi21 Emka mi revala celé dni a spať nechcela a nebola to kolika. U nej sú to ľahký spánok a nervy od malička. Ale ak je cez deň kľudná, len večer plače, tak by to asi mohla byť kolika. Ja len teóriu ovládam 🙂

Dnes sme neboli ani na Šachtičkách, doteraz snežilo, ale už sa to mení na dážď. Budúci týždeň nám sľubujú sneženie, tak dúfam, že napadne čosi. Lebo táto šeď a blato na lúkach ma ubíja. Boli sme pozrieť tu neďaleko pri potôčku, samozrejme Emka sa musí vtrepať takmer do neho, preboril sa pod ňou ľad, tak som ju ťahala z potoka. Našťastie len nohami hupla do vody (bola som v strehu) a mala snehule, takže v pohode.

sirinka
11. feb 2011

cafte....u nas zatial pohoda...nikto nie je umrncany...iba to debilne pocasie...doobedu sme ani neboli von, hadam aspon poobede sa dostaneme na chvilku...

soffi
11. feb 2011

moja suseda nechodi s detmi takmer vobec von, ja to vobec nechapem, ma 5rocneho a rocnu malu a ona rano jeho odveze do dkolky aj s malou co je 3minutx a to je vsetko a potom sem tam s malou na nakup v kociku, no podla mna aj preto su take zle , lebo sa ani nemaju kde vylietat nemylsite?mam jej to povedat? 😒

sirinka
11. feb 2011

@soffi aj ja mam jednu susedku, co malo chodi s malinkym von...co narobis....

sirinka
11. feb 2011

@soffi inac ten chlapec asi ma v skolke dost pohybu aj na prechadzky chodia....

soffi
11. feb 2011

@sirinka no pre neho je to evidentne malo, tolko energie ma to dieta ze konec, ja uz ho ani vystat nemozem, taky je protivny... 😅

soffi
11. feb 2011

@sirinka ani neviem ci chodia na prechadzky kazdy den, podla mna urcite nie, to je najhorsia skolka v meste, preto som tam ani malu neprihlasila a ked idu von tak nie na prechadzku ale len na dvor

luba142
11. feb 2011

@jamaat no to je dobre teda, este ze mala tie snehuje 😀 😀

sssimi
11. feb 2011

@mimi21 Mojej malej sab simplex nepomáhal. Skús teplé obklady-daj plienku na radiátor a prilož na bruško. Ale z vlastnej skúsenosti viem, že nezaberalo nič. Musela proste z toho vyrásť.

emode
11. feb 2011

my sme boli rano na Hudobnej - Prvé krôčiky k hudbe, aj keď som rozmyslala kvoli soplom, ze nepojdeme, ale ked som si predstavila cele doobedie doma, to nie ... cely cas jej sopliky netiekli, nekychla, nezakaslala, tak ok ...

inak s nou tiez chodim von kazdy den, ked je doma, niekedy aj poobede, ale to zvykneme uz aj s mm po nakupoch alebo k starkej a tak, ale doobeda skoro vzdy minimalne hodinu ... tiez mam susedu, ktora svojho trojrocneho vobec nevenci, vystrci na dvor, tam nanho dohliadne dedo a dost ☹

iinuska
11. feb 2011

@emode aj my tak, doobeda ideme von kazdy den, ale dnes napriklad lialo, tak ideme zachvilku. Uz sa vycasilo. Ale snazim sa aj poobede, ale to som niekedy priznam sa leniva.Ale vacsinou sa premozem

ladywitch26
11. feb 2011

@mimi21 a nepijes nahodou dzusy? fabienovi strasne vadil pomarancovy, ked som vypila. cez den neplakal, ale podvecer zacal. potom som zistila,ze to z toho, aj ekzem na licku sa mu z toho vyhodil.

inak baby, ja uz som fakt chora z tej australie. uz sa mi aj sniva o kengurach. ☹

emode
11. feb 2011

@ladywitch26 dolezite su aj ine veci, socialne zazemie, vyhody, starostlivost ... pokial nie si vyslovene viazana na Irsko, asi by som do toho isla, deti su este malicke, teraz je mozno prave ta vhodna doba ...

ladywitch26
11. feb 2011

@emode vsak prave to je to,ze tu sa citim dobre, mam tu strasne vela znamych. tam by som okrem toho znameho nepoznala nikoho. do irska som sa proste zbalila a sla som. absolutne som nepochybovala o tom,ze sa tu budem citit dobre. no ale o australii to povedat nemozem. toto bude asi sakra dlhe rozhodovanie...

emode
11. feb 2011

@ladywitch26 tak uz ti zostava len ten tarot 🙂

mne je tiez sympatickejsie Irsko ako Australia, potom uz skor Novy Zeland 🙂

sirinka
11. feb 2011

no tak aj napriek dazdu sme sa s detmi vypravili aspon na chvilku von a mila magdulka hned po stvrtom kroku sa natiahla na ceste, este aj ciapku ma blatovu... a potom zapikovala celom este do kosa na sklenene flase....este ze su uplne nove a este ciste...
no a okrem toho sa este zvalila na zem 2x....takze co som doprala, mozem zacat odznova...

mystery7
11. feb 2011

aj my chodime stale vonku, doobedu aj poobede. Dnes sme poobede nesli koli skaredemu pocasiu. U nas je 0'C a nenormlne fuka

mystery7
11. feb 2011

Mirko isiel rano opraty a v meste sa najprv vyvalil na brucho a potom si sadol a nechcel vstat. Tak je zase vsetko zas.......
Babovka sa mi podarilo, Mirko ju zajeda jablkom. A uz nam ide 3.dvd masinka tomas

iinuska
11. feb 2011

aj Adamkovi sa dnes podarilo vonku padnut. Vyzeralo to, ze zachvilku pojdeme domov, ale nakoniec sme vonku pobehali hodinu a pol