Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

lasenka
5. aug 2009

babule, pozeram po nete nejaku hraciu interaktivnu deku... neviete mi nieco odporucit?

monkap
autor
5. aug 2009

mys ja by som podlozku na ktorej je plesen uz nepouzivala 😔 ano, plesen sa da odstranit nejakym prostriedkom, aj keby si ho dala iba na spodok podlozky, ale pri kupani das podlozku do vody s ktorou kupes babatko ... ja by som to teda neriskovala ... pokozka babatka je citliva ..... ja som podlozku nikdy nepouzivala a pohoda 😅

monkap
autor
5. aug 2009
lasenka
5. aug 2009

monka - diiik 😉 ako sa udrziava? peries ju v pracke?

monkap
autor
5. aug 2009

las: to ti spinka 4 hodiny v kuse cez den?? fuha, tak to sa nam nemoze stat ..... ale som rada, ze v noci spinka lenka pekne 🙂

monkap
autor
5. aug 2009

las: prala som ju iba v rukach ....

monkap
autor
5. aug 2009

las: ale pustala farbu co sa mi nepaci ... ked bol patko maly a hral sa na nej, tak mal niekedy napr. biele ponozky az zelene co tak trepal po nej nozickami 😝 myslim, ze taka deka by farbu pustat isto nemala ...

lasenka
5. aug 2009

monka - a to stale spinkame 😉 uz aj v noci spinka pekne, vstavame o jednej a potom o pol piatej 😉
hmm, mam taku deku, na ktorej lezka a tiez pusta farbu, tak som chcela kupit nejaku interaktivnu, no som prekvapena, ze pusta farbu aj taka deka 😒

monkap
autor
5. aug 2009

las: ano pusta, uz predtym ako som ju isla kupit, som to citala v nejakych komentaroch pri tej deke od mamicky, ale povedala som si, ze mozno mala smolu ... ale ja to iste .... tak neviem 😝 je to dost od veci, ked napr. je na brusku tak to aj olizuje a tak 😖

lasenka
5. aug 2009

no skoda... ako sa inac mate? my renovujeme dom, takze sa malemu ani velmi nevenujem... no hlavne, ze spinka a starsi ho podozera... uz aby sme boli doma a v cistom 😉

stija
5. aug 2009

luba ani nasa bambulka este nechyta hracky. a do zavesanych na obluku alebo kolotoci bucha viac menej nahodou. obzera hracky ked su zavesene, alebo ked ich drzim ja. a nasi drobci su asi rivnako, tak som rada, ze nie sme jedini, lebo uz viacere maminky tu pisali, ako deti hrkaju hrkalkou a pod.
a tiez sme mali okolo ust vytlacenu znacku od cumlika nuk, uz ho nepouzivam, canpolbabies ma rovnaky tvar cumlika ale zakrivenie maju mensie, nasa Beatka ich ma radsej

bambi7
5. aug 2009

cafte babulky dakujeme zaa gratulacie ste zlateee 🙂

mala ma z ockovania teplotu tak jej davame ako povedala lekarka sirup paralen sos je na tlmenie bolesti aj horucku tak a teraz konecne zaspala chudatko moje ....celu noc bola pri mne a drzala ma za prstek tak som ju hladkala po hlavke tak drzala 😀 zlatko moje male.....snad zajtra bude uz lepsie a co je tu nove?

stija
5. aug 2009

ahoj las, tak vam to pekne pokracuje. my uz sme doma a v cistom, tak sa vytesujem. byvame tu nieco vyse mesiaca

bambi7
5. aug 2009

a o tych hraciek nasa tak drzi hracky a nechce pustit rozprava im 😀 je podarena

stija
5. aug 2009

bambi vsetko naj Dominike

lasenka
5. aug 2009

stija - tak sa pridavam k vam 😉 tiez len buchame do hrkaliek, a ani sa este nepretacame na brusko... sme troska lenivi 😉

bambi - ahoj 😉 takze ste po ockovani? ach moja zlata Dominika..., aj nas to caka 😒

jamaat
5. aug 2009

luba, stija, las - my sme vekovo podobne a tiež ešte nechytá hračky, ani sa nepretáča. 2 týždne robia v tomto veku veľký rozdiel.

bambi7
5. aug 2009

las ahoj ako? a presne ako pise jamaat to sa rozbehne a tak sa budu deturence otacat 😉 nasa sa tak otaca uz asi 2t taka je podarena sama sa da na brusko a nazad 😀 je podarena

stija dakujeme 🙂

luba142
5. aug 2009

jamat ja som si to myslela ze este nemusi a nepamatala som si to ako to bolo pri prvej dcerke 🙂 akurat zuzleme ruku skoro celu pasticku pichne do ust ked tam dava prsteky obcas sa asi poskrabe lebo zaplace 😅

ladywitch26
5. aug 2009

mys,na tu podlozku skus pouzit MILTON. dostat aj tekuty, alebo tabletky. das rozpustit tabletku do studenej vody a namocis to do toho na 15minut. zabije to vacsinu vsetkych bakterii a plesni a je to nezavadne, lebo sa to pouziva na sterilizaciu flasiek. ja v tom sterilizujem flasky namiesto vyvarania a aj u nas v obchode tym masiar umyva nastroje, mlyncek a pod,cize z toho mozes aj jest potom a nebude to vadit. neviem,co to stoji na svk, tu to vyjde na €3 balenie 28tabletiek. ono to mozes vyuzit potom aj na sterilizovanie, takze sa ti to zide.

jamaat
5. aug 2009

dupi, posledné dve sú najlepšie 🙂

veronika1982
5. aug 2009

aj my sme mali otlaceny cumlik nuk a teraz som mu kupila baby nova ale zo zaciatku protestoval ale teraz ho uz chce.. je mensi tak asi kvoli tomu...

my uz gagotame a chytame hracky. dostali sme kresielko tak si v nom sedkame.. davam ho uz aj sediet pretoze ked lezi tak mi uz zdviha hlavicky. zaprie sa s laktami do postele a zdviha sa. s otacanim je trosku problem. to mu musim pomoct ked sa chce otocit..

akurat prerabame nas novy byt tak som trochu mimo toho vsetkeho. kebyze nemam maleho tak som v kuse na byte a makam ale takto nerobim nic kvoli mliecku aby ho bolo hojne...

pozeram ze niektore babatka vam spia celu noc.. mi kazde tri hodinky papame. o 2 tt uz chcem skusit pridat mu cez den po jednej lyzicke ovocnej stavy. uvidime ako zareaguje..

iinuska
5. aug 2009

Ahojte, dnes sme mali poradnu, maly vazi 6300 g/ cvalik nas/. Ma zapalene jedno ocko zlatinko moje, tak musime davat masticku. Zaockovani este niesme, lebo este nema zahojene ramienko po prvom ockovani .

dupinka
5. aug 2009

baby, mate niektora skusenost so zapalenim vpichu po ockovani TBC?
Nasmu Adamkovi to nahnisalo, tak sa vsetok hnis vytlacil, doky ho dala na rozbor. Teraz tam este ma chrasticku, mame prist 19.8 na krv.
Neviem, naco tu krv budu brat, ako mu ju budu odoberat.... Nezostane mu na tom nahnisanom mieste jazva?

iinuska
5. aug 2009

veronika, aj my mame to kresielko, je to super vecicka, Adamkovi sa tam velmi paci, rozprava sa s hrackami, uz mi tam aj pakrat zaspinkal 😉

iinuska
5. aug 2009

dupinka, nas Adamko to este tiez nema zahojene, my s tym chodime do nemocnice v Podun. Biskupiciach . Museli mu to uz 3x vytlacat. Teraz sme tam boli v pondelok, dufam, ze to uz bude dobre. O odbere krvi som pri tomto este nepocula

mystery7
5. aug 2009

lady: vdaka z atip, skusim tie tablety a aj vyprat najprv.

nas maly uz nechce lezat. tak ho davam do autosedacky. Uvazovala som aj nad kresielkom ale su vacsinou do 9kg a on uz teraz ma 6,6kg tak o chvilu bude na nic. rad okukuje zaclony, kolotoc a telka je najlepsia, lebo sa tam mihaju ludia a farby.
zatial sa vie otocit na bok, hrkalku drzi len ked mu ju dam do ruky, ale vie pekne pozerat za nou.

ladywitch26
5. aug 2009

mys, nasa je tiez taky telemaniak. skoro ani nedycha,ked sa pozera, ako sa jej tam mihaju farby.
hrkalku si este nevie drzat,len ked jej ju dam do rucky, ale co ma macku na hrazdicke, tak tu si uz vie pekne otacat a dvoma prstekmi pridrziavat.

zuzkaprofant
5. aug 2009

cafte aj moj kuka rad telku ale stale ho otacam aby nekukal tam aby sa mu ocka neskazili akurat mi spinka snat potiahne aspon hodku lebo dako posledny tt od kedy sme doma nespi mi velmi dlho ako dakedy 😀 dnes sme zase vrestali ked sme isli na prechadzku na celu ulicu ta som ho niesla v maduce a rukou tlacila kocar kym nezaspal neviem co tak place nikdy mi tak neplakal