Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
19. feb 2011

aj ja som si chcela zdriemnut s Mirkom, ale po 45min neustaleho upozornovania, aby si lahol a nevrtel sa a nekopal ma spanok presiel

jamaat
19. feb 2011

Ja som nespala, lebo som si chcela nechty nalakovať, kým bude Emka spať. Tak už mám krááásne bordové. Naposledy na dovolenke som mala 🙂 A idem do vane, ešte uvidím, čo s Monikou s vlasmi stvoríme. Ale keďže umiera, tak asi nič svetoborné to nebude. 😖 ...Škoda, že sa hlava nedá odmontovať, učesať a znovu nasadiť. 😅

emode
19. feb 2011

no tak u nas sa spanie nekonalo 😠 teraz tu sedi a kresli si ... u nas sa este dusi kapusta a budeme jest toho nasho vtaka ... a lokse sa podarili 😀

sssimi
19. feb 2011

Ahojte.
Tak ja som robila perky lekvárové, ale Sarah mi nimi pohrdla... Bože to decko má presne chute po tatkovi.... Je to až neuveriteľné. Teraz ešte opekám gaštany. To zas nebudem stíhať šúpať.... Mm je v robote a mama si prišla na chvíľku zobrať malú, tak neviem čo skôr od radosti, tak som si sadla 😀 Upratané je, už by bolo treba len chodbu povysávať, ale nechce sa mi ísť vyprášiť nádobu z vysávača.... Jaj už nech máme aj tam podlahu a bude pokoj....

borocka
19. feb 2011

Ahojte,
ja uz mam sabes. pato rano vstal o siestej a o desiatej uz zalomil do dvanastej, a do vecera do siedmej sme ltt vydrzali. cely den u nas prsalo, nikam sme nesli, sople ho stale drzia. aspon ze u nas boli neterky tak sa trochu lepsie prehrali decka.
dnes nove slova: lienka, muska, hreben, vnuk.
este vcera bol kazdy hmyz len pavuk, este aj cierna bodka na podlahe bola pavuk, a dnes uz pri ranajkach hlasil lienky na kvete 😲 tak konecne, lebo uz mi tie pavuky ktore videl vsade liezli pekne na nervy.
inak doobedu mlady pan nic nezjedol, a poobede chodil kazdu pol hodinu kukat do spajze, zjedol zopar placiek, pomaranc, jablko, chlieb s natierkou, jogurt. sa obzral ako take prasa 😖

baby, tie co mate chlapcov, ako ste na tom so stahovanim predkozky????????????????????????

ludmilabb
19. feb 2011

@mystery7 aku satku si kupila?
@jamaat jaaaj vsak vy sa idete plesuvat zase akcne fotky budu a nech ta Roman riadne vyzvrta 😀 a Monike skore uzdravenie

emode
19. feb 2011

@jamaat joj ako vam je dobre ... 😀 my vobec nie sme plesove typy ...
a pojdeme aspon ku svokrovcom, ak tak len na chvilu, lebo dnes odpadne o siedmej, aspon dufam ...

emode
19. feb 2011

tak toto posledne som pisala pre tromi hodinami a slecna este stale vystraja, teraz som uz od nej odisla, iba mi zuzlala prsniky a ked som ich chcela vytiahnut rev, tak dost 😠

mystery7
19. feb 2011

@ludmilabb kupila som hoppediz, nepouzivanu, peknej farby so zarucnym listom. Stala 48€ aj s postovnym a kocka mi ju poslala 1.triedou.
Buduci tyzden zacinam skusat uzly 😉

@borocka u nas za poobedie zjedol polku kiwi a ked bol vo vani, tak som mu za pol hodinu napchala 3/4 palacinky

A teraz vecer ked isiel pit mlieko, taku mm strelil po koreni nosa......dobre ze mu okuliare nerozbil, ale slzy mu este stale tecu ☹

@jamaat prijemnu zabavu prajem, odreaguj sa a vytancujte sa do rana

mystery7
19. feb 2011

ja by som tak isla na ples, alebo na nejaku dobru akciu 😅 aaaaaaaa

mystery7
19. feb 2011

@emode u nas dostal mlady pan po zadku, vypil mlieko a zaspal potichu bez zvycajnych vreskotov do 30min
Asi to budeme praktizovat castejsie ☹

Poobede sme ostali doma, vonku sa silno rozfukalo a zacalo aj poriadne snezit. Uz mame bielo, ja som z tej zimy uz unavena, chcem teplooooo

mystery7
19. feb 2011

zase som tu sama??? Na nervy ☹

kosska3003
19. feb 2011

@mystery7 uz som tu aj ja som mala 5 deti na starosti marika uz spi a teraz kukaju ostatny pri mne telku tak uz je pokoj my ideme za 2 tyzdne na svadbu taaaaaaaaaaaaaaak sa tesim o 7 pojdeme dat spat mariku a mozme ist tancovat dufam ze bude poslusna v noci

emode
19. feb 2011

ja som tu ... len hľadam Mickeyho pre Sofiu, nas najnovsi ulet ... inak baby, skusali ste to DVD spievankovo?? Sofia od toho nevie odtrhnut oci, ked nieco, tak maminka pec (prec), ocko pec, a tisko 🙄 🙄 🙄 ... asi to zatrhneme ... ked som jej tie pesnicky pustala na CD tak aspon tancovala pri tom ...

kosska3003
19. feb 2011

@emode uz som to dala bratovi stiahnut tak som zvedava ako bude reakcia potom napisem

mystery7
19. feb 2011

@emode a kde sa to da kupit? Cez net, ci v nejakom obchode?

emode
19. feb 2011

@mystery7 nam to posunula svagrina uz napalene, netusim, z kade to mala, ale Sofia to vyslovene "zerie" ...

ludmilabb
19. feb 2011

@mystery7 na zaciatku to boli s tymi uzlami zlozitejsie ale chce to cvik, ja som mala Storcha a novy ma stal 80 eur, ale oplatilo sa 😉
Mirko vystraja, si viem predstavit tu bolest, mna zase Sofia sticuje auuuu

jamaat
20. feb 2011

Ahojte, tak som tu, vytancovaná a s boľavou hlavou. Akčné fotky veľmi nie sú, voľáko to rýchlo ubehlo, pri tanci sme sa ani nestihli odfotiť.
Inak s vlasmi som sa dobre natrápila, vynerváčila, keď som si to len tak narýchlo skúšala, stálo to OK. A potom, keď už malo byť na ostro, tak zaboha nie niečo normálne stvoriť, asi aj preto, že som ich mala vyžehlené. Tak sme to nakoniec len vzadu zopli a bolo.
Vedľa nás pri stole sedela partia asi 60-70-ročných dedkov a babiek. Po polnoci po tombole vytiahli ligotavé klobúky, ligotavé vlasy, škrabošky a riadne to tam roztočili. Bohovskí boli! Jeden ujo perfektne tancoval aj rokenrol a takéto modernejšie rytmy. A teta nám povedala: Mládež, učte sa, ako sa to robí 🙂
My sme tohto roku boli bez ligotavých pokrývok hlavy, doteraz to tam zvykli predávať, ale posledné 2 roky nie. Tak nabudúce asi tiež už z domácich zásob vytiahneme 🙂

kosska3003
20. feb 2011

@jamaat ja sa tesim mna to caka za dva tyzdne svadba neviem dokedy budeme ale tiez budem kapat dufam ze svokra bude tak laskou prastena a mi ju pobavy ale asi az poobede kedze ona musi ist rano do kostolika a potom obed varit a s halvou som to vyriesila radsej tak ze idem ku kadernicke lebo tiez by som dopadla ako ty s vrkocom keby ze sa mam sama cesat

no marika je uz pol hodiny v postielke a este keca som zvedava ci zaspi ale mohla by kedze vonku je kosa neviem ani sa mi nechce chodit uz chcem jar teplo zima uz nechcem

mystery7
20. feb 2011

ja si tiez neviem na hlave nadhery vytvorit ☹ ale ja mam slabe vlasy 😉
@jamaat tak hlavne ze ste si vsetko uzili a dobre ste sa zabavili.

jamaat
20. feb 2011

Hodinu mi Monika žehlila vlasy a takmer 2 hodiny sme ešte skúšali čosi vytvoriť. Lenže ja mám vlasy veľmi nepoddajné, hlavu si odmontovať neviem a Monika umierala s angínou.

borocka
20. feb 2011

@jamaat a na co si sa trapila?? uz sa frizury nenosia. mala si si len vyzehlit, trochu natupirovat pre objem ( co tak pozeram na fotkach tak s tym maju trochu vlasy problem) a hotovo......... aj ked rozpustene vlasy na plese dost zavadzaju, co??

mystery7
20. feb 2011

keby si mala nejaku super zaujimavu spon, stacilo zopnut a basta. Nemam rada ucesy ako torty na hlave 😉

kosska3003
20. feb 2011

@borocka frizury sa nosia ale nie ako kedysi ze torta na hlave hadam nepojdem v novych satoch a na hlave budem mat vrkos alebo vyzehlene vlasy to nesim cely rok aspon v tento jeden den chceme vyzerat pekne

@jamaat ale mala si to pekne ku tym satom co som videla foto na fb kocka si bola a tie topanky ako ja si berem na opatku ale baleriny v pripade nedze bude v kabelke 😀

mystery7
20. feb 2011

a vcera som sa zabudla pochvalit. Pri rannom umyvani zubov sme nasli prerezany prvy ocak a dnes druhy-huraaaa. Vyzera to, ze zajtra moze byt 3.a posledny max do konca tyzdna.
Ked si predstavim, ze uz sa tlacia od silvestra, co mal bombule, nespal po nociach.....najvyssi cas.

kosska3003
20. feb 2011

moja Marika stale nespi uz je v postielke hodinu a 45 minut a nist idem skusit ku nej si lahnut asi

mystery7
20. feb 2011

@kosska3003 ja na take prilezitosti chodim ku kadernicke, inac by som isla s umytymy a vyfukanymi vlasmi, viac nevie 😅

borocka
20. feb 2011

@kosska3003 ku krasnym satam staci pekny make up ( to zrejme nenosime kazdy den, teda nie vecrne licenie) vyraznejsie sperky...... a uces ozaj, ja davam prednost niecomu jednoduchemu, lahko zopnutemu od tvare prec.

@kosska3003 cooo???? to asi zle citam kolko uz mala lezi v posteli???? si jej dala nejake oblbovaky? alebo s cim sa tolko prezabava????

kosska3003
20. feb 2011

@borocka no to si tam vykecava minule tam bola 2 hodinky hodinku a pol pospala a ja som mala 3,5 hodiny veget ale uz spi bola som pri nej a do 10 minut zaspala
ved ani ja nie uces ze mi ich bude 3 hodiny robit ale tak uces ale musi byt jednoduchy ale musi aj vyfukanie je uz pre mna uces kedza ja sa rnao zobudim dam do gumicky a frcim cely den az do vecera kym nedam gumku dole