Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
28. feb 2011

@borocka my chodime ku kadernicke. Predsa to ma v ruke, je to rychlejsie 🙂
@sirinka rychle uzdravenie prajem. Nemas to lahke, to verim. Drzte sa

jamaat
28. feb 2011

@borocka Veď my máme to isté kresielko.

kosska3003
28. feb 2011

ahojte tak vyzera to tak ze jej to uz plne ide prec tak dr sa nekona klop klop dnes bola cervena ale len z tepla sedela pri radiatore ked kukala spievankovo dnes aj zaspala bez mna tak je super stare kolaje sa vracaju som rada a co sa strihania tyka tak uvidim ak by som ju v lete ak bude teplo ale inac jej chcem dlhe ak bude ovsem suhlasit a bude sa chciet cesat ak nie tak pojde na kratko

borocka
28. feb 2011

@jamaat uz dako vela zhod 😝

mystery7
28. feb 2011

tak Mirko dnes potiahol 2h 30m 🙂 som si posurfovala, co som potrebovala.
Teraz mi ide druha pracka pradla, dufam, ze to do rana poschne.

@mimi21 vyskusaj ten feniklovy caj, alebo aj zaludocny-ty ich pi a budu aj v mlieku. Jedavas aj jogurty?? A to masirovanie bruska pri kazdom prebalovani naozaj vyskusaj, pomaha to.
@borocka co sa tyka surodeneckych bojov, tak som aj ja zvedava ako to bude u nas. Dufam, ze aspon zo zaciatku bude ok. Neboj sa strihania strojcekom, je to jednoduche a rychle. Ak ho zaciatkom maja ostrihas na 2cm, tak mu postupne cez leto budu rast a slnko mu ich vytaha, ze bude blondacik 🙂

sirinka
28. feb 2011

no...akurat ze magde momentalne nic nezabera na teplotu...ani paralen ani nurofen a ani obklady nejako zvlast nestiahli... ☹

borocka
28. feb 2011

@sirinka a ma velmi vysoku teplotu??? skusila si cipok?? viem ze je to take neprakticke, ale nam na vysoke teploty zabera len ten, obycajny paralenovy.

@mystery7 ale ked mne sa paci s takymi dlhsimi, mne sa aj chlapy taki pacia, nastylovani 😉 a patovi to velmi pristane. ozaj ma trochu zvlastnu lebku, tak to nechcem zvyraznovat, radsej ju skryjem vlaskami 😉 ale urcite raz aj na strojcek dojde. a neboj neboj, mirko uz bude mat dva roky, bude rozumnejsi, urcite bude braceka lubit a decke trenice k tomu patria

iinuska
28. feb 2011

@sirinka ach jaj. Najblizsie skus dat cipok, ak mas

jamaat
28. feb 2011

Pred pár dňami som videla niečo podobné naživo: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10095017&tab=1

mystery7
28. feb 2011

@borocka ja ta obdivujem, ze vies strihat Patka noznicami, Mirko by uz mal ocvakane usi 🙂

iinuska
28. feb 2011

@jamaat divne, nie ? 😕

kosska3003
28. feb 2011

@jamaat ja som nad rozmyslala ci kupit taketo alebo tu klasiku nakoniec som pre velkost zvolila klasiku

mystery7
28. feb 2011

@jamaat ja som to v zime uz videla, je to sranda. Vlastne ako sportovy kocik bez kolies 😀

borocka
28. feb 2011

@mystery7 aaaale, neprehanaj 😔 nie som profik, ale pri dlhsich vlaskoch sa tie skok skryju. a usi ma zatial cele 😉

jamaat
28. feb 2011

Nemusí to byť zlé také sánky. Takto by som aspoň Emku nevykydla, ako sa mi pár krát stalo 🙂

hoogy
28. feb 2011

dnes som dostala nove mama a ja. a je tam clanok o potapani deti. taky dost negativny. napisate mi cosi o tom myslite. lebo ja nemam pocit ze matko ma z potapania nejaky stres alebo ze by som ho tym nejak tyrala.dobru noc vam inak prajem

kosska3003
28. feb 2011

@hoogy presne som to aj ja citala ono mozno u niektorych deti to je take ze teror co som mala v skupine jedneho chlapca tak on sa proste bal ponarat sa zacal az v tretom kurze aj to len tak ze sekunda ale moja Marika ked je vo vode ona sa aj sama ponory je stastna vo vode ked nechce ja ju nenutim boli uz aj take pripady ze nemala naladu tak som sa s nou hrala a robila ine veci a namyslim si ze by som jej robila zle alebo obrala o radosti ako tam pise ten pan v tom clanku

soffi
28. feb 2011

@jamaat s tymi vlaskami s tebou suhlasim, podla mna to nempomoze, nam kadernicka vravela aby sme malej prisli kazde dva mesiace podstrihnut tie konceky, ale ze aj ked ju dame do hola, husatotu vlasov to nezmeni, nuz ale to kazda kadrenicka vrvai inac...

mymame teraz vybavovacky ohlaodm bytu, dnes sme si konecne jeden uz naostro vybrlai, zajtr abehacky po bankach no proste uplna pohodicka 🙄 ale ench uz sme vo svojom

sirinka
28. feb 2011

@borocka
@iinuska no prave mam paralenove cipky...ale tie panadolove su lepsie, uz bol mm kupit...
ma tak do 39°C

sirinka
28. feb 2011

@jamaat aj znamy to maju, ale podla mna je to neprakticke pre take uz vacsie dieta....

jamaat
28. feb 2011

@sirinka Ktovie, chcelo by to vidieť naživo poriadne. A tá tyč vzadu sa dá odmontovať. Ale kupovať to nemienim 🙂

nikanika28
1. mar 2011

Ahojte
Tak u nas vladne nejaky brusny trt, najprv Luki, potom mm a teraz uz aj ja...krce v bruchu, unava, zle na vracanie 🙄 🙄 ..tak sa len modlim, nech to este aj Klara nechyti 🤐 ..obidvaja to mali len dva dni, tak dufam, ze aj mne to dnes prejde, mam robit tri torty 😝 😅
Baby, ake caje davatem pit detom? Davate aj zeleny?

mimi21
1. mar 2011

@borocka no po porode som sa rychlo dostala do formy 😀 na nejake vypadky nebol cas, teraz ani poporodna depka nebola ako pri Ninke 😅

iinuska
1. mar 2011

dobre ranko

@nikanika28 Adamko nejako velmi caj nechce. Ked mu aj uvarim, tak jednu salku ma aj na dva dni. Pije len cistu vodu. Ale ked mu uvarim, tak detsky rooibos. Kupujem ho v lekarni

nikanika28
1. mar 2011

@iinuska hm, ked Klara toho caju vypije aj dva litre niekedy a uz neviem, aky jej mam davat 😒

sirinka
1. mar 2011

@nikanika28 napr. roibos mozes davat...

borocka
1. mar 2011

@nikanika28 ja malemu uz nedavam specialne decke caje...........taky aky pijem ja,ma aj on.........teda az na niektore bylinkove. a skus jej dat aj sirup, alebo dzus pre zmenu.

luba142
1. mar 2011

ahojte boli sme vonku,je tam sice slnecno,ale zase fuka ten slahnuty vietor,ale aspon nemrzne ako minuly tyzden 🙂

@sirinka aj nasa mava take vysoke teploty, teraz uz jej sice davam sirupy,ale ked bola mensia nechcela ich tak som striedala cipky mala som paralenove a nurofenove...nemohol sa jej zhorsit zapal v usku, ci to ma zase anginu ako Klarka?? Pri angine sme taketo teploty mali 3 dni kym nezabrali ATB, pri poslednej sa mi nedarilo ju zrazit tiez ☹ ☹

borocka
1. mar 2011

ozaj, neviete mi poradit kedy dat malemu sirup na kasel???? on vlastne cely den nekasle, ale akonahle ideme spat tak cez den chyti hysak brutalny a v noci este horsi.........ako dlho trva kym to zaberie?? teraz mu davam decky mucosolvan junior, vzdy tak pol hodku pred spanim...........

luba142
1. mar 2011

@nikanika28 ja davam zatial len ovocne caje Popradske, ale ked som mala tak som k nim supla aj roibos 😉 , zelene a bylinkove nedavam, teda ked bola chora s prieduskami vtedy som mala decky caj na priedusky a kasel
A co sa tyka toho crevneho trta 😀 , mozes cakat, ze to Klarku neobide, my sme to mali v auguste vcetci jeden den a to bola Kika prec a dosla akurat ked sme s mm lietali tak do dvoch dni to mala aj ona ☹