Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
6. aug 2009

koska moja mala naposledy pred 3tyzdnami 60cm a 5150g

ladywitch26
6. aug 2009

no, esteze som ju zobudila. taka bola zakakanaaaa. a ona si v tom kludne spinkala, normalne som ju mala problem zobudit,co sa jej tak dobre spalo. a vsak coby nie, to teplucke, ritku jej hrialo... 😀

jamaat
6. aug 2009

A ja som moju poriekla. Vzápätí, ako som sa pochválila, tak sa zobudila, najedla sa a hoci jej oči zatvára, tak len reve a nedá sa utíšiť a uspať.

sirinka
6. aug 2009

caute...tak ta nasa este viac ako tri hodky hadam ani nespala... vcera vecer sme sa pokusili ulozit ju na 5x do postielky aj tak skoncila u mna v posteli. a teraz zaspala sama pod hrazdickou ani nechapem ako...uvidime, na ako dlho..

zuzkaprofant
6. aug 2009

😀 cafte moj spinka zase pohral sa okusal hrackam ritky a spinka inac nedala som mu rano mliecko ale len razkovy cajik a asi pomohlo mu to sa mi zda ze bol moj drobec prejedel 😀

sirinka
6. aug 2009

magdulik uz kukuckuje u mna na rukach... 😝
zuzka a ake mu davas mlieko?

emode
6. aug 2009

jamaat
hore dole ako na husenkovej drahe 😀 podobne aj u nas takze ja pripadny uspesny den v spani beriem s rezervou 😅
neviem ako vase dietky ale moja si zvykne pri papani a po zdriemnut tak na 10-15 minut a potom sa ale preberie a spinkat eeee 😅

siri magduska je dpslova tvoja babenka 😀

sirinka
6. aug 2009

emode presne tak...aj u nas je to spanie take vselijake...ale ved co, aj z toho rychlo vyrastu...

zuzkaprofant
6. aug 2009

moje si odsavam bo zase mi strajkuje odmieta pit s cicika a davam mu aj 2krat do dna umele od hippu
uz je moj hore placka ta spinkal tak pol hodky 😠

iinuska
6. aug 2009

Ahojte, no nas drobcek si za posledne dni zvykol cez obed pospat tak 2 az 3 hodinky a to je asi tak vsetko. No este zaspi vonku v kociku, ale aj to nie vzdy. Teraz spinka od 12, tak cakam, ze sa kazdu chvilu zobudi.

jamaat
6. aug 2009

emode, veď ja som sa tiež nechválila po prvom dni 🙂

siri, moja pod hrazdičkou nezaspí. Keď je unavená, tak ju to práveže rozčuľuje a musím dať hrazdičku preč.

Emka stále myksľuje rúčkami-nôžkami, diriguje, také prudké pohyby sú to. Tak som zvedavá, keď si ich už začne ovládať poriadne, či bude s nimi tiež stále hýbať.

iinuska
6. aug 2009

Chcem sa spytat, ci aj vasi drobci sa vedia prekakat az na krize. Neviem, ci je to v plienkach, alebo co. Pouzivam Pampersky 4 az 9 kg.

jamaat
6. aug 2009

iinuska, aj moja. Používam Babylove, Tesco, Huggies, ale prekakať dokáže všetky. 🙂

iinuska
6. aug 2009

jamaat, no tak je to jedno aku plienku. Co uz, ale hlavne ze kakame 😉

zuzkaprofant
6. aug 2009

jasne ze dokazu aj na krk 😀
dievcata aj vase babatka vsetko beru do ustociek moj akurat obeduje deku a vsetky hracky ukusuje a celu rucku si dava do ust mam mu ju vyberat alebo nechat to co ho to neprejde? ;

Ked sme boli na sk u nasich tak so ho nechala v kociku tak na holaka len som na neho prehodila plienocky a on mi pokakal cely kociarik 😀 😀

sirinka
6. aug 2009

nasa si zatial dava iba pasticky, hracky este nechyta...ja sa jej ich snazim z ust vyberat, nechcem, aby si na to zvykla...

luba142
6. aug 2009

inuska ja som tiez skuasala vseliake a vsetky prekaka ked nalozi poriadne ale pampers uz nepouzivam lebo sa mi zda ze je stale plna ze nevidrzi dlho niekedy som menila aj kazdu hodinu teraz mam väcsinou babylove

zuzkaprofant aj nasa stale dava do ust rucicky a ked ma nieco v ruke tak aj to vzdy ma mokre rukavy az po lakte 😀 ale hracku sama este nechyta len ked jej podam

jamaat
6. aug 2009

Tak my máme čerstvý príspevok do Klubu ogrcaných plachiet. A poriadny!!!

iinuska
6. aug 2009

nas Adamko si dava tiez zatial iba pasticky do pusinky, hracku nejako do ruky nechce, stale zatina pasticky.
Ale uz sa zacal pravidelne otacat z bruska na chrbatik. Sice len do jednej strany, ale ved raz sa mu podari aj na druhu stranu 🙂

mimi21
6. aug 2009

čafte
my sme celý vyhádzaný ☹ ☹ ☹
ja uz neviem z čoho by to mohlo byť, ale teraz to máme aj na telíčku, na brušku a napríklad aj na priehlavkoch 😒
neviete z čoho by to mohlo byť?
aj vo vláskoch, chúďatko stále sa škrabe

zajtra ideme na kĺbiky tak sa zastavím aj u DR. - som zvedavá čo mi povie

mimi21
6. aug 2009

sme celí vyhádzaní
ach tá slovenčina...

sssimi
6. aug 2009

My sme boli v NR. Malá keď nespala, tak nariekala, ale stihla som si kúpiť blúzku a nohavice na svadbu. A Nhavice boli zlacnené z 2tisic na tisicku a sú perfektne príjemné...

kočky kedy sa počíta koniec 3tieho mesiaca? 3 mesiace a 3tt, alebo 2mesiace a 3tt 😅

kosska3003
6. aug 2009

sssimi na konci 3 takze 3 a 3tt si myslim nie

sirinka
6. aug 2009

koniec tretieho je 2 mesiace a 4 tyzdne...teda ked zaciname 4. mesiac...teda uz za chvilku 😉
a uz zabudnite na tie tt teda tyzden tehotenstva 😀

monkap
autor
6. aug 2009

siri: mne sa paci ako baby stale vsetko pocitaju na tt 😀

jamaat
6. aug 2009

siri, mne už bolo dávno smiešne s tým používaním tt. .........Kedy idete na dovolenku?: O 2tt. 😀

monkap
autor
6. aug 2009

jamaat 😀

jamaat
6. aug 2009

S Emčou sme sa spolu vykúpali vo veľkej vani a to ju tak zmorilo, že už odkväcla a spí. 🙂

mimi21
6. aug 2009

no jamaat, tak uz vies ako na nu, tak kazdy vecer SUUUP do vane s malou 😀 😀 😀

mimi21
6. aug 2009

baby ja som oprasila stepper, bolo by uz daco s tymi kileckami treba robit...
dala som 500 schodov a mam dost, dakedy som davala tak 1300, ale to uz bolo daaaaaavno 😵