Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
7. mar 2011

@borocka a Babrborka ma pekne topanky vobec nie su nejako okopane takze kludne by sa dali este pouzit, chystam sa nejake do bazaru dat

luba142
7. mar 2011

@borocka mas casu nad tym plakat si strasne mlada mozes mat este aj za 10 rokov dalsie babo ked na to pride a niekto sa najde...no ale snad to bude aj skorej,nikdy nevies 🙂

borocka
7. mar 2011

@luba142 viem ze mozem, ale chcela som hned aby mal pato s kym vyrastat. no co uz. a ak sa este dam niekedy s niekym na dieta, tak urcite si budem moct dovolit vsetko komplet nove pokupit. takze zatial to budem takto riesit

soffi
7. mar 2011

@borocka neboj, vsetko na svete ma svoj dovod, ak to tak nema byt tak je to asi lepsie , ze ho teraz mat nebudes, je to proste tak, a ak to ma prist tak to urcite pride, neboj 😉

iinuska
7. mar 2011

@soffi pekne si to napisala 🙂

jamaat
7. mar 2011

@borocka My blbane naivné potrebujeme od života facku, aby sme sa spamätali. Len sa neľutovať, zobrať si ponaučenie a hor sa do ďalšieho života. 😉

sasajka
7. mar 2011

Kočky, ahojte, mám májovú princeznú, chcela by som sa vás opýtať koľko rozprávajú vaše zlatíčka? Myslím, či už vedia dvojslovné vetičky, prípadne viacslovné 😉 🙂 Lebo tá moja má takých 15 dvojslabičných slovíčok a to je asi tak všetko 😝 Žiadne vety ani náznaky zrozumiteľnej reči 😀 Ďakujem za každú odpoveď 🙂

iinuska
7. mar 2011

@sasajka ahoj 🙂 Moj Adamko rozprava v podstate vsetko.Viacslovne vety su na dennom poriadku Nieco menej zrozumitelne, ale my mu rozumieme 😀 Ale ono je to fakt individualne. Starsi syn nerozpraval do dvoch rokov skoro vobec

sasajka
7. mar 2011

@iinuska jej ďakujem za odpoveď, aj som si myslela, že druhé detičky v jej veku viac rozprávajú, ale viem, že netreba porovnávať 😀 Ale aj tak by bolo fajn, keby dokázala aspoň jednoduchú vetu... 😒 No neva, ešte si asi počkám 😉

borocka
7. mar 2011

@sasajka my napr tiez vety neskladame. sice vie sklonovat aj casovat, a jednoduche 2-3slovne naucene frazy dokaze dopakovat, ale sam od seba vetu neposklada. to zacne vacsina deti az po dvoch rokoch.
urcite si este nerob starosti, za tie 2-3mesiace kym doplnite dva roky sa este nauci tolko slov, ze uzasnes 😉

borocka
7. mar 2011

@jamaat ani mi nehovor, ako si nadavam. krava mlada naivna 😠

@soffi ja viem ze to myslis dobre, a v podstate mas pravdu, ale lahsie sa to hovori ako zije 😒

kosska3003
7. mar 2011

ahojte no ani vas nejdem citat ste toho hodne popisali na svadbe bolo super mala v pohode aj kostole obsedela ked mala lentilky v sale len tancovat chcela ine nie stale dj ani prestavku nemohol mat lebo hned chcala aja aja tak vola hudbu vcera som dospavala a dnes som objednala Dudince tak ideme si odychnut do piatku vykupkat sa vymasirovat sa tesim konecne budem mat zmenu

ja tiez veci nepredavam zatial uvidim mam ich komu este dat a ak nebude nik chciet tak ked budeme mat druhe babo a vyrastie z toho tak popredam co sa bude dat

soffi
7. mar 2011

@borocka ja som tiez chcela hned dalsie babatko ale ekon,sutuacia nepusti...nuz mozno je to tak lepsie, neboj patko a ninka pojdu do skoly a my vtedy budemem mat druhe abudeme si chvlait ako super ze sme teraz na md ked sa s malymi treba ucit 😉

jamaat
7. mar 2011

@borocka Hehe, však viem, o čom hovorím. 😅 😕

borocka
7. mar 2011

@soffi to mi ani nehovor, ja sa na to tak netesiim 😠 moja mama chcela aby som sla za ucitelku lebo vraj viem vysvetlovat, a ja som tak nemala trpezlivost s najmladsimi surodencami im daco vysvetlit a cakat kym pochopia. no amen tma.
@jamaat pre teba je to uz len spomienka a zda sa ze teraz sa tvojej rodinke dobre dari 😉 tak dufam ta napodobnim aj v tomto 😀

jamaat
7. mar 2011

@borocka Môžem ťa utešiť, že som bola na tom horšie ako ty. Aj finančne, aj rodinným zázemím. Tak hlavu hore, život máš pred sebou.

mystery7
7. mar 2011

nejake smutne temy ☹ @borocka zivot je tazky, nastastie si silna osobnost, zvladas to, ty sa budes smiat ako posledna 😉 aby si nakoniec nemala este 3 dievcata 🙂

hoogy
7. mar 2011

ahojte kocky,ale ste toho popisali cez vikend.
ja veci nepredavam,akurat sme sa s manzelom rozhodli ze skusime druhe tak nejak po lete ked uz budeme usadeny v novom.takze sa nam snad zidu.a ked bude dievca tak ved na doma je to jedno. a dievcatka tiez nosia bledomodre.

@borocka a k tym jazykom, ja som ucila v anglickej skolke a tam sme mali deti co hovorilinaraz aj troma jazykmi a nemali ziadny problem🙂

borocka
7. mar 2011

@mystery7 ani nestras, bohate by stacila jedna baba 😀 😀
ja sa tak zvyknem utesovat, ze kym on ma prebdene noci na party a opicu cely den, tak ja sa v noci fajn vyspim a za den sa mi ujde 1000 usmevov, 100 objati a 10 pusiiek 😉

kosska3003
7. mar 2011

@mystery7
@luba142 aby nezabudla tie dvd vam poslem az buduci tyzden lebo tento mi to nevychadza kedze idem zajtra prec a posu nestiham ale v pondelok za tyzden uz vam to isto poslem

borocka
7. mar 2011

@hoogy ale tie jazyky sa zrejme ucili celkom od narodenia,ze??

hoogy
7. mar 2011

@borocka no dva mali od narodenia a potom od 2 rokov treti.
ja co ucim deti tak nemaju ziadne problemy. ale to je na dlhsiu debatu. ja som o tom pisala totiz aj bakalarku tak mam co to prestudovane🙂

luba142
7. mar 2011

@kosska3003 jasne pekne si oddychni....pockame este tyzden vydrzime 😀 😀 😀

kosska3003
7. mar 2011

@luba142 no tak to si isto odycnem varit nemusim upratovat nemusim len kavu si budem varit mala bude mat tatu no radost zit

soffi
7. mar 2011

@borocka tvoj byvaly je chudak, ja ho uprimne lutujem, pretoze on ked dospeje tak pochopi co vsetko stratil a za co to vymenil...ale cas nejde vratit spat a on uz nikdy nevrati tie krasne roky kedy jeho syncek vyrastal, kazdopadne si pre mna velka bojovnicka a mozes byt na seba hrda, buducnost neries, myslim z enajhorsie mate za sebou, a ver mi, ze pridu ovela krajsie dni a ty budes v zivote stastna-uprimne ti to zelam moja, to najpodstatnejsie predsa mas-muz tvojich snov ti prave spinka v izbicke 😉

jamaat
7. mar 2011

@soffi Múdro píšeš borocke.

jamaat
8. mar 2011

Ahojte. Včera som sa zabudla pochváliť, že deň prešiel bez jediného hysáka, aj večer sme sa v pohode vychystali. Ale dnes už špekuluje. Najskôr sa nie z pyžama prezliecť a teraz len lekvár z vianočky olízala a už sa vrtí a mraučí, ale von zo stoličky ísť nechce. Tak sa postojačky prehla dozadu, že som ju už na zemi videla. Neznášam, keď to robí!

emode
8. mar 2011

Dobre rano,
tak ja som uz tiez slusne vytocena ... od pol siestej hore a napriek tomu, ze vie povedat vsetko, co chce a potrebuje, tak nic ine od rana nepocuvam, iba revy, skreky a trucovanie, ked nieco mame spolu urobit 🙄 😠 dvere by som vsetky prerazila ...

iinuska
8. mar 2011

dobre ranko
MDZ, MDZ, chlapi su nadrz 😀
My mame za sebou kludne ranajky, teraz pozerame spievankovo, a neskor ideme na ihrisko. Vyzera byt pekne . Slniecko uz svieti 😎
Len neviem co mam dnes uvarit

soffi
8. mar 2011

u nas tiez noc na nic....zobudila sa o tretej a nie a nie zaspal, do pol piatej hore....nedavno sme dobrlai atb a zasa kasle....a mna neviem preco taka debilita v noci napadla, asi kvoli tomu dievcatku co zomrelo v Myjave som sa vzdy bala ze nedycha a som ju vzdy sledovala, takze do rana ziaden spanok, zdalo sa mi ze ma aj tepltou, ale zubky jej vraj nejdu, viete, ta kamoska co mi nedavno zomrela tak jej zistili ze ona bola 2 tyzdne predtam chora, dali jej zle atb, ktore len priznaky potlacili, ale choroba ostala-mala zapal pluc, a oni liecili priedusky...a preto zomrela....tak som si na to v noci spomenula a vzdy som to mala v hlave, ze co ak aj ninke dali zle lieky a preto stale kasle...viem, ze je to malo pravdepodobne, ale neviem preco ma to tak napadlo a nemohla som ani spat, normalne ma pochytila panika, zda sa mi aj , ze sa mi nieco asi take snivalo predtym ako sa ma zobudila. tak mozno je to tym