• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
:grinning: som myslela, ze uz ich to prejde... ale zjavne sa im to tt paci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jamaat aj ja som prave vyliezla z vane s malou...ale ta tak kricala pri obliekani, mm to skoro psych. nevydrzal :sweat_smile: tak teraz je napojena na mliecku...
6. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je sila zvyku to tt ved ale hlavne je ze sa chapeme nie
ja som tiez malu okupala potom odpadla a zaspala sa zobudila najedla a spi dalej tak super
6. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri nasa mala spi uz od pol siestej ako zarezana no nevoiem co bude v noci robit
6. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba neboj spat :wink:
6. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, večer nebýva problém, iba cez deň. Tak asi aj cez deň aspoň 2-krát vlezieme do vane na polhodiny. :slight_smile:
6. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koska nemozeme ju zobudit neviem ci ju mam nechat spat :slight_smile:
6. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba nebud ju to bude horsie este ked sa zobudi ju nakrm prebala a mozno bude spat dalej
moja tak raz spala cely den len som ju nakrmila prebalila a spala mi dalej bala som sa ze co bude robit v noci a spala dalej :slight_smile:
6. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri, ja som radšej do tt ani nechcela vŕtať, no ale keď si už začala... :slight_smile:
Ja kým som si vlasy ešte rýchlo umyla, tak už mi kričali, že si mám pohnúť, lebo že už zaspáva. Tak len pár krát si logla a zaspala. Idem si asi mlieko odstriekať, lebo mi dosť zostalo.
6. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tu moju zatial ziadna terapia nezabrala 100% zo spankom...uvidime, ci sa po troch mesiacoch nieco zmeni hehe... dnes sa prvykrat natiahla rucickami cielene po hracke... a klarka vcera povedala prvu jednoduchu vetu...ze "ujo kosi" :grinning:
6. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri, tak to máte hneď dva dôvody na oslavu. Ja už si vôbec nepamätám, kedy Monika začala chodiť, rozprávať a tak. Aj som si to zapisovala, ale stratilo sa to, lebo len na papieri to bolo. Vtedy som na pamätnú knihu nemala peniaze.

Aj ja čakám na tie spásne 3 mesiace, čo sa bude diať. A ak nič nepomôže, tak pokrstiť by ste ešte mali dať :wink:
6. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat to je proti nasmu presvedceniu, takze toto sa konat nebude...a furt si hovorim, ze snad do puberty sa spavat nauci hmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky ste este tu?
6. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic :frowning2:
6. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi sme
6. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koska zobudila sa o pol deviatej prebalila som ju nakrmila a spi dalej :slight_smile:
6. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri Kristinka v 2rokoch uz rozpravala ako dospela a pusa sa jej nezavre doteraz
6. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi nezjedla si nieco z coho to moze mat?
6. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte co preberate?

nasa babulky spinka tak ze idem kuknut co tu nove
6. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri, veď viem, práve preto ti to navrhujem. :slight_smile: ...Nedávno nás s dcérou v meste zastavili takí dvaja mladíci, vyzerali ako mestskí policajti s ruksakmi. Boli mi divní, tak som po nich kukala a asi preto nás zastavili. Začali rozprávať s anglickým prízvukom, tak som myslela, že sa chcú spýtať na cestu niekam. Až potom som si všimla, že mali na "uniforme" ceduľku s nejakým ježišovským nápisom. Vraj sú z Ameriky a majú poslanie a tak. No tak sme prehodili pár slov a potom som sa už veľmi ponáhľala. :slight_smile:
6. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba novidis som ti vravela a aj tak je :slight_smile:
bambi vselico
6. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mate nove?
6. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, aj Emke sa spravili nejaké malé vyrážky do rána, ale len na brušku. Včera som jedla iba čučoriedkový kompót, tak neviem, či z toho, alebo sa len nejak zaparila. Lebo kompót som už jedla aj predtým. A bolo to vôbec včera? Ci pana, to bolo asi predvčerom. Časové súvislosti mi teraz totálne unikajú.
Mimi, už dávno som sa ťa chcela spýtať: Nečítala si náhodou Knihu o cintoríne? Používaš totiž niektoré výrazy, ktoré mi ju pripomenuli. :slight_smile:
6. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba no nasa si dala nacas s rozpravanim...ale kazdym dnom sa nauci aj dve tri nove slova...

jamaat no take stretnutia potesia...ja uz preventivne hned kricim nie, ked sa ku mne niekto blizi a ma taky extra nabudeny pohlad... :grinning:
6. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...kto zvyknete grilovat z mleteho masa? dajte nejake tipy....
6. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koska ale dufam ze bude spat az do rana :slight_smile: ,mne este neprespi 11 hodin my sme radi aj za 8-9 hodin a to tiez nieje pravidlo
6. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri nasa bola sikovna aj skoro chodila ale som zvedava teraz na Barborku a grilujeme len normalne maso a ryby
6. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=588471

Práve si dávam asi deci červeného vína. :slight_smile:
6. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat no ked to je od newmana....asi to bude ok....
6. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len pivo lubim to som pila aj ked som bola tehu ale len jedno alebo potom nealko
6. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tu sú dobré veci, najmä o vedomostiach lekárov. http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=588428
6. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok