Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
6. aug 2009

😀 som myslela, ze uz ich to prejde... ale zjavne sa im to tt paci 😝

jamaat aj ja som prave vyliezla z vane s malou...ale ta tak kricala pri obliekani, mm to skoro psych. nevydrzal 😅 tak teraz je napojena na mliecku...

kosska3003
6. aug 2009

no to je sila zvyku to tt ved ale hlavne je ze sa chapeme nie
ja som tiez malu okupala potom odpadla a zaspala sa zobudila najedla a spi dalej tak super

luba142
6. aug 2009

siri nasa mala spi uz od pol siestej ako zarezana no nevoiem co bude v noci robit

kosska3003
6. aug 2009

luba neboj spat 😉

jamaat
6. aug 2009

mimi, večer nebýva problém, iba cez deň. Tak asi aj cez deň aspoň 2-krát vlezieme do vane na polhodiny. 🙂

luba142
6. aug 2009

koska nemozeme ju zobudit neviem ci ju mam nechat spat 🙂

kosska3003
6. aug 2009

luba nebud ju to bude horsie este ked sa zobudi ju nakrm prebala a mozno bude spat dalej
moja tak raz spala cely den len som ju nakrmila prebalila a spala mi dalej bala som sa ze co bude robit v noci a spala dalej 🙂

jamaat
6. aug 2009

siri, ja som radšej do tt ani nechcela vŕtať, no ale keď si už začala... 🙂
Ja kým som si vlasy ešte rýchlo umyla, tak už mi kričali, že si mám pohnúť, lebo že už zaspáva. Tak len pár krát si logla a zaspala. Idem si asi mlieko odstriekať, lebo mi dosť zostalo.

sirinka
6. aug 2009

na tu moju zatial ziadna terapia nezabrala 100% zo spankom...uvidime, ci sa po troch mesiacoch nieco zmeni hehe... dnes sa prvykrat natiahla rucickami cielene po hracke... a klarka vcera povedala prvu jednoduchu vetu...ze "ujo kosi" 😀

jamaat
6. aug 2009

siri, tak to máte hneď dva dôvody na oslavu. Ja už si vôbec nepamätám, kedy Monika začala chodiť, rozprávať a tak. Aj som si to zapisovala, ale stratilo sa to, lebo len na papieri to bolo. Vtedy som na pamätnú knihu nemala peniaze.

Aj ja čakám na tie spásne 3 mesiace, čo sa bude diať. A ak nič nepomôže, tak pokrstiť by ste ešte mali dať 😉

sirinka
6. aug 2009

jamaat to je proti nasmu presvedceniu, takze toto sa konat nebude...a furt si hovorim, ze snad do puberty sa spavat nauci hmmm 😝

bambi7
6. aug 2009

cafte babulky ste este tu?

bambi7
6. aug 2009

tak nic ☹

luba142
6. aug 2009

bambi sme

luba142
6. aug 2009

koska zobudila sa o pol deviatej prebalila som ju nakrmila a spi dalej 🙂

luba142
6. aug 2009

siri Kristinka v 2rokoch uz rozpravala ako dospela a pusa sa jej nezavre doteraz

luba142
6. aug 2009

mimi nezjedla si nieco z coho to moze mat?

bambi7
6. aug 2009

no cafte co preberate?

nasa babulky spinka tak ze idem kuknut co tu nove

jamaat
6. aug 2009

siri, veď viem, práve preto ti to navrhujem. 🙂 ...Nedávno nás s dcérou v meste zastavili takí dvaja mladíci, vyzerali ako mestskí policajti s ruksakmi. Boli mi divní, tak som po nich kukala a asi preto nás zastavili. Začali rozprávať s anglickým prízvukom, tak som myslela, že sa chcú spýtať na cestu niekam. Až potom som si všimla, že mali na "uniforme" ceduľku s nejakým ježišovským nápisom. Vraj sú z Ameriky a majú poslanie a tak. No tak sme prehodili pár slov a potom som sa už veľmi ponáhľala. 🙂

kosska3003
6. aug 2009

luba novidis som ti vravela a aj tak je 🙂
bambi vselico

bambi7
6. aug 2009

co mate nove?

jamaat
6. aug 2009

mimi, aj Emke sa spravili nejaké malé vyrážky do rána, ale len na brušku. Včera som jedla iba čučoriedkový kompót, tak neviem, či z toho, alebo sa len nejak zaparila. Lebo kompót som už jedla aj predtým. A bolo to vôbec včera? Ci pana, to bolo asi predvčerom. Časové súvislosti mi teraz totálne unikajú.
Mimi, už dávno som sa ťa chcela spýtať: Nečítala si náhodou Knihu o cintoríne? Používaš totiž niektoré výrazy, ktoré mi ju pripomenuli. 🙂

sirinka
6. aug 2009

luba no nasa si dala nacas s rozpravanim...ale kazdym dnom sa nauci aj dve tri nove slova...

jamaat no take stretnutia potesia...ja uz preventivne hned kricim nie, ked sa ku mne niekto blizi a ma taky extra nabudeny pohlad... 😀

sirinka
6. aug 2009

baby...kto zvyknete grilovat z mleteho masa? dajte nejake tipy....

luba142
6. aug 2009

koska ale dufam ze bude spat az do rana 🙂 ,mne este neprespi 11 hodin my sme radi aj za 8-9 hodin a to tiez nieje pravidlo

luba142
6. aug 2009

siri nasa bola sikovna aj skoro chodila ale som zvedava teraz na Barborku a grilujeme len normalne maso a ryby

jamaat
6. aug 2009

http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=588471

Práve si dávam asi deci červeného vína. 🙂

sirinka
6. aug 2009

jamaat no ked to je od newmana....asi to bude ok....

kosska3003
6. aug 2009

ja len pivo lubim to som pila aj ked som bola tehu ale len jedno alebo potom nealko

jamaat
6. aug 2009

Aj tu sú dobré veci, najmä o vedomostiach lekárov. http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=588428