• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
10. mar 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi to sme davali aj my , kludne jej to mozes davat neboj nic jej nebude,ulavi sa jej my sme to mavali pri angine :wink: :wink:
10. mar 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi stena super :slight_smile:, a ako zistim kde som ho chytila, mylsim toho trojana?
10. mar 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi Myslím, že antivirak by ti to mal určiť
10. mar 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka Veď to je také na hlavu postavené, že teraz sa zapisuješ do školky na školský rok 2011/2012. A aj keď ju nechcem dať hneď od septembra do škôlky, zapísať ju musím, aj keby som ju dala od mája, teda od 3 rokov. S riaditeľkou sme sa dohodli tak, že ju zapíšem od septembra a ak nenastúpi, tak sa dohodneme na odklade.
@ludmilabb To je ale pekne blbé, lebo v máji bude mať Sofia 3 roky a potom čo? Potom ti povedia, že vek síce má, ale zapísaná nie je, tak ju nezoberú? Však obnovíš si vodičák a ak Emka nenastúpi od septembra, bude chodiť Sofia za ňu do nemčianskej škôlky. :slight_smile:

@soffi
@sssimi Ak myslíš trójskeho koňa, tak tých je viac druhov a väčšiny sa zbavíš ľahko spôsobom, ako ti mystery napísala. A keď ti dá hlášku, že našlo trojana, tak ti neponúkne aj možnosti, čo s tým? Alebo ako si prišla na to, že ho máš?
10. mar 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat no ja som len pozrela do aviri lebo mi to vzdy blblo a klikla som na cosi-je to anglicky, a ukazalo mi tam ze 10.3. trojan a vystrazny trojuholnik, uz som postiskala vsetko co sa da, vsetko som poklikala a teraz to ide dobre, tak hadam sa to vyriesilo, no uvidime :slight_smile:
10. mar 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi pekna pupavka :wink:

@jamaat ja mam este zolika v talone a to ze moja mama bude od buduceho roka na dochodku takze popripade jej Sofiu zverim na tych par mesiacov do septembra to snad prezije v zdravi
10. mar 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, akurat mi doniesla scitacia komisarka tlacivo na scitanie ludu. no tam chcu vediet pomaly aj cislo topanok. ze kolko platim najom, nazov a adresa zamestnavatela, otazky ohladne zdravia...no vobec sa mi to nepaci. a hned na prvej strane, ze ak uvediem nepravdive udaje, tak pokuta 25000e :angry:
10. mar 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi pekna pupava. :wink: To si robila podla sablony, alebo len tak ?
10. mar 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 to je uplne ze anonymne vraj,ale taketo veci no to som zvedava co bude v tych nasich :grinning: :grinning: , a kto zisti ze to neni pravda ved tam nemas udat meno tak co
10. mar 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 houby anonymne, meno, adresu, datum narodenia, vsetko tam chcu.
a toto je mala diera, kazdy kazdeho pozna, tak ked neuvediem meno, adresu atd, scitacia komisarka to tam doplni, lebo ma pozna
10. mar 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi ten sirup uzivala prednedavnom neterka, tiez mala kasel dlho a hlieny, pekne zabral ... :confused: tak zvaz ...
10. mar 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 no tak to je pekna blbina, toto ma byt anonymne vraveli to
10. mar 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 mozno na slovensku bude anonymne, ale irske ma od nanomymity daleko :angry:
10. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska len tak :grinning: Preto to aj tak vypadá...

@ladywitch26 ja som sa nedávno tak nasmiala. V TV hovorili, že keď bolo naposledy sčítanie ľudu našlo sa veľa Eskimákov na Žilinskej univerzite :grinning: ... Tak som to tak mužovi nadhodila a on skôr než som stihla spomenúť Eskimákov, tak zatasil, že My sme vtedy všetci do dotazníku dali, že sme Eskimáci :grinning: :grinning: :grinning: A že vysokoškoláci....
10. mar 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi no teeda mas doma eskimaka a ani si to nevedela :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi no vidis, tak preto teraz asi chcu aj mena, aby vedeli, ze ktori su to ti eskimaci :grinning:
10. mar 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
Opay som zaspala s malym, no asi opat tehu unava.
Piekla som poobede babovku a kus mi ostal prilepeny vo vnutri :rolling_eyes: asi som zle vymastila formu :rolling_eyes: sa mi potrhala :rolling_eyes: aaaaaaa. Ale chuti super.
Volala som aj dr ktoru chcem k porodu, tak ma vezme, buduci tyzden si dohodneme stretnutie. Tak sa vytesujem.
10. mar 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 No vidíš, "poďakujem" mu aj za teba.

@luba142 čo sa nedozviem po toľkých rokoch. Našťastie ma ešte nepožičiava kamošom. On je taký Eskimák súkromník :grinning:
10. mar 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 Ja už si vybavujem na ďalšie tehotenstvo kamošku z detstva. Tento rok končí a nastupuje sem do pôrodnice. Chce len na rok, tak dúfam, že to nejako postíhame. Prinajhoršom ma príde odrodiť domov-býva o 2 domy vyššie :slight_smile:
10. mar 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi tak ja radsej budem rodit v nemocke :wink: raz som citala v nejakom casopise clanok o porode doma. Zena chcela za kazdu cenu rodit domam sama s mm. LTT stihli zavolat zachranarov, ktori dosli, ale ona uz porodila s mm. A vo finalnej faze mala ine bobky. Aj tak museli ist do nemocky, ona na vycistenie a atb koli hygiene, dieta na testy a kontrolu. Jej zaver bol: nikdy viac! :rolling_eyes: to ma len tak teraz napadlo.

A tie scitania-preco to nie je dobrovolne???? Nie kazdy chce, aby cudzi ludia o nom vsetko vedeli :frowning2:
10. mar 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky??? :frowning2:
10. mar 2011 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo budicek, my sme vstali pred siestou na kojenie a uz sa nam nechcelo zaspat, teda mne bolo treba na zachod tak som vstala ale Sofia sa na to zobudila a bolo, uz sa nechcela ulozit tak aspon skor poobede zaspi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2011 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 jy by som sa tiez bala rodit doma ale citala som aj o porodoch doma a boli bez problemov ale vzdy tam bola nejaka dula alebo niekto co ma skusenosti s porodmi
11. mar 2011 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
@mystery7 tak ja po prvom zážitku určite rodiť doma nebudem :grinning: To som len tak zo srandy treskla.

@ludmilabb my sme na tom podobne. Pred 6tou sa vypýtala do postele a keďže som si myslela, že už zaspala, tak som išla na wcko, lenže mi pri dverách zavrzgala podlaha a Sarah bola hneď hore-čisté nervy a zjapala až do 7mej.... 2x zahodila dudel. 1x som sa ešte obetovala, ale 2x som už odolala. Tresla sa mi 4x o zem. Teraz sledujeme Toma a Jerryho v jednej ruke koláč, v druhej čaj a dudel v papulke.... Krásne ráno. čo viac si môžem priať :rolling_eyes:
11. mar 2011 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi super zaciatok dna, ja mam tiez radost ked Sofia zacne hned z rana revcat uz v spalni ...teraz pozerala rozpravky, od kojenia zjedla zvysok vyzivy zo vcera a teraz vyjeda sunku z chleba
11. mar 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Aj my budicek pred 6, sadol si na posteli, pretrel oci a bolo. Potom opat hysak pri sadani na nocnik :frowning2: nakoniec tam stal a reval asi 3min v kuse a tak sa vycural postojacky vedla nocnika :rolling_eyes:
Teraz periem druhu varku pradla a ideme vonku.
11. mar 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
aj my sme hore od 6. No ja by som este spala na rozdiel od
@ludmilabb :grinning: . Ale Adamko ma uz posielal na zachod. Lebo to uz vie, ze potom ho vyberiem z postielky :sweat_smile:
Spievankovo fici, Adamko si vypytal mlieko do flasky, tak si cuca.
U nas je dnes nadherne, Slniecko uz svieti od rana, pojdeme na ihrisko. :sunglasses:
11. mar 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, dnes sa tusim s tym budickom nase detusky dohodli :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, chcem Adamkovi kupit bodynka s kratkymi rukavmi. Neviete mi poradit kde ? Lebo co som pozerala v tescu mali len do 24 mesiacov. Ale ja uz chcem vacsie
11. mar 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok