Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
21. mar 2011

u nas teraz v tomto momente frci spievankovo tak som zvedava kolko vydrzi sediet na prvy krat u toho 😀 😀 😀

jamaat
21. mar 2011

@emode Ja dostávam migrénu cez oči. Niekedy príde len tak, ale často ju dostanem pri prechode z tmavého do ostrého svetla a naopak. Nevidím dobre, ako keby som mala vodu pred očami a odrážalo sa na nej svetlo, mihá sa to. Takže sa mi ohromne s Emkou a psom prechádzalo. Už to prešlo a teraz ma bolí hlava a je mi blbo od žalúdka. ☹

kosska3003
21. mar 2011

@luba142 hej hej posuva sa posuva konecne bude dlhsie vidno

luba142
21. mar 2011

@kosska3003 tak to som zvedava dokedy budeme spavat potom 🙂

emode
21. mar 2011

@jamaat slnecne okuliare ... aj mne vadi dost ostre svetlo ...

jamaat
21. mar 2011

@emode Veru. Len si musím nejaké kúpiť, vlani sa mi podarilo zničiť asi trojo.

mystery7
21. mar 2011

aj Mirkovi dost vadi slnecne svetlo, vzdy nosime ciapku so siltom. Mam prenho kupene aj slnecne okuliare, ale on si ich stale strhava z oci.

emode
21. mar 2011

@mystery7 sofia si dnes rano ked isla do skolky slnecne okuliare vypytala !!!

iinuska
21. mar 2011

Adamko dnes zahlasil : ''Je zapnute slniecko '' (akoze svieti slnko) 😎

@mystery7 Adamko este nema slnecne okuliare, ale teraz mu planujem kupit. Neviem, ci ich bude chciet 😕

soffi
21. mar 2011

y sme vcera kupili v kik take roztomile, dam foto, a mame este jedne sportove

dm1
21. mar 2011

@soffi no teda dojcenie tak velkych deti si teda ani ja neviem predstavit. Ani som v zivote nepocula veru o nikom kdo by bol v 8 rokoch dojceny 😝 😲

sirinka
21. mar 2011

no tiez nepoznam nikoho osobne, kto by dojcil skolopovinne dieta..dokonca ani nikoho, kto by dojcil dieta starsie ako 3-4 roky...

borocka
21. mar 2011

@mystery7 ja by som ovocne aj mala rada ale len bez kuskov a pato je rovnaky. ten ma rad len cokoladovy a vanilkovy, a jemne ovocie ako jahoda. ale ziadne kusky nesmu byt,

@soffi
@sirinka ja som pata neodstavila. mne pomaly ked sme zacali davat prikrmy odchadzalo mlieko az som jedneho dna nemala ani kvapku.povodne ked uz mi po porode prislo a bolo ho moc tak som mala v uysle po prvotnych problemiskach kojit tak do 10-12mesiacov, no nebolo cim. takze pata odstavilo moje telo, nie ja.

borocka
21. mar 2011

@emode
@iinuska
@soffi mate nejake problemy s ocami ze okuliare zhanate????????
my sme minule leto fungovali na siltovke, nic ine nezniesol a aj ta mu trochu vadilo. a nemam v umysle mu to kupovat. je prirodzene ze kazdemu vadi splnko ked sa donho pozera......a prave na take okuliare si deti tazko zvykaju. nam hrozili dioptricke a bola som na mraky ze ako ho na ne prinutim. pripada mi to len taka imageovka. ine je ak je deita alergik. ale to uz potom investujte a kupte kvalitne v optike.

inak sme dnes mali krasny den, bola som na nakupoch, kupila som si sexi handry, tak mam radost. pato sa cely den pytal cikat, dokonca aj na prechadzke!!!!!!! supeeeer!!!! 😅 😎 a teraz mi tu lozi po zemi a jedna hlaska za druhou: " pocitam pavuky", poiciam balzam a natiera koberec, natahuje moje kabelky a hra sa na babu a vraj "vyskusam, dobre, pekna som", potom si do nej ukaladal potrebne veci medzi inymi aj auticka a moju penazenku a koment "penizaky tam? tak si poiciam" no mi tu sanku trha

luba142
21. mar 2011

@borocka tak slnecne okuliare neni ziadna imageovka to je normalne chranenie zraku, teda ak kupis normalne okuliare slnecne v optike kde je zaruka tych UV filtrov, to ze ci ich dieta toleruje alebo nie je uz na nom samom...myslim,ze to neni zbytocna vec...chrani sa tym zrak pred poskodenim a povedia ti to vsetci odbornici ze aj pol rocne dieta by uz malo mat okuliare.........o tom ci uz ich dava dole je uz ina debata 😉

luba142
21. mar 2011

my uz sme dnes v postielke, poobede malo spala a este aj sopli tak je akasi znicena uvidime co zajtra a hlavne v noci 😒 😒 😒

dm1
21. mar 2011

tiez si myslim ze okuliare su pre chranenie zraku nie ako imidz ak su ozaj kvalitne. ved vravia ze aj dospely by mal nosit okuliare a nieto este deti aby si chranili zrak. Uvidime ake kupime a ci to drobec znesie veru.

u nas dnes akysi nervozny den. doobeda este ok boli sme vonku aj na preliezkach ale po hodine spanku poobednom ho zobudili leob nam prisli montovat digi tak je odvtedy nevrly ak nie je hned po jeho pisti jak besny uz mam toho dost na dnes. dufam ze aspon skor zaspi ako ma vo zvyku

soffi
21. mar 2011

@borocka nechapem ako si to myslela ci mame problemy s ocami, jednoducho okuliare na slnko musi mat, chrani sa jej tym zrak a teraz ked je slnko take nebezpecne... my mame aj siltku aj okuliare v lete a aj tak ejj to vadi..

iinuska
21. mar 2011

@borocka vobec mi nejde o imidz, ale o to, ze slnko je teraz velmi agresivne, a oci sa maju chranit. Kupovat ich budem urcite v optike.

borocka
21. mar 2011

@luba142
@iinuska ved to, ze kvalitne v optike ale @soffi pisala ze kupili v kiku, a tomu teda neverim ze maju UV filter. ja som nad takym niecim uvazovala minule leto, ale absolutne nehrozilo aby mal cokolvek na hlave. navyse viem ze aj kope dospelych tie bryle zavadzaju, ze menia farby a realny pohlad na svet......co dieta vnima este inteznivnejsie. a urcite mu nebudem na blink kupovat okuliare za pre mna velke peniaze, ak ich potom nosit nebude.

teraz uz maly konecne spi. ja som podstrihavala visacky z handier, musim si ich este trochu upravit. zajtra idem na mamografiu a este k zubarovi. vypadla mi plomba 😢 😖

kosska3003
21. mar 2011

no ja neviem ci mi ich mala bude nosit ale tak isto jej kupim na zaciatok nieke smejdy lacne a ked ich bude nosit kupim kvalitnejsie ale aj ja si musim kupit lebo mam poskrabane

soffi
21. mar 2011

@borocka no ja tiez z aoklkuy nedam 20e, ani sebe take nekupujem, ak raz na to budem mat tak ano...ale momentalne na to nemam, a tak jej kupim aspon nejake ako ziadne

luba142
21. mar 2011

@borocka mamografiu?? to hadam nie?To chodia len po 40 zeny dovtedy sa chodi na sono nie?

jamaat
21. mar 2011

Ja som vlani kúpila detské okuliare v Lidli, musím jej ich vyskúšať.

kosska3003
21. mar 2011

ozaj som sa chcela spytat teraz sa dava to vyuctovanie zdravotnej poistovne a to musia vsetci aj my co sme na materskej

borocka
21. mar 2011

@luba142 no hej, akurat minule sme tu o tom pisali, ze ja mam v rodine priamo rakovinu prsnika a aj osteosarkom....takze nejaka predispozicia. bezne sa tam posielaju zeny po 40ke, ale ak sa opytas svojho doktora tak ti to nemoze odmietnut vypisat papier na vysetrenie. a teraz uz neviem presne, ale tusim @sirinka pisala ze ona na tie vysetrenia chodi pravidelne uz dlhsie.

mystery7
21. mar 2011

my sme dostali slnecne od krstnej minuly august a chcem ho na nich trenovat. Silne slnko skodi, mna z neho bolia oci a nie to este jeho.
Poobede sme boli opat na dalsom ihrisku, tak sa Mirko vysantil.

Nechapem ako je to mozne, ale on sa vie tak zaktivizovat ked ma ist spat.....akoby ho to nabilo. Dvojnasobne beha, vlaci vankuse, rozhadzuje hracky ☹

nikanika28
21. mar 2011

Cafte, dnes sme krpcov zahnali pred pol osmou do postele 😵
My mame tiez slnecne okuliare, jedny su take obyc, druhe su kvalitnejsie..a aj tak nechce ani jedny ani druhe 😝 😅 😀 . Chvilocku si ponosi a koniec, ale snad do leta si trosku zvykne..prinajhorsom budem riesit aspon siltovkami 😝

sirinka
21. mar 2011

@borocka @luba142
ja na mamografiu nechodim, iba na usg prsnikov, ale odkedy kojim, tak ani to nie... 😒 ale uz by som mala ist...

borocka
21. mar 2011

@sirinka a nespomenies si nahodou kto to vravel ze chodi na tieto vysetrenia???