• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
Dobre rano,
aj Sofia sa obcas takto zobudi a tazko sa utisi, musim ju nechat ani dotknut sa jej nemozem ...
no, my mame jednu z tych poslednych stoliciek prerezanu a trvalo to takmer 2 mesiace ... idu dalsie, ale to obdobie, kym sa nieco prereze je fakt dlhsie ...
30. mar 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
dalsia prespata noc, aka parada, slniecko svieti, no co si viacej priat :slight_smile:
Adamko hned od rana spomina trampolinu, teraz som mu pustila spievankovo, vcera ani telku nepozeral, boli sme do pol 7 vonku, co som ho nemohla dostat z tej trampoliny :sweat_smile:
Navarene mam, dorobim len nejaku polievku pre Adamka
30. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ani radsej uz necitam, ako pekne doma, slniecko a teplucko, s deturencami furt vonku. U nas zas katastrofa, od nedele nasnezilo 25 centi a dnes rano -4. Uz nevladzem.
15. letime na Slovesnko, dufam, ze si uzijeme teplucko.
30. mar 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ostrovanka Ak ťa to aspoň trošku uteší, my tiež musíme ráno autá od námrazy škrabať. :slight_smile: ...Ale cez deň je už potom teplo, po snehu ani chýru, ani slychu.
30. mar 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat Zlata si :grinning:
30. mar 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat co ty vstavas o siestej do roboty??? :sweat_smile:
30. mar 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ostrovanka no hold, ale v Norsku to asi tak ma byt. Tam je ako teplo v lete? Myslim kolko stupnov tak maximalne ?
30. mar 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska No to zalezi velmi, kde zijes, Norsko je obrovske.... U nas v lete max teploty okolo 20-22, ak viac, to je totalny sviatok. Najhorsie, ze to nie je stabilne, a tych 22 je tiez zriedka. Bezne klesa teplota aj na 13 stupnov v lete.
30. mar 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ostrovanka juuuj, tak toto by nebolo nic pre mna Ako dlho tam uz byvate ?
30. mar 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska Ja som tu tri roky, ale asi rok z toho sme precestovali. A poviem Ti, nie je to ani nic pre mna :frowning2: ... hlavne to pocasie.
30. mar 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emode Ja nie, ale muž ano :slight_smile:

Posledné dni je nejaký problém so zaspávaním. Aj dnes som musela ísť k nej. Najnovšia finta, čo na ňu zaberá, je, že jej zboku položím ruku na hlávku tak, že zakryjem rukou aj pol tváre a tak pomerne rýchlo zaspí.
30. mar 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky
Vcera mi blbol MK v mobile, stale som sa len prihlasovala a nevedel ma prihlasit, tak som sa na to vykaslala.
U nas otrasna noc :rolling_eyes: ja som sa zobudila o 3 a potom som uz nijako nevedela zaspat. Mirko sa zobudil o 4-tiez plakal zo sna :frowning2: a tocil sa, osahaval ma, puinkoval, sem-tam predriemol na par minut a cele dookola az do 5:30 :rolling_eyes: nejako sme zaspali, Mirko este o 6:15 plakal zo sna, ale utisila som ho. Ani budik nas nezobudil, spali sme do 8:30 :slight_smile: potom sme boli vonku 3h- ihrisko+nakup. Tak sa vysantil do sytosti :grinning: boli sme sa doma najest a teraz spi v kociku v parku. Doma by mi isto nezaspal, tak som skusila kocik na oblbnutie :slight_smile:
Poobede mam rande s kamoskou v meste, tak domov uz nepojdeme. Sm zvedava co bude vecer.
@inuska vdaka :wink:
@sssimi tak to si ma nepotesila :frowning2:
@ostrovanka nechcem prookovat, ale dnes je tu naozaj uzasne :wink: teplo, slnecno a modra obloha
@jamaat vy skrabete okna na kociku :wink: sorry, ale sibe mi z nedostatku spanku
30. mar 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 Veď vtipne ti šibe :slight_smile: :wink:
30. mar 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat tato finta fici aj u nas...ja jej dlanou zakryjem usko a ona do 5 minut spinka...
30. mar 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes je tu ale mrtvo :frowning2: zeby pekne pocasie?? :wink:
Poobede sa Mirko pekne vynervacil, vybehal v meste a este aj doma. Ked som robila mlieko vsimla som si, ze ma kruhy pod ocami. Dufala som, ze rychlo zaspi-hahahaha nic take. Nasledoval tradicny suboj. Konecne spi. Ja si v klude dopijem kavu a odpadnem tiez.
@jamaat sibe mi, sibe. Dnes bol zase tazky den :frowning2:
@sirinka u nas neexistuju finty :frowning2: ine deti by uz davno zaspali od unavy a ten moj duracelko nic :frowning2:
30. mar 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi sú vybehané nielen deti, ale aj rodičia, tak už večer len polihujú pri telke, preto tu nikto nie je :slight_smile:
30. mar 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
za posledne dni som akasi unavena asi na mna prisla jarna unava :grinning: :grinning:
vcera sme boli u sestri, Barborka prvy krat odkedy ma macku,ta sa nevedela vynadivat a stale za nou behala a kricala "macicka sa kovala, kovava sa jeeeeeeeeeej" akoze macicka sa schovala a schovava sa macicka :grinning: :grinning: a jeeejkala stale dokola a aj do granuli a piesku jej vliezla, lopatkou prehadzovala piesok a potom chodila a ze hotovo :grinning: :grinning: ,ale ja asi budem mat alergiu lebo ked som tam tak smrkam a kaslem :frowning2: :frowning2:
31. mar 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 no aj ja som unavena k.o este aj mrchu cakam a furt nist tak neviem na com som test negativny no neviem uvidim sobotu
31. mar 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes zjavne doobeda zase všetci po vonku behali :slight_smile: .....Emka musí zásadne všetky kvety ošklbať, čo vidí, a mne to potom dáva držať. Ale aj skaly, konáre...proste stále chodím s plnými rukami a vreckami :grinning:
31. mar 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 podla toho kedy si ju mala dostat...mne vysiel test uz po tyzdnovom meskani pozitivne a to som len tak skusala lebo sme sli na oslavu a nevedela som ci mozem pit alebo nie :grinning: :grinning:
31. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat no to mi hovor...ohyba sa pre kazdu blbinu,ale nie ja ale ona ma plne ruky potom a nechce to zahodit :sweat_smile: ,a Kika mi kazdy den prinesie kyticku fialiek zo skoly :slight_smile:
31. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 no ako ja som mala naposledy 4 februara mrchu moja tak ale mam to nepravidelne ja som si robila utorok vysiel negativne a vcera som si dala zo par kalistekov tak neviem no ale tak mala som narodky a navstevy tak som si dala
31. mar 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 no tak ja si myslim nakolko uz je koniec marca tak dlho ti asi meskat nebudu len tak, :slight_smile: :slight_smile: tak kto vie
31. mar 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
@kosska3003 oslavovat treba :wink: drzim palce, nech ti to vyjde
U nas pocasie super, nalada nic moc :frowning2: hnevy a revy pre vsetko. Ale co uz, nejako prezijeme.
Dnes Mirko sedel na trojkolke a ma tam taky telefon. Dal si ho k uchu a hovori:"Babi, kde si?" chvila ticha a pokracuje:"Tu som."
Z tych par slov co vie, poskladal otazku a aj odpoved.
31. mar 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to myslite vazne, ze tu uz nikto nechodi???
31. mar 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako by sirinka napísala - jarné mámenie. :slight_smile:
31. mar 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat pravdu pises...my uz sme fakt cele dni vonku, je to nadherne pocasie, konecne tu je aj kopec deticiek, takze ziadna nuda sa nekona...
a uz mi dnes rozkvitla magnolia dievcata :dizzy_face:
31. mar 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka No veď vám teraz riadne závidím domy a dvory a záhrady. Našťastie my tiež nie sme v meste, ihrisko tu máme, lúku za panelákom, takže celkom sa dá. Ale aj tak je to iné, keďže musím byť stále s ňou.

Inak v Emke sa prebudil súťaživý duch. Keď vidí nejaké dieťa, hneď uteká ku šmýkačke, aby ju náhodou niekto nepredbehol. A všetko sa snaží opakovať. :slight_smile:
31. mar 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj my sme teraz stale vonku, doobeda ihrisko, poobede behame po dvore, po zahrade, po ulici, skaceme na trampoline,...Dnu sme prisli o 18, teraz pozera spievankovo, lebo uz ani to nestihame :sweat_smile:

@jamaat Adamko sa zase zacal hambit, ked je vela deti na ihrisku, tak len vsetkych okukava, sleduje situaciu. No vyzera to byt taky kludny chlapcek :grinning:
31. mar 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
My dnes ďalší deň strávený vonku. Domov sme šli len spať. Je to super, lebo konečne stíham aj knihu čítať a krížovky lúštiť po troške. A už mám aj pehy pekne vylezené. Sarah už má totálne opálené ruky-večer som jej ich totálne drhla, kým mi docvaklo, že ich nemá špinavé :grinning: Už natierate decká opalovákmi?
31. mar 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok