Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
31. mar 2011

@sssimi ano, natieram, ked nezabudnem. Dnes som poobede zabudla, a Adamko uz ma cervene licka, no a ruky ako Ty pises, spinave 😀

jamaat
31. mar 2011

@iinuska Emka sa doteraz ani nie že hanbila, len proste potichu všetko sledovala a nezapájala sa. No a zrazu takto ožila.
Ja nenatieram opaľovacím, máva čiapku so šiltom.
A na tom ihrisku stále tŕpnem, keď niekam lezie. Niekedy sa štverá ako besná, inokedy sa zase obzerá po deťoch a nehľadí pod nohy, či ich dobre na priečky kladie. No a keď hore na plošinu vylezie na takom tom veľkom drevenom ihrisku, tak mi tiež srdce stíska, či sa nestrepe. Ale neobmedzujem ju, len ja trpím. 😅

kosska3003
31. mar 2011

@sssimi ja nenatieram ja si vychutnavam slnko a mala je oblecena tak to este neriesim budem riesit v lete no ked bude mat hole ruky aj nohy

moja mala stale chodi spavat o 21 ako sa cas posunul uz mi z toho sibe som zvedava ci ju naucim zaspavat o 20 ako pred posunom casu

iinuska
31. mar 2011

@jamaat no, da sa to aj tak povedat, ze potichu sleduje. A mozem ja rozpravat, kolko rozprava, tam ani pol slova. A ja musim byt pri Adamovi stale, lebo to nase drevene ihrisko, kde je smyklavka je tak blbo riesene, ze su tam kovove schodiky, tak tam ani sam nevylezie, a aj keby , su fakt dost nebezpebne. Dost casto sa tam stavaju urazy 😒

@kosska3003 skus postupne tak po 15 minutach

sssimi
31. mar 2011

@iinuska
@kosska3003 Sarah má tú výhodu, že ide hneď krásne do hneda, ale ja veru teraz cítim, že ma trošku páli.... A behala som po Tescu, že isto som na niečo zabudla a zabudla-na krém 😖

sirinka
31. mar 2011

@sssimi aj nase uz maju licka a ruky opalene...aj som sa pytala susedov, ci uz idu natierat decka a ma vysmiali, no ale my uz hadam aj zacneme... 😝

kosska3003
31. mar 2011

@iinuska no som skusala a ona sa mi rehoce co od nej chcem

iinuska
31. mar 2011

@sssimi ja som nasla krem este z minuleho roka, je do jula, takze ho este aj minieme 🙂 😎

kosska3003
31. mar 2011

@iinuska aj ja mam kremy z minuleho roka tak budeme tie minat

sssimi
1. apr 2011

@iinuska ja už mám minuloročný po záruke, tak som ho vyhodila. No budem musieť vybehnúť.

Dnes je u nás škaredo 😢

emode
1. apr 2011

Dobre ranko 🙂
ja veru tiez budem musiet riadne kremy nakupit 😅 neviem sa dockat 😅 aj Sofiu narozdiel od nas s mm chyta krasne dohneda ... to ma asi po mojom bratovi 😀
Sofia je na ihrisku v pohode, samostatna, ale nejde do extremov, ak si na nieco netrufa, nelezie tam 😉

a mna priserne boli hlava ... 😖 musim zehlit ...

vcera u nas bola kamoska s 3 mesacnou Terezkou, ani chytit som ju uz nevedela 😅

nikanika28
1. apr 2011

Ahojte koceny 🙂
Davno som tu nebola, teraz len po vonku behame, ked je tak krasne... no a dnes u nas skaredo, tak sa nic nekona 🙄 . Ja som totalne rozbita z presunu casu, stale unavena, nevyspata 😕 😝 ...Klara si spanie posunula akosi automaticky, len ja stale nie 😀

mimi21
1. apr 2011

ahojte
ani ja som tu davno nebola 😅
mm vzal ninku do mesta a emka spi, tak mam chvilu casu
Ninka sa dnes rano rozhodla, ze zahodi dudku do kosa, lebo ked si ju strcila do ust zamrastila sa tak som sa jej opytala ci je dudka hnusna, ona ze ano, tak som povedala, ze ju teda zahodime
odlozila ju na postel, hrala sa a o 5 minut sa zodvihla, vzala dudku a ze ju ide zahodit do kosa, aj ju tam smarila 😀
druhu som skryla, tak som zvedava ako bude ked pojde spat 😕
aj u nas je dnes skaredo, skoda ☹

jamaat
1. apr 2011

Ahojte, no hneď sa to tu rozbehlo, keď vonku prší. Ale u nás sa už vyjasňuje. 🙂

iinuska
1. apr 2011

ahojte
u nas sa da, neprsi, len je zatiahnute, ale celkom prijemne. Doobeda som bola na nakupe, mm bol s Adamkom medzitym vonku.

@mimi21 tak som zvedava, co napises, ci zaspinkala bez dudla, alebo ho vytahovala z kosa 😀

dupinka
1. apr 2011

Ahojte!

Ja krém ešte nedávam. Myslíte, že 15tka bude stačiť?
A ozaj, ideme do Turecka začiatkom júna, bude Adamkovi stačiť 30tka OF?

@mimi21 držím palce, nech už sa dudka z koča nevytiahne... 😉 Náš Adam mal cumeľ málo, len keď mu išli prvé zuby, inak nie, a teraz keď objaví v komode, tak má z toho srandu. Chodí po byte vyškerený a kričí "bábo". 😀

Aj u nás sa vyčasuje, ale je riadne mokro, blato. Škoda, lebo sme chceli ísť zajtra na Zobor - Pyramídu.

kosska3003
1. apr 2011

@dupinka ja by som mu este dala 50+ predsa ma len jemnu kozu a slnko je svina ja som malu v Bulharsku stale natierala poctivo
no a ako sme zacali spominat kremy na opalovanie sa nam aj slnko schovalo mi sme boli vonku dala som jej gumaky a bola vo svojom zivle vsetky kaluze boli jej aj v piesku sme boli no vyvetrana dost uz aj spi
@mimi21 no aj ja som zvedava ci ho bude pytat moja sa cumla nie a nie vzdat musi ho mat ked ide spat aj ked si ublizi

jamaat
1. apr 2011

Slnko je síce sviňa, ale aj čím vyšší ochranný faktor, tým viac chemikálie natierate.

emode
1. apr 2011

@dupinka ja som mala 50ku v Egypte, 30ka by mohla stacit podla toho, aky typ pokozky je ...

kosska3003
1. apr 2011

@jamaat tak najlespie chodit do hory tam je tien a cerstvy vzduch 😀 no ja uz neviem ja ju moc doma nenatieram lebo po slnku moc nechodim ja to nemusim a od 12 do tej 3 sme vzdy doma tak ja uz miniem co mam zasoby a potom kupim slabsie ale Marika ta je bliela ako hruskove hovno aj v bulharsku svietila ako ziarovka vobec nebola opalena co som ju tak natierala ale radsej ako specena lezat na izbe doma je to ine

dupinka
1. apr 2011

ja si myslím, že 30tka by mohla stačiť, keď nebudeme na slnku na obed, v čase najväčších horúčav bude (snáď) spať. A inak mu dávam do vody bavlnené tričko, alebo bude mať tie svoje neoprénové plavky s plaváčikmi, tak tam má krité telo, iba ruky mu trčia 😀

mystery7
1. apr 2011

ahojky
U nas je tiez zatiahute, rano aj mrholilo. Mirko je popleteny z posunu casu, rano by vyspaval do 8 a vecer ledva zaspi po 21:30 🙄 tak dnes bol budicek natvrdo o 6 ☹doobedu bol dost unaveny. Boli sme trochu vonku a trochu na nakupe.
Ja som uz vyprala detske vecicky a prave dnes ich susim na balkone 😝 tak skoro mi asi nevyschnu. A to som sa tesila, ze na slnku budu suche hned.

mystery7
1. apr 2011

aj Mirko je uz opaleny, chyta ho doheda. Ja ho zatial nenatieram, zacnem az ked bude teplejsie. A vravi sa, ze ked si pokozka postupne zvyka na slnko-od skorej jari, tak je to lepsie ako nejake narazove opalovanie.
Pri mori sme mali krem 50 a doma sme pouzivali 25. Nemali sme ziadne problemy so spalenim.

zuzkaprofant
1. apr 2011

cafte to kde chodite ze uz mate deticky opalene to tak horuco je u vas ci?

jamaat
1. apr 2011

No dnes bude náročný deň. Od rána je priečna, spala iba pol hodiny. Ešteže sa vyčasilo, tak pôjdeme von. Tam sa prehrá a unaví.

mystery7
1. apr 2011

@zuzkaprofant posledne dni tu krasne svietilo slnko 😉

mimi21
1. apr 2011

@iinuska
@dupinka
@kosska3003
tak prekvapenie sa nekonalo a poobedne zaspavanie bolo s cumlom 😝 hysak ako svina, tak mm rezignoval
ale nevytahovala som ho z kosa 😀 😀 😀 druhy, nahradny som jej skryla, pre pripad nudze 😅
este jej idu zuby, tak este to necham tak, ale toto leto nas caka vela "roboty" - odnaucit sa od cumla a od plienok, ach jaj 😝

luba142
1. apr 2011

ahojte 🙂
aj u nas bolo dnes pod mrakom aj sprchlo ked mala spala,potom uz sa vycasilo, tak snad aj cez vikend to vydrzi 🙂

@mimi21 u nas sa tiez musi mat dudka ked sa ide spat a smola ked si zmysli cez den nemozem ju nijako odhovorit,nemusi ju mat jedine ked sme vonku a doma ked sa zahra,a stale chodi ze ju mam umyt,aj u nas ju vcera chcela vyhodit do kosa,ale radsej som ju zachranilôa lebo mne je lepsie mat na noc 2 kewd jej jeden vypoadne a hlada ho tak podam druhy,nemusim hned hladat a nad ranom uz je sero tak sa lahsie aj obidva najdu 😀 😀 😀 ,aj ja som zvedava ci v lete pojdeme aj my do odnaucania 😕 ,asi najskor budeme plienky riesit v lete,lebo ked serblik spomeniem terz tak hotovo uz uteka prec 😀

luba142
1. apr 2011

a k natieraniu......este nenatierame,ale uz ma tvaricku taku osmahlu jemne 😉

jamaat
1. apr 2011

@dupinka My sme v Egypte používali tiež 30-ku od Daylong. Je to najlepší krém, aký som kedy mala.