• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
6. apr 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi veru si jej to nemala vyberat, len liehovat uska kym mala nausnice v nich, zo zaciatku dierky mozu velmi lahko zarast.
neviem ci by som malu zasa trapila, musi mat nausnice?? ja teda by som to asi nechala uz na nu, ked dojde do puberty a pride sama domov s prepichnutymi usami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved vidno na nej ze je dievca aj bez nausnic
6. apr 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka ani ja neriesim ja som ju vazila minule lebo tu bola kamoska a vazila som jej dceru tak som aj moju musela lebo sa tisla ze aj ona chce a meriam ju sem tam ked je pri metry co ma na skrini nalepeny ale to len ked je pri nom a ukazuje mi zvieratka
@soffi no ja som malej dala este ked sem boli v porodnici a to prespala cistenie pohoda a ma stale teraz je to horsie istotne
6. apr 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam teraz nakupnu maniu, od poslednej materksej som si kupila 3sukne, 2 slapky s podpatkom a jedny zabky, a momentalne strasne odolavam aby som si kupila gladiatorky a baleriny bez opatku. boze ja uz chcem leto
6. apr 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. apr 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. apr 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi daj jej nastrelit, s tym nic netreba robit, iba obcas v usku pokrutit s tou nausnickou a hotovo...a deticky sa skor zlaknu ako ich to boli...
6. apr 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofia ma uz asi mesiac tak 12,5kg a okolo 90cm, tiez sa dost hmyri, ked ju meriam, tak to nie je presné, ale vidím aj na teplákoch, ako rastie ...
tiez sme dali uz v porodnici, asi najlepsie riesenie, ak to niekto planuje urobit ... boze, mna to uz tiez chyta, mat este dalsie malinkate babo :grinning: ale musime ten nas projekt rozbehnut a hadam potom :sweat_smile:
6. apr 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka Keď ti napriamo poviem, tak aspoň vieš, že ťa za chrbtom nebudem ohovárať :grinning: ....A s tými naušničkami, že v puberte bude chcieť? Hehee, kde ty žiješ? 3-ročné dievčatá sa už chcú parádiť, už si neoblečú hocičo. Monika vymenila cumeľ za náušnice, mala možno okolo tých 3 rokov, už neviem presne.

@soffi Daj nastreliť, to je rýchlo, takmer to nebolí, netreba ba priam nesmú sa vyberať a čistiť.
6. apr 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmilabb jj Matko bol vzdy od malicka taky slizik drobny
6. apr 2011 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat ja dam tiez nastrelit nech mam co najmenej starosti okolo toho, by som osedivela ak by som jej to mala ocistovat a ona by mi revala a driapala z ucha...uz teraz mi obzera nausnice, zaujimaju ju tak verim ze budem dobra motivacia ale v blizkej buducnosti to nebude
7. apr 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nasa lenka je tiez drobcek - 79cm :slight_smile:
7. apr 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkap Fuuu, tak to je ozaj drobček!

Dobré ráno. Tak už mám aj ja doma domácu pekáreň. Je to riadne hovado. Skúsim dnes stihnúť aj niečo v nej upiecť :slight_smile:
Emka sama papá jogurt, tak to zaujate dusí do seba. Akurát že už vyškrabáva a v tom zanietení jej kelímok vystrelil z ruky, tak už môžem kuchyňu riadiť. :slight_smile:
7. apr 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
My sme spali do 8, v noci sme boli sice 2x hore, ale v pohode
Slniecko uz svieti, Adamko sa uz pyta von :sunglasses:

@jamaat no tak budes vypekat vo velkom :slight_smile: . Adamko asi jedine co neje sam, je jogurt. Ani ho to nejako nenapadne, asi preto, ze ja drzim kelimok v ruke :sweat_smile:
7. apr 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka ty si chces kupit gladaky?????? ake myslis, lebo tie co myslim ja si na tebe ani predstavit neviem
7. apr 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat
@sirinka ved ona mala min,roku nastrelene, ale po 3 tyzdnoch sme nauusnice vymenili a vtedy jej to zaclao hnisat, chba bola aj v tom , ze jednu nausnicu mala nastrelenu podla mna na tesno a nedala sa poriadne ani otocit, a vyzeralo to ze je to zahojene, no ked sme jej ich dali dole, zistile sme , ze pod nausnickou jej usko hnisa, preto dsom jej potom tie druhe nausnice vyberala a cistila, ja som nemala nikdy nastrelenenic, tak rozmyslam, ze ked s nou pojdem , dam nastrelit aj sebe jednu, aby som potom vedela ako ju to asi boli hihi, aj tak som uz dlhsie chcela jednu dierku do ucha :sweat_smile:
7. apr 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamko ked nalozi do plienky, tak uz sa zacina hambit. Ked sa ho opytam, ze co to urobil, tak si hyti tvaricku a potom taky prevynily usmev, a za ''maminka lubim ta''. A potom, ze kupime slipky. Dufam, ze uz je to na dobrej ceste :sweat_smile:
7. apr 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat asi tak nejak:slight_smile: vtedy vydrzal asi 4 hodiny. ale vlastne sme ho dali dole lebo sme sli na lanovku nie preto,ze by uz chcel ist on dole.
7. apr 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat tak nie kazde dievcatko sa chce paradit, vid stanka :wink: a co si ja pamata, tak som nausnice vobec neriesila hadam aj do 15-16 rokov. mala som jedny okruhle co som dostala na prijimanie, pred tym obycajne este z porodnice. a az ked to prislo do mody, tak som si ich nazbierala stovky v kazdej farbe, kazdeho tvaru, velkosti,...... a odkedy mam pata tak zasa nic z toho nenosim. on je maniak, aj ucho by mi roztrhol len aby mi ju dal dole. ze mas, maminka, usnicu, pekna!! :grinning:

@soffi preco si ma nevies predstavit? myslim take na plochej prizemnej podrazke, kozene ramienky okolo celeho priehlavku aj clenku...kovom trosku vybijane. nieco taketo :
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3278205 len sa mi viac pacia v hnedej, alebo medenej. uplne v pohode k riflovym minisukniam, rifl. krataskom,... ja vacsinou nosim taketo prizemne boticky. a odkedy mam pata tak opatky uz len veeeeelmi striedmo, az by som pvoedala ze vobec.
7. apr 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak maleho uz mam vonku, rano mi prisli balicky, tak mi pomahal driapat obal,to je vzdy jeho robota :stuck_out_tongue_closed_eyes: a som sa mu aj obliekla, tak len kukol...no asi som si zle vybrala. ale neterka hned chcela vyskusat suknu. tak som jej slubila ze ked narastie tak jej ju darujem :grinning:
7. apr 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi Ja som si dávala nastreľovať ako dospelá, dovtedy som nemala dierky v ušiach. Ozaj to nie je nič hrozné.
@borocka Ja si teda na tebe také sandálky predstaviť viem, páčia sa mi, ale tiež najviac tie medené.
Inak aj ja mám jedny na predaj http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10788377&tab=4

A práve nám došli plátenky obom aj s Emkou, spokojná som:
7. apr 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka aha, tak to nemylsime to iste, ja som myslela take nieco http://www.heelandsoleshoes.com/browser/4/10/product/M8B0EB11F1088801567-5810/items.html uznaj sama, ze toto mi k tebe nepasovalo :slight_smile:)))
7. apr 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat pjekneee :slight_smile:
my sme rano zaspali ... sofiu som prehovorila asi o siestej, aby este spinkala, tak sme aj s mm spali do pol osmej :grinning: tak to uz nepamatam kedy sme sa takto vyspali ... mm utekal do roboty a my sme sa pomaly preberali :slight_smile:

ked tak citam soffi tak som aj rada, ze sme dali hned v porodnici prepichnut a ani nam uska nehnisali, nic sme s tym nerobili ...
7. apr 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat jani, tie gladiatorky su bombove, ozaj pecka, len k nim by som musela aj farebne rozmyslat aky trikot si dam a aku kabelku..... chcela som skor neutralne farby.
a nebudu sa emke tie platenky vyzuvat? su mile, len ze sa neuvazuju. ale tie tvoje su milene, tiez uvazujem nad platformou, len neviem k comu by som nosila kvetinky :grinning:

@soffi joj, tak to zas neprehanaj... to ozaj nic metalove a rockove nenosim, ani nemienim. vobec sa mi ten styl nepaci. ja mam radsej zenske veci.
7. apr 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi Tak to si dobré bagane pre borocku vybrala :grinning:

@borocka Nevyzúvajú sa, namiesto šnúrok je gumička, držia pevne, má ich aj teraz na nôžkach.
7. apr 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat http://www.modrykonik.sk/bazar/obuv/tj49/damske-sandalky/ aj tu nieco podobne kvetovane.
a emka ma uzku nozku? kupujes pre nu cez net len nove,alebo aj nosene topane? tu u nas neviem patovi zohnat nic taketo lahke, a jemu moc nechcem cez net...
7. apr 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka Moje sú krajšie. :slight_smile: .........Emka má pomerne úzku nohu, respektíve normálnu. Kupujem jej cez net nové aj nosené.
7. apr 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi no ja som si v puberte nechala dalsie dierocky nastrelit a aj podomacky sme prepichovali...to nastrelenie je v pohode...

osobne by som nenechala prepichovat uz v porodnici, lebo to su este skutocne mini uska, ale okolo polroka je podla mna dobry cas, ked na to babo rychlo zabudne a uz sa len tesi z nausnic...
7. apr 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pod gladiatorkami som si aj ja predstavila nieco podobne, ako soffi pridala :grinning:
7. apr 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3294300
tieto su velmi pekne, ale neviem si predstavit v tom klarku chodit
7. apr 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok