Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
7. apr 2011

@borocka je to take cvicenie deti s mamickami na fitloptach, spievame pesnicky, deti dostanu hudobne nastroje a zena co to vedie ma gitaru tak hra. Je tam hluk na ohluchnutie, deti behaju, dobre sa tam znicia 🙂

@sirinka skus dat este ten link 🙂 vdaka

soffi
7. apr 2011

uz 4 hodiny varim fazulu a stale nieje makka 🙄 🙄 🙄 🙄

iinuska
7. apr 2011

@soffi to co je za fazulu? Ja vzdy na noc namocim, a ked ju na druhy den varim, tak po hodinke je makka

soffi
7. apr 2011

@iinuska od rana sa mocila, o piatej som ju zacala varit...nechapem co to ma znamenat!

iinuska
7. apr 2011

@soffi no moja, neviem, ci sa najete 😅

borocka
7. apr 2011

@sirinka chodim, preco? ale tam toho kvanta vyskakuje,takze nestihnem vsetko zachytit

@iinuska tak hadam sa obaja otukaju, zasa nemusia byt cely vikend zakriknuti v kute. ale ani predviest by sa patko nemusel, lebo ma tam svihne o zem ked mu vyde taky jeho "super" den 😖

@mystery7 tak to si viem predstavit, migrena zvysok dna ked odtial prides, co? ale mirkovi je to zrejme super.

borocka
7. apr 2011

@kosska3003 tak som ti tam aj hlas supla. ak nezabudnem, tak aj zajtra...... ale to je uz nejaka starsia fotka, nie??

iinuska
7. apr 2011

@kosska3003 mate hlas aj od nas 😉

kosska3003
7. apr 2011

@borocka
@iinuska diky diky no je to starsia fotka my sme tam chodili do augusta minuleho roku ved tam jej aj zuby chybaju a od vianoc ma vsetky 😀 😀 ale je pekna strasne sa mi ta fotka paci tak dufam ze to s vasou pomocou vyhrame 😀 😉

kosska3003
7. apr 2011

@sirinka ako su krasne aj tie ostatne ale ako ine palky ja som dnes malej kupila gumaky lebo co mala jej boli male a ked je vonku mokro to ma najlepsie obuv a stali 13 eur ty kokos ja si poviem ze cena v pohode da sa ale ked to preratam na slovenske tak sa mi az hlava kruti ako ja uz nepreratavam ale niekedy si len tak zo srandy preratam lebo ako je euro tak nam tak su rychlo fuc nie ako ked boli koruny ☹

iinuska
7. apr 2011

@kosska3003 no, ja radsej neprepocitavam 😲

dm1
7. apr 2011

zdravim

ze 26 eur za crosky preboha to cooooo???? to by som nedala veru na 2 mesiace co to bude mat na nohach 😝

Matko bol dnes cely den vonku najskor s mm, pootm s mojou mamou a potom sme boli este spolu. to dieta je neznicitelne 😝 . Ale zaspal pred 10 tak aspon tak

sa tesim an stretko uz sa to krati som zvedava ako teraz sa zahraju uz a tak

kosska3003
7. apr 2011

@iinuska no ja som dnes po dlhej dobe a uz dlho nebudem asi lebo sa clovek len rozculi a je mi to treba 😀 😀
@dm1 no to sa aj ja tesim teraz ich budeme nahanat uz nebude taky veget ze ich dame na deku a hotovo vybavene hrajte sa 😀 😀 😀 😀 😀

soffi
7. apr 2011

co si myslite ze je lepsie kupit dvojrocnemu dietatu, elektricku motorku , alebo to odrazadlo.....myslim to ako first bike, len s plastovymi kolesami, -chcela som na narodky malej ale tie nafukovcie kolesa su dost drahe, na druhej strane mame od sestry 14palcovy bicykel, ktory by jej bud,rok mal byt...tak aby to nebolo zbytocne to odrazadlo, a niesom si ista ci by na nom toho roku aj vedela...el.motorka je o nicom co sa tyka toho z enenuti deti k pohybu, no na druhej strane mame klasixke odrazadlo aj trojolku kde sa hybe, chcela som nieco co by ejj urobila naozaj radost 😕 a nie drahe , tak do 30e planujeme

borocka
7. apr 2011

@sirinka ozaj pekne, ale sorry ze kolko za ne pytaju?? tak ja som mala predstavu ze do takych 5-6 eur take gumaciky......

@iinuska aj tie su suprove, ale nevidim cenu

borocka
7. apr 2011

@soffi tie elektricke veci ja ak budem riesit tak az najskor o rok. vidim to na patovi, ze ked sa vezie na trojkolke tak cestu vobec nesleduje, ja ho tlacim alebo taham, on len mechanicky kruti nohami ale vobec nesleduje cestu (sam nesoferuje) a tipla by som si ze s ninkou na takej elektrickej srande by to bolo podobne. skor ti odporucam nieco pri com bude musiet sama vyvijat energiu a bude musit vnimat cestu.... pre chalanov su bombove take slapacie trkatory,tatrovky,.....

jamaat
7. apr 2011

Veru aj mne sa v eurách tie ceny lepšie zdajú, tak sa to potom aj rýchlo rozkotúľa.

@sirinka Tie kroksy sú krásne, ale cena vôbec krásna nie je.
Ja čakám teraz vydražené, dúfam, že budú dobré.

dm1
7. apr 2011

@kosska3003 no moj ani minuly rok nelezal na deke som ho nahanala vtedy so Stankou jedini behali tak sme lietali po arealy. Teraz dufam ze sa zahraju uz ho aj lopta bavi a tak tak tak som zvedava

soffi
7. apr 2011

@borocka ako slapacie su ? nevies link,? lebo na pedaloch este nevie, a chcela som nieco co by vedela aj sama ovladat lebo ona je nervozna ked nevie amusim ju tlacit , chapes akokeby ja som za to mohla 😅

soffi
7. apr 2011

@dm1 ninka je blazon na lopty, doma mame mozno 30, od najmensich az po fit lopty, kazdy to uz o nej vie a ak k nam niekto pride tak s loptou 🙂

dm1
7. apr 2011

a suhlasim ze pri evrach je to hroza... vsetko len sak to je len 5-10 eur a zachvilku je na ucte 0 🤐

soffi
7. apr 2011

co sa tyka crocsov ja odporucam zajst do cinaka, ja mam z anglicka a ninke som minuleho roku kupovala u cinana-stali 4e, a su presne take ako moje, ziaden rozdiel, rovnaky material, vsetko.....

borocka
7. apr 2011

@dm1 my sme minuly rok neboli, tiez by sme sa vybehali do syta 😉 a lopta je kamoos, ked vidi brumika,tak si nepyta ham, ale na cokoladovom je lopta nakreslena,tak chce hoptu 😀 a teraz ho najviac bavi vyhadzovat do vysky (akoze triafa lampu) alebo hadzat o stenu a caka ze sa mu odrazi

@soffi idem ti to pohladat

borocka
7. apr 2011

@soffi http://www.hracky-kuratko.cz/produkt/rolly-juni... napr taketo.....pre predstavu. myslim ze to slapanie byjej tu islo lepsi, predsa len je to rozumnejsie postavene ako na trojkolkach co mame teraz. na mechanizmus by rychlo prisla. hocikde v draciku chod popozerat

borocka
7. apr 2011

@soffi no ved prave tak uvazujem, a asi kupim uplne najobycajnejsie bez vsetkeho, modre alebo zelene a daju sa dokupit za 20centov take nalepovacky do tych dierok,tak muich ozdobim, bude mat origos 😉

kosska3003
7. apr 2011

@dm1 ako ved pri mne pekne na deke sedel ked som ti ho bavila kym ste sa bybalili 😀 tak hej ale teraz hadam posedime a nech behaju okolo nas pekne predstavy mam 😀
a co sa tyka lopt tak mame doma od golfovej po fitloptu a furt ma malo ked vidi v obchode tak hned reve gooooooool golllllllll a uz ju ma v ruke