• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
7. apr 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka urcite nebudes lutovat ak kupis tie cinske, apson ja som bola uplne spokojna, a mam pocit ze aj lepsie dria ako moje, ved skoro cele leto ich nosila, a to este len prve krociky boli , ja osm sa bala ci jej to nebudenestabilne na nozke a ona si ich tak oblubila ze uz ine ani nechcela, este jedny penove sandalky rada nosila, teraz su podobne v aukcii mrkni -ale su c.24 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3277718
7. apr 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi tak tie 4eura by ma ozaj nerozplakali :wink: neterka ich ma, pato jej zavidi tak som mu ich dnes supla na hodinku na dvor....aj ked su ruzove, ved nik nevidel. som bola zvedava ako v nich bude fungovat a prekvapivo dobre. aj po schodoch hore dolu presiel, aj po trave, aj do kopca. tak ma presvedcil ze mui ch mozem kupit.
7. apr 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano,
ja som kupila crocsky Sofii v Tescu tiez za 4 Eura :grinning: a tiez ich nechce dat dolu, nieco na tom bude ... :sweat_smile:
8. apr 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
U nas strasny vetrisko fuka, v noci som mysela, ze nam skridly povyletuju :confused:
Ja som kupila Adamkovi taketo crocsy
8. apr 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v Tescu nebola už asi 3 mesiace, ak nie aj viac :sweat_smile:
Dobré ráno. Aj tu fučí. A ja idem k doktorke. Včera mi bolo lepšie, ale dnes ma už zase močová rúra páli.
8. apr 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska mile :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako 20 Eur za krocsky by som pre dieta tiez nedala, asi ani pre seba :sweat_smile: a tie srandicky jej asi dokupim, i ked, nechyba jej to tam :grinning:

aj u nas priserny vietor a ja som vcera sadila nejake kvety, tak som cakala, co z toho prezije a dnes som chcela pokracovat, no neviem, ci sa von vyberiem ... Sofia odcupitala do jasliciek ... maju nove deti, tak je tam rano placu a placu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Sofia sa len tak nechapavo po nich pozera :confused: :confused: :confused:
8. apr 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emode ja uz si presne nepamatam, ale tusim stali 11 eur. A tie srandicky tam uz boli. Ale zase ja by som za ne pre seba tolko dala, ved nam zase vydrzia viacej sezon, teda aspon by mali :sweat_smile:
No a ako som ich fotila, tak Adamko si ich hned obul, a teraz tu v nich pobehuje :slight_smile:
8. apr 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj na vychodze fuka jak dziveeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , od utorka som na atb, vcera sme ale mali sluzbu-umyvanie schodov v bytovke, tak som musela ist, a este som sa aj rozhodla ze okno umyjem, co som asi nemala, lebo mi je dnes totalne zle, na oci nevidim, chystala som sa vysavat a stierat podlahu, ale asi sa aj na to vybodnem, esteze som vcera dovaril atu nekonecnu polievku, aspon to mam z krku , nech uz je dvanast-da malu spat a ja si tiez lahnem :fearful:
8. apr 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám dilemuuuu! Toto kvietkové tričko sa mi veľmi páči, ale Emka už má tričiek na mraky a tie ostatné dve mi budú na prd! http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3279995
8. apr 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003
@dm1 no preto ja deckam kupujem sahary a nepodporujem tychto zdieracov :grinning:
8. apr 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my sme boli rano v meste, som chcela malemu tie crosky kupit, a ani v deichmane nemali jediny kusok, za to v kkiku ano, ale len babske!!!!! to co uz ma byt??? snad sa len dievcata rodia, tak som si to aj ak nahlas tam poznamenala, aby predavacky zachytili nespokojnost! ruzovych a kvetinkami od vymyslu sveta, ale chalanske len tmavo zelene a tmavo modre (take nepekne farby) a aj to len vo velkost 33/34 po jednom kuse!!!!!! tak som napajedena prisla domov. musim mu to cez net kupit.

@jamaat mne sa popravde ani to kvetovane nepaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat je mile, viem si ho na Emke predstavit. No, Adamko ma tusim len 2 tricka s kratkymi rukavmi. Este som nebola na love, ale chystam sa
8. apr 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska ja tiez len zacinam, ma par klasickych farebnych tielok, tie posluzia ako tricko. a par mu kupim s kratkym rukavom, len by som chcela aj nejake kratasove supravy a to je vecny problem. tricko mu sadne a kratasy ma do pol lytok, hruza
8. apr 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska my mame tolko triciek, ze nemame sancu ich ani vsetky ponosit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja neviem, ale Adamko ma take nejake zlte nechty na nohach a take akokeby zhrubnute. Asi budem musiet zajst k doktorke, nech mu na to pozrie
8. apr 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka Janka este vynosi :wink:
8. apr 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj u nas tak hnusne fuka...ani vonku sa velmi neda byt...

@iinuska vsetky? a na rukach?
8. apr 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska no ved hej...ma kto drat... :grinning:
8. apr 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka na rukach ma pekne biele, ale na naohach ma vsetky take nejake nepekne
8. apr 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska Len teraz som prišla, aukciu som nestihla, tak mám po dileme. :slight_smile: ...Emka má od malička také nechty na nohách, zle sa jej aj strihajú. Na rúčkach normálne, na nôžkach hrubé a žltkasté a na palcoch také nejaké poprehýnané, či hrboľaté, či ako to mám opísať. :unamused:
8. apr 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska a nedávaš mu veľa mrkvu jesť?
Adamko má tiež také zlé nechty na nohách, hlavne na palcoch, ohnuté a tvrdé, nepekné.
8. apr 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dupinka nemyslim si, zeby jedol vela mrkvy. Len ked ma v polievke
@jamaat ano, take nejake ma aj Adamko
8. apr 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
@sirinika Tak za crosky by som tolko nedala, aj ked su naozaj nadherne
@borocka aj ja som dnes bola u deichmana a v kik-u a nic pre chlapcov :frowning2: tak som mu kupila aspon velky a maly bublifuk :wink:
@soffi ja som Mirkovi skusala u cinana, ale priserne smrdeli a nesedeli mu. Mirko ma vysoky priehlavok a nemohol vopchat nozku dnu
@iinuska a kde si ich kupila? Su pekne.
@kosska3003 ja som kupila gumaky v tescu za 8,5€
8. apr 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 v rakusku som ich kupovala
8. apr 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirko ma pekne biele nechtiky. Od narodenia mal na nozkach na velkych prstoch nerovne, hrbolate nechty, ale sa mu to pekne upravilo

A aj u nas fuci ako besne, dnes sme sa len trosku povozili na aute :wink:
8. apr 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 no hej ale ja som kupila take trozku vyteplene su nie moc ale nebudu ju chladit a to som kupovala tu u nas nepojdem koli gumakom do tesca a nechala by som tam aj tak 50 eury minimalne ako sa poznam :grinning:
8. apr 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska skoda :frowning2: pre mna nedostupne. Snad nieco najdem az zacne sezona
8. apr 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 ja som mu kupila aspon ruksacik, co bol teraz v letaku,malinky ale tak na flasu a nejake chrumky mu na leto bude dobry :wink:

@iinuska
@jamaat patko ma nechtiky pekne, teda kostrbato ostrihane :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale OK. my mame s nozkami inu vec.....a co poviem, aj tak ich ma najkrasjie ake som kedy videla :pensive: patko ma zrastene prsteky na nozkach, vlastne 3 a 4 prstek na nozke ma zrasteny, ale len do polky, ma vlastne na kazdej nozke 4,5 prstu :grinning: tvoria mu take Yny :slight_smile: su krasne, tak som si uz na ne zvykla, ze ked vidim dieta s "normalnymi" tak mi to pride az divne. ale je na ne velmi haklivy....to ani chytit nemozem, ani spinky medzi prstami mu vybrat nesmiem... no nic.
8. apr 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 aj tieto su take teplejsie zvnutra
8. apr 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok