Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
9. aug 2009

siri tak dakujem a paralen je aj nieky detsky neviem este som ziadne lieky malej nekupovala okrem vigantolu vsak v lekarni mi povedia nie

luba142
9. aug 2009

siri ja som starsej od 3mesiacov davala nurofen sirup a pekne jej zaberal aj od bolesti po ockovaniach do noziciek myslela som ze je ucinnejsi ako paralen

luba142
9. aug 2009

koska tie cipky mozes davat

mimi21
9. aug 2009

lubi ja som malej zo zaciatku podkladala matrac osuskami, aby spinkala vo zvasenej polohe
ono to bolo OK, kym bola v perinke, ale ked uz v nej nespavala, tak sa mi zvykla skotulat v postielke niekam do rohu 😅

luba142
9. aug 2009

mimi ja som zase malu v perinke davala nabok takze nebol problem vlastne nebol problem doteraz

sirinka
9. aug 2009

kosska je aj detsky...

luba aj ja som klarke davala, az neskor som si o tom nieco pozistovala a uz budem postupovat inak...

mimi21
9. aug 2009

lubi tak sa skus na to opytat detskej dr. pripadne nech ta posle na sono, nech ste si na istom
mozno to ani reflux nebude a malu trapi nieco ine ...
neboj nic dobre bude 😵 😵 😵

ja tu struham frajerku a pred chvilou sme s mm skonstatovali, ze ja sa asi zblaznim ked malickej nieco bude alebo bude mat teplotu lebo jej pojdu zubky
je to asi aj tym ze nie som zvyknuta ze mi place

kosska3003
9. aug 2009

luba ale hadam nie ved ak ti pribera tak je to ok aj ja som si myslela ze ho bude mat lebo mi strasne vrackavala ale som si ju vazila a pribera lebo ona ked vrackala tak mi to pripadalo ze vyvrackala vsetko

jamaat
9. aug 2009

Ahojte.

Mimi, čelenky ponúkali aj tu v inzerátoch. A pekné.

luba142
9. aug 2009

mimi ja tiez niesom zvyknuta ze placka a prave preto sa obavam ale v stredu ideme do poradne a nao ckovanie tak sa popytam

koska ano pribera a negrcava len teraz posledne dni troska a dnes rano o 5 sa zobudila tak hltavo pila ze to vsetko vyvratila

mimi21
9. aug 2009

lubi to aj mne niekedy tak papavala, ze uplne hltavo - ona inac este aj teraz tak uplne nehlas niekedy prehlta 😅
a potom mi to vsetko vygrckala a ja som prezliekala periny a tak podobne

inac okrem klubu ogrcanych plachiet by som zalozila aj klub ogrcanych sedaciek, lebo nasa uz to parkrat schytala 😀 😀 😀
kto sa prida???

kosska3003
9. aug 2009

luba to aj moja tak rano pije vzdy lebo je hladna ked spi 11 hodin ani sa jej necudujem a potom nasleduje grckanie a poriadne nebij to neni reflux vsak uvidi co ti povie dr idem ja spat som akasi unavena po vikende pa

mimi21
9. aug 2009

idem sa aj ja mm povenovat
pekny zvysok vecera vam kocky 😵

luba142
9. aug 2009

mimi koska no uvidime snad sa to nebude opakovat kazde rano 😀 a hltavo a nahlas pije od narodenia ale nikdy tak vela negrcala

luba142
9. aug 2009

a moj mm ze sa nesmiem pridat do klubu ogrcanych sedaciek 😀 😀

jamaat
9. aug 2009

Tak ja všade podkladám Emke pod hlavu plienku, lebo by sme už mali ogrcané všetko. Ona viacej plienok ogrcia ako ociká.

monkap
autor
9. aug 2009

baby a to vam dr. nepredpisala nic proti teplote?? nam to dr. vzdy predpisuje domov do zasoby .... aj proti teplote aj diazepam proti febrilnym krcom ...

luba142
9. aug 2009

monka aj mne dal doktor paralenove cipky ale teraz si vypytam po ockovani nurofen sirup

sirinka
9. aug 2009

monkap mne iba odporucila, ved aj tak si to musis zaplatit...a diazepam preventivne 🤐 ja by som takyto liek nikdy nedavala dietatu pri kazdej teplote...

luba142
9. aug 2009

diazepam ten fakt len vynimoícne mala som ho doma ale nepouzila som ho ani raz aj ked uz ma dcera pomaly 6rokov vzdy sme vstacili s paralenom lebo sirupom nastastie

sirinka
9. aug 2009

luba ten nurofen si mozes kupit v hociktorej lekarni, recept na neho nepotrebujes.

luba142
9. aug 2009

siri ja uz neviem ako to chodi som to dlho nekupovala 😅

luba142
9. aug 2009

baby idem asi spat akasi som unavena tak ahojte a dobru noc dufam ze sa rano nebude opakovat dnesok hehe

monkap
autor
9. aug 2009

siri: nevravim, ze diazepam preventivne pri kazdej teplote 😨 to urcite nie ....... ale ze nam ho dr. predpisala .....ja som diazepam zatial nikdy nedala - teda patrikovi myslim ..... ale mame ho doma keby cosi ....

ved ked mas tie lieky na predpis, doplacas menej, nie??

jamaat
9. aug 2009

Niektoré platíš v plnej výške, aj keď ich máš na predpis.

sirinka
9. aug 2009

monkap nie u niektorych liekov je jedno, ci su z receptom alebo bez...platis tak ci tak plnu sumu.

a k tomu diazepamu....uz len to, ze ho este stale u nas niektori pediatri predpisu preventivne...kedy by si bola ochotna dat to malemu? lebo ked krce zacnu, tbl uz do neho nedostanes, jedine cipok.

monkap
autor
9. aug 2009

jamaat: ved jasne, ze niektore ano ... ale bavime sa o liekoch proti teplote .... a pri tych prispieva aj poistovna .... teda ak sa nemylim 😔 ale nie su to drahe lieky, takze je to v podstate jedno 😅

dannynka
9. aug 2009

ahojte,ako vidim spominali ste tesco,aj ja som tam vcera kpila Domimu jesennu teda zimnu bundicku za 7€ je krasnucka 😵 😵 ....veru vela vecí tam maju na drobcov 😉

dannynka
9. aug 2009

inak zajtra ideme na kontorlu s nozickamy tak som zvedava ci uz ich mame oki 😅

sirinka
9. aug 2009

jezis, vy uz nakupujete na zimu a ja som vcera kupila magdalenke take chutne zelene tielocko s capri gatuskami... 😅 ja mam proste este leto v plnom prude...
ale je pravda, ze pre malu mam dost zimnych veci po klarke...to skor pre klarku musim nieco popozerat...