Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
19. apr 2011

@sssimi do rakuska. manzel ta uz dlhsie robi a nebavi nas ze chodi na tyzdnovky tak sme sa rozhodli,ze ideme za nim 🙂

mukiii007
19. apr 2011

Ahoj maminky? Komu sa narodilo bábo 7. mája, tak ako nám? 🙂

soffi
19. apr 2011

pozerame ze tu viacerý chystame stahovanie 😉 😉 😉 ja sa chystam od zajtra balit nejake tie veci ktore uz nebudeme poterebovat, ako zimne vetzrovky, obuv, doklady a pod....dnes som ninke kupila koberec do dteskej, juuuj velmi sa tesim

soffi
19. apr 2011

@hoogy nechceli stze vybavocvat nejaku hypoteku? ci sa mylim?

sssimi
19. apr 2011

@hoogy paráda 😀 Takže Martinko bude nemčúrisko 😀

hoogy
19. apr 2011

@borocka neboj dorastu🙂 aj ja som amtka dala teraz tak ostrihat budes mat aspon dva emsiace pokoj kymto zase bude treba dat dole.je to nezvyk,ale zvyknes si a bude sa ti zdat este zlaty. aj matko vsetkym rozpraval este dva dni ze teta zoblala vlasy🙂

ladywitch26
19. apr 2011

@sssimi no s robotou to bude ako doteraz. v pondelok chodim len na 4 hodiny poobede, utorok volno, streda a stvrtok poobede na 4 a pol hodiny a piatok a sobota cely den, ale mam hodinu obednu prestavku, tak dojdem domov decka uspat na obed. budem to mat len 10minut autom, tak nie je to az take zle.a ked je teraz muz doma, tak aspon nemusime kupovat druhe auto, bude ma vozit on, aby mal auto poruke, ak bude chciet ist s detmi kdesi na ihrisko

sssimi
19. apr 2011

@mukiii007 no neviem či práve 7meho nebola pauza 😀 Inak sa rodilo skoro každý deň, niekdy aj 3x 😉

ladywitch26
19. apr 2011

@mukiii007 moja stanka sa mala narodit siedmeho, aj som tajne dufala, lebo mam vtedy meniny, no ale potvorka si pockala az do 16teho 😅

sssimi
19. apr 2011

@ladywitch26 Jáááj, ja som myslela, že to budeš mať ďalej. A kam idete na dovču? Na SR?

hoogy
19. apr 2011

@sssimi no bude🙂 som zvedava ako sa zorientuje. lebo on nieco povie po anglicky nieco po slovensky lebo ho ucim. tak este ked prida nemcinu🙂 len aby som mu ja rozumela :D

@soffi nie nevybavovali sme zatial sme isli do prenajmu uvidime ako sa nam bude pacit a potom zacneme domcek riesit. a my sme uz zvacsa prestahovani 🙂 len oblecko co teraz nosime tu este mame a pre maleho postielku. ale bola to fuska. uz som rada,ze sme na tom tak dobre buduci tyzden chceme ist uz nastalo.

sssimi
19. apr 2011

@iinuska ja by som asi v meste scvokla s malým dieťaťom. V TO by som asi celé dni len na námestí sedela. Takto sa veru nenudím 😉

ladywitch26
19. apr 2011

@sssimi nejakych 5km je to od dediny. no pre mna dost, kedze prvy rok som to mala len krizom cez cestu, byvala som v bare oproti obchodu, tak som v lete ked som nechala okno otvorene este aj pipanie pokladni pocula, ked kolegyne blokovali 😀 a teraz byvam 100metrov odtial, tak 2minutky peso.
a na dovcu chodime jedine na sr 😀

sirinka
19. apr 2011

@hoogy a kam presne idete?
@borocka juj ja som rada, ze toto nemusim riesit...klarke sme len ofinku strihali a teraz uz ani tu... 🙂

ladywitch26
19. apr 2011

@hoogy neboj, zorientuje sa rychlo. stanka pouziva slovencinu a anglictinu a kedze dookola samy poliaci susedia, tak nema problem este aj po polsky, ked jej sused cosi rozprava. inak do toho jej ked pojde do skoly pribudne este aj irsky jazyk a to je teda riadna hatlanina. to sa mi ozaj na ziadny iny jazyk co poznam nepodoba

hoogy
19. apr 2011

@sssimi veru v dome je lepsie. my sme tiez minule leto s matkom hned ako vstal sme sli von a tam sme aj papali aj vsetko 🙂 ale za to sme sem tam aj do mesta zasli do parku ten nitrianky teraz celkom pekne opravili a hlavne zvieratka hodime pozerat.

mukiii007
19. apr 2011

@ladywitch26 My sme mali termín na 17.-eho, ale potom to skončilo sekciou toho siedmeho. A aj naša pôrodníčka mala v ten deň meninky, Monika 🙂

@sssimi No fajne :D Dúfam, že aspoň niekto sa ozve :D

sssimi
19. apr 2011

@ladywitch26 Ale tak za ten kľud a výbeh pre decká ti to stojí. Už si vás tam viem živo predstaviť ako sa preháňate po tom obrovskom dvore 😉

sssimi
19. apr 2011

@hoogy My tu nemáme extra nič v okolí, tak sa tiež chystáme do Nitry vybehnúť niekedy do parku. Susedovci ho chválili, tak to pôjdeme omrknúť, ale vraj je skôr pre väčšie deti.

hoogy
19. apr 2011

@sirinka len sem za hranice do eisenstadtu🙂 inak krasna lokalita.

@ladywitch26 🙂 ale viem,ze deti su velmi flexibilne v tomto. snad to bude fajn. skor budeme musiet potom slovencinu doucat :D

hoogy
19. apr 2011

@sssimi ale vies co da sa tam aj pre mensie deti najst. teda pre take nase🙂 su tam aj trampoliny aj tie hupacie koniky aj aj vela takych smykaliek na tore matko v pohode vyjde lebo su tam take fajn schody.a tie zvieratka su super🙂 to kazde dieta tam krmi tak si zoberte nejake to jablcko do zasoby :D

ladywitch26
19. apr 2011

@hoogy tak tomu ver. co tu mam zname slovensky, tak ak sem prisli s malymi detmi, resp. ak sa tu narodili, tak kazde jedno uprednostnuje slovencinu. dokonca jednej decka sa aj doma medzi sebou rozpravaju po anglicky, az ked ich poprosi, tak prejdu na slovencinu, aj to sa niekedy stane, ze zacne vetu po slovensky, ale dokonci v anglictine. prakticky v skole stravia vacsinu dna, pridu domov, zapne telku alebo sa uci, tak zasa anglictina a ak sa porozpravaju s rodicmi nejake dve hodky denne v slovencine dokopy, tak ta anglictina je v prevahe. ja stanku vobec neucim po anglicky, doma zasadne len slovencinu pouzivame, ale pozera telku v anglictine, vonku anglictina, susedia po anglicky, decka na ihrisku po anglicky...same sa to na nu nalepi

sssimi
19. apr 2011

@hoogy to myslíš to pri ihrisku, že?

ladywitch26
19. apr 2011

@sssimi no ja si to prehananie za deckami prave nechcem predstavit...nie je tam ani plot, tak ako prve, budeme robit branu. ale ako poznam stanku, tak polovicu dna stravi na trampoline 😀

hoogy
19. apr 2011

@ladywitch26 ved ho to e najlepsie ked sa to na nu lepi same. ja malemu spievam a hovorim basnicky po anglicky a rozpravam mu lebo som anglictinarka takze som chcela zacat od mala ale to som este netusila ze skoncime v rakusku.ale aj tam kde ideme byvat to je taka mala bytovka s dvorom aje tam vela deti tak od nich pochyti🙂

hoogy
19. apr 2011

@sssimi ano🙂 v nitre je len jeden park pri zimnom stadione pri rieke

hoogy
19. apr 2011

dobre kocky idem spat lebo choroba ma klati. dobru noc vam prajem.

soffi
19. apr 2011

https://www.modrykonik.sk/bazar/obuv/efgs/topan... baby pacia sa vam? som totiz zistila ze nemam ani jedny vysoke boty

borocka
19. apr 2011

@soffi ano, su pekne, len si zvaz ci ich aj vyuzijes, hoci nastupujes do prace 😉 ale za tu cenu, v pohodeeee