Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
21. apr 2011

@kosska3003 vraj deti do nejakého roka, dvoch sú voči kiahňam tak trošku imúnne. aj keď tomu veľmi neverím. Ja som mala rok keď som mala kiahne, ale to bola u nás vtedy reťazovka 3och deciek pod 1nou strechou.

A ďakujeme 😉

sssimi
21. apr 2011

@hoogy myslím, že ano. Doktorka mi to dala ako sprievodný liek k tomu Engystolu.

borocka
21. apr 2011

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3338810 na toto si robim zalusk 😉

hoogy
21. apr 2011

@sssimi no to asi nebude pravda🙂 lebo kamaratkina mala dostal kiahne ako 7 mesacne...ale aspon to uz maju za sebou a celkom dobre to prezili.

hoogy
21. apr 2011

@borocka tie su zlate. aj ked ja matkovi davam prevazne siltacky a satky🙂

borocka
21. apr 2011

@hoogy siltovku z minuleho roku vyrastol, tu mal bombovu a uz je predana. a satky minule nechcel nosit, tie mam od rady, a budu mu aj toto leto a hadam aj do 5tich rokov 😎 a tento rok co som zatial kukala siltovku tak su o nicom, take nejake neforemne blbo mu stali na hlavke.

iinuska
21. apr 2011

@borocka ano, dobre si pamatas. Jemu dal na to taku specialnu zarabanu mast kozny, co chodime s atopickym ekzemom. Ale to sa mi nezdalo bohvico, len v lete sme boli pri mori, a potom mu to nejako zmizlo. Mozno aj ta slana voda a vzduch.Ale skus sa popytat v lekarni

borocka
21. apr 2011

no, zajdem si bud tyzden. uz to raz mal, ale to bolo na jesen, tak som proste zriedkavejsie umyvala vlasky a samo odislo. ale teraz kazdy den musim, vzdy si tam nejaky piesok nahadze...... 😠 🙄

sssimi
21. apr 2011

@borocka
@hoogy ja som práve včera vyhrabala všetky čiapky čo mám pre Sarah a čelenky a zistila som, že ich má 17ks-a potom nech mi nikto nehovorí, že mi nešibe.... Ja som proste čiapkový fanatik....

borocka
21. apr 2011

@sssimi preco sibe?? mne sa to tiez paci a babska moda dava vela moznosti, len napr patovi by som zbytocne kupovala, on nechce. aj teraz nosi len jeden riflovy klobucik velmi mily, vkusny, ale ked vyde slnko tak ho zahodi a viac nechce. ja teiz v lete nic na hlave nechcem.

hoogy
21. apr 2011

@sssimi ale coby 🙂 ja mam pre matka asi 3 siltovky a 4 satky a to je chlapec 🙂 ale zase on silubi dat siltacku lebo aj tato nosi aj mama nosi🙂

iinuska
21. apr 2011

@borocka teraz som si spomenula, nasa doktorka nam odporucala aj sampon BABE sa tusim vola. Kupovala som ho v lekarni. Este z neho dost ostalo, skoda, ze si tak daleko 😅

borocka
21. apr 2011

@iinuska drahy bol?? a ved si nechaj, mozno sa zide, teda nie ze by som to adamkovi priala, ale ja sa drzim ze vźdy je lepsie mat nieco v zalohe keby nahodou.
inak ako s tym hemangionom? uz mate vysledky z biopsie?

iinuska
21. apr 2011

@borocka nepamatam si cenu. No, dnes mu vyberali ten steh, vsetko ok. Za vysledky si musim zavolat. Histologia trva 2 tyzdne

borocka
21. apr 2011

@iinuska a zvladol to? ci si aj poplakal? asi to bolo neprijemne,ze?

iinuska
21. apr 2011

@borocka ale som si myslela, ze to bude horsie, trvalo to len chvilku, doktorka bola velmi mila, potom ani z ambulancie nechcel ist, lebo tam zbadal traktor 😀

borocka
21. apr 2011

@iinuska tak ved je nejaky chlap 😉 popozerala som si tie reakcie na sampon, tak vyzera to dobre, vykusam v utorok kupit, dik za radu

jamaat
21. apr 2011

@soffi Máte z Anglicka šušťáčku Lonsdale?

Ja som ešte krátky rukáv nedala ani sebe, ani Emke. Máva tielko a tričko s dlhým rukávom. Pančuchy už nedávam.

Dnes som skoro odpadla v úžase. Emka sa vyšplhala na ihrisku po lezeckej stene, síce takej detskej, ale aj tak som bola v šoku. Hmaty ako profesionál. 😀 ...Aj som narýchlo cvakla nejaké fotky, ale bála som sa zostať ďalej od nej dlhšie ako pár sekúnd.

luba142
22. apr 2011

ahojteee tak oproti vcerajsku je dnes hic jak hovado,teraz sme nesli nikam pojdeme az ked sa vyspi,vcwera sme boli az po 17 vonku tak hodinu lietala a potom mm bol v garazi menit olej v aute tak chcela sa iost previest tak boli este do 19 autom 😅 😅

@hoogy my mame nastastie vyhodu ze do spalne nam vobec nesvieti,len vecer ked zapada takze tam mavame prijemne,a slnko mame inak vo vsetkych ostatnych miesnostiach len doobeda takze aj po tej jednej uz je vsade chladok

soffi
22. apr 2011

@jamaat jj presne tu sustacku som myslela 🙂

soffi
22. apr 2011

@jamaat videla som emku na tej stene na fb, akoze ty kokos nechapem 🙂 ,

sssimi
22. apr 2011

@borocka
@hoogy tak včera som našla ešte 2 čo som nezarátala. Mne Sarah von bez čiapky nevylezie. Zasekne sa medzi dverami a šmatra si pohlavičke a kriči tapita. A to som sa tešila ako sa vonku pochválime fontánkou 😀 , ale neva. Dôležitejšia je čiapka pri tomto slnku.

Kočky neviete čo by bolo dobré na jazvy pre deti? Asi pred 2ma týždňami poškriabala Sárku sesternica pri puse asi 2cm pás tam má a vyzerá to na jazvu. Ak to takto pôjde ďalej tak bude po pár návštevách sesternice potrebovať plastiku.

luba142
22. apr 2011

@sssimi neboj sa v lete sa to opali a nebude to potom vidno,ked to bude blednut spolu s pokozkou, na stretku to pozreme 🙂 😉

emode
22. apr 2011

Ahojte baby, tak neviem, ci nam tento rok vobec nieco vyjde, s tou dovolenkou to nevyzera dobre, vcera sa mi dost zhorsil pruh, co som tu uz davnejsie pisala, a neviem, ci si trufnem s tym ist ☹ ☹ ☹ vobec nevieme, co mame robit ... mame dobre poistky, ALE fakt nevieme, co spravit ... da sa mi s tym fungovat, len zas sa obavame aj komplikacii ... no ide ma porazit a placem zaroven ☹ 😲

mukiii007
22. apr 2011

Nájde sa niekto, komu sa bábo narodilo 7. mája? 🙂

luba142
22. apr 2011

@mukiii007 nikomu my sme 10 a od 1.maja do 10 nebol nikto myslim 🙂

iinuska
22. apr 2011

@mukiii007 neviem o nikom

soffi
22. apr 2011

@sssimi mne tak ninka nevylezie z domu bez mojho mobilu 😀 , ked stojime pred dverami vzdy sa ma opyta...halo mas???? neviem odkial to odkukala, asi prewto ze ja furt nieco zabudam, ale odvtedy som ho vazne ani raz nezabudla 🙂

soffi
22. apr 2011

inac baby vsimli ste si moje nove sosovky???? vzala som si teraz sivo fialove a pripadam si v nich jak mimozemstan, no na druhej strane zaujimavo,ani s anemusim malovat a vyzeram upravene 😅